Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
29. dec 2008

Ale mne je este zle Janka moja, drzim s tebou 😝

petkaerdal
29. dec 2008

vam dvom bude baby cele tehu tusim,ked to nepreslo...
Jani,co vravis na moj kociar???

ano blizi sa mi to a ja depkujem,saty nemam ,asi zas epojdem v rifliach...

babulka123
29. dec 2008

janulka.. mne uz je zle...som to teda zdedila po tebe... fuuuj akurat som si pisala s kamoskou , najprv mi bolo zle a potom 2x ked som to po sebe upratovala.. hehehehe fuuuuuj

mici11
29. dec 2008

Peti neboj saty najdes a budes kraaaaaaaasne nevesticka. Uz sa tesim na vase fotecky so svadby. Snad pridas na chilku.
Jani ten kocik co si vybrala Petka je velmi pekny alebo ten co som jej nan posielala link, mne sa aj ten paci.

janula13
29. dec 2008

jeej, dalsia strana za mnou a citam ze aj babul ma veselo v zaludku a aj ty Mici, nechcem strasit, ale ja ti mam pocit, ze ma to uz asi neprejde aj ked je to lepsie a jem vselico a hlavne nie zdrave veci, ale co uz..uz by stacilo, ale rozkazem im?Teraz slapem na babmbine a karicke v crievku, mnaaam, to mi stale chuti, neviete ci sa to moze, mne sa zda ze som tu niekde citala, ze by sa nemal, ale ked mi tak chuti...
Petka idem mrknut tvoj album, ..
Mici, mne sa velmi paci ten MOOn, nevahala by som, presne podla mojho gusta, keby cakam jedno a ciernu zboznujem...

babulka123
29. dec 2008

bambino??? to snad nie, to uz by som vazne nevedela co jest.. ja teraz zijem na soletkach.. ma dr. aj zastreli na poradni kvoli tej soli ale co rozkazem zaludku....

petkaerdal
29. dec 2008

no dufam mici,ze najdem...
aj ten kocik,co si poslala je peknucky

Jani,len ten kocik,co chcem je moc drahy 😔

mici11
29. dec 2008

Jani dik aj u mna vyhrava zatial ten MOON. A tiez si zacinam mysliet, ze nam to uz prischne 😠 , ale co uz.

janula13
29. dec 2008

babulka, neprebrala si po mne, lebo mne je zle stale, negrckala som uz aspon sice 10 dni, aj viac, ale ta sabla je stale v krku a caka na svoju sancu a kyselina samozrejme a predychavanie a pichanie v brusku...takze ja nie som vinnik, ja svoje nevolnosti stale pestujem 😝 😝 😝
Peti ten kocik je super, velomi pekny, kolieska ma super a cely je sikovny, to si kde vynurala, co je to za znacka a co stoji?Inak ozvem sa ti ak by sme sa zatulali k vam na kociky, mam pocit, ze je nacase sa rozkyvat, ved uz mi svieti 15tt a strasne to leti..
A mas krasne vecicky do vybavicky, predbehla si ma, mne manzel nechce dovolit este, ale aj tak nezabranil mojej mame, kupila nam 4 dupky, zlate, pofotim a pridam co mam, ale chystam sa na vypredaje a kupim , ved co, neverim na povedacky...

babulka123
29. dec 2008

baby nestraste... ja verim ze to prejde...

janula13
29. dec 2008

Vsak Mici, sme bojovnice a vydrzime, hlavne nech su babatka zdrave, ozaj uz mas vysledky testov, ci este je skoro?
babulka verit treba, tebe to prejde, ty si rozbehnuta ale sa aj stopnes, z teba mam taky pocit...a pozri, aspon vies ze si tehu, tak to ma byt, zena ma grcat ked je tehu a basta...a takym ako Petka len zavidiet 😀 😀 😀

petkaerdal
29. dec 2008

mici tusim si uz takmer rozhodnuta,ako ja 😀

Janulka,ty si fakt chuda vytrpis pri tych dvoch drobcoch,daju ti zabrat 😔
je to koelstra flexo twin a videla som ho nazivo v shopping city,ale v Kika je lacnejsi o 90 eur a bez fusakov stoji v akcii 900eur 😅 😅 😅
Jani ja som nevydrzala,ja som bola nakupovat,ako pred porodom ,nejako ma to chytilo a este som neskoncila,planujem ist kupit vanicku na kupkanie este

babulka123
29. dec 2008

no sak to ... ja mam okrem grckania aj stale obcasne krvacanie... teda kazdy 4 den 1x... zakazdym ked si poviem ze jeeeej super, uz to bude asi ok, tak zas... a preto som mozno aj rada ze mi zacalo byt tak zle lebo viem ze je to ok, aspon si myslim , lebo inak by som ani nevedela ze som tehu... prsia nebolia ani troska, brusko len obcas aj to v okoli pupka co somm vam pisala predtym, takze .....

babulka123
29. dec 2008

peti ako sa vola ten kocik co si si vybrala maju taky aj pre 1 babatko .. sa mi velmi paci..
daj nejaku stranku...

petkaerdal
29. dec 2008

neviem,ci je aj pre jedno babo,to som si nevsimla..ale je to znacka koelstra a flexo twin,ako som vyssie pisala,fakt je krasny a malicky,ja nebudem spekulovat a riskovat,ked nevidim nazivo,lebo na jednom som sa oklamala skoro,takze objednam po silvestri tento,len farbu rozhodujeme..
mici,drahemu som povedala,ze cierna je peknucka,ze ste pochvalili,tak asi ten predsa

petkaerdal
29. dec 2008

baby,tak uz mame rozdanych 250 oznameni a zajtra ideme po dalsich 50,este je malo 😀

janula13
29. dec 2008

Peti tak ty si ina zena, mna by asi domov s vanickou este nepustil, ale vecicky prepasujem, on je strasne opatrny a boji sa o mna a krpcov, ale je zlaty...ale poviem ti, ze ked som tak drzala tie dupky, tak mi to uz dochadza a ked si predstavim tie male telicka v nich, tak sa strasne tesim, kooonecne, ale aj si neviem predstavit, ze mi ich daju do ruk a ze su moje a ze som za ne zodpovedna, toho sa bojim, ci im dam vsetko co treba a budem sa vediet o ne postarat..
no krpci sa snazia este stale, len dufam ze su ok, akurat mi je luto, ze nejdem teraz na utz, rada by som vedela ako su na tom...rozmyslam ze potom sa mozno objednam na utz do Hlohovca, babule tam chvalia jedneho dokiho, ze robi pekne foto a starostlivo prezrie..a mozem popritom navstivit maminu...
Inak babul, amam sa pobavila na tej knizke co sme jej dali a velmi sa jej pacil aj album s mojimi utz foto...stastna babka, este aj ta dava na mna pozor...babulka a co doki na to krvacanie?Onak aj mna niekedy tak prudko picha aj pri pupku a niekedy akoby vajecniky...

babulka123
29. dec 2008

doki povedal ze je to ok, vraj z prekfrvenia alebo z toho druheho babatka.. a poviem ti ze mu verim lebo inak by som sa zblaznila.. ale neboj , akohnahle by to bolo viac alebo castejsie alebo ze by to nepreslo hned tak letim na pohotovost...
ja tom mam tak ze idem na wc cikat, mam krv na papiery, idem 2x cikat a nic... a takto kazdy 4 den.. heheheh takze neberiem to nejako tragicky... uvidime nechcem nad tym nejako moc rozmyslat..

petkaerdal
29. dec 2008

Jani,aj ja sa inak ale bojim,ale nepripustam si nic zle a to iste ani ty,ok???
moj sa tiez tesi,on sa mi vlastne do takychto veci ani nemiesa,jemu je jedno 😀

Janus,presne tento pocit sa nejako vo mne tiez teraz nedavno zobudil,uz by som ich chcela mat tu ,aj ty???

nad tym hlohovcom som rozmyslala aj ja,tvojaka tam bola,opytame sa na kontakt...

babulka123
29. dec 2008

peti nasla som aj pre jedno , cca 580 EUR, ale vsetko je po nemecky... musim sa tym preluskat...

petkaerdal
29. dec 2008

ano? no ty si sikula teda 😀

babulka123
29. dec 2008

no co ja google je sikovny 😀 😀 😀 😀

janula13
29. dec 2008

jeej, tvojka uz bola?A vie co caka, nechce sa mi to tu vsetko lustrovat...pozriem jej album..a co hovorila, bola spokojna?
babul, myslim, ze ked je tak ako pises, tak ozaj v poho, keby krvacas, let na pohotovost, ale nemyslim ze by si mala, je to ozaj len prekrvenim,takze ste ok...
Petka neviem ci ich uz chcem mat tu, ja sa ti normalne bojim vlastnej reakcie, kym su takto schovane, je to stale take mimo mna, ale ked budu vonku a ja sa musim postarat zo dna na den, no dost sa toho bojim...
tak ten kovik maju aj v Kike, to sa mrknem...na tu vystavu teda nejdes do Brna?A ten Jane ta uz presiel? 😀

petkaerdal
29. dec 2008

Jani,ako citas dozadu? caka dve dievky 😀 a kukni jej album 😀

Jani,ozaj citala si cherryn zazitok z porodu??? nahnala mi strach inak

v Kika ho nemali,teda tu nie,len na objednavku,iba v shopping sme ho vystihli a ten druhy si nekukla??? dala som aj druhy link

babulka123
29. dec 2008

peti necitaj take veci...

petkaerdal
29. dec 2008

nechcela som citat,ale som bola zvedava,ako to bolo a potom som mala moru z toho

babulka123
29. dec 2008

ver tomu ze u vas to bude ine a okrem toho neviem kde chery rodila, ale napr. v BA na kramaroch mi rodila pred 2 mesiacmi kamoska a vsetko bolo upllne super...

petkaerdal
29. dec 2008

no dufam babul,tak ale bojim sa aj ja,ako asi kazda prveho porodu a ja o to viac,ze hned dvojky...ale verim tymto lekarom 😉

janula13
29. dec 2008

vaaazne, Tvojka caka dve baule, idem mrknut, vesala som pradlo a teraz sa krmim chlebom s bambinom...Cherry som necitala, nebolo este kedy, precitala som len tu 2 strany spätne 😅 zeby som sa nechala vydesit aj ja?Peti a kde ona rodila, vies?ja som sa teraz napriklad par kamosiek pytala, jedna chvalila Antolsku, druha teda nie, dalsia Kramare ano, dalsia ani za svet...no vyznaj sa potom...myslim ze je to pomaly aj jedno, zalezi ci budem mat stastie a porod bude ok a personal tiez...ale ja take stastie nemavam 😝

babulka123
29. dec 2008

janulka ja som si zvolila kramare hlavne preto ze tam ma bude rodit kamarat , ale hlavne preto ze je tam decka JISka... keby nahodou nieco... z ostatnych nemocnic by to nemuselo v pripade nutnosti byt take rychle...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre