Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

janula13
18. mar 2009

a dakujem zlatusisky, ved vy ma chapete..uz som kludnejsia aj vdaka vam..aj mIchellovi dakujem samozrejme 😀

petkaerdal
18. mar 2009

to este ides zehlit??? 😠
Jani ked tu teda nebudes,mozem zavolat?ked budem na sk alebo nam daj info o tebe po babulke ,aby sme vedeli,co a ako

petkaerdal
18. mar 2009

ja som si myslela,ze je to sirka alebo mne meraju sirku? 😕
ved vidim,ked to mera,ze z lava do prava 😕
musim sa opatat nabuduce dr. nato

mauzos
18. mar 2009

tak som sa docitala, ze rizikova dlzka je 2,5 cm 😲 ved ja mam taky od zaciatku ...
idem kuknut dalej.
kto ide zehlit???

janula13
18. mar 2009

idem lezat a mozno vecer zehlit, alebo zajtra..ale teraz fakt citim podvozok, tak som este necitila tak idem zalahnut, nech to nepokusam...peti ono je to dlzka, ono to aj na tej mojej snimke z merania vyzera ako z lava do prava, ale on je asi tak nejak vytoceny...

petkaerdal
18. mar 2009

Janka ide zehlit kosele muzovi

tak ty si natesno,ale ty si uz za vodou 😉

petkaerdal
18. mar 2009

hm,tak potom ja mam dobry krcisko,ako pstros

mauzos
18. mar 2009

peti len ho nestrkaj do piesku 😀 😀 😀
zatial som sa nic nove nedozvedela 😒

jani nevymyslaj so zehlenim, manzel si pozehli, neboj nezruti sa svet ... uz ta vidim ako dodrzujes kludovy rezim doma, to nech si ta radsej nechaju v tej nemocke 😠

petkaerdal
18. mar 2009

no ta Janka teda je,ze? ze ide zehlit 😠 ja by som kaslala na vsetko 😉

nebudem ho nikam strkat 😀 😀

ty si sama?

mauzos
18. mar 2009

uz ano, Vlado isiel do nocnej 😖

petkaerdal
18. mar 2009

tak sme dve slamene
a inak co robis? ja mam hlad,rozmyslam,co si dat

mauzos
18. mar 2009

aj ty si sama? aj na mna prisiel hlad, idem si dat spagety co ostali od obeda. Dnes sa mi ani varit nic poriadne nechcelo 😉
tak som sa docitala, vraj priemerna normalna dlzka krcka je 4 cm. Takze ty sa vobec nicoho nemusis bat, nie si este ani na priemere 😉

petkaerdal
18. mar 2009

tak to som rada,ze to mam super 😉
ja si dam asi orechovu strudlu s kakaom na veceru,ale teraz si davam hrozno
s cim si robila spagety? ja vcera erdalovi na veceru take sanpionovo-syrove

moj chodi n a13 do prace,ale dneska hadam skonci ale o 20

mauzos
18. mar 2009

skoda ze janka nevie aky ho ma velky, lebo som teraz pocitala dost pripadov skrateneho krcka a vacsinou im robili serklaz - tyzden v nemocnoci a potom uz len doma lezkat. Tak to by bolo celkom fajn, keby to bolo tak aj u nej ... ale zase ako ona vydrzi doma lezat, to neviem 😖

mauzos
18. mar 2009

ja iba take obycajne s kecupom a so syrom 😀 som dnes leniva 😝
idem si ich zohriat ...

petkaerdal
18. mar 2009

serklaz je co? to zasivanie?
no neviem,ona tusim nevydrzi ani oddychovat a nieto lezat

petkaerdal
18. mar 2009

to je dobre tiez,moj ma rad aj take,ale na veceru si pyta uz len polievky,s tym sa naleje ze aby nepribral 😖
ja nevarim tento tyzden nic take extra,len on neobeduje a ja som mala polievku

mauzos
18. mar 2009

ano zasivanie.
a z polievok sa vraj najviac pribera 😀 😀
a ta strudla co? ty si piekla nebodaj? co si vymyslela z tej smotany? omacku na spagety?

petkaerdal
18. mar 2009

z jednej som spavila omacku na spagety,ale tam este je polka,lebo to som len pre neho,tak neviem,co s nou

z püolievok sa najviac pribera ? 😕 som myslela,ze nie,on ma rada take vseliake tie sackove ,ale hlavne kremove musia byt

nepiekla som ja strudlu,Edko mi kupil namiesto vianocky,ale to ma neoklame so strudlou,ja chcem vianocku 😀

mauzos
18. mar 2009

no ved zato. Ja uz som sa zlakla, ze si ty napiekla 😉 a co vianocku nemali? 😀 😀

no neviem s tymi polievkami ci to je pravda, to som len niekde pocula, citala, neviem 😝

inak dobre ze spagety namiesto torty 😀 😀 😀

petkaerdal
18. mar 2009

to si akoze robis srandu,ze neviem napiect ci ako? 😠

maju vianocku,ale nie z tej pekarne,co robi moj a tato nieje dobra,pockam si na tu od nich

som myslela,ze plievky su dobre na chudnutie 😀

no spagety namiesto torty,ale este nieco musim vymysliet s tou smotanou,inak drahy si nakazal 3bit zase,este mam jedno salko,tak mozno zajtra 😉

uz si napapkana? ja som zlopla hrozno a jablko

bobjan
18. mar 2009

Ahojte🙂

Janulka, mooooooc držím palce, nech to vydržíte a bude všetko o.k., Drž sa v sobotu!!! Budem na teba myslieť🙂

Pekta, hodíš mi do IP recept na 3bit??? Ďakujeeeeem.

Majte sa tu krásne a držte sa, tehuľky naše 😉

janula13
18. mar 2009

babule , asi ma dost poznate, ked take veci pisete, ved uz dnes mam problem oblezat, ale ja sa tak bojim nemocky, ze fakt budem lezat doma ak dovolia, pripadne by mohli zasit a potom poslat domov..ale dnes len lezim, aj zajtra budem, kosele pockaju, ked bude lepsie..alebo MM skusi 😀
Bobjan dakujem, si zlata, nuz, jedine co mozem spravit je lezat a v sobotu sa uvidi, ale uz sa zmierujem s tym pobytom tam, a hovorim si ze ved za dva mesiace rodim, to by som aj nebodaj tam mohla vydrzat, klen nech ich v sbe udrzim..
ale sa ani necudujem mijmu krcku, ked je taky okopavany, jeden mi strasne okopava vnutro, mozno je to aj tym 😅
peti ty pstros, fakt ho mas uzasny, este sa budes bat aby sa ti pred porodom skratil 😀

babulka123
18. mar 2009

janulka.. pisala som tiIP.

a nebooj bude to ok.
velmi na teba myslim .. cmuuk
a z doveryhodnych zdrojov od sestry teraz viem ze je to tam v pohode tak sa nebooooj cmuuuk

mauzos
18. mar 2009

no jani, ake dva mesiace? zase chces po tej tvojej kostnatej ritke? 😠 este minimalne 3 mesiace, tak sa nikam neponahlaj! 😉 pekne lezkaj, ziadne zehlenie, upratovanie, varenie a bude dobre. Ty si to v poslednej dobe s tou tvojou hyperaktivitou prehanala, tak si to odniesol krcok. Setri sa ...

inak peti sorry, ze som zmizla, ale dosla nam s Michellom navsteva - susedky s maltezacikom 😀 sa vysalili ...

bobjan ten recept je par stran dozadu asi tak tyzden, ak by sa ti ho chcelo pohladat. Pisala som ho ja.

mauzos
18. mar 2009

bobjan ten recept je na str. 232. Ze par stran dozadu 😲 to uz bolo ale davno....

kde ste zase vsetky?

tina1
18. mar 2009

ahojte dievčatá, pozdravujem všetky tehuľky a čakateľky na tehuľkovanie. Takže ja mám dnes 1 injekciu v sebe, pichám Menopur. Bolo to hrozné, predsa, pero je pero. Prvé a druhé IVF som pichala Puregon. Teraz pichám klasické ihly, takže som mala premiéru. Táto téma ja maximálne plodná, takže držte palce. Poraďte niečo výnimočné, čo ste robili vy počas stimulácie a počas tých 2 neskutočne dlhých týždňov čakania na výsledok.

petkaerdal
18. mar 2009

mauzos,no pekne a ja som ta tu vykukala 😖

Jani s tym krckom ma to inak tiez napadlo,ze aby sa potom vobec skratil 😀

petkaerdal
18. mar 2009

no asi si tu neni,tak padam k tv,pa zajtra baby 😉

mauzos
18. mar 2009

ahoj tina 🙂 budem ti silno drzat palce 😉

peti este raz sa ospravedlnujem 😕 😀 😀
to fakt chces zase robit 3bit? To aby si si nabuduce kupila rovno karton salka 😀 😀 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre