Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
6. nov 2008

Janka,ja vazne to predychavam s tebou,odpovedam ti skor,ako to sem vylepis 😀 😀 😀 😀
zazrak,zazkraky ...nieco sa deje v tomto obdobi

mici11
6. nov 2008

Janulaaaaaaaaaaaa cize dvojicky, grarulujem. Uz som ti pisala aj do druhej temy 🙂 🙂 🙂 🙂
Zazraky sa ozaj deju 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
6. nov 2008

no mici,neviem ,kde Janka zase zmizla,...no ale pvedz,to je fakt neuveritelne,vazne,normalne ja sa tesim,tak strasne,Janka musela mat dobry sok u lekara

mici11
6. nov 2008

No teda musela. Mali by asi bezne aplikovat IVF a IUI ako u nej 🙂 🙂 🙂 Vysledky su 200% 😢

petkaerdal
6. nov 2008

no to teda ano,super ,zazrak....tak nakoniec ona dvojicky a ja jedno,vsetko inak ide krasne tieto posledne tyzdne ,aj ty mici a aj u mna ,teraz janka...krasneeeeeee 😀 😀 😀

mici11
6. nov 2008

myslim, ze vsetky co uz tak dlho bojujeme o nase stasticko sa konecne dockame. Ja som uz fakt neverila, ze zazraky sa deju a ked mi doky povedal, ze som tehu a este k tomu prirodzene tak som tiez nechapala 😕
Takze nadej je vzdy.
A teraz to prkne spolu dotehulkujeme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
6. nov 2008

mne je az doplacu,po tom vsetkom,co sme si kazda prezili,sa mi toto vsetko nechce az verit,co sa deje,to vazne...
Janka super,si nas teda prekvapkala 😀 😀

janula13
6. nov 2008

babulky, tak vidim ze ste ma predbehli, tak veru dvojicky nam boli nadelene, fakt zazrak v nasom pripade 😀
a mici s tym IUI a IVF naraz, na tom nieco bude, v jednom centre uz maju podobny vylepsovak, v FC, ved viete asi, u nas len zachranovali situaciu a tomu IUI nedavali sancu a vidite...nie sme az taky smoliari a to spg nic moc...
dakujem vam, ja sa tesim, ale viem sa tesit tusim viac z druhych ked to oznamia 🙂

janula13
6. nov 2008

petka, ty to tak kraaasne prezivas, viac ako ja 😀

petkaerdal
6. nov 2008

😀 😀 😀 😀 😀

petkaerdal
6. nov 2008

no ja ano,jani,ani si to nevies predstavit,vies,ja viem veeeelmi dobre,co je to trapenie a potom ten sok,u mna troska iny,ale tiez som prezila sok....preto to tak prezivam asi,viem,co citis 😀 😀

janula13
6. nov 2008

peti kuk album 🙂

janula13
6. nov 2008

tak sa tesim, ze sa tak tesis 🙂

mici11
6. nov 2008

Myslim ze v tychto temach sa vieme vzit do pocitov jedna druhej. A tiez sa vzdy velmi stesim, ked sa to niekomu podari.A coskoro sa aj my dockame nasich vonavuckych babatiek 🙂 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
6. nov 2008

odpadnem...krasnucke... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
aj ja chcem take 😀 😀

mici11
6. nov 2008

Janula kraaaaaaaaaasne fotecka

petkaerdal
6. nov 2008

dievky,dneska som milo prekvapena a super naladena s janky,idem do obchodu,mam chut na smotanovu,piskotovu tortu,idem si ju spravit...pa pa a pekny vecer

mici11
6. nov 2008

Peti mnaaaaaaaaaaaam, odloz mi kusok 😀

janula13
6. nov 2008

peti, aj ja chceem, mnaaam, dnes mi aj smakuje a vidim ze aj tebe, tak som rada, len papj, kym mozes 🙂
Mici krasna, manzel ju vlozil a napisal komentar, :dnesny dvaja paraziti 😀 😀 😀 dlho mi trvalo, kym som dosla na to ako zmenit ten text, on je strasna potvora, ani sam nevedel, ako to zmenit, takmer to tam ostalo 😀

petkaerdal
6. nov 2008

mici,kamoska mi narobila chute,tak idem robit,len cakam draheho a najeme sa najskor...a odlozim,dojdi na navstevu a pojdeme hned omrknut kociky,ved ty to daleko nemas 😀 😀
ozaj Jani a ako si to zvladla u dr. s grckanim?

janula13
6. nov 2008

grckala som doma asi 3x a potom sa to nejak z toho vzrusenia skludnilo, a doteraz nic, je mi celkom fajn, teda aspon lepsie, ako bolo, ale este nemam na dnes nic zmeskane, asi mi prospievaju soky 😀 😀 😀

mici11
6. nov 2008

Petka dohodnute 😀
Janula drahy je teda asi riadny vtipalek 😀 , Ale to aj moj, aspon sa clovek nenudi 😀

janula13
6. nov 2008

Mici ten teda je,ze liecba parazitov bude trvat 9 mesiacov a skor nech ani nedufam 😀 ale aspon ma rozosmeje, na to je umelec 😀

mici11
6. nov 2008

Janula 😀 a uz zmen ten pas 😀 😀 😀

janula13
6. nov 2008

tak idem skusit, len neviem ako 😉

babulka123
6. nov 2008

Petka to plati aj pre teba... zmena toho pasu, mozete mi to spravit ako darcek k zajtrajsiemu 1 vpichu.. nech viem po akych stopach mam ist..

mici11
6. nov 2008

Janula to zvladnes, ak nie poradim ti, ale ty si sikula 🙂

janula13
6. nov 2008

zvladla som to, aj ked zase mi to tam az tak nevadilo, ale 8tt som az od zajtra 😀
babulka, tak sa nestrat a tu mas ten darcek 😉

babulka123
6. nov 2008

janulka dakujem .. vazim si to .. a mimochodom to 2x IUI neuspesne by som rychlo zmenila, aj ked tvoj sposob otehotnenia sa tam bude veeeelmi tazko rozpisovat. hehehehe cmuuuk naozaj sa velmi tesim a uz ozaj verim tomu ze nieco je vo vzduchu a podari sa to

janula13
6. nov 2008

to som si ani nevsimla, ale uznaj, co tam mam napisat, na to je ta kolonka mala a vlastne ani neviem z coho vsetkeho som tehu 😀 babulka, musi sa to podarit, ja Pintovi verim a to tam ani nepatrim, ale uz som tam bola jednou nohou... 😉 a normalne som uz tak v duchu planovala, ze ak sa nam teraz postasti jedno, ze na dalsie IVf pojdem uz do Fc, tak uz nepojdem nikam dufam...budete mi musiet chodit pomahat, ale to asi tazko, ked uz aj vy sa budete gulat a gulat take gulate 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre