Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
11. jan 2009

Petka jasne stretko by sme mohli naplanovat a teba Tvojka jednoznacne do partie berieme 😉
Jaaaaaaaaaj aj sa velmi tesim na zajtrajsi ultrazvuk, som zvedava ci sa drobec ukaze 😀 Hned vas budem informovat, idem na 11:00 a potom este do mesta, tak nejak poobede tu budem.
Janulka a jej manzelik su zlati viem, videla som 😉 na foteckach 😉 Este je s tebou? Skoda, ze som tak daleko od vas ☹

petkaerdal
11. jan 2009

jaj tvojka,na teba som pozabudla,patris tiez ku nam pravdaze 😉
dame to stretko teda ked uz babulka nebude brat utros,aby nam tu nezaspala a ja budem mat po svadbe 😉 ale tesim sa na vas 😉 😉 😉
mici aj ja som daleko od vas 😖

petkaerdal
11. jan 2009

tvojka,ako sa volas menom? ak to nieje tajne 😀 tvoje neviem,micine viem,babulkine tiez 😉

janula13
11. jan 2009

ahojte babule, tak zase som poucena o kocikoch...my sme sa dnes ako viete tulali po navstevach , najprv u babulky, babul este raz dakujeme, manzel uz zmontoval, tak aj vdaka vam budem mat svalnaca doma...hehe, dufam...a potom este u jednej kamosky, zdrzali sme sa nad limit ale dobre nam bolo, asi budeme chodit aj castejsie babul, teraz ste na rade, ale az po utrosi, nieze sa mi sem prides vyspat 😀
Peti idem pozriet ten team alu s4 nic mi to nehovori a som skalamana ze ten tfk je taky skaredy, nepotrebujem sice super trendovy kocik, ale zase nejaku sarapatu skaredu,...to si radsej kupim z druhej ruky..ja stale neviem co s kocikom, ci vedla seba, ci za sebou..zufale..tie co vidim su bud otrasne skarede a siroke, alebo dlhe, aj ked pekne...idealny nebude nijaky..
tak na stretko sa pridavam, ja este uvidim aj s tym brnom, nevedela som ze to vychadza na utorok, to si manzelik musi zobrat dovcu, a on ako mi dnes prezradil, chcel si ju usetrit na porod a potom..aky zlaty, to som ani netusila, ale asi ten den obetujeme, pozriem este raz, ci sa mi oplati, ci mam o nejaky ozaj aky taky zaujem...snad aspon ten firstwheels, ked uz nic ine...a fakt uz sa bojim objednavat cez net, ked ich tak vidim v predajni..tak hadam stretnem aj vas aspon tam..musime potom vymenit cisla, ja mam len na babulku..ona je taka nasa spojka 😀

mici, tak som strasne zvedava na zajtrajsie velke odhalenie...

mici11
11. jan 2009

Kočky vy to nemate Pezinok daleko, neboli ste pozriet tu? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3959101

No uz idem spinkat, ale ani nezaspim taka som zvedava na zajtra 😀
Dobru nocku

mici11
11. jan 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4732707
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4440794

No spat sa mi moc neda, tak pozeram kociky a nasla som nejake pre dvojicky. Neviem ci ste to uz videli.
A uz ozaj dobru nocku 🙂 🙂 🙂

janula13
11. jan 2009

mici, aspon trosku spi 😀
a dakujeme za linky, pozriem, ja uz pojdem hajat, ale len tak, co vy na toto?ja viem ze nie je najkrajsi, ale cena je fajn a maju aj ine farby..

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3577772

janula13
11. jan 2009

mici, pridali sme ten isty, ten co ty v modrom, ja v hnedom, indie twin..a ten pezinok som akurat MM spominala, asi tam behneme...papa

babulka123
12. jan 2009

bre ranecko...

petkaerdal
12. jan 2009

dobre ranko kocky
Jani,no pre mna bol ten TKF najskaredsi,co som videla,videla som za sebou kociky 2 nazivo a len som potvrdila moje rozhodnutie vedla seba,videla si nejaky za sebou uz? pre mna moc dlhe,inak my sme uz aj rozmyslai nad variantou bez kocika 😅 po tom ,co som vsetko videla
inak tusim je dobre,ze sme to zacali tak skoro riesit,lebo lahke veru nebude najst kociar 😢
do toho Brna by som sla tiez,ale len kvoli tomu frist wheels,ten chcem este vidno

mici dakejem za link,tieto som este nevidela a ten prvy sa mi velmi paci,vyzera dobre na obrazku 😅 ,skusim ho nbiekde vygoogovat este

Jani,cisielka vymenime,ja to poslem moje do posty 😉

mica,hned sa hlas,ako sa vratis,sme zvedavy na toho tvojho chlapca 🙂))

babul,ajoj...ako sa mavas?
my ideme prave na nakup,lebo chladnicka je uz prazdna🙂

babulka123
12. jan 2009

jeeej mici dnes bude vediet co to je ze ? super tak to som zvedava...

petka nakupujte nakupujte.. ja som vcera upratovala cely den aj s drahym, aj varila takze dnes len lenosim.. a to je super.. pojdem sa potom troska prejst a to bude asi tak vsetko .. ale uz sa tesim ..

luly3
12. jan 2009

babullky tehulky 😉 ahojte prišla som vas pozdravit 😅
a tešííííííííím sa zvás

petkaerdal
12. jan 2009

uz sme sa vratili,vonku zima,ako v rusku,uz nikam nejdes,stacilo na dnes..
idem aj ja nieco upratat 🙂

no dufajme,ze sa to uz mici dneska dozvie,uz by mala byt po,o 11 mala termin tusim 🙂

luly ahoj

janula13
12. jan 2009

ahojte, aj ja zurivo idem upratovat, pracka uz bezi a aj umyvacka a ja ten zbytok...kedze sme sa tulali cely vikend...
Peti ten co dala Mici, je vlastne ten co som sem dala ja...najdes ho na mimibazare, novinka z USA, nepaci sa mi velmi, ale da sa a hlavne cena sa mi paci, aj kolieska...pozri si ho, ja ho dnes este prelustrujem, ale musim ist fakt upratata vsetko...a co sa tyka tych za sebou, uz som tu pisala, ktore som videla, ten ABC zoom, Jane twin two..ale ten som videla len tak opodial, jedna mamaina ho mala a este ten Peg perego duett ten som skusala ...manzelovi sa nepaci ten ABC, ze v korbickach nevidi na obe deti, to iste aj PPduette, tak este chcem ist niekam skusit ten Jane a teda aj ostatne ak najdem...
netrpezlivo cakam na mici..
Ha a denne vypijem dve salky mlieka a zda sa mi, ze vcera vecer som mala nejakeho hada v brusku, dufam ze si to od radosti nenamyslam..inak dnes mozno skusim zavolat na vysledky tych AFP testov, tak drzte palce, bojim sa pravdu povediac..alebo ich este nebudu mat, tak potom v stredu...

petkaerdal
12. jan 2009

Jani,mne musite aj 2x opakovat,lebo som hlava dierava 😅
pozriem ten kocik,mne hlavne zalezi,aby vosiel cez dvere a potom aby sa mi aspon troska pacil,ale tym udajom na nete moc uz neverim
neboj sa,vysledky budu urcite v poriadku 😉
hadika si citila? 😀 ja ich uz citim ,aj ked kracam ,aj ty? nielen v sebe,ozyvaju sa stale drobci 😝
a s mlieckom len tak dalej,ja som zase polavila trochu,ale dneska asi napravim,ked uz aj ty pijes 😀

janula13
12. jan 2009

peti ved aj mne...ozaj toto mi prave poslal moj aktivny manzel...

http://www.kiwikidsgear.com/product/TRU/Valco_T...

myslim ze som citila,ale inak ich necitim, aspon myslim, snazim sa to velmi neriesit, potom stresujem, preco ich necitim...

petkaerdal
12. jan 2009

http://www.bumbleride.com/collection2008/indie-...

tu je video na ten india twin,vyzera zaujimavo

petkaerdal
12. jan 2009

prave som dobre blinkala,ale z tehu to nebolo urcite,dufam,ze nejaka crevna chripka 😅
Jani,moze sa paralen v tehu? viem,ze nieco sa moze,ale niesom si ista co? lebo mi je zle,potrebujem sa asi vypotit

petkaerdal
12. jan 2009

este som nasla jednu stranku www.dvojcatka.cz...mrkni 😉

petkaerdal
12. jan 2009

jani,ten kocik ma,ak to dobre chapem 91cm 😅 😅 😅 sirku

janula13
12. jan 2009

Peti aspon si si konecne symbolicky grcla...ale nie, dufam ze budes ok, myslim ze akurat paralen sa moze..ale skus este niekde overit...keby mam doma opzriem letak ale nemam...
video je zaujimave, ale rozmery som este nenastudovala...
petulik pocuj, mne stale vrta v hlave ta koelstra, ale vidiet sa da asi len u vas...ak by sme sli, tak v kike ci aj SCS?A ta cena 860 je celkom fajn, na to ze je to dobry a aj pekny kocik...ale doplnky si asi musis dokupit, myslim tasku na rukovet ci fusaky a prisplaste, vsak?a ta cena je uz po zlave, vsak?A ta zlava trva teraz nejak obmedzene, ci stale pre dvojickarky?

petkaerdal
12. jan 2009

pytala som sa kamosky a tiez povedala,ze paralen...
no grcla som si,ale mat nieco so zaludkom nieje bohvieco 😔
Jani,ja stale beham este po nete,ale ako vravim,bez videnia nekupim a ani neviem,kde je moznost vidiet nejake kociky pre dvojicky,som vazne normalne zufala z toho 😢 😢 😢
ta koelstra je len v SCS vystavena,je tam stale,treba prist ,daj vediet a behneme tak s vami velmi radi 😉
vsetko musis tusim kupit extra,len prsiplast je k tomu,ale neviem isto...ale tie fusaky su extra,oni su dva druhy,jeden lacnejsi,kukni na nete,vygoogluj 😉
a ta cena je 650 za kocik,tak je aj na nete a jedna vanicka 150...az potom 10% zlava,ale to v tom Leiner davaju 😉 cize 850 bez zlavy
neviem,ci je najak obmedzena ta zlava,to by som musela ist zistit,kamoska robi k Kika a tusim vravel,ze stale maju zlavu,ale neviem isto

janula13
12. jan 2009

no ved peti, aj ja som z toho zufala, uz ma to aj unavuje a to som poriadne ani nic neobehala...a este aj manzel zacal hladat z druhej ruky a z USA a tak, ale on vybera take otrasne stare rachotiny, ale su za 3-4 tis, aj menej, ale dobre ceny su na americ.strankach, ale zase to nevidim a neskusim...

mici11
12. jan 2009

Ahojte babenky,

Tak som tu. No tripple testy, vsetko v poriadku, sono mi robil dllllhoooo, lebo meral vsetky koncatinky, aj hlavicku, chrbatik proste vsetko a vsetko Ok. Mame 20 cm a kedze nase dieta sa nerado ukazuje a nebolo uplne jasne vidno, tak doky povedal, ze on to vidi s najvacsou pravdepodobnostou na dievcatko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Takze saa budeme tesit s dcerenky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Peti paralen sa v tehu urcite moze 😉

babulka123
12. jan 2009

mici gratulujeeeeem to je super.. parada... takze baba.. no rozmyslam co budem mat ja.. heheheh ked mi byvalo zle ci to bude chlap alebo babal....

mici11
12. jan 2009

Babulka diky 😉 ja som tiez zvedava co budes mat, aj na Janulku a Petulku 😉

janula13
12. jan 2009

jeej Mici a ja som myslela ze to bude chlapisko, neviem preco, ale predpokladam, ze to nieje iste, ci videl to jasne?tak ci tak blahozelam, hlavne k tomu ze babatko je ok , jedno co to je..tesim sa velmi...

mici11
12. jan 2009

Jani aj ja som myslela, ze chlapcek, ale na tom nezalezi. No povedal, ze 100% to nie je, ale s najvacsou pravdepodobnostou dievcatko. Tak uvidime, ale myslim, ze to bude dievcatko 🙂

janula13
12. jan 2009

tak babule volala som na tie vysledky AFP, tak ma dost vystrasili, volala som len so sestrickou, lekarka tam nebola, operuje..ale ze to mam zvysene, tak mi to v stredu este overia, ci je to spravne v labaku a ma si zase zavolat...no mam zase preco stresovat, sakra...

babulka123
12. jan 2009

janulka ja som sa uz pri sesttre naucila ze pri AFP sa nemusi stresovat... nebooj tieto vysledky vychadzaju u 99% bab divne...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre