Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
10. mar 2009

Jani,ja len take kysle momentalne mozem a tiez s jahodovou si davam 😉
tak dame druhe kolko ,my chalana a vy babu ...a co ked budu zase dvojicky? 😀

ja pizzu len salamovu a tuniakovu

mici11
10. mar 2009

No my si este zrejme spravime dievcatko, ak sa zadari 😉

mauzos
10. mar 2009

baby nemali by sme premenovat temu? ze chute v tehotenstve a recepty 😀 😀

mici11
10. mar 2009

Babenky dnes maly kopkal pod rebra, tak som si tam dala ruku a normalne som citila nozicku 🙂 🙂 🙂 no cela som vytesena 😉

petkaerdal
10. mar 2009

mauzos,mohli by sme premenovat a aj sa prestahovat medzi tehulky,uz nepatrime medzi snazilky...nezalozime si tam novu? 🙂

mici,to muselo byt peknucke...

petkaerdal
10. mar 2009

mau,kolacik je uz v chladnicke,dobra som a inak vyzera velmi dobre...troska necham stuhnut a ochutnam 😀

mici11
10. mar 2009

Peti mali by sme si zalozit novu temu, tato sa nas uz asi netyka. Len aby potom nezanikla ☹

mici11
10. mar 2009

Peti bol to naaaaaaaaaaaadherny pocit

petkaerdal
10. mar 2009

tak zaniknut zanikne asi,nikto sme nechodi,ale mne to aj vyhovuje,lebo mame o sebe lepsi prehlad,nie? 😀
alebo pojdeme rovno do babätiek?
spravime si temu v tehulkach? co poviete?

ja som tiez zazila krasny pocit pred vcerom,prvykrat bola Aylinka tak otocena,alebo tak nejak ulozena,ze som si ju napravo krasne nahmatala,ked su natiahnute tak ich tak necitim cez kozu,tiez to bolo krasne...
chces maleho aj ty tak strasne uz mat tu,ako ja? 😀 😀 😀

mici11
10. mar 2009

Aj mne to vyhovuje, ze sme tu len My 😉 Chodim sem tam aj do junoviek, ale prehlad nemam ziadny 😀 😀 Je tam velmi vela báb

Baby co vy na to??

petkaerdal
10. mar 2009

no ved ,preto to vyhovuje aj mne,ze je to len nasa temicka,hihi 😀

alebo podme rovno do babätiek,aj tak to uz mame za par 😉

mici11
10. mar 2009

mozme aj tak 😉 spravit, ved nech sa aj baby vyjadria 😉

petkaerdal
10. mar 2009

jasne,pockame..ale sla by som rovno tam,mauzos to tam rozbehne 😀

janula13
10. mar 2009

babule, ved my sme rovnake, ja som prave teraz doumyvala a ako som umyvala wcko, tak mi maly napracňvo doslova vbehol do ruky, normalne akoby som mu drzala cely chrbatik aj s ritkou..samozrejme ze mi hned aj stvrdlo brucho...no sranda, citit ho tak..inak ako casto vam tvrdne brusko, ja este nemam prehlad ale 2-3x za den asi ano...
babule ved ked sa to tak vezme, ziadna nesadneme sem podla nazvu temy, ale paci sa mi tu, ale ked sa vyberiete inam, pojdem za vami...mne je jedno v ktorej sekcii a pod akym nazvom sme..
ja chodim zase do oktobra, tie co sme otehu naraz, v spolocnom termine...ale menej ako sem, tam to tiez tahame len par bab, taka sukromna party aj ked par pribudlo...
no idem zaklincovat gulas tou zmrzkou, nech ju rychlo zjem a mozem si kupit tu citronovu a jahodovu 😀

co je s babulkou?mam chut jej uz zavolat...neozvala sa ti petka?

janula13
10. mar 2009

Tvojka, tak vy sa dnes fotite?neskocite teda k nam, ci Mm take nemusi, ved raz ho zlomime, tak som zvedava na fotecky, dufam ze nejake zverejnis, to bude krasa..tak sa pekne krasli, aj ked tebe ani to netreba...vzdy ked ta nahodou spomeniem v nejakej suvislosti a on nevie ktora si ty, tak staci ze pviem ta pekna...a uz vie 😉

mici11
10. mar 2009

Babenky pridala som fotecky bruska, ale nesmejte sa 😉 a aj postielky.

Co je s tou Babulkou?

petkaerdal
10. mar 2009

mici krasne brusko mas uz 😉

jani mne tiez tvrdne tak 2-3x za den,mozno to ani neni to tvrdnutie,ale mam pocit,ze take napäte,ked su nejak tak otocene,ze su na tesno

mici11
10. mar 2009

Peti diky 🙂
Je tu taky test, ak chcete skuste ja som mala 7 spravnych odpovedi http://detskechoroby.rodinka.sk/index.php?id=170 Pridala ho babenka v inej teme

petkaerdal
10. mar 2009

mauzos,zakusok je vyborny,drahy sa ho napapal...ale sladkyyy 😀

mauzos
10. mar 2009

peti tesim sa 🙂 no sladky, ved vsetko do neho ide sladke 😀 😀 aspon zazenies svoju chut po sladkom 😝

mauzos
10. mar 2009

ja vam nechcem do toho kafrat, ja som sa tu len tak priplichtila 😉 ale naco zakladat novu temu, ked do tejto nikto ani nepachne, je super zamaskovana 😀 😀 zalozite novu, nahrnie sa tam kopec bab a mate po sukromi 😲

ozaj co je s Babul? nevolali ste jej niektora? dufam, ze neostala v nemocnici 😲

mici11
10. mar 2009

Mauzos asi mas pravdu....

mici11
10. mar 2009

Ved pri 10 000 - com prispevku sa tema aj tak uzatvara, tak potom mozme zalozit novu ČI?? Alebo ako poviete 😉

mauzos
10. mar 2009

mici zabudla som ti pochvalit brusko, pekne rastie 🙂
a postielka je krasna, aj so stahovacim bokom, super 😉

mici11
10. mar 2009

Mauzos diky 🙂 😉

janula13
10. mar 2009

takze Mici, kraaasne brusko, ako si len narastla a postielka je tiez krasna, paci sa mi ten potah na matrac 😀

tak nevydrzala som, pisala som babulke a ona mi volala, tak bohuzial je v nemocnici na Kramaroch, nechali si ju tam, nevie dokedy uvidi, davaju jej lieky, magnezko , tvrdlo jej brusko...tak budem priebezne informovat, ale maly prcek je ok, tak aspon je pod dozorom,ved tam ma aj toho kamarata lekara..vsetky vas pozdravuje 😉

petkaerdal
10. mar 2009

mau zakusom je vyborny,ale ako lepidlo,drhy si oblizoval prsty,skuste ho kocky
a s tou temou je to asi pravda,tu sme len my,tak ostanme tu

aj som myslela,ze ju nechali v nemocke,ked sa vobec neozvala

janula13
10. mar 2009

dala by som si petka zo zakusku, ja mam rada strasne to uvarene salko..

babulka nema comp, ale ak by musela ostat dlhsie, tak marek zabezpeci..ale dufam ze nebude treba...

mauzos
10. mar 2009

joooj babul, ja som mala taky tusak, ked sa od rana neukazala ☹ ale snad tam nebude dlho a radsej nech je pod dozorom, aby bolo vsetko v poriadku ...
pozdravte ju aj odo mna, ked jej budete pisat, alebo volat

peti som zvedava ak dlho vam vydrzi, moj ho vie zladovat za dva dni a to uz je co povedat 😀 on ma strasne raaad sladke

janula13
10. mar 2009

mauzi budem ju kontrolovat a pozdravim od vsetkych, ved lepsie pod dozorom akoby sa im malo nieco stat a babulka sa neda...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre