Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

janula13
13. feb 2009

ups, manzel ma posteklil a odoslala som to..takze jeden isto ako ma tvojka, to je moj favorit a etse jeden s bocianmi v zelenom...

petkaerdal
13. feb 2009

to som velmi zvedava aj ja Jani,budeme si volat teda z porodnice 😀

ja som viacmenej rozhodnuta pre dve rovnake,aby nebolo v izbe potom moc farieb...my sme mali vzdy doma tiez rovnake navlecky so setrou 😀

janula13
13. feb 2009

peti tie su krasne , tu znacku som aj ja pozerala, su take vkusne a maju k nim aj tie zavinovacky s podlozkou z kokosu, tak tie sa mi pacia..este uvidim podla financii,lebo tieto su drahsie..

petkaerdal
13. feb 2009

ja som ich najskor nepozerala vobec,chcela som niektoru z tej mega sady ovbjednat,ale toto vyjde skoro tolko isto jani,ved uvidim,ale este hladam...

co ma tvojka? idem kuknut,uz neviem

petkaerdal
13. feb 2009

tak neviem ktory ma tvojka,lebo nema v albume,ale taky ten zlty nejaky?

mici11
13. feb 2009

Peti to fialove je naaaaaaaaaaaaahrene 😉
Ideme von niekam si sadnut, zatial sa majte

petkaerdal
13. feb 2009

je,obidve sa mi paciaaaa....ale teraz pozeram,ze tam nieje stojan na baldachyn...asi to nevyjde tak lacno az,ta znacka je dost asi mastna 😖

mici,ty si takto uzivas teda a my stale doma trcime 😖

janula13
13. feb 2009

vsak, ta Mici ani tehu nie je 😀 len nech si uziva, uz to potom nikdy nebude take iste, ja dufam ze sa zajtra vygulame von na veceru, aj ked uz sa vidim, ze hovorim ze sa mi nechce a ze objedname domov 😀
Peti ja som prave na zaciatku pozerala tu znacku, je drahsia, ale trasne pekna, ale u mna asi prevazi rozum nad srdcom 😀 ved uvidime..
tvojka ma s tkymi macikmi v rade, mne sa to strasne pacilo, lebo mne to pripada take tradicne ako od starkej, neviem preco 😀 idem za manzelom do pelechu, stale ma vola...papa zatial a zajtra krasneho valentina, ci uz ho uznavate alebo nie, lubit sa treba stale 😀

petkaerdal
13. feb 2009

Jani,ja to stale pozeram porovnavam a ozaj to asi vyjde draho,lebo treba vela dokupit,ale je to kraaasne...
pa pa a krasneho valentina

mauzos
14. feb 2009

ahojte babulky, prepacte ze sa Vam tu miesam do debatky, ale zbadala som tu Janulu, tak som nakukla 😲 riesili sme spolu kociky a nakoniec mame rovnake 🙂

vidim, ze rozoberate oblecko do postielok. Mne vcera prislo z rajdeti.sk to co mam v albume a je fakt super. Trosku ma prekvapilo, ze je to polsky vyrobok, no ale co uz, ked nasim podnikatelom je jednoduchsie nieco doviezt, ako vyrobit. Ja som objednavala dve tie zlte sady aj s hniezdom a dve modre cisto len obliecko na vankusik a perinku. Ladi to k sebe, kedze je na tom rovnaky motiv, tak to snad nebude ako past na oko.... Objednala som odtial aj naplne vankusiky a paploniky a su fakt makulinke a lahulinke, mozem odporucit 🙂

petkaerdal
14. feb 2009

ahojte,
mauzos,dakujeme za radu,kamoska tiez objednala odtial a je spokojna,urcite objednam aj ja ,len pockam este na jeden uzv,ci su ozaj dve baby 😉

mauzos
14. feb 2009

petka a to co mas v albume je z akej stranky? je fakt krasne a pre dievcatka ako usite ...

petkaerdal
14. feb 2009

tie su z rajdeti tiez,znacka ferretti,ale vyjdu dost draho...take by som kupila len navlecky asi a hniezko okolo hlavicky,mne sa tiez veeeelmi pacia
nepozerala si od ferretti?

stale sa neviem rozhodnut pre nejaku farbu,vsetky su pekne 😉

mauzos
14. feb 2009

no nejak som tam vobec neklikla na tie sady ferretti, su fakt uzasne, ale aj cenovo je pekny rozdiel 😒 Inak vyrobca je tento http://mamo-tato.com/ tak ak to budes objednavat do zahranicia, tak sa skus pozriet, ci by sa Ti neoplatilo objednat priamo od nich. Co som len tak zbezne pozrela ceny, tak to vychadza o dost lacnejsie priamo od nich. Zalezi este na postovnom.
a s tym vyberom je fakt problem, je tam tych vzorov straaasne vela 😝

petkaerdal
14. feb 2009

dakujem za adresu,pozriem to priamo od nich 😉

mici11
14. feb 2009

Ahojte babulky,

No vcera sme sa dobre zabavili. Bracho robil rozlucku so slobodou, tak zato sme sli von. Ale bolo fajn. Vydrzala som az do jednej. Potom sme sli domov. Drahy stale miestami este dospava 😀 A dnes pojdeme bud na veceru, alebo si objedname tu pizzu.
Mauzos ahoj a diky za info 😉
Jani no dnes poriadne citim, ze som tehu unavena som ako kon, ale da sa 😉
Babulka 🙂

A samozrejme tiez prajem pekneho valentina 🙂

babulka123
14. feb 2009

ahojte zlaticka.. dnes sme boli troska po nakupooch aj s nasimi.. bolo super, boli sme v madarsku v obycajnom tescu ale poviem vam ze ja uz vazne odmietam cokolvek kupovat na slovensku....

vak na spanie pre babatko od 0-6 mesiacov vysiel cca na 250 sk ... skoro ma trafilo o zem.. ked si zoberiem ake je to drahe tu...
maminka mi kupial taku tu startovaciu sadu Avent flasiek, su tam 2x 125ml, 2x250ml, 1 cumel, 2 nahradne klobuciky a vyslo nas to cca 500 sk... pozrite co to stoji tu u nas a bude vam jasne ze stoji za to sa tam previest.. je to 25 km od BA a ten benzin naozaj stoji za to..
to nehovorim o avivazi, praskoch, kozmetike, trickach, .. no ais vsetko...

tvojka
14. feb 2009

Ahojte,tak aj ja sa pridávam k prianiu krásneho Valentína 😵

Babul,dobre si nakúpila.Ja mám zatiaľ len 2dudle a 2malé avent fľašky,uvidíme,či nám budú vyhovovať...

Mici,tak ty takto žiješ?!My sme chceli ísť tiež večer na pizzu,ale nejak neni s kým,tak sami nejdeme...

Peťka,ja som hniezda a obliečky objednala rovnaké,len mi to ešte nedošlo,kedže som nemala cestu do banky a neuhradila to 😅 .Ale budúci týžden sa chystám s kamoškou do Auparku,tak to uhradím.
http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=2294226
Peti,inak to fialové,čo máš v albume je prekrásne,ale asi aj dobre drahé,že?

tvojka
14. feb 2009

Babul,ako vieš,že Sue už porodila?Vy ste videli niekde jej Karinku?

tvojka
15. feb 2009

Dobré ránko spachtošky!
Včera som to tu zatvárala a dnes to otváram?Všetky ste asi strašne intenzívne prežívali Valentínsky večer,čo? 😀
My sme to nijak zvlášť neprežívali,ale dostala som ružičku,tak sa teším 😵

petkaerdal
15. feb 2009

ahojte kocky,my sme prisli vcera uz neskor a pozerali sme dvd-svadby,lebo som nevidela,tak som ani nekukla sem
vecicky mam doma a su nadherne fakt a super cista bavlna 😉 ,z tej ceskej stranky
v stredu idem na screening organov,tak zacinam bat 😅 😅 😅

ako sa mate???

babulka123
15. feb 2009

tvojka, pisali to vo februarovkach.. ja mam prehlad heheheeh

petka nebooj , ja mam vo stvrtok poradnu a idem na tie uzasne AFP testy takze uz teraz sa tesim

tvojka
15. feb 2009

Peti,Babul,držím vám palce na poradniach.Ja mám dalšiu až 2.3.,to by mi mal vraj doky robiť nejaký výter zospodu... 😕

mici11
15. feb 2009

Ahojte, no by sme boli vcera s drahym na veceru a potom si sadnut s priatelmi. Bolo super, ale mam teda za sebou riadne prehyreny vikend 😀 Dnes som upratovala teraz idem trosku pracovat. Som zvedava kedy dnes zaspim, uz asi o osmej 😀
Jaj a v utorok idem na to 4D uz sa neviem dockat 🙂

petkaerdal
15. feb 2009

ahojte,dneska tu nikoho takmer nebolo,co robite vsetky?
tvojka dakujem,uz sa tesim na stredu,ze zase uvidme nase dievky,hadam sa pohlavie nezmenilo 😉
mici ty uz spinkas po vcerajsku? 😉

janula13
15. feb 2009

ahojte, tak som tu aj ja konecne...vcera sme behali po kike a ikea a avion, bola som si ujasnit aku postielku chcem, ale zase nie som si ista nabytkom a komodou co som si ista predtym bola, tak sa tym este budem zabavat..a vecer sme hned po ceste domov skocili do restiky, aj sme to olutovali, lebo sme boli unaveni a fajcilo sa tam, ale pizza stala za to a vecer bolo tutu mutu, samozrejme 😀 ale nedokoncene vdaka mne 😀
a dnes varenie, potom fotenie banderka a potom sme si zmysleli ze sa ide na nakup do metra, tak sme pred chvilkou dosli...inak vcera som nic nekupila, az na dve deky v avione, zelene mäkkucke do kocika 😀 mozno nafotim 😀
inak to ferreti je fakt krasne, púredavaju to aj tu u nas v SC, spytam sa na ceny tu ak tam pojdem, len tak pre zaujimavost..som rada e ste spokojne s tymi sadami z raj deti, objednm aj ja....vdaka Mauzos 😀 😀 😀

janula13
15. feb 2009

a este, dostala som tri krasne velke slnecnice, ja ich mam najradsej a samozrejme sladkost..
Mici tak ty sa mas ze uz v utorok mas 4D, ja sa tiez uz neviem dockat..
Petka neboj, prides s dobrymi spravami zo stredy, som zvedava ci nedorastol pipik 😀

babulka123
15. feb 2009

no vidim ze ste si to poriadne uzili tak ako mate..
ja som bola dnes v BA lebo sme boli u svokrovcov na obede, marek potomm isiel s nimi na nakupy a ja som ostala domka u nich .. vcera ako sme boli po nakupoch tak ma velmi bolelo brusko a ta moja nestastna lonova kost, tak som to nechcela prehanbat..

a ta kost boli a boli.. dr. stale hovori ze je to ok, tak asi bude.. no sak uviidim vo stvrtok..
v stredu idem pofuuuukat troska Pahu takze tu nebudem a stvrtok idem do BA takze tiez nie.. ale to sa este uvidime.. cmuuk

spaculka
15. feb 2009

Ahojte snazilky, ja som tu prvy krat dneska...Vidim, ze niektore ste tu poriadne ostrielane, az ma desi co vsetko ma caka. Ma tu niekto z vas skusenosti so zakrokom MES/TES, odobratie spermii priamo zo semennika alebo nadsemennika....?

tvojka
16. feb 2009

Ahojte,dnes som zas prvá?Nejak tu upadá morálka 😎

Januli,kontrolovala som tvoj album,kde je nové bruško a deky?Nám by sa hodili ešte nejaké hrubé teplé deky,lebo zatiaľ máme len také tenké.
Kedy máš ty 4D?

Spaculka,ja nemám skúsenosť,tak ti asi moc neporadím.Nenašla si na koniku špeci tému o tomto?Alebo ak nie,založ novú,určite sa baby popridávajú,nie ste sami,čo sa vás to týka...Držím vám palce 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre