Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mauzos
9. mar 2009

rebo je mi to velmi luto, tak som ti drzala palce, naozaj ☹ nabuduce to uz musi klapnut ...

mauzos
9. mar 2009

janula a neopovaz sa dat Tomaska a Lukaska, lebo uvidis 😀 😀 😀

janula13
9. mar 2009

ja neviem, ja to neviem robit Mici, ja som pc amater ,ale manzel to skusal a neviem preco to neslo, je to vo forme dvd, ja neviem kde je zadrhel, ved necham to nanho..

rebo tak to je smutna sprava, ale dufam ze to aj napriek tomu nevzdas, mas to tazke, viem, ale nikdy nevies.kazda z nas si zasluzi babatko, aj ty, tak dufam ze tomu este das sancu.drzim ti palceky...

babulka123
9. mar 2009

ahojte zlaticka..
ja som sa prave uz asi 2 x zobudila ale zakazdym zaspim . hlava ma boli ako kona, ale inak pohoda..

brusko este stale boli ale snad to bude lepsie uvidime zajtra.. do nemocky sa mi moc nechce ale ak povedia ze musim tak musim... pre toto moje male stvorenie vo mne spravim vsetko na svete...

mici11
9. mar 2009

Jani, jasne ved manzel snad nieco vymysli ☹ lebo mi sa velmi tesime na tvoje fotecky 🙂
Babul, tak tak, pre male vsetko. Ja som si tiez polezala i ked nie dlho, ale ked treba, tak treba.

mauzos
9. mar 2009

babul spravne, ak budes musiet, tak nie je co riesit. Drzim palce, aby ti to do zajtra preslo, len pekne hajusaj 😉

rebo
9. mar 2009

Bobjan ja už mám 41 rokov a už aj teraz som mala len 3 vajíčka a z toho 2 boli dobré a len jedno si vytvorilo blastocysty a embryologička povedala, že aj to bol taký menší zázrak.

bobjan
9. mar 2009

Rebo aha,

lebo mne tiež teraz pri 3.IVF a po PK prežili len teraz prvý krát 2 zo 6 oplodnených a to som mala 10 vajíčok pri OPU...pri prvom IVF som ani ET nemala a mala som oplodnených 8 z 10 vajíčok....

neriešila si genetiku spermií?

janula13
9. mar 2009

mauzi, jasne ze ndam, ved vies 😉 to by som si nedovolila 😉

janula13
9. mar 2009

Petka ozaj, ta babula v Rovinke je vlastne ta co predava cez rajdeti, ci ako?mohla by si ma nu poslat nejaky kontakt, Rovinku mame blizko 😉

janula13
9. mar 2009

Mici, mm s tym v praci neco narychlo spravil, poslal mi mailom nejake foto, sice nie najlepsie, ale nejdu mi stiahnut na disk, tak na to kaslem, necham to fakt nanho 😅

mici11
9. mar 2009

Jani oki, ved snad vydrzime 😀

janula13
9. mar 2009

ved hej, co uz so mnou, ja som na ine veci 😀

babulka123
9. mar 2009

som vam zabudla povedat akeho mam skveleho manzela.. som mu volala ze ako som dopadla..
normalne dosiel domov, ze aby som nebola sama.. no neni skvely.. hehehe
a teraz isiel na anglinu spat do Ba.

tak a teraz si vas idem precitat.. cmuk

mauzos
9. mar 2009

jani, no ved zato 😀 😝 a na ake veci si to vlastne? 😉

babul, zlatusik je 🙂

babulka123
9. mar 2009

hej hej az som ostala prekvapena.. som si tu zaspavala, pustnych som mala priatelov a zrazu on doma.. .ma skveleho sefa, vysvetlil mu co sa deje, a povedal mu ze samozrejme moze byt somnou .. ma velku vyhodu ze to iste co robi v rotobe moze robit aj z domu, takze super..

janula13
9. mar 2009

mauzos na to este len musim prist 😀 😀 😀 ..no ale napr na jazyky, kreslenie, pecenie,spanie a pisanie do MK 😀 😀 😀

mauzos
9. mar 2009

aaano, tak to mas dost tych prednosti 😉
uz si nieco vyzistila s tymi dvojickami?

janula13
9. mar 2009

ked sme pri prednostiach, tak aj prsia mam celkom fajn 😀 😀 😀
este som nestudovala, dnes sa asi vsetci dohodli, stale mi niekto pise a vola cez skype, moje zahranicne kamosky, tak nemam cas, ale zistim, ja to tak nenecham..palculienka ma krasne babatka, uz som pozrela 😀

petkaerdal
9. mar 2009

baby,tak pre vysvetlenie,byvala jedna znama-neznama,nepriala si ,aby som sa jej viacej ozyvala,rozkmotrili sme sa nejako 😀 tak sme s kamaratstvom sekli a potom som sa po pol roku dozvedela,ze asi je na mne zavysla 😕 alebo co ja viem co,lebo pekne tu spionazuje na koniku a cita tu o mne,asi nemoze na mna zabudnut 😀 😀 😀 no a ta dotycna pouzila spinave slovo na mna,ze mena som pocula od nej 😀 co je smiesne,ona deti nema ,je to slovenka,mena su narodnosti,ako moj drahy,poznal mena cely zivot,tak to taky maly odkaz pre nu 😀

petkaerdal
9. mar 2009

cize len odkaz pre nu,pre mna to inak voooobec nieje podstatne,co o mne vravi

rebo 😔 skoda 😔

petkaerdal
9. mar 2009

Jani,kuk na rajdeti a mas tam tel.cislo,kludne jej zavolaj,keby som skor vedela odkial je,ani by som to nenechala posielat kurierom...to som sa dozvedela az vcera,ma tam vseliake veci 😉

baby a neopovazte sa dat ani moje mena,pretoze tie mena su len moje...a ja som ich vedela,poznala skor,ako vy 😀 😀 😀 chachacha...

janula13
9. mar 2009

petka no comment, ved je to na smiech, ved mne kolko ludi radi ake mame dat mena...a ked ich pocuvnem, tak potom co, kopirujem, ci ako?kasli na to..
Kde si bola doteraz?

bobjan
9. mar 2009

Petka, ahoj🙂

No chudiatko naše, tá tvoja kámoška 😀

Verím, že si s babuľkami v poriadku 😉

petkaerdal
9. mar 2009

Jani,ved ja na to kaslem,mne to zily akoze vobec netrha,len som bola v soku a to len ozaj mierne,ked som zistila,ze tu pol roka mna sleduje,tej kamoske inej dokonca vravela aj o tom fliaciku na srdiecku,aj o tom,ze cakame dievky a zevraj mi strasne praje chlapcov(akoby som bola potom nestastna,keby cakam chalanov 😀 😀 😀 ) takze tak,som myslela,ze,ako sa to davno pred pol rokom skoncilo z mojej strany,na jej prianie,tak aj z jej..ale ako som zistila,asi nemoze o mne nic nevediet,dokonca som mala aj otrasne saty na svadbe...no lepsia nez Rex 😀 😀 😀

moje babule su v najlepsiom poriadku a tesime sa z ich kopkania 😀
ako sa mas ty bobjan?

a kde som bola? som mrtva po vikende,cely den lehnim...

petkaerdal
9. mar 2009

bobjan a nieje to kamoska 😝

petkaerdal
9. mar 2009

a moj poznal tie mena este,ked ona ani ne svate nebola 😀 😀 a povie,ze ich mam od nej,no comment tiez 😉

janula13
9. mar 2009

petka to by sme si nedovolili, hlavne ja a mauzos, trosku cudne mena pre nasich chlapcov 😀 😀 😀 ale samozrejme, respektujem to, ani na tie mena nepomyslim, keby aj cakam dalsie dvojky 😀 😀
ok tak pekne lezkaj a zbieraj sily ja sa chystam na siahodlhe zehlenie...

petkaerdal
9. mar 2009

ok Jani 😉
ved ty stale len zehlis tusim
a chces sa ist k tej babe pozriet?

mam chut na krupicnu kasu,pojdem si urobit

bobjan
9. mar 2009

Petka, zabudla som na """""" úvodzovky 😝 sorry

Babulka, dúfam, že sa máš lepšie a pekne sa opatruj 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre