Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

janula13
5. jan 2009

Mici, ja ma mojho cele sviatky doma a ainak chodi domov okolo 18, alebo neskor, kazdy druhy den navstevuje svokru, tak vtedy neskor, co ma stve, tak som zvedava, ci to bude robit aj ked budu na svete, ved ho budem potrebovat, ale radsej o tom este nehovorim, svokra je vzdy zdroj zlej nalady u nas, aj ked sa nehadame, mna to vzdy rozhodi a jeho tiez..
Mici ja viem, ze ides tyzden po mne, ved uz som zvedava, ci oznamis, co to tam skryvas 😀 A tie vysledky si uz mala?teba kedy zacalo kopkat?Ja som mala pocit ze uz citim, bola som o tom presvedcena, ale teraz citim skor creva a nie babtka, tak neviem, ani neviem kde by som ich ala citit, ci vyssie, ci nizsie...

mici11
5. jan 2009

No vysledky neviem ci mam, doky ma dovolenku tento tyzden. Mne tie pohyby zacali steklenim a potom bublinkovanim. Raz nizsie raz vyssie. Teraz je to take jemne kopkanie a sem tam ako taka bublina v bruchu 😀 Zacalo mi to v 16 tt 😉
No ja mam nastastie skvelu svokru, naozaj.

janula13
5. jan 2009

Stastna to en so skvelou svokrou, ja sa uz teraz bojim toho ako mi bude chciet opmahat, s nou je tazko, budem skakt aj okolo nej a pocuvat jej direktivne prikazy, toto rob tk, toto tak, ved hadam vie lepsie, ked to robila pred 30 rokmi..no comment, ja radsej sama, aj keby nespim...
ja skusam brusko, ale nikedy mampocit, ze asi je to ono, dnes sa raz zadarilo, vtedy som uverila, ze aha, tak toto je na 100% babo, ale niekdy neviem, ale nejdem sa bat, radsej, ved je to individulane, kedy zacne zena citit, aj ked zase, ked tam ma dve, mohli by sa rozparadit skor..
Inak prave som ta nasla v teme jun 2009, nevedela som ani ze je zalozena, mozno sa pridam...tak od 14.1 zacnes nakupovat?Ja mam 14 body a 4 capicky a jdnu utierku s kapucnou a 2 sety rokaviciek a ponoziek k tomu, ale ostali mi este asi 5 veci co som planovala kedysi ako darcek kamoskam a nestihla som im dat, kym sme sa stretli, babtka podrastli a kupovala som zase, aj s tou utierkou to tak dopadlo,...a tak to mam uz roky v skatuli tych par veci a dufala som, ze raz ich oblecie moje babo a konecne je to tu...kocik stale nic...inak videla si inzerat jedna babula predava ten moon, komplet za 300Eur tusim, ale ty chces asi novy...

mici11
5. jan 2009

Ano Jani som aj v teme jun 2009, uz som to tu raz pisala, ze tam chodim. Je tam velmi vela babeniek. Bude to plodny mesiac 😉
jani myslim, ze to co citis su pohyby 😉

mici11
5. jan 2009

Jani budem kupovat novy kocik, ale diky za info 😉

janula13
5. jan 2009

babule co hovorite na toto?farba sa mi nepaci, ale inak...

http://www.prenasedeti.sk/product/kocik-pre-dvo...

babulka123
5. jan 2009

no baby nevydrzala som pisala som petke, takze je bez netu a preto sa neoziva..

krvacala ale uz je ok, kupala sa vo vani a asi si dala mooooc teplu vodu... ta vie ale nastrasit... tak som jej povedala ze nech sa aspon obcas ozve lebo sme bez nej nervne...
jaaaj a ze na nas veeela mysli

babulka123
5. jan 2009

janulka nieje zly ale upozornujem na tu trojkolku, zle sa s tym zlieza z chodnika... ale to je len moj skromny nazor...

mici11
5. jan 2009

Janulka pekny kocik, ozaj sa mi paci. Trojkolku som casto tlacila kade tade, (synovca) a pohodicka. Lahko sa ovlada a z chodnika to tiez nebol ziaden problem. Teda aspon pre mna. Zato chcem len trojkolku 😉 A ten bod 2. v popise je velkou vyhodou.
Babulka dakujeme za info, si poklad. Ja sa zato pre istotu nekupem, milujem totiz horuci kuoel a bojim sa ze by som neodhadla teplotu vody.

babulka123
5. jan 2009

mici no ja som raz prevratila taky kocis, chvala bohu mala v nom nebola a tak viem ze 3 kolku nehcem hehehee ale vidis to je o vlastnej skusenosti.. no budem si to musiet este niekde nacvicit a potom sa rozhodnem..

a co sa tyka toho kupania, no to nie, ja sa teraz len sprchujem ... a to milujem horucu vodu, a tak davam sakra pozor ked si ju pustam ...

tvojka
5. jan 2009

Babul,dík za info o Peťke.Dúfam,že to bude ok...

Januli,ja mám tiež trochu rešpekt pred trojkolkami,či je to stabilné.Ale Peťka čo si vybrala kočík je tiež trojkolka a aj ho kočíkovala,tak snád ...Musím si to vyskúšať naživo.Zdá sa mi trochu veľký ten kočík a čo sa mi nepáči,že ked tam dáš novorodencov,tak ich máš otočených od seba,neni vidno priamo do kočíka.Teda aspon som sa tam nedočítala,že by sa dala prehadzovať rúčka.
Na tú výstavu ísť chcem,ešte uvidím,či sa manželovi podarí vybaviť volno,ale vééľmi rada by som šla.Myslím,že inú šancu ako uvidieť toľko dvojičkovských kočíkov pokope,mať nebudem.
Mne sa páči Firstwheels city twin,TFK twinner twist a podobné typy...Ale nevidela som ešte naživo žiadny,takže z obrázkov sa mi môžu páčiť 😉

mici11
5. jan 2009

Babulka, jasne kazdemu mu vyhovuje nieco ine. Ja som tiez uz toooooooolko kocikov vyskusala 😀 Ale aspon sa clovek lahsie rozhoduje 😉 No ja sa tiez radsej sprchujem. Akby si pisala Petke, ze ju velmi pekne pozdravuje a na nu myslim. Nech sa opatruje. A ako sa citis dnes?

babulka123
5. jan 2009

aka vystava kde???kedy??? ked mozem ja chodis s manzelom na rybarsku vystavu on moze ist somnou na kocikovu a hotovo.. heheheeh

tvojka
5. jan 2009

Babulka,ved som ti aj zabudla povedať,že sa teším,že ste ok!Len tak pekne dalej pokračujte.A ty sa tešíš do roboty?Ja som taká šťastná,že som odtiaľ vypadla,že až!!!Doma mi je fantasticky(prehovoril pravý leňoch).
Ja sa tiež nekúpem,len sprším,pre istotu.Aby som tie chúdence neuvarila 😀

tvojka
5. jan 2009

http://www.kocarky.cz/kocarek-tfk-twinner-twist...
Babul,pozri na konci stránky. 😵

babulka123
5. jan 2009

noo len ja som tiez taky lenievec ze potom ranajkujem o 12... potrebujem trosku pohybu uz.. hehehehe

dakujem za nas, my sme teraz ok, len ten zaludok... keby ten neblbol tak ani neviem ze som tehu.. , takze v podstate parada... trosku horsie sa mi dycha som taka ako zavzdusnena, ale vraj je to ok, tak si s tym tazku hlavu nerobim..
zaludok snad za chvilku povoli a bude dobre...

babulka123
5. jan 2009

nooo baby asi pojdeme na vystavu aj my... ona je totiz spojena aj s rybarstvom ... ja umrem .. hehehehehehe tak tomuto sa hovori ze toto vyslo...

mici11
5. jan 2009

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

Tento link som uz asi pridavala, mne sa paci aj tento 😉 Inak baby mate co robit, tych kocikov pre dvojicky je dost maly vyber 😒 Ale verim, ze najdete co vam bude vyhovovat. Tie co su za sebou su dost o nicom, teda podla mna. Niekomu sa mozu pacit, kazdy ma iny vkus.

mici11
5. jan 2009

Tvojka velmi pekny kocik 😉 , ten u teba vedie?

babulka123
5. jan 2009

mici tento ale vyzera velmi dobre... hlavne to ze to predne koliesko je dvojite, to uz moze mat nejaku stabilityu

mici11
5. jan 2009

Babulka myslim, ze mas pravdu 😉 A kde je vystava spojena s rybarstvom? Tam by moj drahy so mnou iste siel. Je vasnivy rybar 🙂

tvojka
5. jan 2009

Mici,nemôžem vyslovene povedať,že vedie,nevidela som ho naživo.Aj ten,čo si poslala link,je celkom fajn,len sa mi tá cena zdá moc nízka(nie som milionár,jasné?!),tak či to nebude mať nejaký háčik 😕 .Snád sa na tú výstavu dostanem.
Babul,to si ako na to prišla,že je to spojené s rybárstvom?Môj manžel je tiež rybár,síce len taký rekreačný,ale má to rád.To by sa mu páčilo.Len aby ma tam potom nenechal samú pozerať kočíky a on si pôjde obzrieť rybárstvo... 😠

babulka123
5. jan 2009

mici ale to je az v aprili alebo tak.. toto je len 2jickova vystava... tak asi nepojdeme...

mici11
5. jan 2009

Jasne Tvojka, ja som si kociky co mam vyhliadnute uz aj vyskusala v obchode a jeden ma susedka. Bez vyskusania by som nekupovala. No cena toho kocika je viac ako prijatelna, to je pravda. Jeden co mam vyhliadnuty stoji okolo 10 000,- tak som sa pytala predavaca, ze preco taka cena. Tak povedal, ze je to pomerne nova znacka a ze pri vacsine kocikov sa plati iba za znacku. Tak neviem. Treba vyskusat a poinformovat sa vo forach.
U nas by ta vystava skoncila podobne 😀

mici11
5. jan 2009

Jaaaaaaaj dvojickova vystava aha, no v aprili neviem ci sa este niekam dogulam 😀

janula13
5. jan 2009

babulky, tak tu sa to rozbehlo...
babulka, dakujeme za info o Petke, tak ze na nu myslime a bojime sa o nu, nech si dava pozor, vidim, ze tiez mala stresy ako ja, zase taham s nou...
Tvojka ten TFk kocik som az teraz nasla, je veelmi pekny, take nieco hladam, nechapem ako mi usiel...ale paci sa mi aj ten Spider comfort, , myslim ze je dobry, chcem velke kolieska, dve vpredu a dve vzadu samozrejme, skor ako trojkolku, nemam nic proti nim, ale pri dvojickovskom asi ocenim viac stabilitu..ja som v UK pouzivala dva roky trojkolku s velkymi kolesami a babule bola super...
ta vystava je 20.1 v Brne...pozyvam, mozeme sa zoznamit Tvojka a mali by tam byt dvojickovske, preto tam chcem ist ale aj ine vecicky pre babatka babul...

Ozaj a co tento?
http://www.pureandhonestkids.com/browse.cfm/4,3...

janula13
5. jan 2009

tu krajsie vidno tu sportovu verziu a da sa tam nasadit aj vanicka, v oboch smeroch tusim a j kombinovat so sedackou..ufff len ta cena..a maju aj krasnu cokoladovo hnedu farbu, brala by som hned...

janula13
5. jan 2009

aspon nas povytiahnem 😀

babulka123
5. jan 2009

akurat som to chcela spravit...

boli sme s marekom troska vonku, kupila som este kys.kapustu a masko a zajtra bude segedinak... treba si ho uzit kym mozem, ked budem kojit tak to papat asi nebudem....

tvojka
5. jan 2009

Januli a ktorý kočík si myslela?Mne sa tam žiadny neotvoril,ale našla som tam ten Easy duo walker.Ten je tiež pekný.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre