Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
30. nov 2008

ja som v obyvke a kukame popri tom telku ... mam vyhodu v tom ze mam prstoklad - teda aspon obcas - a tak nekukam na klavesnicu ale na telku .. tak nepinda..

a sestra je kde ked ju nic nedrzi? a co jej priatel?

petkaerdal
30. nov 2008

moja sestra? ved byva s priatelom,ma svoj dom ,
maminu nedrzi nic,no a priatel bude musiet vydrzat bez nej,samozrejme prvorada som jej ja 😉

ja som sama,mam tu taku tmu,ako v noci a rozmyslam,co robit 🙄

mici11
30. nov 2008

Ahojte kocky,

Tak sme mali vsetky perny vikend. Ja som stihla vcera 2 oslavy, prisli sme domov okolo 01:00 a dnes este jednu. Prave sme dorazili. Tak mam teda dost 😝 . Rano zas cestujem, s drahym na sluzobku, teda ja po nakupoch 😀 , cize vecer budem zas KO. Ale nevadi aspon sa nenudim.

A kde je Janulka?

petkaerdal
30. nov 2008

mici ahojky,to si mala teda naozaj perny vikend 😝

Janulka sa tu dneska neukazala 😝

petkaerdal
30. nov 2008

mici,uz mam ten kremik na brusko,ako casto si to natieras? myslis,ze uz mozem zacat kremovat? nemam pocit,ze by sa brusko nejak zväcsilo este 😕

mici11
30. nov 2008

Veru perny. Petka ja si kremujem od zaciatku. A kazdy den po sprche. A kremujem aj dekolt 😀 , aby ostal zvodny 😀

petkaerdal
30. nov 2008

tak zacnem od zajtra aj ja,aj si to nejak vmasirujes ten krem,ci len natries a hotovo?

mici11
30. nov 2008

Petka snazim sa trosku masirovat. Ale ked som velmi unavena, tak len natriem a hotovo 😀 .

petkaerdal
30. nov 2008

tak dakujem za radu,tusim aj sestra to masirovala,mne sa zda,ze mi vobec nerastie brusko,tebe uz podrastlo oproti tvojej foto?

mici11
30. nov 2008

Zhruba je rovnake, znova odfotim v 15 tt, tak potom pridam foto a mozes porovnat 😉 .

petkaerdal
30. nov 2008

nepodrastlo? ani moje nerastie 😖

co robkas? ja idem pripravit veceru drahemu,coskoro pride z prace domov

mici11
30. nov 2008

Petulka, poodkladala som veci, co sme cez vikend len prekladali, idem do sprchy a pred telku. Rano odchadzame o 7:00, tak nech som vyspinkana. Aby som zvladla vianocne nakupy 😀
Neboj brusko zrazu vyskoci 🙂 Kedy mas dalsiu kontrolu? Ja mam v stredu poradnu

janula13
30. nov 2008

ahojte babulky, hlasim prichod od maminy 😀 Uz som sa na vas normalne tesila, bola som zvedava ci babulka netestla, ved uz by aj mohla, ale nechcem ju nahovarat na nijake certoviny, radsej neskor, ak vobec...krcok som asi nasla aj ja a taky ako pisete, az sa mi verit nechce, ze je tak blizko, ja som nevedela, ze sa da nahmatat...
Inak babul, vies co som si ja doniesla od maminy, vyborne file a zemiakovy salat s cibulkou, mame rovnake obedy 😀 A este knedlo vepro, to som varila ja, tak minimalne 3 dni nemusim varit...inak mama ma zvrzala, ze mam stlacene brucho v rifliach, ze im to nesmiem robit, brusko je baculate snad pridam foto uz ale kto mi ho nevidel predtym, nic nezbada, len manzel to vola banderko a hladkava ho, co sa mne veeelmi paci...
a ozaj aj ja uz asi tyzden natieram tym elasti-q paci sa mi, nevadi mi ta vona, je prijemna, babulky, radsej este nemasirovat hlavne Petka, este vraj radsej nie, kamoska radila, ja len tak rozotieram kym sa nevstrebe...
tak a vykecala som sa 😀

petkaerdal
30. nov 2008

ja len zajtra idem zavolat k dr. a objednat sa,este nemam karticku poistenca,ale ak nepride do terminu,idem aj bez nej,zajtra sa dozviem termin,ale uz som taka nervozna,chcem ich uz vidiet 😢

a kam sa chystas na nakupy? tak prijemne nakupovanie a davaj si pozor na seba 😉

mici11
30. nov 2008

Janulka vitaj moja pekna 🙂 Aj mne ste vsetky chybali 😉 Aj ja mam ten elasti-q a som spokojna. Ja nemasirujem nejak silno, len tak ako keby dlhsie roztieram.
Petka idem s drahym na sluzobku do BB, teda ja na nakupy 😀

petkaerdal
30. nov 2008

Jani ahojcek,uz si nam chybala 😉
Janka ty este nosis rifle? ved ja som sa uz pred tyzdnom necitila dobre,dala by som ti nazadok,uz si chodte kupit tehu gate 😝
a pridaj foto
Jani s tym kremom som sa zle asi opytala,nemyslela som masirovat,ale tak jemne natierat,kym sa nevstrebe 😉 ,ale dakujem za upozornenie

mici,tak si uzi nakupovanie 😉

aj ja mam elasti -Q 😀

babulka123
30. nov 2008

a ja vas este zdravim ideme kukat moju oblubenu rozpravku shreka... hehehe sa mi to paci, vacsinou co si rozkazem to mam...

co je lasti Q aj ja si prosim ...

janula13
30. nov 2008

jej Mici, hned by som sa pridala, ja som dnes po ceste este kupila dva zupany, jeden mamine a jeden manzelikovi, tie hunate mäkucke, mali super cenu, tak mi zase pribudol darcek..a este tie rifle pre mna a je pokoj, sice este brata nemam vybavene...
hehe, mam takmer o kilecko viac, a je to tu, budem tucko...

petkaerdal
30. nov 2008

babul ,uz ste spät?

ten krem je na brusko,budes aj ty potrebovat,aby nedopraskalo pri zväcsovani,koza by mala byt vlacnesia a elastickejsia 😉

babulka123
30. nov 2008

janula to chce fotooooo

petkaerdal
30. nov 2008

ozaj ja som sa tiez dneska vazila asi po 8tyzdnoch a ani deko navyse,nechce sa mi to verit,po tom vsetkom,co som do seba napchala aj v noci 😕

Jani,superrrr,tucniessss 😀

janula13
30. nov 2008

hej peti, ale ked tu u nas nekupim a ked som v BA, tak som rada ze vybavim doktorov a pracem sa spät, este stale sa necitim na velky zatah na rifle, aspon nie bez sprievodu, ale cez vikend ideme k svokre a chceme to spojit s nakupmi, tak pozriem nieco a ak nic, tak to risknem z netu...
babule my teda budeme mat krasne bruska 😉 ja chcem ake ma mici, ale nerozkazem si, pridala by som foto, ale to musi manzel, a ten pracuje...tak inokedy...ale musim fotit, nech mame pamiatku...

petkaerdal
30. nov 2008

ani ja sa necitim Janka na tehu gate,padaju mi,ked ich mam oblecene,ale v rifliach sa necitim uz dobre,hlavne,ked sedim
tak bez nieco pozriet,nech uz deticky maju vela miesta 😉

a z netu by som asi gate neobjednavala,neviem,ci to pri vsetkych znackach siju take siroke,ale co som ja skusala teda boli velmi,treba to odskusat,asi si myslia,ze riadne priberieme,ja teda nosim 38 a tehu mam 36 a aj tak su mi dost siroke na stehnach

idem ich odfotit a dam foto

janula13
30. nov 2008

peti tak sup foto, ved uz tu malo byt 😀 idem cucat na telent, dufam ze mi odpustite, boli ma chrbatik, a manzel ma uz davno nahana na pelech...

petkaerdal
30. nov 2008

foto v albume,tie vacky mam tak nizsie na stehnach trocha,ale su pekne myslim 😉

janula13
30. nov 2008

Peti su pekne, ta farba sa mi paci, len skoda ze nie su na tebe, to by este krajsie ukazalo...aj ja chceeem, tak nacase neh ich nemam ako v konzerve...

petkaerdal
30. nov 2008

su tmavo modre,su fakt pekne,nemam draheho doma,tak som to odfotila len takto ,ale odfotim to zajtra na sebe teda,behni do toho CA-cka,ak to nemas daleko,tam si vyberies,mne sa tam pacili stvore ,aj elegantne tehu gate tam boli peknucke 😉

mici11
30. nov 2008

Janulka dakujem za kompliment 🙂 cmuk cmuk.
Petka pekne riflicky mas 🙂
Babenky dobru noc, som uz KO 😝

janula13
30. nov 2008

babulky aj ja vypinam, nejak mi ostalo nanic, ta kyselina je hnusna, tak pojdem zaspat, nech to neriesim...dobru nocku a zajtra pekny den tehule 😀 tym myslim aj Babulku 😀

mataaa
1. dec 2008

No teda Babula ty si hotovy gynekolog, skusim tvoju metodu pri dalsom vkladani, len presne ako Petka neviem aky je vychodiskovy stav.
Peti odber bol celkom v pohode, moj lavy vajecnik sa klasivky schovaval, ale sestricke mi ho zmasirovala tak , aby mohol doki odoberat. Inak mam stale tlaky ked sa mi naplni mechur, chodim castejsie na WC. Inak klasika, nastastie nic vynimocne.
Zajtra ideme na 11,30. uz mi volat nebudu,ako sa dalej vyvijaju,som z toho v strese, ale vydrzim, nebudem im volat, moju roboty dost. Joj to su nervy 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre