Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mataaa
4. dec 2008

csilla, neboj bude dobra uroda. Budu ti robit aj icsi? mne tym velmi zvysili pocet oplodnenych vajok. z 5 sa 4 oplodnili.
aj ja by som brala dvojky, ked sa nas embryologicka pytala ci vlozime 1 blastocystu a my povedali, ze dve, tak sa zatvarila prekvapene - asi si myslela, ze nevieme do coho ideme.

csilla76
4. dec 2008

babulka jasne ze je jedno ci bude 1 alebo 2 babatka,len nech su a hlavne zdravucke 🙂

mataa ano budeme mat ICSI,chcela by som aj PK a tiez lepiddielko na embrysteky.za tieto vykony spolu sa plati 17000sk.vy ste kolko platili vo vasich centrach? 😉 lebo vraj v nejakom bratislavskom centre sa za ICSI plati 30 tisic korun,to mi vcera povedal doki v CAR ,tak neviem ale to je uz neuveritelne

inac sa mi vari polievocka z kyslej kapusty-dala som do nej aj susene hribiky a este aj klobasku dam..mnam 🙂 a este chcem urobit zem.placky-nejak som dostala chut 😝 😀

mataaa
4. dec 2008

Csilla ja fakt neviem preco je to take rozdielne, my chodime do FC v BA a za icsi a PK sme naplatili vobec nic, vsetko id cez poistovnu.

Aj ja mam dnes kapustincu, strasne ju lubim, taku riadne kyselu, az mi skrane zviera.

csilla76
4. dec 2008

ano viem ze FC je jedine centrum kde sa plati len za lieky 🙂 keby to nebolo tak daleko tak by som presla tam.
ved tam u vas vyjde ako samoplatca na 30tisic,a tu v KE kde chodim ja platim tolko a je to cez poistovnu.tak neviem..neviem... 😕

petkaerdal
4. dec 2008

Matka ICSI ziadna poistovna nepreplaca ,to FC robi zdarma 😉
ako sa citis?

babulka123
4. dec 2008

mataaaa mnaaaam ja by som teraz mohla kyslu kapustu od rana do vecera.. mnaaam.. uz sa tesim na vianocnu kapustnicu...

pocuvaj a kedy ty zacinas s tou stimulkou ci uz mas po ? ja uz stracam prehlad..

petkaerdal
4. dec 2008

babul,smutne,co sa stalo tej ixi vsak? nepoznam ju,ale som sledovala jej pribeh ☹ asi by ma vystrelo ☹

babulka123
4. dec 2008

petka ani nehovor.. velmi smutne.. ale tak ti poviem mozno budem teraz kruta alebo tak ale radsej ked sa to stalo teraz ako potom v nejakom 20 tt.. ale je mi to veeelmi luto ... velmi .. tak som dufala ze to bude ok...

mici11
4. dec 2008

Ahojte babenky,

Babulka tak drzim palceky nech je HCG vysoke 🙂
Csilka super, len pekne stimulkuj, vela pi a hlavne tu kys.listovu a vitamin E 400 a to daj aj drahemu, to zabera mam odskusane. Ja som v centre platila len za lieky a ked som mala zonalny hatching 4000,- ISCI sme nepotrebovali, neviem kolko sa zan plati. Lieky ma vysli vzdy nejak 13 000 ale za tie co som neminula mi vratili v centre penazie. Cize 2.IVF kedze som na gonal reagovala hned ma vysli injekcie 4300,- ostatne mi vracali + 4000 ten AZ. 😉 Cize celkom v pohode 😉
Mataaa ty si uz mala aj ET, ze?
Petulka ahoj 🙂

mici11
4. dec 2008

Kto je IXI?

babulka123
4. dec 2008

mici je to hollka v teme plnenie snov v SPLne... bola v 9tt ale babatko len v 5tt takze musi ist na kyret..

ozaj ja som dnes zacala 5 tt.. hehehehe teeda ak moje HCG bude ok...

mici11
4. dec 2008

☹ to mi je luto, az ma pichlo pri srdiecku ☹
Tvoje HCG bude velmi dobre neboj, ale som nedockava aj za teba 😀 Kedy budes volat okolo 13:00?

mataaa
4. dec 2008

Peti to to fakt robia za darmo? klobuk dole pred nimi.
Inak sem tam ma pobolieva podbruskom, dufam, ze sa uhniezduju, alebo je to z toho ako sa mi tam doki nemohol dostat, trosku to tam mam asi rozvrtane. Uvidime, na nic ine ako uspech zatial nepomyslam.

Babula uz mam 3 den v sebe 2 blastocysty. Pridi na kapustu, mame zabijackovu, tu by som jedla kazdy den cely rok, len musi byt poriadne kysela.

mici11
4. dec 2008

Mataaa takze ty si dalsia tehulka medzi nami 🙂 🙂 🙂 A ako sa citis? Si doma ci chodis do prace?

babulka123
4. dec 2008

matka .. spravny pristup.. hehehe precitaj si spatne moje prispevky mna staaaaaale bolelo brusko .. .naozaj stale.. uz si tu mohli baby mysliet svoje o mne.. hehehe ale uz to preslo..

o tej kapuste mi ani nehovor.. mnaam

mici...ja som bola na HCG u svojho lekara tu u nas takze sestricka mi bude volat ked bude mat vysledky.. ale nebooooj uz sa neivem dockat.. ale ma to svoje vyhody , tym ze som troska nervozna tak som sa konecnce bola vy... na wc...

mici11
4. dec 2008

Babulka 😀 tak super, aspon nieco prinasa nervozita 😀 Ja chodim uz 3 dni konecne!!! Susene slivky s jogurtom na veceru ozaj zaberaju, odporucam 😉

petkaerdal
4. dec 2008

ja som jej pribeh sledovala,mas pravdu,ze lepsie teraz,ako potom...ale chuda si dobre dlhe dni vytrpela,co cakala na dalsi uzv...fakt smutne velmi ☹

pahu
4. dec 2008

Babulka, aj ja čakám na tvoje výsledky 😀
P.S. repáčte že som Vám sem tak vpadla... 😉 Ale aj ja som IVF-áčka 😉 Zatiaľ s plánom na druhé, ale aj tak 😀

babulka123
4. dec 2008

pahu v tejto teme ostan tu sa tehotnie... 😀 😀 😀

petka .... 😢 😢 😢

mici tak tomu ver.. vies ako sa mi ulavilo... ale kupial som si dnes uz aj jogurty..

csilla76
4. dec 2008

babenky dakujem za podporu,dufam ze to bude v poriadku 🙂

inac muzik papá vit-e 400ku takze sme nadopovany 🙂 joj ixi mi je velmi luto,sem-tam som citala Splnacky ☹

kto si prosi posielam kapustnicu 😉

mici11
4. dec 2008

Pahu vitaj, ja ta poznam z pipin z GF 🙂 a tu sa fakt tehotnie 😉

mici11
4. dec 2008

Csillka tak ste fakt dobre dopovany, ze to vyjde je jasne 🙂 hlavne ku koncu sa setri, nech ti vajka nepopraskaju. No ja kapustnicu lubim, ale pocas tehu nemozem kapustu na ziadny sposob, cize aj vianocnej sa musim vzdat ☹

mataaa
4. dec 2008

mici tak snad uz aj ja budem tehulka, som doma uz vlastne 3 tyzden, ale pracujem, pekne sa pripajam na pc v robote a take kancelarske vybavovacky si porobim aj doma, po fabrike za mna beha kolega, len mu davam prikazy 😀

mataaa
4. dec 2008

babula dik za povzbudenie, niekedy si myslim, ze sa moc sledujem, ale ved to sa inak neda. poznas to. tak si ma povzbudila, asi sa do mna zakusuju, babulky moje.

babulka123
4. dec 2008

matka hehehehe ho vvori mi nieco... vcera som hovorila akurat s muzom ze ak mi to dnes potvrdia tak b y som najradsej uz isla v pondelok do roboty .. este uvidim dohodnem sa s lekarom .. ja mam troska problemy s tlakom tak uvidime.. ale nechcem byt doma lebo sa zblaznim... v zivote by som nepovedala ze mi chyba robota...

mici11
4. dec 2008

Mataaa, tak super, to mas dobre. Ja som PN a budem zrejme az do konca, ale drahy ma vlastnu firmu tak robim doma za PC, pomaham mu. To sa da, ked som unavena lazkam si a potom ,makam dalej 😀
A tehulka budes o tom nepochybuj 😉

mataaa
4. dec 2008

Makam, ale teraz si dam prestavocku, ale aspon sa doma nenudim, ked je vonku tak hnusno. Ked sa to podari, tak asi tiez zostanem doma a sem tam si takto nnieco privyrobim. Peniazky sa zidu, aj ked nam teraz zvysili tie prispevky pri narodeni dietata. 😀

mici11
4. dec 2008

Mataaa presne ako pises. No ja musim byt PN kvoli 2 mimomaternicovym a mam len jeden vajecnik, tak pre istotu. Ale radsej. A drahy moze dat robotu mne a nemusime platit cloveka navyse 😉 A tie prispevky, no na case ze ich zvysili 🙂 😀
Tak prijemnu prestavku a dobru chut k obedu 🙂

babulka123
4. dec 2008

baby ja sa neviem na nic sustredit.. toto je desne toto cakanie.. hehehe pomooooc

mici11
4. dec 2008

Babulka viem sa presne vzit do tvojej koze, ale uz by ti mohli volat. Alebo daj cislo brnknem tam, ze to uz nevydrzime 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre