Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
20. jan 2009

Normalne asi vankusik a paplonik, do sportoveho asi nic v zime fusak a nanoznik, mozno nejaka deka.

babulka123
20. jan 2009

do sportoveho na zimu deku urcite, alebo tak nieco, ak mas fusak tak mozno este na to ... ale to zalezi od toho aka je zima..
moja kamosska davala este pod fusak deku lebo bola velka zima

petkaerdal
20. jan 2009

dik baby,zajtra pojdem pozriet,ake su ceny takych vankusikov 😉 a paplonikov 😉

mici11
20. jan 2009

ok potom informuj. A ako sa mas Peti?

babulka123
20. jan 2009

v samorine stoji paplonik s vankusikom 530 sk... na euro si to prepocitaj .hehehe 30,126 sk

babulka123
20. jan 2009

juuujda prave som citala ze Cmuk je v nemocnici lebo capla na lade a buchla si brusko tak je na pozorovani.. ja dufam ze bude vsetko ok....

mici11
20. jan 2009

Bozinku, verim, ze su Ok. Inak toto je des s tym ladom, ale u nas sa uz konecne vsetko roztopilo, uz nech je jar. Clovek aby sa bal z domu vychadzat

babulka123
20. jan 2009

no no .. ale nech nieje moc teplo tak do 20 stpnov viac by ani nemuselo..

mici11
20. jan 2009

Ja mam rada tak do 29, kym je dychatelne. 20 moze byt. Ale pri mori mi nevadi ani 35 😀

babulka123
20. jan 2009

pri mori ani mne nie,,, ale tu nech je max. 25 alebo tak podobne aspon kym neporodim ..
neviem si to predstavit inak v tych horucavach.. ale to som tu uz rozoberala.. ale ked ja sa toho taaak bojim

petkaerdal
20. jan 2009

mam sa uz celkom dobre,nemyslim na to,ale ked si spomeniem,velmi ma to potrapi 😢
zajtra chcem zavolat dr . na vysledky krvi,tie tripple testy,dufam,ze to bude v poriadku 😔

inak mi za posledne dva dni nejak vypuklo brucho a dost,uz si nahmatam maternicu na bokoch,trci mi uz aj tam 😀
ty mas mici tiez uz naboku brusko?

babul,tazka matematika,ked neprepocitas ty 😀

dufam,ze je cmuk v oriadku,treba si vonku davat pozor

babulka123
20. jan 2009

petkaa..... tak len pre teba 17.44 EUR.. hehehehe

vykuklo brusko ... moja ja mam pocit ze mi snad uz aj tvrdne.. hehehehehe ale nie...

janula13
20. jan 2009

troska sa hlasi 😉

babulka123
20. jan 2009

no vitaj.. co ste kupili.. mas toho asi dost.. si viem predstavit aka musis byt uchodena... 😝 😝 😝

janula13
20. jan 2009

Bola som pozriet manzela vo vani 😉
no mam dost, isli sme cca o 8.45 a vratili sa o 17.45, cely den na nohach a utrmacana z auta, nenavidim tie cesty smerom do Brna, z panelov, neviem aky mudrlant to vymyslel, skoro som deti vytriasla... 😝 nuz kocikov tam bolo dost, ale nekupili ani neobjednali sme nic, idem ich este pozriet na nete, kym dnes vladzem z poslednych sil..stretla som tam Tvojku, aspon to bolo pozitivum dna, velmi pekna zienka, a ma krasne brusko uz...
skusala som kociky, najviac sa mi pacil Easy walker, ale nerozhodli sme sa ho este kupit, manzel spekuluje nad inymi kombinaciami, tak uz mam toho dost a este by som rada videla aj ten Petkin a pripadne ten Bumbleride..som z toho unavena a uz ma to ani nebavi hladat, idealne by bolo keby niekto rozhodne za mna 😀
inak aby sme sa dorazili, behli sme este do toho babylandu, neviem bola si tam babulka?chod mrknut ak nie, maju tam pomerne dost kocikov, pre nas uz zase len tie co sme videli inde..

janula13
20. jan 2009

aaale, kedze manzel chcel minut ceske koruny, tak mi ich zveril a kupila som si saty a malym take tie polodupky a take frote male handricky, ani neviem naco, snad na kupanie 😀

babulka123
20. jan 2009

hej hej boli sme .. no a to nas presvedcilo si objednat to PP Pliko.. za 13 tis. kompletka, a hlavne je lahulinky 8,5 kg a velmi skladny do mojho maleho auta... takze zatial sme na tom takto .. ale v aprili je este jedna vystava v cechach tak tam pojdeme este pozriet...

janula13
20. jan 2009

neboj babul, este stihas... 😉 ja mojim tempom ani nie 😅

babulka123
20. jan 2009

nooo to by som netvrdila.. 😅 😅 😅

janula13
20. jan 2009

hihi, tak to necham na teba, ja som si uz vybrala aspon 3 kociky, keby cakam jedno...

co hovoris na toto?na vystave nebol, ale paci sa mi, ale neviem ako tie fusakotasky, ci tam nebudu narvane ako sardinky, ale uz mi z toho hrabe, skacem od jedneho k druhemu..

Tvojka ak tu budes, co ty na toto?

http://www.semwa.sk/product_info.php?info=p589_...

petkaerdal
20. jan 2009

jani ahoj,vcera som videla ten Easy walk nazivo v obchode,jedna pani ho mala a bolo to nieco velmi podobne,co mam ja domka 😉 a kamoska ,co bola dneska v brne,ho dneska kupila... 😀 😀 😀

mici11
20. jan 2009

Ahoj Janulka, takze mas teda dost, to ti verim 😝 Inak ten kocik co si dala link je super, a tie fasakotasky si neviem predstavit.

Peti neboj a ver mi vsetko bude v poriadku 😉 A ci mam brusko naboku? Este velmi nie, teda zatial 😀
Babulka ak posli link na ten kocik 😉 co sa ti paci

mici11
20. jan 2009

babul ak mas to malo byt, uz mi vynechava 😀 😀 😀

petkaerdal
20. jan 2009

ozaj Jani a ako vyzeral nazivo ten frist wheels??? inak naozaj ten easy je peknucky a velmi mojmu podobny 😉 kolko tam stal???

mici11
20. jan 2009

Babulka, pekny jedine co by mna odradzalo, ze je golfac, ale to je len moj nazor. Inak je dobry 😉 🙂

mici11
20. jan 2009

Babenky dobru noc, idem pred telku 🙂

babulka123
20. jan 2009

nooo to je problem preco som ho nechcela ale je tam viac vyhod ako nevyhod..

janula13
20. jan 2009

babule, tak ja som doteraz hladala na nete a sibe mi uz.niekde napisla jedna baba, ze ten hauck je kazovy a jedna ju napravila, ze stary model bol...
peti, ten easy je strasne dobry na ovladanie, korbicky ma na dvojickovky pomerne velke, dokonca sa daju zlozit, sporttak je tiez velky..je dooost dobry, aj cez dvere sa vojde a dobre vyzera..jedine co nasla kamoska na nom ako negativum, co som si ja samozrejme nevsimla bolo, ze nemal polohovanie noziciek a pri polohovani chrbatika ta zadna cast tej sedacky sa mi zda tak chabo spevnena..neviem, ale pacil sa mi velmi..teda cena nie...ani som neratala co by ma stal, ale sportak stoji 16490 a jedna vanicka 3750..to uz je 24tis, ak by som chcela na to nasadit aj dve autosedacky, tak na to pasuje len jeden typ..a ten stoji cca 2650 x2 a este k tomu aj adaptery treba...cca asi 31-32tis, neviem...
a firstwheels vyzera celkom fajn, ale ta sportova verzia je dost uzka, niekto o om pisal, ze tam nenarval deti s fusakmi...
a mne stale strasi v hlave ten bumbelride indie twin..

janula13
20. jan 2009

idem spat, nevladzem, meliem z posledneho, som zvedava ci tvojka objednala..
a petka, este mi ostava ten tvoj 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre