Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
9. mar 2009

bobjan,presne mi to povedala
a ved ja som nesla na jednu iba 😝

bobjan
9. mar 2009

Peti, no tak to neviem teda....sice moja sestrenka tiež bola kedysi a povedala, že nebude mať a má syna už 10 ročného....

nevadí, povie, povie.... ale ja som chcela ísť vždy ku jednej overenej, ale z rodiny, čo tam chodila, teraz porodila a nemá momentálne čas...jej sa všetko vyplnilo...

Uvidím, čo bude toto

janula13
9. mar 2009

petka ja planujem len 3 dielne sady, a este tie zavinovacky s kokosom a vselico ine som chcela z tej stranky, tak asi tam fakt behneme,, MM nema nic proti 😀
Bobjan, ok, ja budem tukat co ty diktujes a ty zehlit 😉 ale uz musim ist, inak sa nevypracem a Mm dokopem nech urobi tie foto, prave mi vysvetlil, ze mi na cd nemame fotky, ale film, tak ho musim pozriet, stopnut v nejakom okamihu a on z toho urobi foto, foto mame len na papieri..

petkaerdal
9. mar 2009

no tak som zvedava,daj potom vediet,ako to dopadlo u nej

a ked si porovnala Jani tie 3-sady od nej a z toho bazaru,aka bola cena? lebo ona je tusim najlacnejsia
ak k nej pojdes,aj tak by bolo asi lepsie,si vybrat z jej stranky,lebo ona vsetko doma hned nema na ukazku,ale mozes pozriet kvalitu a tak a u nej si to aj vyzdvihnut,ked to nemas daleko

babulka123
9. mar 2009

peti a ak sa mi to nebude pacit alebo tak mozem to tam nechat a nekupit to ????

janula13
9. mar 2009

"my"

petkaerdal
9. mar 2009

no to neviem,da sa s nou dohodnut,ale myslim,ze pacit sa ti bude urcite,ja som vcera nevedela od nej odist...
u nas to bolo tak,ze ja som to mala uz vyplatene,ja som len vymenila,zavinovacky som objednane nemala,ale ked som videla som hned zobrala,ona tam ma aj pekne vecicky,hracky,tie dosky prebalovacie...no kopec veci

janula13
9. mar 2009

peti na MMB boli lacnejsie, stali 600sk a na raji stoja 688sk, nie velky rozdiel..
co babul, dame zraz v rovinke? 😀

bobjan
9. mar 2009

Janulka, príjemné žehlenie 😉

babulka123
9. mar 2009

nooo vidim to zaujimavo.. janulka kedy sa chystate??

bobjan
9. mar 2009

Pre dnešok sa lúčim, majte sa krásne a Babul, nech je to lepšie a lepšie.

Držte sa tu všetky, papa

mici11
9. mar 2009

Babulka dobre ranko 😀 😀 😀
Peti ved tak som myslela, ze ste sa zasmiali 😀 😀
No baby ja uz mam asi ozaj vsetko pre drobca 😉 teda okrem kocika s autosedackou, kozmetiku a ten monitor. Ale to uz je nejmenej. Ked spravime detsku, tak pridam fotky. Cez vikend malujeme a cca o 3 tyzdne nam dodaju detsku co sme objednavali 😉 Jaj ci sa tesim

mici11
9. mar 2009

Este kym vsetky tie vecicky poperiem a vyzehlim 😝 , ale nevadi celkom sa aj tesim 😉
Ahoj Bobjan

petkaerdal
9. mar 2009

aha,tak to som nevedela,lebo tam na bazare ja nikdy nepozeram
zraz myslite aj so mnou??? ja tam pojdem o 2tt pre veci,este mi nieco chybva domka

mici 😉
aj ja mam uz skoro vsetko...ale nemam este vanicku,prebalovaciu dosku,autosedacky,monitor...
som zvedava na tu detsku

petkaerdal
9. mar 2009

baby,aj sa sa lucim pre dneska,napratala som sa krupice,dam sprsana a idem pred tv...pa zajtra 😉

mici11
9. mar 2009

Peti ano este aj prebalovacia doska ma chyba 😉 papa drz sa

janula13
9. mar 2009

no tu sa to rozliezlo, tak zehlim dalej 😀 peti nevedela som ze tam este pojdes, tak mozeme dat zraz naraz, co ty na to babul?

babulka123
9. mar 2009

ja som v pohode.. teda zatial.. ak zajtra neskoncim v nemocke tak v tom nevidim problem, aspon budem vediet kde to je a potom budem ojbednavat ja.

mici11
9. mar 2009

A zas bezo mna ☹

mauzos
9. mar 2009

aj bezo mna ☹

janula13
9. mar 2009

Mici, maozos, ved my by sme vas radi stretli, ale co uz s vami ked ste tak daleko ☹

mici11
9. mar 2009

Jani to vy ste daleko, ale je to skoda ☹ ☹ ☹
Pa dobru nocku

mauzos
9. mar 2009

presne tak mici, mas pravdu 😉 nie my, oni 😀 😀 😝

janula13
9. mar 2009

mauzos, vy ste jedna ruka co? este nespis?tu uz vsetci spia a ja som prave pridala par foto 😉

mauzos
9. mar 2009

jani, nespim. No konecne si nam ukazala tych tvojich fesakov 🙂 aj s pipikmi a gulkami 😀 😀 pozri si IP

janula13
9. mar 2009

mauzi dakujem, zmazala som ich radsej,esteze ta mam, zajtra dame ine 😀 ono to az tak nevadi, ale nikdy nevies...si zlato 😉

mauzos
10. mar 2009

dobre rano babulky, tak dnes som tu prva ja 😝
petka co je? ved ty to tu zvyknes rano otvarat 😀 😀

petkaerdal
10. mar 2009

ahojte kocky,
dneska som sa super vyspala,mam chut nieco orbit,idem sa pustit do toho zakusku,ale po ranajkach az 😉

baby ved mozme dat vsetky stretko niekde v Ba...no ale mau,neviem,ci by dosla az z Kosic

uz som hore dlho,ale som upratovala ...

mauzos
10. mar 2009

ahoj peti, ty si ale sikovnica 😉 a co bude na ranajky? vianocka? 🙂

no ked uz budem mat chalanov cestovaniaschopnych, tak nie je problem dorazit do Blavy na stretko. Ja tam semtam chodim, mam tam totiz brata 😝 To by bola sranda tolko dvojiciek na jednom mieste 😀 😀

petkaerdal
10. mar 2009

no to by bola veru sranda,tak niekedy sa hadam stretneme,pre mna to vobec problem neni...

vianocka uz eee,uz som dlhsie nemala veru,ale ked o nej vravis,dala by som aspon jeden krajcek s maslom,ked robi moj rano,tak sa este nepecie,tak nenosi...

dneska tu mame krasne,od rana svieti slniecko...ako je u vas?

dobre som sa vyspala,vrhnem sa na ten kolacik 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre