Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
12. dec 2008

mam dojst 22 alebo 23.12 k nemu
moje deti podrastli za 8 dni pol cm...mne sa to naozaj zda malo a zacinam mat velky strach,ci nerastu pomaly 😢 😢 😢

mici11
12. dec 2008

Petka zlatko , urcite je to v poriadku. Kolko meriate teraz?

petkaerdal
12. dec 2008

46 mm a 41mm....janka ma ovela viac a je len 6 dni popredu,doteraz som nemala taky pocit,mam strach 😢

petkaerdal
12. dec 2008

a predtym sme mali 35 a 34mm...ale neviem ktore o kolko podrastlo

mici11
12. dec 2008

Petka, ale myslim ze je to individualne naozaj sa neboj. Zbytocne sa vystresujes. Ved doky by ti povedal, keby sa mu nieco nezda. A on nehovoril nic, takze je to v pohode. Naozaj uz nemysli na to. Tes sa ze ich coskoro uvidis 🙂 Ja mam dalsiu poradnu a sono 30.12. a dufam, ze sa dozvieme co cakame 🙂

petkaerdal
12. dec 2008

az teraz som si vsimla,ze mas uz tehu gate,super,ako ti sedia???

mici11
12. dec 2008

Sedia mi dobre, trosku su mi este volne, ale to nevadi, ved dorastiem. A brusko mi moze rast a rast, daju sa este povolit. Teraz ich mam zatiahnute uplne. Snad ma vydrzia do konca a mam este jedny tristrtaky. Dokupila som si nejake tricka a vcera mi prisiel aj ten svetrik, takze uz som vybavena 😀 . Od noveho roku nakupujem pre drobca, postupne pomalicky. Uz sa nato velmi tesim 🙂

petkaerdal
12. dec 2008

ja nemam ziadne skoro tricko,musim nieco kupit...mam len 2 svetre

aj ja sa tesim na nakupovanie vybavicky 😉

dakujem za upokojenie,ja idem este pred vianocami opät,budem chodit castejsie,lebo su dve..to by ste sa mali uz pohlavie dozvediet,ak sa male ukaze 😀

babulka123
12. dec 2008

ahojte...

petkaerdal
12. dec 2008

ahoj...

babulka123
12. dec 2008

petka este stale.. neprestalo to .. a velmi ma picha v podbrusku... na kraji.. ani neviem ako by som to opisala...

petkaerdal
12. dec 2008

lezkaj a nic nerobkaj,neboj sa 😉

babulka123
12. dec 2008

hmm snazim sa..

petkaerdal
12. dec 2008

inak ja poznam viacej kociek,co malo toto,ako tych to nemalo,takze je to v pohode,neboj 😉

babulka123
12. dec 2008

ja dufam ... boze toto je hrozne.. stale sa len stazujem.. som zvedava kedy vam napisem ze je vsetko ulpne ok...

petkaerdal
12. dec 2008

len sa postazuj,aj ja sa stazujem...aspon si pomozeme psychicky

ale nemas vytok? len tak pri utreti,nie?

babulka123
12. dec 2008

hej hej ..

petkaerdal
12. dec 2008

ako casto? vidim,ze si aka nijaka,ani pisat sa ti nechce

babulka123
12. dec 2008

nie nechce.. je mi vselijako a rozmyslam co to moje telo robi.. uz som rozmyslala aj nad tym ci to druhe nemoze byt nedaj boze mimomaternicove.. ale to by ma bolelo asi brusko len na jednej stranse... mna veeeelmi ale vazdne dost picha brusko ale raz na jednej a raz na druhej strane..symetricky.. hehehehe

no sak uviidm co z too bude... idem spat..

mici11
12. dec 2008

No Petka este 17.12 idem na krv na tripple testy, verim ze dopadnu dobre.
Babulka vsetky sa stazujeme neboj, vzdy nas nieco vylaka, poznam podla seba. Mas ho casto? A je biely?

babulka123
12. dec 2008

nie nie je krvavy.. aj na slipovke mam krv.. ale taku uplne bledoruzovu.. asi zmiesane s mocom.. hehehe

neviem , vcera mi nic nebolo a dnes ... ja to nechapem...

petkaerdal
12. dec 2008

mici a co su tripple testy??? aby som vedela,ci aj mne to budu robit 😉
aj ja verim,ze dopadnu dobre,aj ked neviem,co to je 😀

babul,tak si bez lazkat a pospinkaj si este

mici11
12. dec 2008

Babulka lezkaj, ale keby ti to nepreslo, urcite by som zasla na pohotovost. Len pre istotu.
Petka budu to aj tebe robit 🙂 Je to toto:

Medzi 15. až 20. týždnom sa robí tzv. triple alebo quadruple screening test, čo je prenatálny screening na Downov syndrom (Mongolizmus) a iné vrodené genetické vady.

Peti a ty sa ako citis? Ja som vcera zase vracala 😝 , mam tu hnusnu nadchu a pobolieva ma hrdlo.

petkaerdal
12. dec 2008

mici,ja sa citim uplne skvele,ani neviem,ze som tehula
sem tam mi je tazko,ale nevraciam
ja som myslela,ze si uz skoncila 😢 to mi je luto,ze este vracias stlae,uz si v 16tt,to je uz dost na to,ze by to malo skoncit 😖

mici tak vitamin C treba papat a prejde to 😉

pekny vikend vam prajem 😉

mici11
12. dec 2008

Petka, no nevraciam sice kazdy den ale tak raz dva krat do tyzdna. No co uz 😝 No C-ckom sa ladujem+ tie homeopatika, tak verim, ze coskoro som fit.

babulka123
13. dec 2008

ahojte, ja len ze dnes zas vobec nic... takze sa pripajam k mojmu gyndosovi vraj je to normalne.. dnes mi volala sestricka od dr. ze ako mi je, vraj je to v pohode, ze sa rozsiruje vsetko tam bole... ze pokial nemam nejake velke bolesti a prudke krvacanie, tak mam byt v klude a lezat... tak sa snazim.. dnes nebolo vooobec nic, tak uvidime zas zajtra ale ja si myslim ze to uz bude ok...

zabkaevka
14. dec 2008

babulka, vela lezkaj, a kluuud hlavne 🙂
Ja idem vo stvrtok na krvny testik, zatial pocity su rovnake, teda skoro ziadne, akurat, to nafuknute brusko a prsia bolia. Babytestik si nekupim, radsej, ale do stvrtka, to budem fakt prezivat 🙂

petkaerdal
14. dec 2008

ahojte,co tu sa uz ani nepise? 😕
ako sa mate kocky?

zabka,drzim ti palce,nech je to pozitivne 😉

csilla76
14. dec 2008

ahojky 🙂 drzte palce na zajtra,idem na kontrolu,dnes picham posledny gonal aj merional tak asi v stredu odber.v piatok mi povedal ze mam 6 peknych folikov,tak snad nebudu prazdne.

vy sa ako mate kocky?babulka uz lepsie?opatrujte sa 😵

cmuk05
14. dec 2008

Ahojte tehulky... 🙂 🙂 🙂 petkaerdal nebojkaj teraz nemusia tak rast bambulky len nech neprestanu to je zaklad... 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre