Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mauzos
5. mar 2009

no vidim Jani, ze sa snazis dobehnut tie zameskane dva dni 😀 tolko ste toho s petkou popisali 🙂 nemas abstak? 😀 😀 😝
jani aj mna bolia posledne dni slabiny, ale aj ta lonova kost, proste cely spodok. Hlavne rano, kym vstanem z postele, hroza kym to rozchodim a aj ked dlhsie sedim...

neboj babul, uz sme sa raz dohodli, ze do porodu budes urcite citit aj ty 😀 😀

petkaerdal
5. mar 2009

babul,bublinky citis v predu 😀
creva niekde inde

janula13
5. mar 2009

ved si zasluzis petka za tu vydrz a trpezlivost, no nie?

mna trestaju zato ze to vyslo na 1x 😀 😀 😀 ale ved moze byt aj horsie, nestazujem sa...ja viem petka ze babule ta kopkaju, ja sa z toho stale tesim, myslela som ze uz sa mi to zunuje ale teda este nie, horsie je ze zacinaju kopavat aj v nocui a to ja neviem zaspat, ja musim byt v klude, ale co uz s nimi...takze brusko skace?Vies co mne akurat vadi, ked citim ako sa prevaluju, ten tlak a cudny pocit..vcera sa mi to stalo v obchode, az som zhikla a kamoska sa zlakla, ze co je 😀 akoby robil pomaly kotrmelec..potvora, vzdy zacnu niekde v obchode..

Ozaj vcera sme kupili 2 komody, jednu nizsiu a jednu vysssiu, este neviem ktoru dame na prebalovanie, uvidim ako mi sadnu k vyske...a dostala som bodynka od kamosky, 62 velkost a ja som kupila kazdemu po 4 kusy tie 56, su strasne pekne, take vesele pruzkovane z CAcka velmi mäkucke, a ponozticky na chladne nozky...uz len dupky chybaju a hadam nejake kosielky alebo kabatiky, ale to este pockam, co mi kamoska po synatorovi donesie...

mauzos
5. mar 2009

jani komody ste kupovali v Ikei?

petkaerdal
5. mar 2009

Jani,no dovolim si tvrdit,ze ano,aspon v tomto mam stastie 😉
inak aj ja ich citim v noci,to asi v tedy najviac vnimame,ked sme v klude a ano ,brusko skace,ale ked prilozi Erdal ruku,prestanu,iba 2x to vystihol...tak to prevalovanie este necitim,akoze citim,ze raz je hore a raz dole a tak,ale akosa tam plazi to necitim este..

petkaerdal
5. mar 2009

Jani,potom pofot vecicky,tie prutkovane body z Ca-cka som chcela aj ja,ale nekupili sme ich vtedy 😀 odfot aj komodu,ak poskladate a nezabudni aj to brusko,este si nepridala 😝

mauzos
5. mar 2009

peti, ze plazi, pekny vyraz 🙂 mne to pripada ako taky votrelec, ked sa tam prevaluju 😀 a aj moj drahy mal len par krat stastie, ze ho pokopkali, stale sa ukludnia, ked mi da ruku na brusko.
ked si v klude tak ich preto citit viac, lebo sa zobudia a vystrajaju. Cez den su kolisani pohybmi a hajusaju. Aspon tak som sa to docitala v mudrej knizke 😉

babulka123
5. mar 2009

ja to citim len na lavej strane.. nooo uvidime.. hehehe

petka dufam ze sa nehnevas na mna s tou pumpou???

petkaerdal
5. mar 2009

a co tam robia? prevaluju? plavaju teda 😀 😀
moj vzdy prilozi ruku,ale oni akoby sa tym ukludnili vzdy prestanu,ked tak posledny kopancek zaciti,inak Aylin-prava ma kopka ovela castejsie a intenzivnejsie,Selinka je pokojna velmi uz teraz 😀

aha,tak to ma nem napadlo,ze ked beham,tak ich uspavam,tak potom nemozeme my byt v klude,ked chceme ,aby boli oni 😀
mas mudru knizku o dvojkach? alebo celkovo o tehu?

babulka123
5. mar 2009

aaa teraz som to citila presne v strede.. to bolo urcite mimco to neboli plyny ani nic.. ja to viem .. presne .. ja sa taaaak tesim ..

mauzos
5. mar 2009

no len aby si to potom Aylin so Selin nevymenili, ked budu na svete 🙂
mam tu istu knihu, co ma Babul v albume 9 mesiacov otazok a odpovedi a je uplne super, pisu tam sem tam aj o dvojkach
dufam, ze ti nasi chlapi ich budu takto ukludnovat aj potom 😉

mauzos
5. mar 2009

babul gratulujeeeeem 🙂

babulka123
5. mar 2009

no no no no a marek kuka na mna ze blbooost urcite si si pukla.. no snad viem ci pukam alebo nie.. heheheh

petkaerdal
5. mar 2009

pekne ze babul? to sa da podla mna hned rozpoznat,ved take nieco clovek neciti stale ...
ja som to hned teda spoznala

no dufam,ze si to nevymenia,musime dr. na to upozornit,ked ich vytiahne,nech povie,ktora ja prve dieta a ktora je druhe dieta 😀 ,lebo ja ich uz volam takto 😀

ide ordinacion,kuknem este po 🙂

mauzos
5. mar 2009

chlapi sa do toho prd rozumeju 😀 😀

babulka123
5. mar 2009

presne petka.. toto bolo nieco ine a presne viem..
sice som hovorila nech to zopakuje a kasle na mna ale nevadi.. viem ze sa hybe a to je hlavne. .uz sa tak nebojim, uz len vydrzat do bud. stvrtka to mam zas poraddnu.. ale uz teraz sa tesim .. je to kraaasne

petkaerdal
5. mar 2009

babul 😀 😀 😀 ty chlapi sa inak prd rozumeju fakt 😀 😀 😀 😀
a nepukaj teda 😀

ja som to citila uz od 16tt,tak to uz musis aj ty,ja najlepsie v sede,ked sa asi tlacili 😀

babulka123
5. mar 2009

no no no teraz som zohnuta pri PC tak asi ma malo miesta protestuje.. to bude chlap. potrebuje sa rozvalovat hehehehehe

peti nooo v 16tt.. vies mala si 2 mozno preto .. ja som dnes zacala 18 takze .. tak akurat..

petkaerdal
5. mar 2009

ty budes mat babu ti hovoriiiiiiiiiiiiiimmmmmm 😀 😀 😀

co dnes?ved si uz spominala,ze si citila niekedy 😝

babulka123
5. mar 2009

hej hej ale potom som pukala a tak som nevedela ale teraz som si na 10000000000000000000000000000% ista ze to bolo mimco...

aha dobre .. tak fesanda ma malo miesta.. heheheheh potrebuje miesto na natiahnutie.. cmuuk

petkaerdal
5. mar 2009

no ked ju tlacis,ked sedis...
a ozaj,este stale spavas na bruchu??

babulka123
5. mar 2009

este ano.. ale v takej polohe ja to volam na supermana.. hehehe jedno koleno pokrcene, a uz ho mam vypodlozene vankusom lebo ma uz tlaci brusko.. nebooj uz davam pozor a ucitm sa spat na boku aby to potom nebol az taky sok pre mna.. hehehe

janula13
5. mar 2009

mauzos, no neviem, mozno abstak, ale ja ma rada aj pokoj od pc, hlavne cez vikend, to nezapinam vobec...ale zase jasne, chybate mi ked tu nie som 😉
Petka aj ja citim praveho ten tusim ani nespava, malokedy nekope, ci sa hybem, ci lezim, aj teraz..a ten lavy, co mam pocit ze je poza neho je kludnejsi, alebo ani nie, ale ten ma kope dovnutra, ako aj mauzos pisala, citim ako mi tam niekto stucha zvnutra, ale ked si lahnem, vybehne aj on dopredu a niekedy obaja vylezu...a ked sa prevaluju, tak to je sila, neboli to , ale je to cudne...ma radsej ked kopu...
mauzos hej, komody z ikei, ked poskladame pofotim..aj tie bdy mozno petka, tieto neboli balene, boli len tak nahadzane, tak sme sa tam hrabali, ale vyberala som len tie mäksie, nie vsetky boli mäkucke, ale su pekne, stali okolo 2,9eur, a boli vselijake, ale to sa nedalo vybrat, jedno ktajsie ako druhe..
inak mne MM uz ani nechce davat ruku ked kopu, hned prestanu, a uz normalne to vzdal, ze to mu robia naschval, tak pockam, kym tam bude tesno a to uz ani MM ruke neujdu.. 😀

petkaerdal
5. mar 2009

aj ja tak spavam,ale nie na brusku,ale na boku,tiez mam jednu nohu pokrcenu a uz si davam pod nu vankusik...
ty uz na bruchu pocuj nespavaj,ved ju tlacis

Jani,tak ja ich mam obed na bokoch,ale pravu citim ovela viacej,lava je leniva,to bude asi kludne babo 😀

babulka123
5. mar 2009

hehehe vy ste zlate, lave prave babo..

babulky idem k tv a spravit si nieco papat lebo som hladna.. a potom budem este vykukavat pohyby vraj po najedeni je to najviac.. tak som zvedava.. hehehe

petka tesim sa ozvi sa budem cakat a este ma napadlo.. ak by ste nahodou nevedeli niekam trafit alebo tak tak zastavte niekde na boku a my si vas najdeme nie ze sa stretneme az v trnave, to by mi asi nepreslo.. hehehehehehehe

janula13
5. mar 2009

no ved uvidis, ktora bude aka, ale nezabudaj, ze jedna je neista 😉

petkaerdal
5. mar 2009

nie babul,to sa neboj,my tam urcite budeme,ved sme uz pobehali takmer cele slovensko a toto ,co mame po ceste by sme nenasli.. 😀 to by bola hanba

Jani,co ktora je neista??? 😕 😕 ja ti dam

babulka123
5. mar 2009

oki verim ti .. cmuuk a dobru nocku..

petkaerdal
5. mar 2009

dobru,pa

janula13
5. mar 2009

petka, no ved vies, nikdy nevies 😀 ale ked uz mate take pekne mena, tak dufam ze nie nadarmo 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre