Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

janula13
27. feb 2009

Mauzos, ved vlastne sojove mäsko, platky, nie boby 😀 to neviem ci by mu az tak chutilo..idem hajat dobru...

mauzos
27. feb 2009

dobru 🙂

petkaerdal
28. feb 2009

ahojte kocky 😉

ako sa mate?

babulka123
28. feb 2009

bre ranecko..
vcera sme dosli o jednej rano.. oslavovali sme prichod na svet malej Leili.. oslavilo sa to dostojne.. som velmi zvedava ci tatko aspon prisiel domov... no dvojite hrusky len tak lietali.. heheheheh

dnes ideme behat po obchodoch ideme kuknut nejake koberce do spalne a do detskej a velmi sa tesim .. takze drzte palce nech dobre vyberieme...

petkaerdal
28. feb 2009

babul,tak drzim palce,nech nieco pekne vyberiete 😉

mauzos
28. feb 2009

dobre rano babulky 🙂
co bolo dnes na ranajky? vianocka? 😀 ja som urobila fajny kukurickovy salatik, mnam. A na obed bude fazulova polievka na kyslo.... to budu vetry 😀 😀 😀

babul drzim palce, aby ste dobre nakupili 🙂 vcera muselo byt veselo 😉

babulka123
28. feb 2009

nooo plany sa zmenili.. hehehe
kedze vcera bolo vesele dnes sa nikam nejde..
tak vam poviem radsej nepojdem nikam ako tahat nafucaneho mareka so sebou po obchdooch.. pojdeme na buduce..

takze pohodicka.. aspon zatial pokukam na nete kam pojdeme a nepojdeme len tak zbrklo ...

mauzos
28. feb 2009

no hruska sa dobre pije 😀 😀 😝 a potom to takto dopadne 😉
ved mate casuuu na koberce, hlavne do detskej 🙂
inak babul, vajickova natierka mala velikaaansky uspech, vcera sme ju zbastili a dnes sa drahy pyta, kedy zas urobim 😲 dakujem za receptik

petkaerdal
28. feb 2009

mauzos,
ja som mala vajickovu na ranajky
a na obed bude fazula tiez 😀 😀 😀

babulka123
28. feb 2009

mau to som rada... nazdravie..

petka.. ja mam este fazulu od vcera tak nemusim varit dnes jaka parada.. super..
prave som vyliezla zo sprchy , mam umytu hlavku.. naolejovane telicko.. nosuper.. a idem upratovat ..heheheh

mauzos
28. feb 2009

takze jednotne jedalnicky mame? 😀

babul to si mala urobit naopak, najprv upratovanie a potom skraslovanie 😉

babulka123
28. feb 2009

nooo to potom bude druhe kolo.. .ale idem len veci do skrine odpratat nic z coho by som sa moc spotila..hehehe
ale ta sprcha uz bola potrebna, ako sme boli vcera vonku.. fuuuuj som mala pocit ze som vyfajcila krabicku cigariet tak vsetko smrdelo.. a to som byvala fajciarka.. teraz mi to tak vadi..

mauzos
28. feb 2009

byvali fajciari su najhorsi nefajciari 😝

babulka123
28. feb 2009

anooo ja viem heheheheh e

petkaerdal
28. feb 2009

ja tiez upratujem babul a polievka sa uz vari,jedlanicky jednotne 😉
aj ja som byvala fajciarka 😝

mici11
28. feb 2009

Ahojte babenky,

No my sme boli na obed u maminy, mali sme sosovicu na kyslo a palacinky s nutelou a bananom. Kvoli mojmu nizkemu cukru 😀
Teraz idem oddychovat. a aj ja som byvala fajciarka 😝

petkaerdal
28. feb 2009

tu nikoho,co robite vsetky? 😕

mauzos
28. feb 2009

vikendujeme 😉

petkaerdal
28. feb 2009

a ako vikendujes ty?
ja sama doma😖

mauzos
28. feb 2009

preco sama, kde mas Erdala?
objednala si vcera nieco?

petkaerdal
28. feb 2009

neobjednala som este nic,len som kukala
Erdal siel na svadbu s rodinou jednym,co boli aj nam,ale to sli dost daleko,az pri nemecko,tak som doma,to by som uz nevydrzala tak dlho
tak sa pomaly nudim sama s jessicou
a ty co robkas?

mauzos
28. feb 2009

oooj, takze ta tak nechal? esteze mas Jessicu, aspon Ti nie je tak smutno 😉
a nieco si vybrala?
my sa cely den povalujeme, nic zvlastne ... idem sa teraz vyvalit k telke 😀 😀
potom este nakuknem. pa pa

petkaerdal
28. feb 2009

este som nicnevybrala,mozno ani neobjednam,skor to tricko by som chcela objednat
ja som mohla ist s nim,ale dlha cesta tam a hned po svadbe sa vracaju zase spät,to by som nevydrzala fakt
ja som pozerala tv,ale ma nebavi,tak som zase tu trocha a tu nikde nikoho

mauzos
1. mar 2009

dobre rano babule 🙂
peti ja som tu este vecer nakukla, ale nikoho tu nebolo, tak uz som nepisala. Pozerala som film s Cameron Diaz, mam ju velmi rada, ale vacsiu ptakovinu som s nou este nevidela ☹ a natahovali to od osmej do jedenastej, tie reklamy mi uz idu fakt na nervy 😠 Dobre si urobila, ze si nesla s Erdalom, to uz by bolo na teba fakt vela.
dnes som pre zmenu sama ja, drahy je na dennej az do siestej 😢

petkaerdal
1. mar 2009

dobre ranko,
tak dneska som vynimocne ja potiahla dlhsie so spanim,
baby,ja uz od vcera citim stale len kopanceky,bublinkovanie uz zmizlo 😀 vychutnavam si to,je to peknucke 😀
mauzos,dneska si ty slamena vdova doma? co budes robit sama?

mauzos
1. mar 2009

ahoj peti, to je super ze uz mas kopanceky, tak si sa ich nevedela dockat 🙂 ved pockaj, ako este budu kopat, budes rada, ked prestanu 😀
no neviem co budem robit, navarene mam, tak asi ako ty vcera, nudit sa 😉 mam tu sice uz pol roka rozskladane take krasne puzzle s babatkami od Anne Geddes, chcela som ho dat na stenu nad postielky, ale nejak sa mi nedari ho doskladat. Tak mozno dnes z nudy s nim pohnem 😉
ako bolo na svadbe? dufam, ze Erdal sa vratil v poriadku ...

petkaerdal
1. mar 2009

mas doma psika,nuda ti nebude
ja som zvdy chcela mat take nejake puzzle,ale zatial som od nikoho nedostala
Erdal dosiel v poriadku,uz o 2 bol doma,bol ale velmi unaveny,celu cestu spät soferoval on,ale uz je hore,slubil mi,ze dneska bude len moj 😀 tak sa tesim,som zvedava,co podnikneme spolu

ja mam od rana hroznu chut na mzrzku,asi pojdem na pumpu kupit nejaku

idem ranajkovat

babulka123
1. mar 2009

ahojte, ja uz varim o 106, dnes bude zeleninkova polievocka, pecene morcacie stehno s ryzou, a kompotik z ananasu a mrkvicky.. a poobede asi spravim konecne tie palacinky uz mam na ne taku chut..

inak hormony su bohovske.. vcera som pozerala komediu .. tak som strasne plakala.. baby ja som to nevedela zastavit ja som sa uz aj smiala ale tak velmi som plakala normlane som vzlykala.. marek sa na mne zabaval a ja v podstate tiez..
hehehe asi cakam babu a mala svoje dni.. heheheheheh

a uz chcem citit pohyby nech viem ze je vsetko ok.. 😀 😀 😀

mauzos
1. mar 2009

peti ja som dostala toto http://www.xabax.sk/?action=GoodsDetail&goodsID... od brata na narodky, tesne po IVF, tak mi to mozno aj prinieslo stastie 🙂 vkladali mi tri embrijka, tak preto tri babatka 😉 tei uz mam poskladane pol roka, len to zlte pozadie je o drzku, vsetky dieliky su rovnake 😠

ahoj babul, som zvedava kolko z nas bude zajtra robit palacinky 😀 😀
dufam, ze si nepozerala tu hlupost na JOJ co aj ja ... neboj aj Ty sa dockas kopancekov 😉

petkaerdal
1. mar 2009

mauzos,tak s tym zltym pozadim mas veru,co robit 😖

ja dneska upeciem babovku,mam chut

babul,to s tym placom sa stava aj mne a velmi casto 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre