Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
27. mar 2009

mauzos akoze nic moc? len strihala?

napis tej Janke,som zvedava ako a co

petkaerdal
27. mar 2009

mauzos a ty si kedy pridala tu poslednu fotku? tu som az teraz objavila..zlateee 😉

tvojka
27. mar 2009

Mauzi,my sme boli aj s manželom,tak zopár fotiek máme spoločných a zopár len ja.Manžel sa tvári,že mi len kazil zábery,ale to on len kecá,ved je fešák 😎

mauzos
27. mar 2009

dala som sa len strihat, farbit nechcem v tehu, aj ked by sa uz aj patrilo, ale vydrzim.

Uz som napisala Janke, cakam na odpoved a hned dam vediet 😉

petkaerdal
27. mar 2009

tak cakame na odpoved od janky

aj ja chcem strihat 😅

mauzos
27. mar 2009

peti ani neviem kedy som ju pridala, asi pred tyzdnom? Vtedy som tam dala aj tie s bocianom 😉
kedy odchadzate?
Tvojka dufam, ze nam ukazes aj tvojho fesaka 😝

tvojka
27. mar 2009

No asi ukážem,ale len tak na chvíľu,prípadne cez mail...Ja sa tu nechcem zverejniť a jeho tiež nie 😅

Tiež čakám na Janku,som zvedavá,čo ti napíše.

tvojka
27. mar 2009

Mauzi,krásna fotečka,milá!Ja som ju tiež nevidela pred tým,až teraz ked Peťka napísala...

petkaerdal
27. mar 2009

mauzos,fakt neviem o tom,to by som pozrela hned,aj si pisala,ze si dala fotky? teraz som to len zbadala

drahy je este v praci o 14 by mal skoncit a potom ideme hned

petkaerdal
27. mar 2009

no ved mauzos asi vobec nepovedala,ze pridala fotku 😖

mauzos
27. mar 2009

asi som nepisla, ze som pridala fotky 😒 len tam som si ich tam svacla 😀 😀 Ale viem, ze janka este bola doma, lebo mi pisala, ze ich pozerala, tak to uz bolo davno. Zatial mi neodpisala, dufam ze je v poriadku ☹

mauzos
27. mar 2009

akurat mi odpisala janka:
Dnes bola velka vizita, vysetril ma najvyssi, lebo nadhodil zasivanie, rozhodol, ze zatial nie, ale tvrdne mi brucho a vcera mi dokonca vybehla na monitore kontrakcia, takze maternica mi robi hanbu. Pridali mi infuzky a lieky a injekcie ktore strasne bolia. Pozdrav bandu! Pa

petkaerdal
27. mar 2009

tak zatial to najlepsie neni 😖 ,len nech sa to nezhorsuje
hadam to vydrzia dlho takto,musia
😉

si ale kamoska,das fotky a nic,nam nechces ukazat? 😀

petkaerdal
27. mar 2009

tak ja sa pre dnes lucim,pekny vikend,pa pa...zajtra sa asi vratime 😉

mauzos
27. mar 2009

peti pekny vikend. Pa pa

tvojka
27. mar 2009

Mauzi,dík za info o Janke,aj ked nie veľmi potešujúce 😔 Tak nakoniec krčok na tom neni tak zle ako maternica?Kto by to bol čakal...
Ja som si poobede schrupla,tak som sa ani nestihla rozlúčiť s Peťkou,tá už je určite doma na Slovensku.
Tak pekný víkendík všetkým prajem!!!

katarinka77
27. mar 2009

Ahojte! Aj ja vam odovzdavam krasny pozdrav od Janky, bola som za nou v nemocnici, poslusne lezka 😉 . Prednosta ju vysetril velmi jemne, zatial ju sit nebudu, no brusko este stale tvrdne napriek infuzkam. Dufam, ze horsie uz nebude a vydrzi az do terminu (hoc by mala byt aj v nemocke..). Velmi sa tesi z vasich smsiek, mozno jej bude manzel nosit "dennu tlac" - vytlacene spravodajstvo z vasej temy 😉. Pa

mauzos
27. mar 2009

ahoj kati, dakujeme za pozdrav od Janky. Snad nebude musiet byt v nemocke az do terminu. Ale ked to inak nepojde, tak sa bude musiet obetovat za tych svojich chlapov 😉 Aspon je poslusna, doma neverim ze by tak poslusne vydrzala lezkat cely cas. Tak baby by sa mali viac snazit pismenkovat, ked chce Janka dennu tlac 😀 Ked je Petka fuc, tak to tu viazne 😠

katarinka77
27. mar 2009

No neviem.. Ale tak snad sa este do porodu dostane domov. Janka vravela, ze pytat sa urcite nebude, ked je to potrebne, tak musi ostat, hlavne nech su mali v pohode a nech fakt vydrzi az do terminu. Ja zas verim tomu, ze by aj doma lezala a tam by mala aj väcsi klud.

mauzos
27. mar 2009

este ze to znasa tak hrdinsky a zda sa mi, ze aj optimisticky 😉 Ty ju asi lepsie poznas ... ja som usudzovala len podla toho, ako lietala do teraz, ze by doma nelezala. Ale aj tak doma stale treba nieco robit a urcite by jej nedalo aspon navarit ... Takto sa tam o nu postaraju a hlavne je po kontrolou. Urcite ked budu moct, tak ju pustia domov, dnes nikoho nedrzia v nemocnici len tak 🙂 Kolko ich je vlastne na izbe?

katarinka77
27. mar 2009

To je jedna stranka, ze pacienta nedrzia v nemocnici bez priciny, ze hned ako je to mozne sa ho snazia vysupovat odtial, ale su aj rizikovi pacienti, napr. kazda zena po IVFku a este k tomu s dvojickami, neviem, ci si trufnu. Musela by byt asi uplne fit. Ale tak verme tomu, ze lekari snad vedia, co robia a nedovolia si ziaden preslap.
Dnes im isla jedna z izby domov, takze ostali dve, mozno aj ta jedna pojde coskoro, tak bude Janka zrejme s niekym inym. Dnes mi rozpravala, ze boli na izbe s babulou, ktora mala strasne bolesti, tak sa ani nevyspali a nakoniec potratila. Hrozne.. Aj pre nu, ze sa jej to stalo a nechali ju s tehotnymi na izbe a aj pre Janku a tu druhu.
Pozeram, ze Ty sa uz blizis do finale, kde sa chystas rodit?

babulka123
27. mar 2009

katarinka.. ze jej vsetky maminky a vsetky deticky v bruskach posielame pusinku.. nech to vydrzi..
kamoska sa takto vratila po 10 tt v nemocke uz aj s uzlikom domov a hovorila ze kvoli tomu to stalo.. tak nech sa drzi

katarinka77
27. mar 2009

Jasne, Babulka, odkazem jej 🙂 ! Som jej hovorila, nech je rada, ze tam nelezi od zaciatku tehotenstva 😉 . Aj vy sa vsetky drzte 😉 !

babulka123
27. mar 2009

snazime sa ..nerada by som si to odlezala aj ja.. heheheh
ja idem bud. tyzden k tomu ortopedovi s lonovou kostou tak sa troska bojim ale snad to zvladenm

katarinka77
27. mar 2009

Boli? Asi tym roztahovanim, nie? Neboj, zvladnes 😉 .

mauzos
27. mar 2009

kati to muselo byt hrozne, ze im tam baba potratila, urcite to neprida na psychike ☹ V tomto smere by jej urcite bolo lepsie doma, ale ako som uz pisala tam je pod kontrolou, tak dufam ze mas pravdu a budu tam na nu davat velky pozor 🙂 velmi jej drzim palce a myslim na nu ... Ona je silna baba a verim, ze to dotiahne do uspesneho konca 😉
no ja uz by som mala koncom buduceho tyzdna rodit, ak vsetko pojde tak ako si to moj Dr. predstavuje. Budem rodit v Kosiciach v Novej nemocnici, mam to blizko. Ze nova, to je len taky zabehany nazov, ona je uz dost stara 😀 😀

katarinka77
27. mar 2009

Joooj, tak daleko si od nas.. Budem teda drzat palceky, nech su malicki zdravi a nech mas krasne spomienky na porod 😉 ! Pa a dobru nocku 🙂 !

mauzos
27. mar 2009

kati dakujem. Ze krasne spomienky na porod, to by musel byt zazrak 😀 😝
dobru nocku 🙂

tvojka
28. mar 2009

Dobré ránko,
tak dnes to tu ja otváram(dúfam,že to neni prvý aj posledný príspevok tento den).Vy ste sa ešte večer riadne rozšupli.Ja som už o 22h spala,na podiv,celkom som sa vyspala,na wcku som bola 3x...

Katarinka,dakujeme za pozdravy a infošky o Janke,verím,že tam nebude až do pôrodu.A keby aj ,každá by sme to pre tie naše babatinká urobili,len aby boli zdravučkí a pekne tučnučkí 😵

Mauzi,neprehánaj,že by to musel byť zázrak...určite budeš mať krásne spomienky na den,kedy prvý raz uvidíš svoje poklady.Už si v dvojičkách na rade,však?No teda ešte Katka,ale tá už je v nemocke,tak ju snád nepredbehneš 😉

Peknú sobotu všetkým,ja sa poobede chystám na viničku trochu sa vyvenčiť,ked je dnes tak pekne jarno 😵 😵 😵

mauzos
28. mar 2009

Ahoj Tvojka, u vas je jarno? Tu je zima ako v ruskom filme 😠 Ale slnko svieti, tak sa snad otepli.
Ano za Katkou som ja na rade a nakazala som jej nech sa poponahla, tak ju snad nepredbehnem, to by musela uz fakt prenasat 🙂
My sme si s drahym schrupli podvecer, tak mne sa potom nechcelo ist spat 😝 Inak som mala hroznu noc, vracala som a bolo mi hrozne blbo, uz som sa az zlakla, ze uz to prislo 😲 Ale uz je dobre, vyspala som sa z toho ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre