Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
3. apr 2009

mau daj,nech sa nebojim,ze porodim s tebou tiez 😅
zase ma prepada nejaka panika,strasne sa moc sledujem 😔
neboj,ulavi sa ti od toho velkeho bruska a uvidis chalanov konecne,len skoda,ze uz tu nebudes s nami tak casto ☹ ale dufam,ze si to prides aj s nami odrodit

tvojka
3. apr 2009

Ahojte,
konečne som tu aj ja.My sme hned ráno vyrazili k svokre a bežali na vinicu,tak sa mi tu nechcel vyťahovať comp...ale teraz som sa premohla.Dnes som sa strašne zodpovedne postavila do role matky: upiekla som si na ohni špekačky,slaninu,dala som si colu a pár glgov piva,no samé zdravé veci 😀 😀

Janulka,vítam ťa doma,teším sa,že ťa pustili.Tak pekne sekaj dobrotu,nech sa tam nemusíš vrátiť.

Mauzi,už ťa chytá panika?Neboj,ved o chvílu sa budeš tešiť z krpcov.

Drahý práve zavelil,že ideme domkov,tak sa vám ozvem z domu.Zatím pá!

mici11
3. apr 2009

Janulka zlatusik velmi sa tesim, ze si domenkaa ze si sa ozvala. Velmi si nam chybala 😉 Tak len pekne posluchaj 😉
Mauzos juuuuuuuj ze v pondelok okolo obeda 😉 pekne. Aj ja sa asi bojim, ale zaroven aj tesim, ze si obijmem drobceka nasho.
Tvojka no ty sa mas 😀 teraz ked spominas jedlo ma napadlo, ze som len ranajkovala 😅 idem si hned nieco dat.

petkaerdal
3. apr 2009

baby a ja som sa prave zobudila,ja nevladzem,neviem,co mi je 😔co ma tak vycerpava,necitim sa dobre vobec

😔
tvojka ty si mala teda dneska dobre zdravu stravu 😀 dala by som si

mici,to si nejedla cely den? no ty si ale jedak
😝

mici11
3. apr 2009

No Peti nejedla ☹ robila som za Pc, potom som si pospala, bola nieco nakupit a teraz som sa konecne najedla. Vobec som necitila hlad.
Peti take dni mavam aj ja ako opisujes. Ale co to znamena to teda neviem

petkaerdal
3. apr 2009

mici,teeeda maly ma dietu? 😀

ja sa ale necitim fakt dobre,mne sa toci hlava,asi mam ten cukor vysoky zase alebo co,spat sa mi chce

a som smutna,dneska sa lucim s Jessicou,zajtra ju drahy berie na Sk na prazdiny ,na dlho 😔

nech uz mam 32tt,ako ty,podla teba sa vzdy sledujem,naposledy som si vravela,ked si mala 28tt,ze ked tam budem ja a uz som a teraz zase 32tt 😀

mauzos
3. apr 2009

tak ja som uz sama. Mne sa zase vobec nedalo zaspat, ale to z toho vystresovania 😀 😀 Ja sa aj bojim ale samozrejme aj tesim, ze konecne budu drobci pri nas. Je to take zmiesane 😒

peti, ci sa ti nahodou velmi neznizil ten cukor, ked si ulne vylucila sladke a bola si na to zvyknuta. Ale moze to byt aj tlakom. Nemas tlakomer?

tvojka ale si mi narobila chutky 🙂 Uz sa tesim na leto, ako budeme stale nieco fajne grilovat vonku.

peti a preco uz davate Jessicu prec? 😲 ved budes cele dni sama ....

a idem si urobit detsku krupicku, uz dva dni na nu mam chut 😀

petkaerdal
3. apr 2009

mau,chcela by som byt tam uz kde ty 😀 😀 😀 ale asi by som sa asi aj ja bala,predsa zrazu zmena na cely zivot 😉

nemam to z tlaku,tlak mavam velmi dobry vzdy,nemam s nim problemy,skor si myslim,ze ten cukor vysoky,lebo aj segra vravela,ze pri vysokom byva tak zle na odpadnutie ,aj babka to tak mava 😔 asi zase pojdem skoro spat 😅

na to leto a tie grilovacky sa tesim inak aj ja,ak bude casu samozrejme,ja mam velmi rada take gril party 😉

ano mau,uz zajtra ide prec,nahodou pojdem do nemocky zase a nemoze tu byt sama,bola tu 3 dni takmer sama,ako som tam bola,musime ju dat pre teraz aspon k otcovi,chuda tak mi je jej luto,netusi,co ju caka zajtra 😔 😔

hihi,aka nahoda,aj ja som dneska myslela na krupicu 😀 ,ale ja si dam dneska jogurt a krupicku asi zajtra

mauzos
3. apr 2009

len si pekne este uzivaj tehu a nikam sa neponahlaj, ze moje tyzdne 😠 A s nemocnicou uz vobec nestras!

tlak sa v tehu meni, mozes ho mat teraz nizky, vtedy je tak na odpadnutie a toci sa ti hlava. Ja mam cely zivot nizky, tak viem co to je. No ale jasne ze to moze byt aj ten cukor. Takze na krupicku pekne zabudni 😝

mne tiez pridu rodicia v nedelu, aby ma este videli v kope a zoberu so sebou Michella, ale asi az v utorok. No a ked ma pustia z nemocky, tak nam ho donesu naspat. Aj ked oni by si ho radi nechali, ale nam by bolo smutno. Uvidime ako to budeme zvladat 😉

petkaerdal
3. apr 2009

ale krupicku si zajtra spravim,ved bez granka 😀 😀 mam na nuc chut 😝

tak ty uz vies,ze tvoji chlapci budu 6 .4 oslavovat narodky 😉

tebe sa ale vrati rychlo,ja neviem ,co s tou mojou,kolko tam pobudne chuda 😔

mauzos
3. apr 2009

peti! ziadna krupicka, ved je sladka 😲 vydrz aspon do pondelka, co ti povie dr.

no dufam, ze to do 6.4. vydrzim v kope, lebo cez vikend moj Dr. nerobi a chcela by som rodit u neho.

vratit sa rychlo vrati, ale ci aj ostane ☹ uvidime ako to budeme zvladat. Vlado robi dvanastky, tak neviem neviem. Ale kym tu bude mama, tak urcite bude tu s nami.

kde su vsetky ostatne baby? zase to tu flakaju. Od pondelka si tu budes asi sama pisat Peti 😀 😀

mici11
3. apr 2009

Babenky tu som, ale mame navstevu.
Peti veru uz 32tt, ale nam to utekaaaaaaaaa, ze? Mauzos by o tom vedela hovorit 😉
Ozvem sa este bud neskor, alebo zajtra cmuky

tvojka
3. apr 2009

Ahojte,
aj ja som tu.Sme došli z viničky a najedla som sa a zaspala ako babatko.Asi pred hodinkou som sa zobudila.
Peti,to si urobíš krupicu bez cukru?či trošku si dáš?
Mauzi,uži si vašich v nedelu.

Baby mám už tie fotky,chcem sa spýtať,ked to tu na chvílu uverejním,nemôže sa stať,že si to niekto stiahne?Neviete?

mauzos
3. apr 2009

tvojka moze si ich stiahnut kazdy kto je registrovany. Ale my ich chceme vidiet ☹

tvojka
3. apr 2009

Mauzi,už som to vymyslela.Na www.babetko.sk si vytvorím album,ktorý môžem vidieť len ja a kedže vám k nemu pošlem heslo,tak si to budete môcť pozrieť.Dobre?
Len ich musím trochu pozmesnšovať,aby sa ich tam vošlo viac.A ked si to všetky kuknete,tak to zmažem.

mauzos
3. apr 2009

vyborne si to vymyslela, si hlavicka, presne take nieco napadlo aj mna. Ja som rozmyslala nad pokecom.
neboli ste nahodou u tejto baby? www.brusko.sk Pipka z dvojiciek dala dnes fotky Hanky z tohto atelieru a su super 🙂

tvojka
3. apr 2009

Skúšala som to vytvoriť,ale nejak sa mi to nedarí...čo už,ked som taký pc talent...

mauzos
3. apr 2009

a citala si ten postup pre vytvorenie albumu?

pipka
3. apr 2009

ajojte..
mauzi, spehujem ta 😀
dakujem za pochvalu 😎

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

pipka
3. apr 2009

inak ona tu ma nick lucilivi a ma aj tu vo svojich albumoch nadherne fotecky svojich dcer, tak som ju oslovila a ona, ze je fotografka...slovo dalo slovo a hned sme sa objednali 😵

mauzos
3. apr 2009

pipi ty si vsade, clovek ta ani ohovorit nemoze 😀 😀 esteze nemam dovod 😉
musim mrknut aj ten jej album ...

tvojka
3. apr 2009

pipka,Hanka je úžasná na tých fotečkách!Kolko ste platili za fotky a kolko vám ich urobila?

pipka
3. apr 2009

mauzi, já jsem všudezdejší 😀 😀 😀
ale nieee, to bola nahoda, ze som videla, ze si tu ty, tak som nakukla 😵

tvojka, narobila veeeela fotiek 😀 ani neviem kolko kostymov sme vystriedali, este ich nemame vsetky, to len dnes sme tam doobeda boli, tak to mi poslala len par nahladov, fotky mi da na cd buduci tyzden v utorok v rozmere 13x18 a 10x15 a ja si uz dam urobit kolko a ake budem chciet a platili sme 40€ 🙂

mauzos
3. apr 2009

tvojka co s tymi fotkami? zlakla si sa? 😀 😀

uz zase tu nikto nie je 😠

tvojka
3. apr 2009

Mau,poslané.

Pipka,fakt krásne!Určite sa aj my s detičkami pôjdeme dať pofotiť,stojí to za to.

mauzos
3. apr 2009

uz som ti aj odpisala . Este som zabudla pochvalit, ake mas uz krasne brusko, mala by si pridat aj tu do albumu 😉

tvojka
3. apr 2009

dakujem,niečo bez hlavy pridám 😀

mauzos
3. apr 2009

ok moja, hlavu tam nemusis davat 😉
idem uz do hajan. Dobru nocku 🙂

petkaerdal
4. apr 2009

ahojte,
tak ja uz strasim od 5 ,vykopla som draheho na cestu s neviem uz zaspat
mau,si ale kamoska,ze ma tu nechas samu si pisat od pondelku 😠 😠 😠 😀 😀

tvojka,bez cukru,vzdy som robila bez cukru ,len s grankom hore

Jassica mi odisla 😢 😢 😢

petkaerdal
4. apr 2009

aj ja chcem vidiet fotky,kde ich kuknem?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre