Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

csilla76
10. okt 2008

rebo ip-ko 😉 lutujem co sa ti stalo,ale hlavu hore ako som uz pisala,martin chvalia kocky takze pohoda a uvidis hned tu v novom centre sa ti zadari a budes tehulka 🙂 prajem ti to z celeho srdca 😵

rebo
10. okt 2008

csilla díky - bodaj by si mala pravdu. Vo februári budem mať už 41. takže je to už najvyšší čas!

petkaerdal
11. okt 2008

baby,kde ste vsetky??? tak zajtra si idem pre embryskov...neviem,kolko mam dat vlozit 😕

csilla76
11. okt 2008

ahooojte 🙂 petka dikes za ip-ko,odpisala som 🙂 na zajtra drzim palce nebooj bude vsetko oki 🙂 a kolko si das vlozit 2? 🙂 mne sa hrozne pacia dvojky a je aj vacsia sanca ze aspon jedno sa uhniezdi 🙂
rebo ano podari,myslime pozitivne a sme optimisstky 🙂 🙂 🙂 😵

mici11
11. okt 2008

Ahojte babenky,

Boli sme od vcera na chate, prave sme sa vratili. tak zato som tu nebola.
Petka supeeeeeeeeeeeeeer, robis mi velku radost. A co ti odporucaju kolko vlozit? No ja by som 2 dala urcite. Alebo rozmyslas nad 3? A zajtra budem na teba velmi mysliet a drzat ti palce 🙂 🙂 🙂 🙂

csilla76
12. okt 2008

Ahojte,pekny dnik prajem 🙂 je tu dnes nejak tisko,aspon posuvam temicku vyssie 😉

mici11
12. okt 2008

Ahojte kocky, prajem kraaaaaaaaasnu nedelu.
Petka drzim palce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
12. okt 2008

Baby tak vas zdravim s 2 blastulkami v brusku 😀 ...ja stale nemozem este tomu uverit po tolkych trapeniach,ze sme mali 14 embryi...aaa dneska som uz ostala uplne prekvapena,ked nam PK prezilo 7 deticiek,mali sme 5 krasnych blastocyst a 2 morule,troska slabsie...2 blastocysty sme vlozili 😀 😀 ...
Mici ano,rozmyslala som nad 3 aj pri poslednom IVF som dala 3 a nic,tak preto..no ale zevraj blastocysty nevkladaju 3 ani na vlastnu ziadost,takze mame 2 😀 😀 😀 dufam,ze moja radost nebude trvat len 2 tyzdne...
konecne ma prestalo boliet ako tak brucho,s tym plnym mechurom to bolo hrozne,lebo tie zväcsene vajecniky mi nan tlacili,skoro som nevydrzala 😅 ...priatel bol so mnou po vlozeni na operacke,co bolo super a potom aj na izbe,tak mi to celkom rychlo utieklo 😀
mici,ako bolo na chate?

mici11
12. okt 2008

Petka supeeeeeeeeeer, perfektna sprava. Takze uz mas 2 blastulky v brusku, to je perfektne 🙂 🙂 🙂 Tak nech sa im tam paci 9 mesiacov 🙂 🙂 🙂 Teraz ti to urcite vyjde, patamas nasu dohodu 😉 . Ano blastocysty sa vkladaju najviac 2, lebo je vysoka pravdepodobnost viacpocetnej gravidity. Jaj velmi sa s tebou tesim.
Na chate bolo super, kraaaaaaaaasne pocasie aj sme grilovali a aj som sa riadne prejedla 😔 .
Tak hlavne oddychuj. A ozaj ake lieky mas na podporu? ja som mal utrogestan 3 X 2 na vkladanie. Teraz mam duphaston 3 X 1.

petkaerdal
12. okt 2008

dakujeeee mici...pamätam na nasu dohodu,pamätam 😀 😀 😀
uz to musi vyjst tento raz,ved to uz neni mozme 😀 ..oddychujem,ale nelezim cely den,ale som doma...
jaj,to ti zavidim tu grilovacku,nam to tento rok nevyslo vobec a co ste dobre grilovali?mam rada grilovacky 😝
utorgestan davam 3x2 a je mi nejak na bliti 🙄 ,asi z neho

mici11
12. okt 2008

Petka vyjde urcite vyjde, budem netrpezlivo cakat s tebou na tehu test 😉
Grilovali sme take tenke klobasky, kuracie masko v marinade a chlapy si robili aj steaky. Plus zeleninka,dresing, horcica kto co rad. A aj ja mam rada grilovacky a chaty.
No z utrogestanu bolo blbo aj mne a furt ma rahalo na spanie. Ale co uz, ak ma pomoct tak vydrzime vsetko,ze?
A ratas aj s tym, ze mozno budu dvojicky? 🙂 🙂 🙂 Ja by som to brala 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
12. okt 2008

mnam mnam,dala by som si nieco z toho,nemam nic navarene 🙄
mna taha na spanie z neho,nejaku hodinku po vlozeni ,ale citim stale taku hrcu v hrdle 😨 ,ale ved jasne vydrzime to,budem ako medved oddychovat iba...
ja ratam s tym,ze mozu byt dvojicky,aj ked po pravde,keby bola mozno vyberu,som za jedno,ale samozrejme aj dve ako nic,lubit by som ich lubila,ja mam vlastne strach len kvoli tomu,ze som tu sama,nema mi kto pomoct,takze by sa to muselo nejak riesit,maminu by som sem dotiahla asi... 😀
co robkas inak?
mne drahy odisiel do prace a som sama pri tv...
a ty mas nejake tehu priznaky,grckanie??? 😀
mici,mam strach,ci sa moje embryska zvlecu z toho obalu,to je posledny proces,ktory by mal nastat dneska-zajtra a potom sa uz uhniezduju ...mam strach,neviem preco.. 😔

mici11
12. okt 2008

petka neboj zvlecu sa urcite. Viem, ze sa to lahko hovori, tiez sa bojim vsetkeho, ale ked vam to doteraz islo tak pekne, tak sa urcite zvlecu ver mi.
Aha ty si tam sama, ja som zabudla, ze nezijes na Slovensku ved uvidis ci budu 2 alebo 1. Ale jedno bude urcite
🙂 🙂 🙂 🙂
Ja dnes len lenosim pred telkou, nejaka som unavena, na chate bolo sice fajn, ale asi ma to trosku vycerpalo. Hlavne zato, ze v noci vstavam 2 - 3 krat kvoli cikaniu 😅 . Ale co uz. Tak to je jeden priznak, potom ma bolia velmi prsia a byva mi tazko od zaludka, ale nevraciam zatial. A unava samozrejme.
A ty hlavne ver embryjkam, ze sa zvlecu a uvidis nesklamu ta 🙂 🙂 🙂 urcite sa im u teba paci.

vika34
12. okt 2008

ahojte dlhšie som tu nebola a gratulujem petka 😀 ,držím palce a samozrejme aj ostatným

mici11
12. okt 2008

Ahoj Vika, ako sa mas a co nove?

petkaerdal
12. okt 2008

Mici,dufam,ze su silny bojovnici a "zvlecu sa" 😀 😀 pevne verim...
no ja ma take iste priznaky ,ako ty,ale zatial len z utrogestanu,ale to je asi priprava na tehu priznaky,aby som si zvykla 😀 😀
unavu pocitujem aj ja stale,vzdy po utrogestane pol hodinku spim,hrozne nieco...ale vydrzimeeeee 😀 😀
mas pravdu,musim tym embryskom mojim na 100% verit 😀 😀
Vika ahoj a dakujeeeemmm 😀

mici11
12. okt 2008

petka 🙂 🙂 🙂 tak tak zvykaj si na tie priznaky 😀

petkaerdal
12. okt 2008

no zvykam,aj ked prijemne to nieje..mne sa toci aj hlava z toho utrosa 🙄
to tu nikto nieje viacej ,ako my dve? co je s marionkou,matkaaa..kde su vsetky??

mici11
12. okt 2008

No Petka, neviem kde su vsetky, nejak nas zanedbavaju, este tak Csilla sem nakukne. Haloooooooooo baby ☹

skipi
12. okt 2008

petka!!!!!!!!!!!!!!! GRATULUJEM!!! a ostatne su zmrazene???? pamatas ked sa to tebe podari tak aj mne!!

vika34
12. okt 2008

ahojte,gratulujem všetkým k úspechom a čo sa týka mňa asi si budeme musieť dať pauzu ,dokiaľ sa s manželom nezjednotíme v názoroch,bohužiaľ asi sme sa veľmi spoliehali na PIGD a TO ,žE vdaKA TOMUTO ZáZRAKU NEPOTRATíM ,ALE nevišlo to opäť a manžel to ťažko nesie a neverí už ani doktorom ani tomu,že budeme mať babo,tak to chce čas

mataaa
13. okt 2008

Aaaaaaahojte,

ja vas nezanedbavam, len mi to cez vikend nejako nevyslo. vcera som stihla len precitat. Peti super uspech. teraz pekne opatrne, nech sa k tebe pevne pricucnu a rastu o 106. v lete sa uz budes mordovat s kocarom pre dvojicky. Boze, dufam, ze aj aj sa k takej urode dopracujem. Aj Vam nieco zmrazili?

Mici, ked tak citam tie tvoje priznaky, tak ich mam tiez. Celu noc chodim na záchod (asi prechladnuty mechur), je mi tazko (preto lebo sa napracem jedno cez druhe) a tiez som stale unavena a nechce sa mi vstavat (lebo sa mi nechce ist do roboty). 😉 Ale nie keby som uz necitila kramy tak sme na tom rovnako. To si len tak trenujem, co ma v decembri caka.

rebo
13. okt 2008

Ahojte,

ja sa cez víkend nemôžem pripájať do diskusie, lebo doma nemám počítač. Ja som už začala včera večer špiniť a už len čakám, kedy sa mi menezes spustí, aby som mohla ísť do Martina. Takže keď sa to podarí dnes, tak v stredu cestujem a som zvedavá, že aký protokol ma čaká.
Petka blahoželám a držím palce.

petkaerdal
13. okt 2008

dobre ranko kocky 😀 dakujem vam vsetkym...
skipi,dobre si to pamätam,nemozem ta sklamat,pretoze chcem ,aby to aj tebe vyslo 😀 😀 😀 a samozrejme aj vsetkym ostatnym...
Matka tie priznaky 😀 😀 😀
rebo a kedy by si mala zacat stimulku?

mici11
13. okt 2008

Ahojte babenky,

Mataaa 🙂 trening sa ti urcite zide. Dnes rano mi ostalo velmi zle, musela som si na chvilku lahnut spat, ale nevracala som .
Rebo ahoj, a aky protokol si mala predtym?
Petka ako sa citis?

skipi
13. okt 2008

pekny den dievcata!!!
petka IP

petkaerdal
13. okt 2008

Mici...no toci sa mi priserne cely den hlava z toho utrosa zatial len 😀 😀 😀
inak nic...ved je to este len 24 hodin....nevies kedy sa po PK zahniezduje embrysko? pytala som sa viacerych a kazdy ma iny nazor 🙄

mici11
13. okt 2008

petka co som citala na nete embryo sa zahniezduje na 7 - 8 den po oplodneni. Cize po PK by to malo byt 2 - 3 dni po ET. Cize v tvojom pripade je coskoro zahniezdene 🙂 .
Ano ten utros je zabijak, alebi minimalne uspavac 😀 😀

skipi
13. okt 2008

petka len pekne lezkaj a hladkaj brusko nech sa zahryznu 😀

petkaerdal
13. okt 2008

no tak to si ma potesila mici,toto mi vcera povedala tiez embryologicka..nie presne na 7-8 den,ale podla toho kedy sa zvlece z toho obalu a toto stadium nastava vlastne po blastule...par hodin hore dole to moze trvat,povedala mi,ze do dneska verea..takze budem potom uz rozhodnute...
to len kamoska mi jedna vravela ze az na 5 den po Pk..zdala sa mi to blbost hned.. 🙄
no pojdem uz lezat pri TV...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre