Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mauzos
5. mar 2009

moze a aj je 🙂

rebo
5. mar 2009

Tak keď som dobre počítala, tak od včera by sa mi to malo začať uhniezďovať až do soboty - 9 až 12 deň nie?

babulka123
5. mar 2009

fuuuha tak toto presne neviem kedy .. mala si aj PK alebo nie??

rebo
5. mar 2009

Mala som aj PK. 23.2. v pondelok som mala punkciu a v nedeľu 1.3. bol transfer.

tvojka
5. mar 2009

Rebo,tiež si myslím,že to bude uhniezdovanie.Aj ked verím,že máš stres...Ale na krámy je ešte priskoro,nie?

Janulka,tak som rada,že si sa ozvala.Robil ti tú cytolu,či čo si taká celá ubolená...

Mimochodom,včera sme si mohli dať stretko,aj my sme boli v Avione,Babul v Ikei...no nabudúce sa musíme dohodnúť skôr 😉

babulka123
5. mar 2009

tak tak .. baby ja som uplne odpalena.. dala som si na obed 2 trojuholniky pizze a oci mi klipkaju.. este som v pyzame. .dnes je den .. no ako to slusne napisat.. idem spat. hehhehe

tvojka
5. mar 2009

Babul,aj ja som už po obede,mala som rybku so zemiakmi a zaklincovala som to Marlenkou 😅 .A teraz mám rovnaký nápad ako ty...ísť sa vyvaliť do postele 🙄

mauzos
5. mar 2009

baby ako vam je fajne, ze si mozte zorganizovat stretko. Nechcete prist na nakupy do Kosic? Ikea tu sice zial este nie je, ale otvorili nam novy Hilton, tak by sme skocili na kavu 😀 😀

babulka123
5. mar 2009

mau slubujem ze ak bude mat marek cestu do KE sluzobnu ze sa zveziem s nim.

mauzos
5. mar 2009

babul super 🙂 tesim. On chodi na take sluzobky na druhy koniec Slovenska?

babulka123
5. mar 2009

bohuzial anoo

mauzos
5. mar 2009

aspon ste si vzacnejsi, ked sa vrati 🙂 ci to chodi len tak na otocku?
baby aj mna nejak zalomilo, som sa naobedovala a este k tomu to hrozne pocasie, to mi vobec nerobi dobre. Idem sa asi tiez buchnut na chvilu do postele 😉

tvojka
5. mar 2009

Tak ja už som vyspinkaná 😀 😀 😀

babulka123
5. mar 2009

tvojka.. pred 10 min. som sa zobudila hehehehhe

petkaerdal
5. mar 2009

baby,vam sa da spavat? ja uz poobede neskavam skoro vobec 😖

mauzos
5. mar 2009

aj ja uz som hore, uz som stihla aj vencenie 😀

peti neboj, aj na teba to pride. Ja v tvojich tt som vstavala rano o siestej a cez den ziadny spanok. Ale teraz si to uz chalani vyzaduju.
Citala si, ze mame dalsie dvojky na svete? 🙂 perfektne miery, co by som za to dala, ak by moji takto pekne vyrastli ...

marione74
autor
5. mar 2009

rebo, drzim palce, verim ze stresujes predcasne a zbytocne 🙄

marione74
autor
5. mar 2009

dievcata, ja mam zajtra 11 den stimulky, stvrty den MS, idem do CAR, OPU vyjde podla mojich vypoctov okolo 17/03 drzte palceky prosim 😉
Trocha mi je len divne ze MS mi trvala len 2 dni 😠 neviem co to ma znamenat 😒

marione74
autor
5. mar 2009

neviem ci tymi hormomni co picham ale idem sa uzrat po sladkom, stale nieco vyjedam, a bojim ze sa ivko nepodari lebo sa mi nepodarilo schudnut, stale mam skoro 20 kg nadvahu ☹ No uz za tych par dni to nezachranim, a zvlast ked stale nieco maskrtim, na nic ine ani nemyslim 😠

janula13
5. mar 2009

babule, tusim som na vas hodila spavu nemoc, ako ste pekne zalahli ako babatka..ja som lahla, ale spala asi len 30min a potom len lezala a uz varim a citam si...fakt mauzos fedra krasne porodila, som este nenatrafila na 3kg dvojky...
Inak tvojka mas bod, hej vcera som bola na poradni a vsetko ako vzdy az na to, ze ked som lezala na koze a prehmatala ma, tak zrazu ze, robili sme uz cytolu?ja ze nie, a ona ze spravime...no strasne,bolelo to hrozne , nadavala, lebo ma prerobenu ordinaciu a nevedela najst tampony na cistenie a este tam aj mala zastupujucu sestru, tak tam behali okolo mna, ja obuvaky vnutri, bolelo to jak das, ja som fucala a predychavala, keby nelezim tak asi odpadnem, no des aj odber..mam to tam cele rozrypane, vzdy som mala a teraz som viac asi citliva..no co uz, zliezla som s trasucimi sa nohami a spotena ako kon...nkdy viac..mna to bolelo vzdy, ale teraz 100x viac...ale varovala ma, ze mozem krvacat, mne sa to po cytole stava, takze to ma ani tak nedesi, zajtra to bude ok...teraz len trpnut na vysledok o 2tt, kultivacia o 1tt...a pytala som sa jej na tvrdnutie brucha, ze si mozem davat to magne a ze je to pri dvojkach normalne...
ale ked som odtial vysla, fakt, bolel ma podvozok uz predtym , asi bude uz az do konca ale vcera aj cely zadok, no fakt akoby ma niekto dobre nakopal..ale dnes je lepsie...len ta tekvica tresti, ale to bude tlakom...

petkaerdal
5. mar 2009

mau,na zaciatku tehu v prvom trimetri som spavala,bola som stale unavena,teraz sa citim celkom fajn,unava ziadna

ano,citala som,krasne vahy fakt,aj ja by som chcela 🙂

marione,to nevadi,aj ja som mala MS len dva dni naposledy

petkaerdal
5. mar 2009

Jani to tak tak boli vyter a ked ta otvori kacicou? 😕 ako neprijemne to je,ale mna to nikdy nebolelo

petkaerdal
5. mar 2009

marion a drzkam ti palce,velmi 😉 a s nadvahou uz teraz asi nespravis veru nic

janula13
5. mar 2009

hej peti, ja dost trpim na cytole, neviem preco, ci som taka uzka..alebo tym ze mam tu sliznicu taku citlivu...
ked berie len kultivaciu tak pohoda, nedava obuvaky, ale ked to do mna narve..vcera to bolo otrasne, to vies bala som sa aj o chlapcov aj ked viem, zeby to nerobila keby nesmela..ale aj tak..
Inak som sa pobavila, ako ste tu riesili priberajucich manzelov, mojho som stretla ako 76kg a teraz ma 86kg, tak ked som su zahlasila co ste riesili, tak ze on je v norme..potvora, ale brusko mu rastie..ale prave bicykluje ako das 😀 som zvedava cim sa potom natlaci...

petkaerdal
5. mar 2009

a ako sa robi citologia? lebo ja som este nepocula,ze by to niekoho bolelo 😕
ja to nazyvam,ze vyter,otvoril ma takym zobakom a nejakym sparadlom mi posmatral okolo krcku,to ti robili? to ta tak boli?

janula13
5. mar 2009

hej, mna bolia tie obuvaky dost a este aj ked tou stetkou berie vzorku z krcka, ja ho mam taky...ako to nazvat, rozerodovany, stale s tym mam problemy, tak musi sledovat nech sa to nezvrhne ..tak som aj rada ze mi ju robi casto..ved to, kamosky vravia ze im je to neprijemne, ale mna to boli...

Ozaj babule, vas nebolia slabiny?Mna neboli ani ta lonova, ale slabiny uz par dni..chodim ako kacica...

petkaerdal
5. mar 2009

tak to som prekvapena,lebo aj mne to je len neprijemne a aj iba to,ze ako ma otvori,bojim,ze cvrknem,inak pohoda...tak to si teda asi vytrpis...

mna neboli nic Jani a ani to pichanie,co sme riesili s micou nemam uz 🙂

janula13
5. mar 2009

no ved ani mna uz nepicha, len sem tam, ale teraz zase slabiny, ako po sexe 😀 😀 😀 asi sa roztahujem a zase to prejde a nastupi zase nieco nove 😀

petkaerdal
5. mar 2009

no mne nic nieje,aspon to ,to asi za tie 4 ivf mam aspon super tehu 😉

Jani,mna uz kopkaju stale moje baby,uz ziadne bublinky 😀

babulka123
5. mar 2009

aj ja chceeeem ja sa zatial ucim rozpoznavat co su bublinky a co creva... hehehe

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre