Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
7. jan 2009

mici ten KOMBINOVANÝ KOČÍK EL-JOT CAPRI je pekny... ten sa mi docela paci.. nooo mozno pristupim aj na 3 kolku

mici11
7. jan 2009

Jej Babul diky, aj mne sa paci. Pytala som sa nan vo fore, jedna babenka ho ide kupovat na buduci tyzden, tak mi da info 😉 Ale aj tak by som si ho vyskusala aj sama v obchode 😉

babulka123
7. jan 2009

nooo a nieje ani drahy.. cca 9000 tis plus sedacka za 2200.. to je vsetko alebo este nieco sa za to plati...

mici11
7. jan 2009

len to sa plati co si pisala, super cena, ze? Aj dovoz je zadara, ale to vacsinou vsade. Niektore kociky uz mam vyskusane a aj v obchode, ale cez net vzdy vychadzaju lacnejsie nez v kamennom obchode

janula13
7. jan 2009

Mici, su super, jeden lepsi ako druhy, ja na vasom mieste neviem co vybrat a tie super ceny, o tom mozem nivat, to by som si rovno kupila uz dva, ja sa hybem v inych cenach, teda a ako ratam tak ratam, pod 20tis sa nedostanem...

janula13
7. jan 2009

mici, tu zmrzku mamaj ja, zeby?ja som zladovala tri chlebiky, mensie vo vajicku s kecupom a sadli dnes aj tie, hm, keby mi je takto kazdy den...aj by bolo fajn az na to ogrcane rano...

janula13
7. jan 2009

Ozaj a pochvalim sa, dnes som si kupila sice nesexy, ale pohodlne dve sportove podprdy bez svikov a teda postupila som aj velkostne, skoda ze j to len tehotenstvom,niezeby som bola predtym nespokojna s obvodom hrudnika, ale teraz su ako po plastike, asi po kojeni nebudu 😀 😀 😀

mici11
7. jan 2009

Janulka no kocik pre dvojicky aso ozaj nenajdes pod 20 000 tis. 😒 No ved ani ja si neviem vybrat 😀 , ale este to tak nesuri 😉 No mne su podprdy dobre este moje, ja nosim 70 C, tak ani moc nechcem aby rastli, ale o nieco urcite narastu 😀

janula13
7. jan 2009

hi hi Mici, ja som mala 75 B a dnes som musela kupit, 80D, sranda, ale zase az tak mi nenarastli, len spevneli a su plnsie ale kostice mi vadili, aj ked este znosim samozrejme, len mi z nich uz s prepacenim niekedy vytekaju von 😀

mici11
7. jan 2009

Janka 🙂 😉

janula13
7. jan 2009

babulky dobru, MM ma za chvilu isto stiahne do postele ak bude uspesny...a zase som bodovala, vypila som salku mlieka,zase hm, som sikovnucka, uz mi aj chutit zacina, zajtra nakupim a zvysim davky 😀

mici11
7. jan 2009

Dobru noc a mas dalsiu pochvalu za to mliecko 🙂 😉

janula13
7. jan 2009

dakujem maminka 😀

mici11
8. jan 2009

Ahojte babenky,

Prajem pekny dnik 🙂
Janulka, nemas za co dcerenka moja 😀

janula13
8. jan 2009

Ahojte,
viete co robim, sedim este v pyzame a nic spravene a to som chcela byt dnes sikovna, tak ficim do sprchy a idem spravit planovane..
Inak Mici, zvladla som dalsiu salku, vecer dam zase, uz mi aj chuti a je mi celkom fajn, tak sa tesim, len babatka nejak spia, stale citim len to lave, boze uz nech idem na ten utz, musim vymaknut aj to prave babo, lebo vam tu zacnem stresovat, ked nebude stuchat aj ono...

mici11
8. jan 2009

Janulka, este na koniec bude s teba fajnsmekerka na mlieko 😀 Inak ja pohyby citim tiez hlavne vecer. Vcera som aj videla ako sa mi jemnucko zavlnilo brusko, alebo to boli creva 😀 ?
Janulka zakazujem ti stresovat, vsetko je OK, len jedno je vacsi huncut ako druhe 😉

janula13
8. jan 2009

Micuska dakujem, este stale tu trcim, uz sa dviham, takto to nejde, taky krasny den, ..ja ich tiez citim vecer, teda to lave, na zaciatku sa mi zdalo ze obe a teraz 2 dni to lave, tak uvidim, dam pravemu sancu sa prejavit...
no mlieko, hadam to bude uz len lepsie, kvoli babatkam, potrebujeme ho, tak sa snazim, ked uz ta strava nie je zdrava co do seba tlacim...

babulka123
8. jan 2009

ahojte... petka tu dnes nebola este ???

mici11
8. jan 2009

No ani moja strava nie je prave idealna, ale co sa zabijem ked mi chuti len sucha strava a tu nevyvraciam? Mliecne vyrobky jem, aj ovocie. Ale zeleninu vobec, nejde do mna 😝 . Tak beriem aspon to calibrum mami. Inak dnes je krasne a ja radsej nemozem ist ani von ☹ . Ta vcerajsia zvysena teplota a hepes na papulke. Trosku ostanem radsej doma. Ale drahy mi dal furu roboty, tak mam co robit 😅 som zvedava na vyplatu 😀

mici11
8. jan 2009

Ahoj Babulka, nie nebola ☹

janula13
8. jan 2009

Mici ved to, ani ja zeleninku nemusim,vobec, aj ked asi 2x som zjedla salat, ale teda nesmakovalo, ovocie mi chuti, hlavne pomarance a mandarinky a pridavam pomaly zase jablka a aj hrusky, sem tam ananas..varene jem, asi denne, aj teraz varim brokolicovu polievku a ladujem cestoviny s tvarohom a smotanou..
mne sa zase nechce obriadit na to aby som sla von, ale zajtra pojdem v ramci vychadzok, je tu nejaka predajna s kocikmi a postielkami, tak pojdem omrknut aj ked velke nadeje si nerobim a aj tak musim na miestny urad a tam dnes nie su..
mici tak uz to vydrz doma, a ked ta tk MM obstastnil pracou, aspon ti to ubehne...
na Petku tiez cakm, mala sa dnes zjavit, nie?

mici11
8. jan 2009

No baby dala som si rizoto s kuracim maskom a kukurickou, som zvedava co to so mnou spravi.

janula13
8. jan 2009

mici tak dufam ze to pojde az zajtra von a opacnym koncom 😀

petkaerdal
8. jan 2009

ahojte kocky,tak sa hlasim,mam este nejaku roboticku a hned si vas idem precitat 😉
chybali ste mi 😉

petkaerdal
8. jan 2009

dievcata bola som bez netu,preto som tu nebola 😢
sla som domov kvoli tym svadobnym satam,vecer mi prisla vzacna vana u otca,tak som sa v nej okupala,rano som zacala krvacat,vlastne to krvacanie nebolo,len sa zo mna raz vylialo kopec krvi,ale vazne dost,predstavte si ten sok,strach a plac na wc,cesta do svadobneho salonu sa zmenila na cestu na pohotovost,tam ma vysetrili,deticky boli v poriadku,pekne mi zamavali,krcok uzavrety,,,vsetko v poriadku,dostala som injekciu a sla som domov,chceli ma tam nechat,ale nemam poistovnu na Sk...sestra ma viezla s otcom do Ba,kde ma uz cakal drahy ,prisiel po mna a po auto,doma som si hodinku polezala a sla na pohotovost tu vo Viedni,zase ma vysetrili,vsetko v poriadku,krcok zatvoreny...dr.povedal,ze pravdepodobne infekcia a ta tepla voda a vobec lezanie vo vode 😖 od rana som uz vobec nekrvacala,len tie zvysky krvi sli zo mna,len take spinenie,dostala som krem a vlastne som ok 😀 ...
pred vcerom som sla opät na Sk,ale uz nie sama,druhy pokus o saty mi vysiel,tak sa vytesujem 😀 😀 😀 kupilka som krasne saty,krasneeeee 😀 😀 😀
cena za pozicanie bola 10 000 a kedze sme sa rozhodli predsa robit svadbu na Sk,tak sa mi oplatilo viacej kupit,ako 2x poziciat 😉 a spravila mi super cenu,lebo uz boli pozicviavane 😉
no vsetko sme na svadbu na Sk vybavili,vsetko dohodnute,tak sa teskam velmi
takze 17.1 mame tu hostinu a potom 31.1 zase na Sk,tak ja sa teda budem vydavat aj 4x 😀 😀 😀
a teraz si vas idem precitat 😉

janula13
8. jan 2009

ahoooj Petka, tak kooonecne, uz si nam tu chybala a pravdu povediac aj vystrasila, estee babulka poinformovala...juj, dat ti po holej, mne tu zakazujes vanu a ty si das horucu?Ale hlavne je ze to dobre dopadlo, velmi sa tesim, niet nad dobre spravy od vas.. 😉 ja som mala tiez blbsi vikend, mala som bolesti tri dni ale som vraj ok, aj ked mi ta mrcha nespravila utz, ale prave som sa rozhodla, ze zajtra idem zavolat do centra a objednam sa sama, myslela som ze sa neda ale da sa, kamoska mi prave na skype povedala ze ona tak bola...ved takto ma nechava 2 mesiace bez utz a ja chcem aspon raz za mesiac pocut ze su ok...tak som zvedava ci mi daju nejaky skory termin...satky nedas foto, ja zboznujem pozerat svadobne a nevesty 😀

vierka
8. jan 2009

petulka - sice nepatrim do tejto temy, ale vsade som ta posledne dni hladala, ze kam si zmyzla... mojka normalne si ma vystrasila, ale som rada, ze je vsetko v poriadku a ze sa maju drobci k svetu a ze ti to potvrdili dvaja lekari....
a ty budes taka vecnaaaaaaaa nevesta 😀 do konca zivota sa budes vydavat 😀

babulka123
8. jan 2009

vierka kludne ostan v tejto teme tu zarucene otehulkujes... 😀 😀 😀

vierka
8. jan 2009

babulka - 😀 😀 😀 vdaka za pozvanie... cize dva prispevky v tejto teme znamenaju dve deti??? 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre