Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
8. jan 2009

kocky,ste zlete,ze ste na mna mysleli 😉
dievcata,ja si vas asi nedocitam,lebo je tu bitka o net a musim si aj byt poriadit..
napiste mi,co mate nove???
vierka ajoj..ako sa mas? kedy zacinas? myslela som na teba..pridem do temicky neskor k tebe 😉

vierka
8. jan 2009

petka - jasne mojka, potom pridi aj k nam, mne len nedalo nenapisat ked som ta konecne objavila a ked sa mi ulavilo ze je vsetko v poriadku a ze si si aj saty kupila 😀
tak sa potom precitame neskor vo FC 😉 😀

mici11
8. jan 2009

Petulka ahoooooooooooooj, konecne si tu. Juj fakt dostanes po holej za tu vanu. Ale hlavne ze ste OK, velmi sa tesim 🙂 Chybala si nam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Vierka minimalne 2 deti 😀

vierka
8. jan 2009

mici - minimaaaaaaalne 😕 😅 😀 hlavne ze je stanoveny nejaky limit 😉 😀

mici11
8. jan 2009

Vierka tak tak a najlepsie naraz 2 ako Petka a Janulka 😉 😀

babulka123
8. jan 2009

ja cakam jedno a som rada aj za to ... chvala bohuuuu

mici11
8. jan 2009

Babulka ved aj ja 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ale dobrajem inym aj dve 😉

tvojka
8. jan 2009

Tak ja najskôr tak sebecky ako sme dopadli u dokyho...Babatká sa majú dobre,pomeral hlavičky,brušká a stehenné kosti,všetko sedelo na tt,v ktorom sme.Len sa mu zas trochu nepozdával ten môj krčok,vraj je síce zatvorený,ale dolná časť je rozšírená .Tak sa mám dojsť v stredu ukázať prednostovi a ten rozhodne,či ma zašijú.Doky sa tváril,že by asi radšej ano.Tak uvidím v stredu.Čo som čítala,tak je to asi na 5 dní do nemocky.Dúfam,že tam budem zrovna cez tú brniansku výstavu dvojičkovských kočíkov a porazí ma.

Januli,ja som si najprv tiež stále myslela,že kope len ľavé a potom som na uzv zistila,že ležia priečne,čiže napravo mali hlavičky a naľavo nožičky a preto som to tak cítila.Aj teraz väčšinou kopkajú na ľavej strane.

Peťka,som rada,že ste ok,vanu už radšej vynechaj.Aj ja chcem vidieť šaty,tiež milujem svadby a šaty...vydávala by som sa kvôli šatom aj každý rok. 😀

Babulka,Mici zdravím vás!

tvojka
8. jan 2009

Jani,čo sa týka toho cvičenia,nepýtala som sa dokyho,ale myslím,že kvôli tomu môjmu krčku to asi nebude možné.Aj som sa posťažovala,že ma brutálne bolia kríže,ledva som zliezla z kozy a on nejak nereagoval... 😠

janula13
8. jan 2009

tvojka ahoj, tak ja som tiez uz citala o zasivani a ked mi to bude hrozit pojdem, pomohlo to mnohym donosit co najdlhsie, aj ked si predstavim ze 5 dni v nemocke, tak mi nabehne husia koza, ale radsej chod ak treba, my dvojickarky to mame tazke 😅 Ale som rada ze babatka su ok, to vzdy potesi, ja som sa rozhodla ist sama na utz do GF, zaplatim si, takto som 2 mesiace v strese ci su ok a takto to vyriesim, ze ma to skor nenapadlo, ved to sa mi zda dlho pri dvojkach rozostup utz 2 mesiace anikto nevie co tam stvaraju...hm s tym kopkanim, ja neviem ako lzia, sice mi to povedala na poslednom utz, ale tak rychlo, ze som to nepochopila, len viem ze su naopak, kde ma jedno nozky, druhe ma hlavu..dnes som ich necitila nikde, atial, skusim vecer pred spanim..
a co sa tyka bolesti, to aj moja tak reaguje, ved co uz s nami, asi nemaju ako pomoct, alebo sa im nechce ani len radu dat..mozno aspon cvicit taky macaci chrbat alebo tak, ale neviem, ked sa bojis kvoli krcku, ja som ho vraj mala ok, ale ved este nemam mat z coho problemy, su este malicke, tak dufam ze sa nemocke vyhnem...aj ked ja som mala problemovy krcok stale, tak sa bojim, ze skoncim napodobne , ale ak to pomoze, tak sa obetujem..mne chce robit nabuduce cytolu, ze ho skontroluje, to zase bude stres...
tak tvojka, dufam tajne ze sa aj zasivaniu vyhnes, ale ak nie, je to pre vase dobro..drzim palceky..

mici11
8. jan 2009

Tvojka kamoske zasivali krcok, bola v nemocke 3 dni. Tak snad ta to obide, ale ako pise Janka ked to ma pomoct tak radsej nech ti ho zasiju.
Jani podla mna si dobre urobila, ze si sa objednala na UTZ do GF, ja by som to tiez nevydrzala. Moj doky nastastie ma sono v ordinacii, lebo inak by som to tiez riesila ako ty 😉
Na dnes sa lucim dobru nocku cmuk cmuk

petkaerdal
9. jan 2009

dobre ranko kocky,
tvojka ked bude treba zasit urcite chod,aj ja by som sla,ved tych 5 dni nieje vela 😉a ked treba,tak treba
Jani,ty uz citis riadne kopkanie alebo este to bublinkovanie? ja len tie bublinky skoro stale,ked sedim to citim najviac
Jani a nemala si ist 7 na uzv? ci si bola? este som necitala dozadu

mici,ty ides tusim az 14,ze? dufam,si pamätam dobre
ja idem 19 do nemocky na uzv,porodnicu mam uz inu,tu u nas,ako som tam bola na pohotovosti,ma hned zaradili k nim,ze to z dvojickami ma musia zobrat,tak neviem,aka koza to vtedy povedala,ze nemaju miesto pre mna 😠
baby a mna nebolia kroze este vobec

saty by som rada odfotila,ale mam ich zabalene,asi az po svadbe vam ukazem foto,ale su krasnuckeee 😀

csilla76
9. jan 2009

ahojte 🙂

Petka ako som uz pisala na predoslej stranke som rada ze ste ok ale si nas poriadne vylakala.a potom sme zvedave na fotky zo svadby samozrejme 🙂

sa drzkajte vsetky,zelám krasne bezproblemove tehulkovanie vsetkym 🙂 sem-tam vas pridem kuknut 😉

mici11
9. jan 2009

Ahojte,

Csilka som rada, ze nas sem tam prides kuknut 😉 🙂
Petka uz sa tesim na tvoje fotecky so svadby 😉 Ano mala som ist 14.1. ale volali mi, ze mam prist 12.1. tak sa tesim, ze skor 🙂 14.1. tam totiz nebude doky, ma nejaky seminar. Uz sa neviem dockat. Dnes este lezkam mala som horucku dva dni a aj herpes na papulke. Ale zajtra sa uz chystam s drahym na prechadzku a niekam na kaficko.

petkaerdal
9. jan 2009

csiilka ahoj,na teba som pozabudla 😅
uz vies vysledok??? dufam,ze mas// ,vobec neviem,kedy si mala ist na krv 😅

mici,tak super,ze uvidis male skor a som zvedava,ci uz povies,co cakate... 😀 😀 😀
som rada,ze ti je lepsie a ze namas uz horucku 😉 aj ja som mala nejaku papulku oliatu,ale uz sa to hoji

petkaerdal
9. jan 2009

csillka,uz viem 😢 😢 😢 skoda 😢 😢

csilla76
9. jan 2009

no co uz kocky,takto som dopőadla,ale sak mozem sem-tam kvám nakuknut? 😉

ved ja sa citim silná a tak lahko to nevzdam aj ked je to teraz este cerstve a tazke....ale urcite hladim vopred a snad tento rok bude pokracovat lepsie ako zacal. 😉

mici11
9. jan 2009

Csilka jasne, ze sem MUSIS nakuknut! Budeme radi. A mas pravdu nevzdavaj sa, nacerpaj nove sily a raz to urcite vyjde!!! Ved aj Petke vyslo tusim az 4. IVF, nie Peti? Verim, ze coskoro sa dockas svojho babatka 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
9. jan 2009

csillka,raz to vyjde neboj... 😉
a je dobre ,ze si silna a nevzdavas sa 😉
a nankukni urcite medzi nas 😉

mici ano tusis dobre,az 4 mi vyslo,nastastie 🙂

petkaerdal
9. jan 2009

mici ,ziadne nove foto? nafot brusko,urcite podrastlo za 5tt 😀
aj mne zase narastlo mam pocit,citim sa uz dost blbo 😅 ,ty sa ako citis s banderkom?

cmuk05
9. jan 2009

Ahojte babenky 😵 😵 😵 😵 😵

mici11
9. jan 2009

Petka veru nastastie, ale mas hned rovno dvojicky 😉 Mna bude cakat neskor dalsi boj o druhe babo 😀 , ale uz sa nan tesim 🙂 Ale teraz hlavne nech je toto moje male chrobacatko ok a nech to dotiahneme do uspesneho konca. Inak kopka o dusu 😀

tvojka
9. jan 2009

Ahojte,
jasnačka,že by som do nemocky šla a možno aj budem kľudnejšia,ked budem zašitá.Len sa to teraz zrejme bude kryť s tou výstavou a to ma mrzí!Inak o nič nejde.Jasné,že sa do nemocky neteším,ale nemám z toho stres.
Mici,si ma potešila,že kamoška tam bola len 3dni 😵
Jani,aj ja mám s krčkom problém,vraj mám hypopláziu,čiže je malý,elastický,málo vyvinutý 😖 Chodila som na gyndu ako na klavír a zistil mi to doky až teraz,ked som zostala tehu...Tak ma s tým strašil už od začiatku.
Dobre si urobila,že si sa objednala do GF na ten uzv,mne robí doky uzv pri každej návšteve,zo začiatku to bolo každé 2týž a teraz každé 3týždne.
S kopkaním si nerobte stresy,ja som to začala cítiť až posledný den 17.tt,takže ked sa neozývajú,nič sa nedeje.Tie moje si tam už robia riadnu disko,manžela minule kopali do ucha,ked ich počúval a prihováral sa im.Včera som mu ukazovala vecičky,čo som pokúpila a on zobral tie najmenšie dupky a vytešoval sa,aké budeme mať drobčiatka a ako sa na ne už veľmi teší,už nech sú tu.Bol taký zlatý,som šťastná ako blcha 😵 😵 😵
Csillka,ahoj,samozrejme,že sa tu ukáž,budeme sa tešiť 😎

mici11
9. jan 2009

Cmuk ahoj 🙂
Petka odfotim a vecer pridam foto OK?

mici11
9. jan 2009

Tvojka ahoj a kedy sa dozvies ci ides, alebo nejdes na to sitie?

tvojka
9. jan 2009

Cmuk,ahoj dvojičkárka!Všimla si si,že aj my čakáme dievčatá?Nejak sa s babami vrece roztrhlo...som zvedavá,ako budú pokračovať Mici,Janka,Peťka,Babul...
Peťka,odfoť aj ty brušino,ako rastiete.Aj ja odfotím,sľubujem.A s bruškom sa cítim fajn,niekedy trošku závidím netehotným babám,že si môžu dať naplieskané rifle a trochu byť sexi,ale zas manželovi sa takto veľmi páčim,každému sa chvastá,aké už máme bruško 😀 .A ked si spomeniem,ako som so závisťou pozerala na tehotné bruchá a už také mám,ani sa mi veriť nechce!

tvojka
9. jan 2009

Mici,nabudúcu stredu ma kukne nejaký prednosta a ten rozhodne.

cmuk05
9. jan 2009

tvojka super ze aj ty mas dievcatka uz som si myslela ze budem sama...kazda ma parik 😒

tvojka
9. jan 2009

Cmuk,aj ja mám taký pocit,že všetky dvojky sú buď párik,alebo dvaja chalani 🙂

petkaerdal
9. jan 2009

mici,mozno sa vam podari aj druhe,ked sa toto tak krasne podarilo,to ta moze tesit,sancu mas 😀
ok,som zvedava na foto,asi odfotim aj ja,ale sa mi budete zase smiat,urcite vediem 😀
tvojka,tak si uz zacala s nakupmi??? daj do albumu,nech mozme popozerat,aj ja som zase nieco kupila,ale uz koncim,lebo mam vsetko dobiela 😀
odfotim aj ja,ked pride manzel domov,to ste taky balon nevideli este,mne brusko zavadzia hlavne v noci,lebo neviem spat,ale aspon uz mam pocit,ze som naozaj tehotna 😀

cmuk ahoj,ako sa mas? ako sa citis?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre