Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

janula13
25. feb 2009

babul ved aj ja mam dve tie klasicke perinky, ale nejak sa mi viac pacia tie zavinovacky, do tych klasickych tiez potrebujem vypln, svokra vraj usije 😀

babulka123
25. feb 2009

janul len ide o to ze tie klasicke perinky su lepsie kvoli tomu ze su zavezovacie, tie zavinovacky co robia len na suchy zips su vraj na prd lebo babatko sa v tom pohne a uz to nedrzi pokope.. ale skus sa spytat skor bab co ich mali ze ako ...

janula13
25. feb 2009

nuz, to ma nenapadlo, davno som nedrzala babatko v rukach 😀 vsetky uz odrastli...ved uvidim, ved tie klasicke mam a tie rychlozavinovacky uvidim, nesuri mi to..

tvojka
25. feb 2009

Jani,mne sa páčia samozrejme tie moje 😀 a potom tie ,čo si dala tretie,tie zelené kačičkové.
Na mimibazare je trošku lepšia cena.
Takú klasickú zavinovačku budem mať zdedenú(ešte neviem kolko kusov),ale chcem aj tie suchozipsové,tie sa mi viac páčia.

janula13
25. feb 2009

Tvojka tak zase sme sa zhodli, mne sa tiez najviac pacia tie tvoje a tie kacickove...a tiez tie rychlozavinovacky..
dakujem velmi pekne za link, objednam odtial, par koruniek usetrim a ostatok si naobjednavam z raja deti..

rebo
25. feb 2009

Ahojte babenky.

Píšem hneď ako som sa dostala k počítaču a internetu. V pondelok som mala odber ale bohužiaľ z troch vajíčok sa podarilo získať dve oocyty. Včera som volala, tak obidve sa pekne oplodnili a zajtra mi povedia, že či sa pekne vyvíjajú. Držte mi palce, aby bolo všetko v poriadku. Od rána ani nežijem. Dnes mám aj narodeniny, tak dúfam, že budem mať pekný darček.

babulka123
25. feb 2009

reboooooo vsetrko len to naj a ver im .. oni to zvladnu a uvidis ze to bude ten naj ponarodinovy darcek na svete.. cmuuk

tvojka
25. feb 2009

Rebo,gratulujem,určite to bude ten najkrajší darček!Pekne pod v mojich šlapajach(tiež sme mali len 2 vajká).A ozvi sa ,ked sa bude dať.Pá!

petkaerdal
25. feb 2009

Jani,vsetky su pekne,ale najviac sa mi paci ten stvrty 😉 a prvy 😉

rebo drzim palce 😉

petkaerdal
25. feb 2009

baby,idem na kontrolu az o 4tt,tentokrat tak neskor
s micou mame tie bolesti rovnake,je to take pichanie,niekde,ako pise Janke,niekde tam dole medzi a zistila som ,ze ma to boli vzdy ked dlho sedim alebo lezim,rano to musim normalne rozchodit...ale potom cely den v pohode

plachty tiez budem mat po dve a myslim,ze by malo stacit

tvojka,preco nejdes pouzivat palon???

zavinovacky v lete asi vyuzijeme pomenej,ale aj pri kojeni to bude asi dobre,nie? ja budem mat dve k tej sade,tak ani kupovat nebudeme

janula13
25. feb 2009

rebo drzim palciska, ver im, ved pozri na Tvojku, mala 2 vajka, pozri na mna, mala som len jedno..a vytazili sme maximum, ani sme o tom nevedeli, ze tvojka, tak dufam, ze bambulky ti vlozia obe a potom nozky k sebe a vylozit..

peti, dakujem za nazor, ja neviem vybrat...
petka paplon sa mi zda na zaciatok zbytocny, jednak skor deku, ta skor prilne k babatku ako babulka pisla, netreba v lete hrube, nech im neni teplo a ja zrejme kupim aj ten letny spaci vak k tej sade, z toho sa nevykope potvora mala a bude furt chranene pred prievanom..paplonik ja planujem az neskor, mozno tak od roka, alebo..podla okolnosti..neviem co na to Tvojka 😀
inak peti aj mna to dnes dost picha, zase tak nejak vnutri medzi nohami, take cudne, raz jedna strana raz druha, akoby suska niekde vnutri...

a rebo, vsetko naj k narodeninkam, nech sa ti to najväcsie zelanie splni!!!

babulka123
25. feb 2009

janulka od roka je to ok , to uz si vie babatko aj same zobrat alebo tak.. ale 99 percent z nich aj tak spi odkopane.. takze .. heheheheheeh

a pichanie.. nooo to je presne to co mna picha uz od 10 tt.. takze baby pohodicka to sa vam len roztahuje spodokk

janula13
25. feb 2009

ved hej babulka, preto chcem ten spaci vak, to sa kamoskam osvedcilo...
a pichanie, nemavam casto, ale dnes sa to ozvalo, niezeby som nejak trpela, ale citim to..a mam taky pocit ze jeden ma kope smerom niekam dovnutra, s prepacenim, citim ho az niekde pri...

babulka123
25. feb 2009

jaulka viem si predstavit..
ozaj ako ste citili prve pohyby.. mne dnes nieco steklilo vo vnutri ale potom som isla na wc tak teraz neviem .. hehehehhehe

janula13
25. feb 2009

babulka to tazko popisat, kazda citi ine, mna stuchali od zaciatku, ja som nejake bublinky ci motyliky nejak nestihla,a le Petka zase bublinkuje stale..a musis sa to na zaciatku naucit rozoznat a jedneho dna budes vediet ze toto je isto ono..ja som si davala ruku na brucho a akoby ma niekto do nej zvnutra jemnucko stuchal, teraz uz az tak jemnucko nie 😀 pozoruj sa a prides na to, ze to uz nebudu creva ci vetry 😀 som ti pomohla, co? 😀

babulka123
25. feb 2009

nooo tak to hej hehehehe ale nevadi..

mauzos
25. feb 2009

no baby Vy ste dnes nejake akcne, clovek si schrupne na pol dna a potom aby Vas hodinu cital 😀

V prvom rade chcem poblahozelat Rebo vsetko naj k narodkam a hlavne aby sa splnil ten najvacsi sen. Urcite sa splni 😀 Mne robili vklad 31.7. a narodky som mala 4.8. tak to bol ten najkrajsi darcek k narodeninam v zivote 🙂

Peti ja som mala tie opuchy prstov tiez tak okolo 20 tt a potom to preslo, len mne opuchali aj chodidla cez noc. To bola sranda, kym som to rozchodila, chodila som ako kacicka 😀 Je to normalne v tehu. Teraz mi tiez obcas zvyknu opuchnut prsty na rukach, ale uz to nie je take hrozne ako vtedy. Treba vela pit, aby si telo nezdrziavalo vodu.
To pichanie co spominate, je tiez normalne, vsetko sa zvacsuje a to boli.
Ja mam od kamosky pozicanu super knizku Devat mesiacov otazok a odpovedi a tam je to vsetko mesiac po mesiaci fantasticky rozpisane.

Jani vsetky tie sady co si si vybrala su krasne, uz len sa rozhodnut 🙂 my sme vyberali spolu s priatelom a nakoniec som objednala tie co mam v albume. Dva krat zlte trojkombinaciu a dva krat modre uz len obliecky. Je na nich ten isty motiv, tak sa to snad nebude bit. Plachty mam 6 a plus dve tie nepremokave podlozky pod plachty.

Zavinovacky som tiez kupila dve s tymi kokosovymi vlozkami, ale su na viazanie, tak sa snad z toho krpci nevykopu 🙂 a mam tiez aj tie klasicke biele perinky od kamosky.

mauzos
25. feb 2009

a este som zabudla, ze som objednavala z toho raja deti a prislo mi to za 10 dni.

petkaerdal
25. feb 2009

babul,ja som prvy krat citila v 16tt,take steklenie v bruchu..take zlate 😀 myslim,ze je to ono

petkaerdal
25. feb 2009

Jani,ja to pichanie citim,akoby v krcku,tam niekde,taka neprijmna pichlava bolest... 😅
paplonik bol v tej sade,tak schovam,odlozim na zimu alebo na neskor,tiez budem davat len decku v lete,ale ten spaci vak neviem,musim pokukat,ci su take letne a male niekde

Jani,ja si myslim ,ze to bublinkovanie je spoznat hned,ja som hned vedela,ze je to ono,ono je to,ako take bublinky,ked sa robia v crevach ,ale je to citit napredu 😉

mauzos,ale ja na tych rukach mam rano az dost neprijemne bolesti,musim ich rozcvicit,take ich mam spuchnute ,nedaju sa mi akoby celkom otvorit dlane,take stuhnute,stiahnute..aj to si mala tak???

janula13
25. feb 2009

mauzos, dakujem za odpoved 😀 a pamätas si kde si kupovala tie zavinovacky s tym kokosom?
petka, mne ked aj nieco bublinkovalo, tak ja som si stale myslela ze su to creva, ale az ked zacali stuchat v tom 16tt, tak som vedela..myslim, ze kazda si to musi odpozorovat sama..
paplonik ja tiez uz mam vyhliadnuty, ale to ma cas, ty uz budes mat pekne vsetko doma, uz len zo skrine vytiahnes, ked bude treba...spacie vaky su aj letne, ja som teraz nasla modre vo vypredaji v tescu, ale mne sa modre moc nepacia...tak este pockam co kde objavim, alebo objednam k tym oblieckam ten isty dizajn...

mauzos
25. feb 2009

peti presne take bolestive som to mala aj ja. Opuch ani nebolo velmi vidno, skor som to citila len na prstenoch. Presne take stuhnute som ich mala a trvalo, kym som ich rozhybala.

Jani zavinovacky som kupovala v Detexe, to je kosicka firma a boli vo veelmi dobrej cene, lebo som ich objednavala na kontraktacnych trhoch za velkoobchodnu cenu na bratovu zivnost 😉 vtedy sme tam toho u nich nakupili kvantum, fakt sa oplatilo 😉
Jani a Ty mas tiez odsavacku Medela Harmony?

janula13
25. feb 2009

hej mauzos, mam madelu, ci harmony to neviem 😀 😅
ja zatial neopucham, len ma to picha dole, aj to dnes preslo, tak som zvedava co zajtra..Mauzos aj ty citis take cudne akoby vnutorne kopace, ja to citim akoby mi smerom ku konecniku kopali, ,samozrejme aj spredu, to stale citimm,ale niekedy su to take ine, fakt akoby mi creva okopavali...

mauzos
25. feb 2009

no tak ved sa na nu pozri, ze aku mas 😀
ano Jani aj mna okopuju zvnutra, lepsie povedane len jeden, ten spodny. Vrchny kopka pekne dovonku 😉 Ale uz je to omnoho menej ako pred tym, teraz ich niekedy aj cely den necitim, az ked lahnem spat.

janula13
25. feb 2009

mam ju niekde zapratanu v skrini, ale ked som tvoju videla, tak myslim ze tu istu 😀
Presne tenco ho ma napravo okopava predok a ten zadny asi vnutro, ale aj predok, ked sa dostane k slovu..alebo naraz..ty tam uz mas tesno, to bude tym, mna uz kopu asi hodinu, predny dopredu a zadny do...

petkaerdal
25. feb 2009

mauzos,tak potom to mam asi z tehu ,to som rada,ze nieco ine to nieje
ten opuch ani ja nevidim,len podla prstenov a nohy vobec,ale budim sa s bolestou ruk 😖

Jani a tie vaky predavaju aj na male babätka? lebo ked som pozerala,som videla vsteko len take väcsie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre