Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
17. nov 2008

babul,pripravena na zajtra???
Jani ako sa mas? grckas uz menej ? aspon za mna by si uz nemusela 😝
mici a ty ako???

babulka123
17. nov 2008

petka na 100 percent... lezim v postielke aby ani jedno nepuklo.. marek mi dovoli akurat tak odchod na wc a to je vsetko ... taky je zlaty

petkaerdal
17. nov 2008

super babul,tak to ma byt,ale aj k pc by ta mohol pustit,nech tu netrcim sama 😀
na kolku tam mas zajtra byt?

babulka123
17. nov 2008

sak ja som tu a ty tu nie si.. ja som si vybavila notebook heheheh
zajtra na pol osmu.. asi o 6 pojdem z domu aby som to cez tie zapchy stihla... a to byvame len 25 km od BA

petkaerdal
17. nov 2008

no poznam tie zapchy,ja som tiez vzdy radsej skor sla,bo nahoda je blbec 😖 ...
tak ti budem drzat palce samozrejme,cmuuk
dneska pridam foto obruciek,ked pride drahy snimi domov.
babul ja dneska hladujem,nejako sa mi zmenili stavy,citim hlad ,ale nic mi nechuti ,na nic nemam chut,takze ani nevarim,parada,drahy bude na hranolkach dneska 😖
ja som tu tiez,len som pozerala nekonecny pribeh,ale uz ma to nebavi 🙄
co zi zajtra oblecies? nejake volne nohavice

petkaerdal
17. nov 2008

vcera som bola u sestri a ta mi nabalila tehu nohavice a nejake tie tehu tricka a pulovre,tak budem mat co nosit a dostala som od nej aj odsavacku na mliecko 😀 😀 😀
ale budem musiet aj tak dokupit,tie veci mi budu male,sestra sla totiz rodit,ako 55kg a ja mam uz teraz 65kg,ale par tyzdnov vynosim...
mici ,Jani uz kukate po nejakom tehu oblecku?

babulka123
17. nov 2008

ja som co to navarila vcera a ak nie, tak dame pizuu alebo tak.. dnes nevstanem aj tak ma boli brusko a krize a tie krize este viac ako brusko...
to ze si hladna a nemas na nic chut... no to ti nezavidim ale pre tehule je to docela typicke.. ja by som si strasne ale strasne dala vyprazane kura.. .ale robit ho nebudem ani nahodou mozno cez tyzden..

zajtra.. najradsej by som isla v teplakoch.. neviem v com pojdem, nieco budem musiet vymysliet.... ale mam take volnejsie mendzestraky a nejake tricko k tomu

petkaerdal
17. nov 2008

ja som sla normalka v sustakovej suprave,bola nedela,nikoho tam nebolo a tak mi aj sestricka nariadila prist,ale ja som mala naozaj velicizne brucho,co mi aj ostalo,ved vies,ja som ich mala 17,ja vlastne od odberu nezapnem rifle vobec 😅
tak nieco pohladaj,ale nestahuj sa opaskom 🙂
no je to dost blby pocit,ale mam to len od dneska,na vsetko jedlo,co si spomeniem,poviem fuj,no neviem,co budem jest...ani moje oblubene slane vianocne oblatky mi nechutia,co som vzdy zjedla kila 😢
nad pizzou som rozmyslala aj ja,ale my sme prejedeni uz pizze,asi hlanolky s okami spravim potom

babulka123
17. nov 2008

hlavne len take nieco jednoduche.. myslim ze aj drahy to pochopi...

opasok nie, ani nahodou , rozmyslam ze mam tam jedny take normalne elegoskove cierne nohavice, len som ich nenostila lebo som ich mala az pod prsia alebo kam.. tak asi tie.. lebo tam sa mi zmesti brusko bez toho aby to tam niekde tlacilo...
ozaj ked ma teraz tak boli brusko , normalne mam pocit ze dostanem kramcule za chvilku { ala si to aj ty?? } myslis ze si mozem dat na to taku teplu flasu... alebo radsej nie???

petkaerdal
17. nov 2008

nie babul,nic si nedavaj na to,boli ta to preto,lebo bolest na kramcule je aj pri ovulacii( ja som nezazila nikdy,ale z citania to viem),takze ta to preto boli,ze ides mat ovulku,hlavne nic na to nedavaj,nechaj to tak a bolelo to aj mna tak isto a po odbere ani nevravim 😖
viem,si tie tvoje nohavice predstavit,moda spred 100 rokov,co? 😀 😀 😀

babulka123
17. nov 2008

tak tak ale teraz sa docela hodia.. hehehe boli na spodku skrine..

dobre tak nebudem nic davat. je pravda ja som mavala aj horsie bolesti pred ovu.. ja som vzdy bola v tom ze je to ovu a to mi dr.hovoril ze nie ze to len dozrievaju foliky a preto to tak boli... tak to je aj tak uz jedno .. zajtra uz bude potom a potom to uz bude lahoda... vies bojim sa aj skrcit dokopy.. tak len lezim s vystretimi nohami a nechavam tam co najivac miesta..

petkaerdal
17. nov 2008

to je dobre babul,ze si davas pozor aj male napätie bruska moze nieco sposobit a skoda kazdeho vajka,ved to uz vydrzis do zajtra a mas po tom,ak ta bude boliet po OPU brusko,vypytaj si cipok,ja som si vzdy pytala 😝
kukni moj album,nieco som tam pridala 😉

babulka123
17. nov 2008

snazim sa.. co uz nic ine mi nezostava...

co si pridala??? je tam fotka zo vcera so satami.. .myslis tie??

petkaerdal
17. nov 2008

nie ten prvy obrazok,tie babätka ,co tam plavaju,to som tam nemala 😀 nevidis to?
tak sa snaz,hlavne je,ze sa tesis...ako rychlo ubehla ta stimulka vsak?

babulka123
17. nov 2008

vies citim sa ako keby som isla na IVF 1x... pri 1 som ani nevedela co je to brusko ... nic ma nebolelo , den pred OPU sme boli este po obhcodoch...
ale uz viem co to je ked boli brusko.. a je mi to jedno... zomret na to nezomrem takze je to jedno.. heheheh

ale pravdu ? taaaaak sa tesim na zajtra ako nikto...

babulka123
17. nov 2008

anooooo uz viem.. super.. heheheh normalne sa na teba podobaju ...heheheheehe cmuky

stimulka ani nehovor.. ved to je velmi rychle ...v podstate dnes je 11 den co som zacala....ani si nepamatam ze som pichala.. vazne jje to omnoho sikovnejsie ako dlhy protokol, a hlavne clovek nieje podla mna az taky v strese a nema cas tolko rozmyslat nad tym.. ale som rada ze som bola doma.. v robote by som sa zblaznila...

petkaerdal
17. nov 2008

to preto citis,ze ich je tam viacej,ja som brusko tiez nikdy necitila,az teraz...
co ides obedovat?
ja mam chrumkavy toast 😒

babulka123
17. nov 2008

ja neviem , ale uz by som si nieco dala.. mam tam poilievocku zeleninkovu a masko na stave so zemiakovou kasou .. noooo nieco si idem dat. a idem kukat pottera.. este sa ozvem potom neskor, lebo mi marek nadava ze mam notebook na nasich buducich detoch... ze uz teraz ich presvecujem...

petkaerdal
17. nov 2008

je to urcite ovela sikovnejsie,aj ked neviem,co je lepsie
no este som sa zabudla spytat,kolkaty den ti vychadza ten odber? 12?
najhorsie je to cakanie na ziadost a kramy,potom to ide ,ako po masle a potom to cakanie na test je hroza
podobaju sa na mna tie cervicky? ved su moje 😀 😀
dufam,aj ty budes mat dve 😀 😀 😀

marione74
autor
17. nov 2008

babulka ty mas zajtra OPU? tak drzim palce aby bolo vela vajok
Peti ty si mala 17 vajok a to si pichala tie iste injekcie ako inokedy?

petkaerdal
17. nov 2008

ano mala som 17 vajok,prvy raz v zivote tak vela,pichala som merional,pichala som ho druhy krat

marione74
autor
17. nov 2008

wow tak to je sila, zvlastne je ako telo vzdy reaguje, mozno zabrala psychika, pamatam sa ako si bola dobre naladena optimisticky 🙂
8tt to uz je pekne peti, uz mas aj po utz, bude vsetko dobre, neboj, budes stastna mamina o par mesiacov 🙂
a to kolki budete na svadbe, aj vasi pridu? ci budes to mat doma nie v rakusku?

Nevies ako sa ma peja, jvo alebo pikha?

petkaerdal
17. nov 2008

psychika urcite Marion,ale troska bola ina stimulka,dr. mi vymenil poslednu injkciu a pichol na dozretie inu,mozno to zabralo,ale hlavne som sa citila psychicky uplne inak,ved vies,ze vzdy predtym som mala max.6 vajok...
dufam,ze bude vsetko ok,zatial sa citim super 🙂
na svadbe budeme len my dvaja a svedkovia,nikto iny,normal svadbu chceme v januari,ale podla toho,ako sa budem citit,toto je cisto len kvoli sobasnemu listu 😅

o kockach si musis precitat v teme FC tam nakuknu sem tam,ale uz pomenej
ty sa mas ako?

marione74
autor
17. nov 2008

jej tak to bude taka sukromna svadbicka zatial 🙂

Ja som ok, chcela som stihnut ivf do vianoc, ale na imuno v prahe vyslo ze drahy ma nejaky zapal v sperma tekutine, doki v CAR sa tvari ze nic, ze to neva, ale chcem aby muzik isiel k urologovi (nie a nie ho tam vykopnut ale slubil ze tento tyzden uz pojde).
Mne tam tiez nieco nasli, ale vyzera ze nic vazne, len mam uzivat anopyrin aj pocas tehotenstva.
Ziadost uz mam schvalenu na 3 ivf, takze ak urolog tento tyzden povie ze ten muzikov zapal nie je nic vazne, tak by sme teoreticky mohli zacat stimulovat, ale mam dost stresy teraz v praci, tak neviem ci to nenecham po novom roku. Takze tak.
oki, idem troska upratovat, pekny den petka papa

denka28
17. nov 2008

ahojte baby, petka krasne saty, krasna tehulka 😉, no na tie obrucky by som uz bola zvedava aj ja, takze by si ich sem mohla hodit... kerd ti nic nechuti, skus si dat maslovy rohlik, alebo pastekovy, ja som na nom zila prvych 4 ci 5 mesiacov 🙂 hlavne si daj jedla co nevonaju... mne nikdy nebolo na grcanie, asi len raz, od gyrosu,, ale nezvladla som zjest nic varene... pfuj.. ale nemvadi,,,hlavne je ze su bodky v brusku, potom si tovynahradis po porode 😉

petkaerdal
17. nov 2008

denka ajoj,
hned,ako pridu obrucky domov,robim foto,drahy siel uz po ne do zlatnictva
jedla som dneska syrovy toast 😖

petkaerdal
17. nov 2008

pridala som foto bruska,mici porovnaj sa so mnou 😀 ,mam take iste ako ty 😀 a to som len v 8tt
obrucky este nemam odfotene

petkaerdal
17. nov 2008

tak som pridala aj obrucky,ale nieje to dobre vidiet,po okrajoch je biele zlato a cez to zlte v strede su take vlnky vrubkovane,na fotaku neviem nastavit nastavenie,vzdy to osvetli blesk 😖

babulka123
17. nov 2008

petka.. krasa.. co ti budem hovorit aj obrucky a brusko ani nehovorim.. hehehe

mimohocodim ja este ani tehu nie som a prave som dojedla rohlik s pastekou.... hehehe sa pripravujem...

petkaerdal
17. nov 2008

tak sa pekne pripravuj a papaj vela,ja som sa vzdy vyhovarala,ze mozem jest aj tak budem tehu..
babul,ale ja to brusko nema este z mimi,to mi ostalo taketo z injekcii a z odberu este,ale aj tak som nikdy nemala kocky...
12 hodin nepapaj pred narkozou ,to vies hadam
skoda,nedaju sa pekne vyfotit tie obrucky
co robits inak?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre