Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mauzos
15. mar 2009

peti na tie bolesti si zvykaj, bolesti klbov su normalne, roztahuje sa ti panva. Mne to trva riadne dlho, kym to rozchodim. A prsty na rukach ta ako bolia, su spuchnute?

mauzos
15. mar 2009

no ale ste vsetky zduchli 😠
tak dobru noc 😉

tvojka
16. mar 2009

Ahojte,
dnes to tu otváram ja?
Ja som dnes hrozne spala,na wc som bola asi 4x,stále som kontrolovala telefon kvôli tej mojej kamke,nemám žiadne info o nej.Naposledy som s nou volala večer,že kontrakcie ako svina,epidurál pichnutý a ona sa neotvára.Tak neviem,či neskončila sekciou... 😒

Januli,dobre ste sa nabehali,čo?!ale ako píše Mauzi,len behaj,kým vladzeš.Ja som si minulý týž chcela kúpiť tenisky a predavačka sa ma pýtala,či ma obuje 😀 .Ale žial som si nevybrala a čaká ma táto kúpa s čím dalej tým väčším bruchom 😝

Babul,to je fakt na porazenie,že ste obaja marodi!Nech sa Marek čoskoro dá dokopy,aby ťa mohol obskakovať.

Peti,tie klby na rukách už bolievajú aj mna,najmä v noci a ráno.Ale vraj je to normálne...pokial nemáme vysoký tlak,tak pohodka.

Marionka,držíme ti palce a v utorok sa určite ozvi!!!

babulka123
16. mar 2009

babulky ja len pre info .. idem domov, jjupiiiiii..
takze vecer sa vam ohlasim uz z domu. cmuky

mauzos
16. mar 2009

ahojte 🙂

babul super spravicka 😉 len to teraz neprehanaj doma s tou starostlivostou, aby si zase neskoncila v nemocnici 😖

tvojka drzim palce kamoske, snad je vsetko OK, len ta nechcela v noci rusit 🙂

petkaerdal
16. mar 2009

ahojte kocky,
uz dlhsie taham v posteli 😀

mau,ty si ma tu vcera nechala,ked odpises za 10 minut,co mam robit,tak som ti zduchla

😀

mazos,ale mna neboli panva,tu vobec necitim,ruky a nohy presne vzahyboch,cize zapästie ,dost neprijemne,boli ma to v noci,ako pise tvojka a rano,musim s nimi normalne pocvicit a na nohy sa ledva postavim
a ci su ruky spuchnute,co ja viem,ani nie hadam,ale prestene uz nenavleciem,ale to myslim ze je tym,ze som aj pribrala

petkaerdal
16. mar 2009

tvoja,napodobre dneska v noci 😖 na wc som bola asi 5x,neviem preco tak vela 😖

babul superko 😉

petkaerdal
16. mar 2009

mauzos,idem do obchodu ,kupim slahacku a spravim dneska tortu,tak sa potom vrhneme zase na iny receptik 😀 moze byt? 😉 😉 😉

mauzos
16. mar 2009

no peti ty si dobra, ze po 10 minutach. Som nepredpokladala, ze za 10 minut sa to tu rozpadne 😠

ja som bola dnes v noci len raz 😝 neviem co sa stalo, ale bolo to celkom prijemne nevstavat kazdu chvilu 😀 😀 mna uz boli vsetko, tak ti ani neviem povedat, co vlastne konkretne 😀

peti ty si nezmar, ides robit tu mandarinkovu? bacha na tie pudingy, musia to byt take co netreba varit 😉

mici11
16. mar 2009

Ahojte babenky,

Tak konecne som sa sem dostala, cely vikend sme makali a to sme este boli v sobotu aj na oslave. Ale len do polnoci, dlhsie uz nevydrzim. Este dnes vymalujeme kupelnu a uz len pockame kym donesu detsku a zlozime ju. Boze kolko blbosti bolo v tej detskej, skoro vsetko sme povyhadzovali, sluzila nam ako bordel izba. Upratali sme aj pivnicu a nieco odniesli tam. Cize od zajtra, alebo od stredy zacnem prat veci pre chrobacika. 🙂 🙂 🙂

Babulka tesim sa, ze si Ok a ze uz ides domov. Je mi luto , ze tvoj snazivec ma take problemy. Prajem mu nech je cim skor v poriadku.
Marione drzim ti vsetky palceky co mam a velmi velmi ti prajem nech ti to vyjde 😉 🙂
Peti brusko ti pekne podrastlo 😉 mas ho pekne. Mne rastie zo dna na den 😀 . Vsetko ma rychlo unavi a dychcim ako lokomotiva 😒
Janulka ako moja?
Tvojka, Mauzos 🙂 😉

petkaerdal
16. mar 2009

mauzos ake pudingy co netreba varit? to az teraz pises,ked uz mam ingrediencie doma 😅 ,som myslela,ze normalny puding alebo zlaty klas
chcem to dneska spravit,uz je tu pekne pocko,tak mam chut do roboty 😀

micka ahoj,nie si sama lokomotiva,ja fucim aj po umyti riadnu,ako lokomotiva 😀
mici,tak bordel izby poznam,aj my sme rad radom vyhadzovali nepotrebne veci 🙂

petkaerdal
16. mar 2009

mau,ked na nete nic ine nerobim,len pisem,tak 10 minut catat na odpoved sa mi nechce,bud rychlejsia nabuduce 😝

mauzos
16. mar 2009

ahoj mici, aj ja poznam vyhadzovanie 😀 my sme stahovali spalnu do taakej izby, kde sme 6 rokov len skladovali a skladovali a teraz to vsetko islo do kontajnera 😀 😀

peti, ved to je v tom recepte napisane, ze pudingy bez varenia 😲 zlaty klas tam nedavaj! musi to byt taky puding, co sa len zaleje vodou, u nas su take myslim Dr. Oetker

petkaerdal
16. mar 2009

mauzos,tak som dopiekla 😠 hlavna vec,ze slahacku som kupila 🙄
pojdem to kuknut do obchodu este,ale zajtra az

mauzos
16. mar 2009

no vidis, to tak dopadne, ked si poriadne neprecitas recept 😝
ale este ze mna to napadlo, neviem co by ti vyslo z toho zlateho klasu 😀 😀 a mozno vylepseny recept 😉

tvojka
16. mar 2009

Baby,tak ste mali pravdu,kamoška ma len nechcela v noci rušiť.Dievčatko je už na svete,nakoniec to zvládli spontánne,váži 3650g a meria 51cm 😵

Ja som si ešte trochu schrupla po tej prebdenej noci,som nejaká vyflusnutá 😝 .

Peťka,ja si pamôtám,že tam bolo napísané pudingy,čo sa nevaria.Ja som to už raz robila,bola jedlá,ale podla mna žiadny zázrak 😅

Mici,tak aj vy už finišujete s prípravami?Dúfam,že hodíš foto izbičky.

Januli,žehlíš?Veľa zdaru ti želám 😝

Babul,super,že ideš domkov k snaživcovi.Ale bud poslušná a oddychuj doma!

petkaerdal
16. mar 2009

ja som to citala mau len vtedy raz a som si len zapamätala ,ze mi treba kupit slahacku,ale neva..skusim teda inokedy..
alebo daj recept so slahackou iny 😀 😀 😀

tvojka,aj ja som nejaka vyflusnuta po tej prebdenej noci 😖 ,asi zalahnem troska
mala ma krasnu vahu 😉

petkaerdal
16. mar 2009

nikde nikoho,idem upratovat a kuknut nejaky film...pa zatim 😉

janula13
16. mar 2009

ahojte, tak ja som naopak, vyspinkana, nebuntosila som, zalomila a dobre spala, wc len 1x a bolo a vstala som este o hodku skor, tak periem, zehlim, upratujem, potom vymeriavam..no neviem kam skor skocit...
Petka, veru poriadne citat, ja mam take pudingy doma, keby mozem, poslem hned...
ja idem zehlit tie pidi veci, uz sa tesim...
Tvojka dakujem za povzbudenie..a blahozelam kamoske aj moja porodila v sobotu, terezku , 3800g, bacula je to a bola na vyvolavacke, lebo tyzden prenasala...jaj zavidim ze to ma za sebou...
inak mna neboli nic teraz ruky nic a nohy tiez nic..ale cakam ze to pride, ono to chodi vo fazach u mna, akoby sa 3dni roztahujem a potom klud...
babulka super ze ides domkov, ale setri sa, ty si prvorada!

mauzos
16. mar 2009

nam padol net 😲 to sa uz davno nestalo ...

tvojka gratulujem kamoske, som rada ze to zvladla bez problemov, zbytocne si nespala 😉 krasne vahy a miery ...

peti tak urob tu babovku, tam ide slahackova smotana. Som ti napisala, ze uz dalsie recepty na kolace ti davat nebudem, lebo potom sa vyhovaras na mna, ze priberas 😀 😀 😀

janula13
16. mar 2009

😀 mauzos veru nic jej nedaj, dohoda je dohoda, pamätam si ju 😀

mauzos
16. mar 2009

ahoj jani, zelam ti vela nervov pri zehleni 😝 Je to teda uplne o inom ako zehlenie velkych veci, taka piplacka 😀 😀

petkaerdal
16. mar 2009

mne blbne net,chcela som pozriet Bathory,ale nic 😠

mauzos 😢 😢 😢
najdem nieco na nete teda,ked uz nedas

petkaerdal
16. mar 2009

Jani 😖
ty furt len zehlis

tvojka
16. mar 2009

Peti a ty už máš nachystané všetky vecičky pre babiky?Popraté a požehlené?

petkaerdal
16. mar 2009

nie,len poprate 😀
ja mam casu dost na zehlenie,to sa mi vobec nechce,tak to mozno necham na draheho 😝

jvo
16. mar 2009

caute 😀 ja len tak na chvilocku 😵 tajne vas smirujem ale petka ma presvedcila sa pridat 😵

petkaerdal
16. mar 2009

no konecne jvo 😉
ved ostan tu s nami ,mozme tehu spolu prezivat 😉

ufff tak uz 33tt ,tak ty to uz mas za par teda 😉

mauzos
16. mar 2009

ahoj jvo, vitaj 🙂 aj ja som tu najprv len tak smirovala 😝

peti aj nam blbne net, v kuse pada, nechapem ☹ no a co ta babovka? na nu nemas chut?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre