Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

janula13
27. nov 2008

jasne, s radostou 😀 zase ma zacina boliet tekvica a dole ma to zase zacina stipat, no ja som ale kriplik, a to som len vcera uz nepila ten brusnicovy sirup, lebo uz nestipalo, asi som sa unahlila...zajtra mam este odovzdat moc, tak to sestre spomeniem...

babulka123
27. nov 2008

janulka neuveris ale ja som bola doteraz v tom ze s tym brusnicovym sirupomm sa robi nieco uplne ine a nie ze sa pije.. 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

janula13
27. nov 2008

babul viem si domysliet co si si myslela 😀 babul ja mam teplotu v ustach 36,9, ale pod pazuchou 36,6, to len aby si vedela, Petka mi pisla a kazala zmerat tehotnej zene..to ako mne 😀

babulka123
27. nov 2008

aha tak to ja mam pod pazuchou 36.9.. tak neviem, uz 3 den ma trase zima.. tak snad to bude vsetko dobre....

petkaerdal
27. nov 2008

babul 😀 😀 😀
jani,tak pi ho dalej a urcite to povedz sestricke

janula13
27. nov 2008

babul, zle informujem, pomerala som dlhsie pod pazuchou, takze 37 presne, takze si tehu, len aby si vedela 😀

hej peti, budem, zajtra poviem aj obvodakovi pre istotu...esteze tam zajtra idem...

babulka123
27. nov 2008

ahaaaa dobre tak teda dakujem... povedz aj petke ze sme tehu keby nevedela.. heheheheheheheheheheh

peta citas toto???

janula13
27. nov 2008

Pisala som jeje, neviem ci citala, ale precita 😀 takze ani testovat nemusite 😀

petkaerdal
27. nov 2008

o com tocite? nem chapem...ved je jasne,ze babula je tehula 😀 ...budeme tu riadna stvorica 😉

petkaerdal
27. nov 2008

ja neviem,ci mi to zase nepali,chyta ma unava to ano alebo som vyssie nieco prehliadla 🙄 😕 😕

babulka123
27. nov 2008

ale tocime o to ze Petronelka ktora bola na KET ma teplotu 37,1 a ja som hovorila ze je to v tehu normalne.. ona kazala janulke ako tehulke si odmerat teplotu a ona ma presne ako ja 36.9... takze janulka prave oznamila ze som tehu a ze nemusim ani testovat.. dobre nie???
petka takze pohladaj laskavo teplomer a odmeraj si teplotku ... a cakam na hlasenie...

babulka123
27. nov 2008

baby idem nieco robit... estet potom pridem.. hehehehe

petkaerdal
27. nov 2008

ja mam ist merat teplotu? ale to je asi najpresnejsie rano a kde to mam merat? 😕

babulka123
27. nov 2008

nie teraz meraj normalne pod pazuchou.. a hlas kolko si mala...

petkaerdal
27. nov 2008

kam ides? co by si robila? oddychuj,ja nechapem,ako sa ti da nieco robit,ja som mrtva odkedy sa kamaratim s utorom 😀

petkaerdal
27. nov 2008

no idem,tak cakaj

babulka123
27. nov 2008

no sak dalsieho utrosa davam okolo tretej stvrtej a dovtedy musim aspon nieco spravit...

ale este cakam...

petkaerdal
27. nov 2008

asi nebudete verit,ale presne 36.9 digi teplomerom 😀

petkaerdal
27. nov 2008

tak si dame spolu o 3-4 ,aby sme si rozumeli 😉 este som nedala

babulka123
27. nov 2008

no baby... tak toto uz vyzera vazne nadejne.. hehehehe

petkaerdal
27. nov 2008

a aka je bezna teplota cloveka?

babulka123
27. nov 2008

36.5 okolo...

petkaerdal
27. nov 2008

bezna teplota cloveka je v rozpeti 36,4 do 37,4..cez den klesa a stupa...

ale my to mame z tehu 😀 😀 hlavne je,ze to mas babul,ako my s Jankou,takze sme dobre brzdili....

petkaerdal
27. nov 2008

nasla som zaujimavu stranku ,je tam vsetko o tehu popisane,,ak nepoznate kuknite
www.starostlivostodieta.sk

mici11
27. nov 2008

babenky, ale som si fajne schrupla 🙂
Teraz som ja nepochopila o com tocite 😅 Ale uz asi chapem. Asi toto, ze?Tiez som to skopcila

bazálna telesná teplota sa meria vždy ihneď po zobudení, dokonca v rovnakú hodinu, aby bolo možné zachytiť rozdiely, výkyvy. Kolísanie teploty počas dňa nie je pri tejto metóde podstatné a ani pri určovaní tehotenstva. Fakt je, že po cca 10 dňoch od počatia sa začne vylučovať HCG, čo spôsobí mierne zvýšenie bazálnej telesnej teploty. 😀

Cize babul je tehulka 🙂 🙂 🙂 🙂 no ved som to hovorila
Inak ja mam teplotu pod pazuchou a to si ozaj nevymyslam 36,9 😀

janula13
27. nov 2008

tak vidim ze prebehol prieskum a z toho vychadza, ze babul aj Petronelka su tehu, hadam nam veria 😀 ja som zaspala, az teraz ma hlad a kyselina zobudili, tak papam a idem konecne povysavat a ak budem strasne sikovna aj poumyvam podlahy, ale netreba to prehanat...

babulka123
27. nov 2008

ja som prave naravarila, este sa dovara ryza a somm uplne mrtva takze si idem lahnut..

mici .. tak ja uz na to nemam slov.. proste 36,9 je asi moje stastne cislo..hehehehe

babulka123
27. nov 2008

aaa idem si lazkat lebo je esete aj cas na moj oblubeny utros.. takze hehehe dobru nocku ...

janula13
27. nov 2008

tu je spava nemoc 😀

mici11
27. nov 2008

Babulka evidentne ano 🙂
Janulka no fakt to netreba prehanat 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre