Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

janula13
13. okt 2008

papa, idem hajat a dakujem za pokec 😉

petkaerdal
13. okt 2008

Jani,netusim vobec podla coho je dlhy a kratky protokol,vo FC dlhy neni,tak som to neriesila ani...
dufam,ze mate vsetky pravdu a za su uz zavrtani moji krtkovia 😀 😀 ...
jani ja viem,co je to uhradzat cele ivf,ja som bola raz,ako samoplatca a toto je moje posledne hradene,takze uz by som naozaj mohla byt narade 😀 😀
Jani a o kolkej si pichala injekciu na ovulaciu??? nemala si tam vela folikov,ze by pri nejakom prudsiom pohybe popraskali??? lebo mne vyslovene dr. zakazal prist co i len v rifliach,normalne v sustakoch som chodila posledne dni a zakazal mi vobec nejaky pohyb,mala som najviac iba lezat a oddychovat,aby nepopraskali,preto sa pytam,ci si nieco nerobila,co by to sposobilo???
a velmi by ma zaujimalo,ako sa vyjadrila dr. k tomu??
nechce sa mi spat este...
inak mne sa priserne toci z utrogestanu hlava 🙄

mataaa
14. okt 2008

Ahoj Antoinetta, zaujala ma tvoja poznamka o dlzke cakania na vajicka. To to fakt trva 2,5 roka. A kde si poziadala_ Ja mam tiez problem z vajickami, mam ich velmi malo a este sa aj neoplodnia. Uz mi bolo spomenute darcovstvo, dr. hovoril o brne. Vtedy som sa pytala, ci by to nemohol byt aj niekto z rodiny, ale nie. Cely proces je prisne anonymny. Pribuzna moze ist darovat vajicka, ale je velmi velmi mala sanca, ze ho zrovna dostanem. Je to tak kvôli etickej otazke a aby sa predislo neskorsim problemom, keby ta dotycna chcela dieta spat.
Tebe to ako vysvetlili?

skipi
14. okt 2008

petka mas IP a..dufam ze chrobacikovia su uz zahryznuti a budu pekne rast....

skipi
14. okt 2008

mataaa a kam chodis do centra?

mataaa
14. okt 2008

Skipi FC

petkaerdal
14. okt 2008

tema nejako viazne..kde su ostatne kocky csillka??? marionaka???

mataaa
14. okt 2008

Petka si nejaka cula 😀
Baby citali ste nasu povodnu temu Ferticent - co sa stalo jvo. Pekna hnusaren. 😠 niektori ludia asi fakt maju malo vlastnych problemov. Dufam, ze sa nam nikomu nic podobne nestane, aby sme sa postupne nerozutekali.

skipi
14. okt 2008

..citali aj som napisala....velmi smutne.....
dievcata asi pracuju.....

skipi
14. okt 2008

mataaa nemam IP ☹

mataaa
14. okt 2008

Skipi, co myslis tym nemam IP, ani ja nie, teda este som nikomu neposielala odkaz cez IP. Nechcela som sa totiž blbo pytat ako sa to robi 😅 Nech nevyzeram ze neviem do 5 naratat 😀

skipi
14. okt 2008

hore na liste mas interna posta a tam kliknes a zadas komu.... a ja zase neviem citat citala som skipi II miesto FC.... 😉 ...tak skus klik a uvidis....

janula13
14. okt 2008

Ahoj Petkaerdal, nuz, vcera som uz isla do pelechu, tak citam az teraz, nuz, pichala som cca o 22.30 ale az dve ampule a nuz, ci mi nepopraskali pri nejakom pohybe, to netusim, mne nikto nekazal po poslednom utz lezat, ze mam fungovat ako doteraz, tak som fungovala, ale nedvihala som nic tazke a ani nic narocne nerobila, a rifliky som mala,ale co uz, hlavne nech ti to dobre dopadne...my mame este dva hradene pokusy, takze sance su..
a co povedala doki?ze je to proste tak, stava sa to, hra prirody a tak...no co som mala na to povedat, bolo mi hrozne do placu a snazila som sa ovladat pred babulami co boli so mnou a boli na tom ovela lepsie...
Inak mne z toho utrosu nic nie je, pri IUI som spala a spala a teraz nic...tak hadam si zvyknes 😉

mataaa
14. okt 2008

Skipi Dakujem 😀 , ucime sa v kazdom veku. Pozri IP

petkaerdal
14. okt 2008

Matka 😀 😀 😀
baby,berie sa za tehu priznak aj "pazravost"? 😀 😀 😀 lebo ja uz priberam a papkam cely den 😀 😀
Janka,ja som nemohla nejako spat a velmi dlho sa mi tocila hlava z utrosa,ale je zvlastne,ze len vecer sa mi toci 🙄 🙄
a to v ktorom centre sa picha az o 22.30??? vo FC vzdy o 21.00 a co mam kamosky v inych centrach tak kazdy pichal max o 22.00 hodine..aj ja som pichala 2 ampule s jednym rozpustadlom..
ja som mala odber uz 4x a nikdy sami to nestalo nastastie a poznam vela bab ,ale si prva,co toto pocujem 😢
ja som mala velmi vela folikov,ja som rifle potom ani nezapla a necitila som sa v nich dobre..takze som ich ani nenosila..ale kedy si sa citila ok,tak to asi nebolo tym...ja som mala velmi velke brucho 😝
a dufam,ze ti uz dalsie ivf dopadne na 1,ako ma 😀 😀 😀 pevne verim a prajem ti to 😀
Jani..toto mi je fakt luto,asi by som to ja nezvladla....
toto je moje 4ivf..3 transfer a nikdy mi nebolo z utrosa takto,uz nejaku tu skusenost a zvyk hadam mam.. 🙄 zial

janula13
14. okt 2008

Petka, nemusi ti to byt luto, ide sa dalej, zajtra idem na krv,rano spravim test a este aj tehu nakoniec budem 😀 😀 😀 To by bola pecka 😉 Nuz ja ked som o tom napisala, tak sa ozvali dalsie 3 babule, co dopadli podobne, ale nie je o com...inak v nasom centre sa vzdy picha medzi 22-23h, aj to si u mna overovali, ze ci som nepichla priskoro...ty sa len tes, mas toho za sebou viac ako ja, mas moj obdiv a teraz ta dufam caka zasluzena odmena!Verim tomu!!!A ja som stale len v rifloch, ja ich rada nosim,ale kedze som nemala tolko folikov co ty, tak som mala normalne brusko a ani som o nich nevedela...A dufam ze utros ta nebude takto trapit...to mas nacvik na tehu 😉 😝 😀

mici11
14. okt 2008

Ahojte kocky,

Tak ako sa mi mate?
Petka, tak ako krtkovci su hladni 😀? , len im pekne dopraj, aby pekne rastli.

petkaerdal
14. okt 2008

no tak potom sa teda tesim na ten tehu navcik...velmi rada budem aj grckat 😀 😀 😀
som rada,ze si optimista a ze si silna,ked som ja teda uz silna,tak musi byt kazda...
a menzes si teda nedostala,ked si spinila??? meska ti?

janula13
14. okt 2008

petka, ja som ani nespinila, mna si s niekym pleties, ale menzes ma prist zajtra, uz citim dva dni, ze je na ceste, ale este nic a zajtra aj test z krvi, tak uvidime, odkial pojde krv skor 😅 Drz palceky, aj ja ti drzim a papaj, ved nie si sama, ste 3 😉

petkaerdal
14. okt 2008

ja viem Jani,pletiem si vas vsetky,to z toho tehu asi 😀 😀 😀
a meska ti menzes? nemusi to byt negativne..necitis prsia?
dakujem...dufam,ze sme este 3 v 1

petkaerdal
14. okt 2008

Mici,len aby to nebol utrogestan 😀 😀
no tatranka s jogurtom bola dneska.. 😀
ty sa ako citis?

mici11
14. okt 2008

Petka to urcite nie je utrogestan 😀 to su tvoji krtkovci, tak si pekne zvykaj 😀 uz nejes len sama za seba 😉 .Ja sa mam dnes dobre, len prsia ma bolia, inak pohodicka. A som dnes pazravucka, ale len trosku.

Janula jasne ze skor pojde zo zily 🙂

petkaerdal
14. okt 2008

mici,niesi pazravucka len ty 😀 ,ale aj my 3 😀 😀
ide ordinacia...pekny vecer..pa pa
aj ja chcem prsia citit 😝

janula13
14. okt 2008

Mici 😉
Petka, menzes mi nemeska, zajtra som 28DC, tj, kedze som presna, tak by mal prist a prsia ma bolia dost, ale mna bolia aj pred menzesom, ale mam pocit ze teraz viac, ale to vies, rada si namyslam 😉 A Petka, ja som vyjedla uz vsetko sladke, manzel musel doplnit zasoby 😉

mici11
14. okt 2008

aj pozeram ordinaciu tak papa zajtra 🙂

mataaa
15. okt 2008

Dobre ranko dievcence,

kde pozerate ordinaciu, ja na nove. Moj ma najskor odsudzoval, ze ako to mozem pozerat a ked som bola na lieceni tak som mu kazala, aby mi ju natacal a tak sa mu to zapacilo, ze pozera so mnou a vyzdy sa pyta kedy bude dalsi diel. Ti chlapi su niekedy divni!!!! 😀

Petka to merional ste si pichali tak neskoro? Ja som vzdy isla na stredisko rano nez som isla do prace. Myslis, ze by som to mala zmenit?

petkaerdal
15. okt 2008

dobre ranko dievky 😀 😀 😀
ja pozeram ordinaciu na markize 😀
Matka,nie,merional som pichala vzdy rano a snazila som sa v tu istu hodinu,vecer som pichala o 21.00 choragon,co je na ovulaciu(posledna injekcia),na dalsi den uz vobec nic a na ten dalsi skoro rano odber...
Baby,mna nejako chyta depka,ze to nevyslo,neviem preco,aj na draheho uz kricim,som taka nervozna aj ked velmi dobre viem,ze je to dneska len 3 den,pomozte mi zdvyhnut naladu a nadej 🙄 🙄 🙄

dior
15. okt 2008

petka-ahoj, to je normalne- tehotne mavaju taketo naladicky 😉 😀 😅

mataaa
15. okt 2008

Peti, zeby dalsi tehu priznak? 😉

petkaerdal
15. okt 2008

ahoj dior 😀 ,myslis,ze tak skoro tehu priznak a takyto??? 😀 😀 😀
ja neviem,ci je to tehu priznak Matka,ale asi mi uz riadne sisi,asi preto,ze som stale doma a na nic ine nemyslim 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre