Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
15. jan 2009

ahojte 😉
Jani,daj recept na tu omacku,skusila by som,to moze byt dobrucke 😉
kupit budete musiet urcite,ved uvidis na tej vystave
ja som aj trocha rada,ze na nu nebudem musiet ist,ved ake je pocasie vonku
rano som zase vozila po kuchyni 😀 tak sa velmi vytesujem
a vcera som pozerala v obchode ake ceny sa pohybuju za postielky,to tiez nebude lacna zalezitost 😔

babulka123
15. jan 2009

ahojte, ja som sa vcera definitivne rozhodla pre PP Uno, zohnala som od Pipky z dvojiciek hllboku vanicku a autosedacku na to za vynikajucu cenu.. takze som uplne happy..
idem to zobrat a kocik uz dokupime potom ale tesim sa...

petkaerdal
15. jan 2009

ahoj babul a som zvedava teda na to,odfot potom,ides dneska po to?
som rada,ze nie len ja kupujem kociky tak skoro 😅

babulka123
15. jan 2009

nie asi az v nedelu musim sa s nou este dohodnut..
ale je to super, lebo kamoska mi rodi za asi mesiac a bude mat rovnaky kocik tak jej to mozem aspon pozicat.. ja som taka dobraaa dusa...

mne sa to zda tiez veeeelmi skoro ale aspon budem mat vystarane... kocik uz mozeme dokupit aj neskor ale z tohto sa velmi vytesujem...

petkaerdal
15. jan 2009

aj ja sa velmi vytesujem z nasho a ked je dobra cena,tak preco nekupit aj skor...no nie?
nahod foto do albumu,toho ,co ti pipka preda,nech kuknem

babulka123
15. jan 2009

peti inak da sa to kuknut u nej v albume... si na skype???

petkaerdal
15. jan 2009

kuknem to u nej teda,idem robit ranajky 🙂

petkaerdal
15. jan 2009

babul,ten kocik ma golfove rucky v tom albume ,ty si tusim nechcela,ci?

mici11
15. jan 2009

Ahojte babenky,

Mam toho tolko, ze neviem, kde mi hlava stoji 😝 , ale nevadi aspon mi idu rychlo dni a nenudim sa. Baby ja sa uz neviem dockat, kedy uz budeme traja 😀
Peti, ty si sikovnica, mas pekny kocik ozaj sa mi paci a ta cena je super 🙂 🙂 🙂 No ja ostavam pri tych mojich troch favoritoch, tie velmi drahe kociky, sme s drahym vylucili. Naco platit 20 - 30 tisic, ked su pekne a kvalitne aj za 12 - 15. Radsej kupim malej este nieco navyse. inak sa vytesujem, nasla som link na monitor dychu za uplne super cenu http://www.docsimon.sk/tovar/baby-monitor-bm02-... idem si ho objednat.
A postielku uz mame 😉 Ostatne postupne, zajtra idem do mesta obchody traste sa 😀

tvojka
15. jan 2009

čaute,
no teda Peťka!!!!!!!Si ma šokovala,že už ste kúpili!Je fakt pekný a teším sa,že hovoríš,že tých 78cm vojde cez dvere.
Baby,ja už to vidím tak,že vy prvé pokúpite kočíky a ja prvá porodím 😀 .Vlastne,prvá bude Cmuk,tak teda ja druhá.
Na tej stránke,čo Janka hodila naposledy,je ten môj vysnívaný TFK aj v iných farbách,pekné.Som zvedavá,či budem taká sklamaná,ked ho uvidím naživo.A páči sa mi na tej stránke aj ten posledný,ale ten je len športák a tá nízka cena...neuveritelné!

tvojka
15. jan 2009

mici,postielku máte odkial?akú a za kolko?

mici11
15. jan 2009

Tvojka mame, ale neviem odkial a ani za kolko. Je to dar od svagra. Potom ju odfotim a pridam foto do albumu, ale az ked kupim hniezdno a asi aj baldachyn 😉

tvojka
15. jan 2009

aha,tak dobre,potom pofoť.Ja vám pridám nejaké fotečky do albumu,čo mi včera dala sestra 😵

mici11
15. jan 2009

http://www.rajdeti.sk/product_info.php?cPath=21...

Toto by som si chcela objednat 😉

petkaerdal
15. jan 2009

mici,mas pravdu,naco kupovat a pri jednom babu mas pekny vyber aj z lacnych,my sme tu s drahym pozerali a spomenula som si na teba a babulku,lebo sme videli naozaj krasne moderne kociky po 200eur,bolo z coho vybrat...
tak uz ta prepadla nakupovacia mania? ja keby viem uz pohlavie,tak uz mam urcite vsetko doma kupene 😅

tvojka 😅 no kupila som,ako vravim,kvoli tej cene som to riskla a padol mi kamen zo srdca,som spokojna 😀
ty si na rade,cmuk uz kocik ma 😀 ,tak sup sup a hladaj 😉 ak neklamu v tych sirkach ,tak naozaj sa 78 vojde cez dvere,asi len dojem je taky siroky

inak som vcera pozerala ceny postielok a najlacnejsiu som nasla za 120eur,viete o nieco lacnejsom v Ba? kocik uz mam ,prechadzam k postielkam 😀

tvojka,krasne fotecky,brusko tiez 😉

tvojka
15. jan 2009

Peťka,ja som najlacnejšiu postielku našla v IKEA,ale nevidela som ju naživo.A známa mi poradila,že v Kike majú teraz zlacnené postielky,ale to nemám overené.A ani neviem,aké ceny tam mali pred zlacnením...

petkaerdal
15. jan 2009

ja som bola v Kika a nejake lacne sa mi nevideli..najlacnejsia bola tusim 200eur 😉
v Ikea neviem,ale kamoska odtial nedavo kupila tiez,vravela,ze najlacnejsie...tak asi kukneme tam

budes kupovat dve alebo len jednu?

tvojka
15. jan 2009

budem kupovať 2,zo začiatku budem mať na jednej položený prebaľovací pultík a v druhej budú spávať(rátam tak 2-3mes).A 2 postielky už máme zdedené,tie budeme mať u svokry,lebo tam chodíme na víkendy.

mici11
15. jan 2009

Babenky ja som videla v Ikei za nejakych 60,-€ aj s matracom a potom este za okolo 70,-€, boli fajn chcela som tam kupit ale ked sme uz dostali. A v inom obchode som videla za 99,-€. Takze v Ikei urcite najdes aj lacnejsiu.

petkaerdal
15. jan 2009

tak to mas dobre vymyslele tvojka ,dve doma ,dve u svokry 😉
aj ja budem kupovat dve

mici,taka cena aj s matracom? asi matrac potom nieje extra kvalitny,co myslis? treba nejaky specialny pre babätko? ja sa tym materialom moc nerozumiem

mici11
15. jan 2009

Peti ten matrac sa nam celkom pozdaval, ale su aj postielky bez matracu a matrac stal nejakych 600 - 800,- To potom spolu vychadzalo okolo 90 az 100,-€.

petkaerdal
15. jan 2009

pozrite ten moj kocik este raz v albume,stiahla som foto z netu,aj tak je ta modra este bledsia,ako nazivo... 😖

janula13
15. jan 2009

Ahojte...
Mici to co chces objednat je krasne, ja mam rada take tie kremove farby a zalenkave a este sice nejak nehladam, ale su tam aj dobre ceny zda sa mi v porovnani s inymi...
peti ja rozmyslam, ze n zaciatok dam len jednu postielku do spalne a ked podrastu poskladame aj druhu...ale samozrejme postielky este nemame a nemame ani po kom dedit 😅 ale kamoska ma tu uplne obycajmu z Ikei a ja ju tiez kupim, ved dat 10tis za dve postielky zase..a tato stoji 1000sk...ale keby usetrim na kociku ako ty, tak mozno zainvestujem viac do postielok, na nete su krasne, nadherne, ale drahe ..tak taku paradu si odpustim, keby kupujem len jednu, tak sa vysantim, ale takto...
Tvojka ty nam ale rasties, ake brusko,ja som si pozerala album cherry a teda ked som videla to brusko, mam dost, ved take ja neodnesiem...a neboj, najdeme aj my nejaky kocik, mne sa tiez ten TFk paci, tak uvidime, ak manzela spracujem na tu vystavu a podla pocasia, tak som nan zvedava aj ten firstwheels, ale jedna babula mi pisala, ze ten ma malicke vanicky..nuz, ale co cakat, ked su vedla seba dve babatka, nemozu sa roztahovat ako jedno...
Peti ake su priblizne rozmery tych vaniciek na tvojom, myslis ze napratat fusak do tej sportovej nebude problem?

mici11
15. jan 2009

Janulka 🙂 diky, na tej stranke sa mi zdaju ceny fakt dost v pohode 🙂

petkaerdal
15. jan 2009

Jani,ja z netu nechcem objednat,ja nerada,kym neuvidim,kupim z obchodu,ale tiez hladam samozrejme najlacnejsiu...ale ja myslim,ze to predavaju bez matracov,ci s nimi???
tiez kupim dve,ale poskladam len jednu,aby sme mali neskor rovnake..a rozmyslala som aj nad tym baldachynom,paci sa mi to,ale vyhadzovat peniazky moc nemozme,lebo sa stahujeme a dve deti budu vela stat..takze setrime 😝

Jani o tej cherry ani nehovor,ja som to brusko videla tiez a mam naozaj z toho strach,celkovo ,ako s tym zit 😅 ved to sa ani nevyspime a som prekvapena,ze tie deti tam vydrzali tak dlho 😕

ten frist whells ma malicke vanicky,ako koelstra,vcera som to pisala,mne sa hned od zaciatku zdali uzke,na leto ale staci myslim a tento co mam doma ma teda volnym okom viditelne rozdielne vanicky,myslim velkost,ako koelstra...urcite o 4cm jedna..co je dost,tento rozmer je dobry..pozerajte kludne 78cm,vojde cez dvere,ta koelstra a ten frist mali Janka 68cm!!

do tej sportovej verzie urcite nebude problem dat fusak,vcera som to skusala aj vo vanickach,velmi dobre to pasuje a je to priestranne,ta sportova verzia ma sirsie sedacky,ako vanicky,pretoze vanicky su vlozene v tej sportovej sedacke...o to sa neboj,sirkov mi pripada ta sedacka taka ista,ako na kociku pre jedno babo
kludne ti to zmeriam,ak chcem a potom na metri mozes kuknut 😀

petkaerdal
15. jan 2009

mici,tu stranku poznam,su tam pekne veci...tebe sa nakupuje pre jedno babo 😝

janula13
15. jan 2009

Petka, presne, na dve treba setrit a poviem ti pravdu, ja som bola za nejake krasne postielky a baldachyniky, ale uz ma to preslo, ved sa vyspinkaju aj v takej za 1000sk, to je cena len za postielku...matrace este neviem, kupim pekne hniezda a co viac im chyba, baldachyn jednoznacne nie, tak ci tak budu prve mesiace v jednej a potom ich rozdelim ked podrastu... bohuzial nemozeme sa rozhadzovat, mam svoje priority a to co usetrim na dizajnovej postielke ci baldachyne mam kde investovat, kopec veci potrebujeme, keby aj nie pre babatka, tak do bytu, takze som uz trochu viac pri zemi a dostavam rozum..ja som inak bola v tomto hrozna...ale urcite by som si dopriala viac somariniek, keby cakame jedno babo...ale tesim sa na dve, uz si ich predstavujem...
A ozaj uz mate vybrate nove byvanie?To som nevedela...my s mamou palnujeme aspon vymalovat, ak ja budem v stave nejak na jar, este uvidim ci sa uz nebudem plazit s brusiskom 😀 ale mama sa na to tak tesi a vyzeralo by to tu utulnejsie...aspon trochu...

janula13
15. jan 2009

Mici ta stranka je fakt fajn aj ceny tych suprav...popozeram aj ja, my sme fakt uz rozhodnuty pre tie postielky z ikei a myslim, ze ked tam dam pekne hniezda, bude uplne v pohode, priam pekna 😀 matrace mate nastudovane?ja rozmyslam ze asi molitan s kokosom, ale neviem este, spytam sa kamosky aky ma...

petkaerdal
15. jan 2009

presne Jani,aj mna to preslo,chcela som co najkrajsie veci,ale naozaj ,ked mame mat dve deti si to musime premysliet,lebo kupovat postielky po 10 000 je riadna palka a to este aj dve..no naco a tym babätkam to bude jedno..ked kupime pekne navlecky a ten baldachin,bude vyzerat rovnako krasno,ako nejaka draha
a my tiez potrebujeme peniazky do bytu,budeme sa stahovat,mozno az neskor,ale budeme..bude treba novu kuchynsku linku ,takze sa zidu 🙂
vybrate-nevybrate,teraz sme v statnom podnajme,ale tu dostavas byty podla toho,kolko clenna ste rodina,takze mame jedno izbovy,prerobeny sice na dve ,velkometrazny,nieje taky malicky...chceme kupit byt,ale su drahe,tak rozmyslame,ci platit drahy podnajom(ked budeme mat 3 izby) alebo platit radsej za svoje(pozicku aspon nieco musime)....stale hladame a pozerame,co je na predaj,ale pre istotu sme si poziadali o statny ,ale väcsi a to moze trvat aj pol roka,tak rozmyslame,ako to tu porozmiestnovat,aby sme sa sem popripade na par mesiacov vmestili,budeme tu natlaceni,ale vydrzime ...asi takto sme na tom..

petkaerdal
15. jan 2009

Jani,porad s tymi matracmi,ja nema paru o tom 😅

tie akcie maju stale v tej Ikea,ci to je normalna cena? je to tam stale? aka farba? v ikea som tu nebola,bo drahy povedal,ze je najdrahsia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre