Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
9. jan 2009

Jani,tak to mas fakt blbe 😢 😢 ,odid k niekomu inemu,ta tvoja dr.mi pripomina tu moju byvalu ,tu "dedinsku" co ani nevie co je uzv...ved tam nemate len ju,nie? nejako to pories,ved co sa budes trapit
inak ja stale beriem aj duphaston a budem este 3 tyzdne a aj inkecie dostavam nadalej...papas vitaminky?
Jani,nerob si starosti,urcite je to kopkanie a nie creva,skus dlhsie sediet a budes ich citit,mozno prave spinkaju,ked sedis 😉
ja chodim normalne kazde dva tyzdne na uzv k mojmu lekarovi,ale ja musim chodit aj do porodnice na kontrolu a ked sa mi to prelina,tak idem aj 2x za tyzden,ale aspon viem,ze su v poriadku

babulka123
9. jan 2009

janula ten je veeelmi pekny... maju aj pre 1 take???

petkaerdal
9. jan 2009

jedno za taku cenu cmuk 😉

mici11
9. jan 2009

Janulka no skoda, teraz ma napadlo, ze kamoska sa tiez takto chcela objednat, lebo jej doky nema sono v ordinacii a toto iste jej povedali co tebe, bolo to u nas nie v GF. Nerozumiem preco 😕 Kvoli poistovniam, zeby? Ale aj u nas sa zato plati. A napr. svagrinin doky ma v ordinacii aj 3D UTZ a sono jej robil, len na zaciatku a dalsie jej bude robit v 20 tt 😕 Ze viac netreba, tak to uz vobec nechapem. Mne robi kazdu poradnu. CCa kazde 3 tyzdne.
Pekne vecicky mate pokupene. Ja zacnem na buduci tyzden, snad budem vediet co cakame. A brusko mam aj ja poriadne. Ved vecer uvidite 😀

petkaerdal
9. jan 2009

Jani,tak ten je tiez zaujimavy 😉

petkaerdal
9. jan 2009

ok baby,tak vecer pridame foto,aj babulka slubila,ze prida

babulka123
9. jan 2009
janula13
9. jan 2009

babulky odpisem, utekam, mestiham na ten urad, peti a ako sa vola ten bledomodry co mas v albume, aj ten je peknucky a o riflikoch ani nehovorim, su bohovske..

petkaerdal
9. jan 2009

pekny babul,ty budes mat problem tusim,ktory si vybrat 😀 my nemame z coho zase vyberat

mici11
9. jan 2009

Babulka peknucky si si vybrala aj cena je tam super 🙂 este ze keby ma tri kolecka hned ho chcem 😀 . Fakt vyzera dobre 😉

babulka123
9. jan 2009

nooo len ja musim uberat z mojich priorit.. tento napr.nema prehadzovatelnu rucku a bez toho sa asi nenapcham do vytahu ani u nas ani u nasich...

mici11
9. jan 2009

Babul veru aj mam vela favorit na kociky a najdrahsi je nejakych 18 000,- takze drahsi urcite nebudem kupovat, ked sa daju kupit dobre a pekne aj za menej penazi. Ale kociky pre dvojicky su drahsie to jasne.

mici11
9. jan 2009

Tiez velmi pekny 🙂 , my budeme mat tazky vyber ze tolko ich je 😀

babulka123
9. jan 2009

mici mi hovor nieco... ale sa mi paci ten co dala jankula...

petkaerdal
9. jan 2009

baby,vam sa vybera z kocikov 🙂

mici11
9. jan 2009

http://www.doktoronline.cz/muzi/kalkulatory.php...

Podla pohybov mi vychadza, ze budem rodit 16.5. ale aj pisu, ze je to nepresne. Ale celkom zaujimave veci su tam v odpovediach lekarov.

petkaerdal
9. jan 2009

ja neviem,kedy som zacitila prve pohyby,ale to musi byt naozaj nepresne podla toho

mici11
9. jan 2009

Moj doky vravi, ze podla sona to bude koniec maja. Podla mrchy mam termin 5. juna ako mi pise aj konik. Ale myslim, ze babo sa aj tak rozhodne samo 😉

janula13
9. jan 2009

tak a som spät...moj smutok sa odrazil v penazenke, minula som vyse 50eur a je mi to fuk, kupila som pre drobcov mini dupky, vecer odfotim, su uzasne a boli za 150 sk, mali 50% zlavu, je to sice len cislo 50, ale ta predavacka tam mi povedala, ze na dvojky a prve dni budu, nie su az take malicke, bola tam uzasna predavacka aj modre z neba by mi zniesla a kupila som este par drobnosti, a neuverite aj aku blbost, odsavacku...no co uz...ale bola ta pani fakt zlata, mlada a poucila ma o kopec veciach, ma uz dve deti, ona sama je z dvojiciek a ma velmi dobre ceny a aj mi spravi lepsiu cenu kedze budem mat dvojky nech usetrim, nenutila ma kupit nieco drahe...a na moje prekvapenie mali aj samostatne hniezda do postielky, co malokde najdete a krasne vzory, za 320 sk, tak uz viem kde kupim a proste vsetko mozne aj super tielka pre tehule a vzorovane plienky a tak..a fakt dobre ceny...a kociky pre dvojky sice nie, ale mohla by mi objednate ten jane twin two, a komplet vyjde na asi 35tis...ale je normalne ochotna mi ho doviest do SC, mozem si ho skusit a nemusim kupit, vrati ho spät do skladu..no ochota sama , ale taka nevtierava, prijemna, tak viem kde vela veci nakupim..tak mi vylepsila naladu, stravila som tam asi hodinu, prisla tam este jedna pani tiez zlata, chcela nieco pre nevestu co tiez caka dvojky, atak aj ona bola z nej nadsena...

janula13
9. jan 2009

Babulka oba kociky su pekne, vy fakt nebudete vediet s Mici co kupit, , ved ani ja s Petkou, ale z inych dovodou, ze Peti? 😅
Peti tak ako sa vola ten bledomodry v albume?A co sa tyka zmeny lekara uz sa mi zda neskoro, budem jednoducho verit, ze su ok, ked to inak nejde, aj ked teda napadaju mi pekne cierne myslienky..
Brusko mozno nafotim a prida do bruchatej hitparady vecer, ale umiestnim sa na poslednej pozicii, fakt mam pocit, ze sa mi zmensuje, nie zväcsuje...

petkaerdal
9. jan 2009

no Jani,veru my tiez nevieme,ktory kupit 😀 😀 😀
ale ja som uz asi rozhodnuta,ved co budem hladat 😝
preco by bolo na zmenu neskoro Jani? ked niesi spokojna
frist wheels ,dufam,som to dobre napisala..ten je lacnejsi a je uzky,vojde cez dvere 😉
tak ja budem s bruskom urcite zase cislo jedna medzi vami,ale to robi ten spek 😀 😅 😀 ,dobre som sa najedla teraz,tak mozem odfotit 😀
dupky odfot,som velmi zvedava 😀 Jani,ty budes obliekat rovnako? odsavacku si kupila? ved to sa zide,aj ja som vyfasovala od sestri,uz ju mam doma 😉
tak taku predavacku malokde najdes Jani...ten kocik je ale dost drahy tiez 😖

janula13
9. jan 2009

Peti, vies, ta lekarka ma tu chybu, ze tam nema utz, ale ked je ako odbornik dobra, tak to prezijem a ci budem u nej rodit uvidim, uz som tam stretla zname moderatorky, tak asi vedia preco a kamoska co ma k nej dostala tiez hovori, ze sice je to rebeka, ale vie co robi,...ved zatial mi nic nie je, akurat ze som nervozna ze tak dlho neuvidim drobcov a necitim ich, ale dufam ze dnes ich vymaknem...a poviem ti, ze mi je uz tri dni takmer uplne dobre a aj plet mam lepsiu, tak mna sprostu aj to vylakalo, ci sa tam nieco zle nestalo, ci co, no sibe mi, doteraz som vzdychala ako mi je zle a nech mi je uz dobre a ked mi je, tak sa plasim...vies, keby ich zacitim , tak som hned kludnejsia...musim sa aj ja napapt, dnes som mala od rana len dve zemle, tak to musim dohnat, nech nieco na tej foto vidiet...
dupky su zlate, nekupujem rovnake ja ich nechcem rovnako obliekat, nevidim dovod..a kupila som aj take body za 100sk...a papucky a rukavicky...

mici11
9. jan 2009

Janulka, nestresuj plet mas lepsiu, lebo sa ustalila hladina hormonov. Aka som mudra, ze? 😀 Ale to mam od sestricky 😉 Super nakup Jani, ja uz vydrzim do pondelka.

janula13
9. jan 2009

jaj Mici keby sa to dalo, na kazdu z nas to sem tam pride a so mnou si este do toho utz uzijete 😅 Mici ja som nevydrzala, chcela som sa potesit, uz som straaasne zvedava co napises v pondelok..

mici11
9. jan 2009

Janulka, neboj mne sa lachko druhym radi, sama sa viem riadne vystresovat 😀

petkaerdal
9. jan 2009

jani,tak je to zvlastne,ked je taka dobra a v dnesnej dobe nama v ambulancii uzv,aj u nas lekari niektory este nemaju,ale posielaju aspon do nemocky na uzv
super,ze sa ti vylepsila plet,ja mam plet dobru,ale chrbat mam hrozny,budem musiet mat bolerko celu noc na svadbe,az tak velmi to mam,,no fuuj
ja som kupovala rovnake veci,ale ako citam,ze vy nie,tak uvazujem aj ja,ze preco vlastne rovnako...asi nebudem ani ja 😀 😀

mici s tou hladinou mas pravdu,v nejakom 17-18tt sa hladina dostava hormonov navrchol a potom klesa ,tusim som to tak citala

janula13
9. jan 2009

nuz peti, nie su prasule na utz, ona nie je sukromna..a preco ma neposle, ja ti neviem, utz je hned vedla, ale asi nevidi dovod, vie ze su ok 😅

janula13
9. jan 2009

je asi jasnovidka...skoda ze ja nie som...
nuz plet mam lepsiu, ale nie dokonalu, ale je to lepsie, ja som mala vzdy problemovu a aj chrbat a hlavne v zime v lete slniecko vzdy vycistilo a teraz naopdiv chrbat takmer nic, len sem tam1-2 bedare...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre