Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
27. feb 2009

Peti zelezo mam v norme, cukor mam nizky ☹ a tlak. Cize kavu mozem pit kludne a mam jest banan a nejaku cokoladku a mam jest 5X denne v malych davkach ako v nemocnici. Ale to ja doma nezvladnem ☹ , ale budem sa snazit. A mam uplny kludovy rezim. Pytala som sa to pichanie co mame, ale vraj je to OK, lebo ma vysetrovali a robili aj sono. A lezala som na porodnici, takze mam vsetky potrebne informacie. Sa mi paci ze su tam laktacne sestry a furt chodia za vami a radia. Babatka sa priklada na prsnik uz na sale pol hodku po narodeni, to je tiez super.A treba prikladat na druhy den kazde dve hodky aby sa spravilo mliecko a babatko vedelo dobre tahat. A veeeeeeeeeela veci som sa tam dozvedela a videla, takze som sa zas nieco poducila 😉
Ale je mi uz lepsie, ale zlakla som sa poriadne

petkaerdal
27. feb 2009

tak potom poducis aj nas,ale som rada,ze si ok a snaz sa dodrziavat to,co musis...aj tu cokoladku a banany...ti verim,ako si sa urcite zlakla

mici11
27. feb 2009

Peti jasne 😉 idem si troska lahnut a potom nakuknem 🙂

janula13
27. feb 2009

babule ale ja tak vstavam vzdy, vstanem okolo 6, vyvencim sa, vyprevadim manzela a potom sa mi najlepsie spi, vecer som sa zase dost prehadzovala, nic ma nebolelo, len sa mi nejak nechcelo spat..tak dospavam rano 😀
Peti, ak nezabudnem odfotim, ale myslim ze ta aj tromfnem, neviem ani kedy som fotila nie tak davno..a mam stale 7kg navyse..
Mici, tak to si aj mna vystrasila, davaj si na seba pozor, vsetko musi ist teraz bokom, vy dvaja ste najdolezitejsi, tak oddych, cokolada a babnany a vsetko co treba..preco pises, ze doma budes mat s tym problem?ved to je celkom dobry recept jest cokoladu, co by ine za to dali..aj ked viem ze ty moc nemusis, ale je to to mensie zlo...A ked uz nic ine, aspon vies, ze mate fajn nemocnicu.. 😀
petka brusko som pozerala, len som zabudla napisat, pekne podrastli bambule 😀
A ja som dnes este aj seba skultirnila, oholiila vseeetko, nalakovala nechty , dala peeling, potom masku..ale teda nevyzeram inak 😀

Musim si ist na chvilu lahnut, niezeby som bola unavena, ale mali mi strasne kopu dovnutra a do mechura, tak skusim vylozit prdel a ci sa neposunu vyssie..hraju mi futbal s mechurom potvory 😀

janula13
27. feb 2009

Ozaj a postielky dnes nebudu, majitel ma pokazene auto, tak nemoze doviezt zo skaldu, ale zajtra ich uz mame nachystane 😀 a mozno aj autosedacky..tak som zvedava.. 😀

mauzos
27. feb 2009

mici drz sa, davaj na seba pozor a ako Ti baby napisali, dodrzuj vsetko co ti nakazali 🙂 kvoli babatku sa musis premoct 😉

jani, tak Ty toho dnes ale stihas, sikovnica jedna 😝 este aj kozmeticky salon si si urobila 🙂

peti preco manzel chce dat krasavicu prec? si mysli, ze by malym ublizila, alebo ze nebudes stihat?

mauzos
27. feb 2009

jani a kde to budete kupovat? v Blave? dosla Ti ta plastenka na kociar?

mici11
27. feb 2009

Mausos, Janka jasne ze to budem dodrziavat, teda tu cokoladu sa budem asi premahat, ale nevadi, pre drobca vsetko 🙂
A Jani mas pravdu, aspon viem ze porodnica a personal u nas je fakt super 😉 Idem este lezkat ale vecer urcite nakuknem, zatial pa

mauzos
27. feb 2009

Jani, pytala som sa jej aj na tie tasky na kociar a prave mi odpisala, ze budu asi v maji a poslala mi aj fotky.... presne v mojej a Tvojej farbe. Dala som do albumu, tak potom mrkni. Cena by mala byt okolo 800 Sk, tak si urcite objednam.

mauzos
27. feb 2009

mici tak tu cokoladu si budem davat za Teba ja. Plati? 😉

mici11
27. feb 2009

Mauzos dohodnute 😉 😀

janula13
27. feb 2009

Mauzos, super, tasku som pozrela, to sa da uz teraz objednat, ci treba cakat do maja?Plastenky este nedosli..
postielky ideme vziat do Pezinka a zrejme aj autosedacky, uz som tolko lustrovala na nete, ze aj tak som sa vzdy vratila k tym co som vybrala na zaciatku, takze uz nejdem vymyslat, nevedela som aku farbu, ci prirodnu, ci bielu ci teakovu, ale dnes som si povedala ze do detskej chcem prirodnu, biela sa mi zdala k chalanom taka dievcenska a teakova zase tmava k malym deto, tak som sa dnes rozhodla, zajtra mozno kupime komodu a podla toho bude pribudat aj ostatny nabytok..ozivim to nejakymi inymi farbami, ako sa poznam, tak zelenou urcite 😀
mauzos, najhorsie je, ze ten kozmeticky salon sa na mne nejak neodrazil, jedine ze porast zmizol 😀
idem este skusit chlapcov utriast a potom umyt kupelnu a wc a potom sa ide na potravinovy nakup..a rozmyslam, ze by som aj na zajtra mala navarit, zajtra nebudem stihat..

mauzos
27. feb 2009

asi sa nedaju este objednat, az ked ich nahodi do ponuky, este nevie ani presnu cenu. Pozerala som na oficialnej stranke Bumbleride a tam ich maju po 40 $, stiahla som odtial este dalsie dve fotky. Mne dosla plastenka dnes, neviem ci si citala.

daj link na postielky nech kuknem, aj autosedacky...

petkaerdal
27. feb 2009

Jani dik,
odfoto,nech porovnam,ale nafukni 😉
maska a peeling nepomohli? 😀 😀 😀

mauzos,ze nebude cas a ked bude v praci,ja nebudem stihat a tak,ze bude o starost menej,ale asi by som ju aj ja dala na par tyzdnov k meme,ako sa vola tvoj fesak? moja je Jessica

janula13
27. feb 2009

mauzos ficim do obchodu, MM je uz doma a doniesol mi listok na plastenku, takze aj mne prisla, linky pridam potom...pa

mauzos
27. feb 2009

jani a kde si sa flakala, ze si mala listok v schranke? nehovori ti nic dodrziavanie liecebneho rezimu? 😀 😀

peti ani ja este neviem ako to budeme zvladat, ale havika by som nechcela dat prec, to by bolo krajne riesenie, iba ak by velmi ziarlil, alebo tak... pekne meno ma tvoja krasavica, nas sa vola Michell

petkaerdal
27. feb 2009

tak ja som prave dopapala vajickovu natierku na veceru 😀 mnamky

aj tvoj ma pekne meno 😉
a ked chlapci pridu,budes mat aj nejaku pomoc doma?

mauzos
27. feb 2009

no este nie sme s maminou dohodnute, ale ona je uz dochodkyna, tak urcite pride 🙂 aj ked neviem ako dlho to spolu vydrzime 😝 A tebe?
a este som Ti zabudla odpovedat s tym pohlavim babatok. Ja som velmi chcela dve copane a drahy dvoch chalanov... ked na USG povedal Dr. pri prvom ze chalan, tak som dufala ze aspon druhu povie ze je babula 😒 no ale nadej zomiera posledna, aj ked by to bolo fakt riadne prekvapko 😀 ale to je jedno, hlavne aby boli zdrave 😉

petkaerdal
27. feb 2009

no kvoli tomu,ze ako dlho by som ja vydrzala s mojou mamou,tak tiez neviem 😎 😎 ale asi ju,ale moj si zoberie dovcu a nejako to musime sami zvladnut,naucit sa sami...
mne bolo pohlavie jedno viacmenej,len nech su deticky zdrave,ale tak moj sen bol jedna baba a druhy mohol byt aj chalan 😀 ,ale nejako som citila,ze to bubu babule,lebo v rodine mame len same baby,tak to nemozem predsa pokazit 😀 ,ale drahy cakat chalana,dufal teda,ten by si prial aspon jedneho urcite 🙂

mauzos
27. feb 2009

my mame tiez same baby, obidvaja bratia maju dcery, moji budu prvi vnuci, tak mozno to bude mat aj vyhody 😀 😀

janula13
27. feb 2009

tak som spät..plastenky nemam, bolo to treba vyzdvihnut do 16, tak zajtra..neva, az na to ze sme si tam vystali rad a potom nam toto povedali..
takze postielky budu taketo...v prirodnej nakoniec...

janula13
27. feb 2009

no a autosedacky zrejme tieto, ale musim si ich tam este pozriet, povodne som mala vybratu inu, ale tato ma lepsiu tu vlozku pre babo...

http://www.lacnejsie-nekupis.sk/index_g.php?act...

mauzos
27. feb 2009

uz ste nakupili? dnes si fakt sikovnica 😉
aha, tie postielky si uz spominala v dvojickach. Mne sa ale zda, ze su velmi podobne tym z Ikei, tiez take tenucke palicky. Popozeraj si ich tiez. Ci uz si ich videla na zivo? Autosedacky vyzeraju velmi dobre.
ja som plastenku ani nevybalila, je v takej tasticke pekne poskladana, ze uz by som ju tam tak naspat neposkladala

petkaerdal
27. feb 2009

tak vam to mauzos dobre vyslo,ze budu aj vnucikovia 😉
Jani,ja mam tiez take nejake postielky 😉

mici11
27. feb 2009

Babenky, dnes som sa moc nezapajala, zajtra to napravim. Dobru nocku vsetkym 🙂

janula13
27. feb 2009

Mauzos, hej, videla som ich uz nazivo a zdaju sa mi lepsie opracovane ako tie ikeacke a trosku sa mi zda ze lepsie vyzeraju, nie az tak obycajne, maju o jednu polohu matraca viac, ale to zrejme nevyuzijem ale maju vyberatelne bocne tyce, to ikeacke nemaju, ci tiez neviem ci vyuzijem, ale svagor vravel ze oni vyuzili, ked im mala podrastla..ale hlavne su pekne opracovane, takze trosku viac zaplatim a som spokojna, nechcela som do nich vela investovat..
a autosedacky zajtra uvidim ci su aj v reali take ...cena je super...

mauzos
27. feb 2009

super Jani, ja som nevidela ani jedni na zivo, takze neviem porovnat. Len na fotke mi pripadali take podobne. Inak dobra cena, tak dufam, ze budes spokojna. A ved mozno dopadneme ako Mata, ze krpci budu nakoniec s nami v posteliach, to by bola najvacsia sranda 😉

janula13
27. feb 2009

no ved aj preto som nechcela do toho tolko investovat, jednak ze neviem ako sa im v nich bude pacit, ale budem sa snazit ich na ne naucit, inak ich tam uz nedostanem a jednak chcem viac potom investovat do normalnych posteli, tam predsa len stravia väcsiu cast zivota...
Ozaj, buchty boli?ja som chcela MM zajtra spravit tie tvoje langose, zalizol sa, ale ze to nie, to nemozem, to je nezdrave a vypytal si dusenu Soju so zeleninkou a zemiakovu kasu!!!no poznas takeho chlapa, co chce soju, ale on to ma rad, a ja tiez, tak mam uz navarene, zajtra uz len kasu...

mauzos
27. feb 2009

no ved aj ja by som najradsej, aby boli kazdy vo svojej postielke, no ale ked nam rupnu nervy a povolime, tak uz ich tam nedostaneme 😒
tak takeho chlapa fakt nepoznam. Moj ma sice tiez rad sojove maso, ale nie casto ... ale zeby soju, to by som do neho urcite nedostala 😀 😀
buchty boli, ale dal si len drahy, ja som nevladala a na veceru bola vajickova pomazanka 😝 takze mi ostali na zajtra

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre