Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
16. feb 2009

ahojte 😉
ja som dnes nejaka mrtva,nic sa mi nechce,cely den driemem...

co robkate?

tvojka
16. feb 2009

Ja už som tretí krát pustila pračku,idem sa trochu natiahnuť a pôjdem umyť riad...A potom niečo spapkať 😵 .

petkaerdal
16. feb 2009

ja tiez periem tvojka,tiez som prave umyvala riad,len sa tak doma motkam,nic sa mi nechce,to pocasie je o nicom

ozaj kocky,nemate pocit,ze vam opuchaju niekedy ruky a nohy? alebo teda neopuchaju vam?
mna niekedy velmi bolia ruky,zapästie a mam to take spuchnute,neviem z coho to moze byt 😕

tvojka
16. feb 2009

Peti,ja zatiaľ neopúcham.Ale v tehu môžeš mať opuchnuté končatiny,myslím...Len mi je divné,že ťa to bolí.Pre istotu to spomen dokymu,možno ti navrhne nejakú dietku 😝

babulka123
16. feb 2009

ahojte takze hlasim ze Pahu prezili PK vsetkych 6 embrijok, zajtra o 11 maju vklad a ja sa taaaak velmi tesim ,... minimalne ako PAHU ...

vsetky vas pozdravuje.. cmuuuk

tvojka
16. feb 2009

Babul,to je úžasná správa!Určite sú to silní bojovníci,verím,že to tentokrát výjde!Pozdravujeme ju a posielam vírusíky(aj ked mi je jasné,že ty si ju už dobre oplula 😀 )

babulka123
16. feb 2009

tvojka dakujem za Pahu velmi... ja neviem preco ale som nejako presvedcena ze jej to vyjde.
ja som jej venovala takeho anjelika ako mam ja v albume a mne priniesol stastie tak verim ze aj jej.. v stredu s nou budem tak sa na nu velmi tesim ..

dnes to tu nejako viazne..niie?
idem do BA lebo mi volal kamarat ze spravil plnenu papriku tak idem na veceru .. mnaaam uz teraz sa tesim , a zajtra snad budem viac..
stale ma boli neskutocne ta lonova kost ale snad si aj zvykam na to pomaly, tak uviidime uz nech je stvrtok , mam poradnu a teism sa ze zas po mesiaci uvidim svojho krpca...

petkaerdal
16. feb 2009

tvojka,dr. to spomeniem,boli ma to najmä v zapesti,ked ho ohnem,akoby ma boleli nejake klby alebo co 😢

pahu prezilo vsetkych 6 embyjok PK? super,to je krasa,bude mat aj na mrazenie

babulka123
16. feb 2009

petka.. to mozu byt aj oopuchy.. ono to bolieva..
ale aj klby...mozno ti chyba uz kalcium alebo tak.. a mozno je to z pocasia.. tazko povedat..

ale si rada uz mas polovicu za sebou to je super nie?

a Pahu.. noooo ja viem ze sa jej to podari.. tak ako si to ty cele prezivala somnou ja som tak s nou .. vies nejako od zaciatku ako sme sa tu zacali bavit s nou tak sme si velmi prirastli k srdcu.. je to proste moja krvna skupina.. heheheh
nie ze by ste vy neboli.. cmuuuk este ze vas mam...

janula13
16. feb 2009

ahojte, tak mne nesiel pc, tak som tu nebola, ale manzel, sikovnik uz spravil..tak som aspon konecne rozmrazila a umyla a pretriedila mrazak a chladnicku..
Tvojka, dnes som nafotila deky, to su take teplejsie, skor do fusaku asi az, ale nie uplne hrube, take mäkkucke, tak ked si MM oddychne pridam foto, a aj brusko sme fotili, no keby to vidite, z 20 foto asi 3 pekne, nuz co uz, nie som fotogenicka, Mm povedal ze on vylepsi techniku fotenia a ja tvareniea sa 😀
petka, mozno si si nevsimla, aj ja som sa tu uz stazovala na prave zapästie, bolelo ma asi 2 dni, dost neprijemne a trpne mi prostrednik, ale uz je to prec, je to normalne v tehu, hromadi sa voda a ta tlaci na nervy..ja som nevedela ci to mam z toho ci zo zmeny pocasia, kedze to zapästie som mala po havarke zosrobovane..ale citala som tu na MK o tom, takze je to v norme, ale spytaj sa lekara aj ja sa planujem v stredu...a samozrejme nozky opuchaju tehulam, mne este nie, ale kamoska sa mi akurat stazovala, ze jej uz zacali, sme rovnako tehotne..vykladaj si ich, mozno studene sprchy, skus nejaky gel, spytaj sa lekara, ale asi to hlavne treba pretrpiet, to su len tehotenske neduhy..
babul super , Pahu mi robi radost tak ze ju velmi pozdravujem, ked s nou budes, ved som jej aj pisala IP 😉
Inak mne je to divne, ale mne je uz par dni celkom fajn, len si uzivam kopancov, keby este ta zaha zmizla uplne, to by bolo idealne..ale viem ze cochvila sa budem zase na nieco stazovat 😉

janula13
16. feb 2009

a este, vcera som sa dobre bavila na bruchu, jednak zase divoke presuny, najhorsie ked sme boli v Metre, ale neva, ale potom doma ked som sa vyvalovala, tak mi zrazu navrel taky tvrdy hrb na bruchu, tak sme sa zabavali, poriadne nam niekto ritku vytrcil, tak sme ju hladkali, sranda, mala som uplne hrbate brucho 😀

tvojka
16. feb 2009

Jani,ja mávam také hrbaté brucho hocikedy.Tiež sa mi tam posúvajú,dnes som si ich konečne natočila,lebo som čítala,že už pomaly nebudú mať miesto a nebudú tak tancovať,tak aby som to mala zaznamenané 😵
Som zvedavá na tie deky aj na brucho.
Ozaj,ja som nás objednala na fotenie v ateliéri v Senci u Katky Húsenicovej,Jani,nepoznáš?Má ale dosť obsadené,volný termín mala až 10.3.

mauzos
16. feb 2009

caute baby
Janula, kde je to Tvoje nafotene pupco? uz som zvedava 😝

mici11
16. feb 2009

Ahojte babenky,

Ja vas chcem len pozdravit, mam fofry a vela roboty. Zajtra idem na 4D, tak drzte palce, aby sme vedeli co cakame 🙂 , ale hlavne aby bolo babo v poriadku. Zajtra sa ozvem, ale az vecer.
Cmuky cmuk drzte sa zlaticka.

tvojka
16. feb 2009

Mici,tak držím palce a horím nedočkavosťou!!!

janula13
16. feb 2009

Joj Mici, tak len kvoli tebe zajtra zapnem pc 😀
mauzos, nuz, MM sa vratil ako jemny marod, bol obskakovat choru svokru, tak zalahol a lejem donho vitaminiky, tak ho nejdem s tymto otravovat, ja to vlozit neviem, vlozit by som aj vlozila, ale on to vzdy este nejak zmensuje, a to ja zatial neovladam...hlupucka som 😅
Tvojka, ja som mavala take trosku vypukle, ale vcera to bol rekord, doterajsi, aj ked viem si predstavit co bude tak o mesiac, konicek hrbacik bude suviks 😀 no moji este maju plac ocividne, tak je to niekedy divoke, ale tesim sa kym ich citim, brusko sa natriasa pri kopancoch, tak este migracie pokracuju...Ozaj a ta katka Husenicova mi nic nehovori, nema web, zeby som mrkla...a ma dobre ceny?ja chcem nejaku peknu fotku na pamiatku, myslim ze je to krasne, aj s manzelom, ved je to zrejme moje prve aj posledne tehu...mne sice slubil kamarat, ze koncom marca, zaciatkom aprila ze pride z Prievidze a nafoti, tak dufam ze hej, robi pekne foto, je to sice len jeho hoby, ale paci sa mi jeho styl, fotil nas aj na svadbe...a krasne foti deti, take prirodzene a vesele a neumele fotky...

mauzos
16. feb 2009

no dobre no Jani, tak este vydrzim 😀 MM Ta to naschval nenauci, aby mal prehlad, co tu davas
😉

janula13
16. feb 2009

presne tak mauzos, presne tak 😀 😀 😀 ale nie, to skor musim ja davat pozor co mi prida do albumu, on ma velky zmysel pre humor, tak ho musim kontrolovat.

Inak tvojka pozerala som tu Katku husenicovu, fakt krasne foto a to som nevedela, ze to mame tak na skok..hm, zvazim..pocuj, tak to mozete prist k nam po foteni 😀 idem hajat s tym mojim marodkom...dobru..

tvojka
17. feb 2009

Ako už v posledných dnoch býva zvykom,otváram našu dnešnú diskusiu 😵
Vstávala som ako na anglinu,ale potom ma manžel ukecal,nech sa tam v takomto počasí netrepem,aby som sa niekde nenatiahla...Tak už visím na nete.
Jani,videla som len Katkiné fotky s deťmi a páčili sa mi,tak dúfam,že aj bruškaté budú pekné.Vlastne aj kamoška sa tam bola dať nafotiť pre svojho frajera a urobila jej pekné foto.
Cena sa vraj pohybuje cca 1000Sk(ja ešte furt v korunách,ale ona mi to tiež tak povedala 😀 ).Web stránku nemá,vraj preto,lebo jej odkukávali námety iní fotografi...Tak nám tam poukazuje nejaké fotky a povieme si,čo by sme tam asi chceli.
čo sa návštevy u vás týka,moc tomu neverím,že by som mužíka stiahla,on nie je zrovna návštevný typ 😖 Ale skúsiť to potom na neho môžem,dakujeme za pozvanie.
Všetkým pekný den želám 😵 😵 😵

petkaerdal
17. feb 2009

dobre ranko kocky 😉
tvojka,uz niesom take ranne vtaca,tusim si ma ty vystriedala,co nevies spavat teraz ty? 😀

mici,drzkam palce,som zvedava,ci je to este stale baba 😉
ja idem zajtra,uz sa velmi tesim,dufam,ze nam tiez niekto zajtra potvrdi tie baby

babulka123
17. feb 2009

kuuuuuk ... to kukate ze aj ja som uz hore co ??? heheheh

vcera som bola s mojim drahym na futbale.... anoooo aj ked to tak nevyzera tak marek hral futbal.. tak som si tam sedkala a vytesovala sa a bolo mi fajn.. az na to ze moj drahy si vyvrtol clenok.. baby keby ste to videli.. taky ho ma napuchnuty desne, musimm mu ist kupit octanovu mast.. hehehe chuda dnes aj ostal doma lebo by si ani topanky neobul, uvidime co bude zajtra..

petkaerdal
17. feb 2009

ahoj babul,tvoj drahy a futbal? 😉

babulka123
17. feb 2009

petka hovorim ze to znie neuveritelne ale je to tak.. heheheh

len som mu povedala ze si vybral velmi blby cas.. 10 rokov nic nerobil, a ked som ja doma na rizikovom tak riskuje.. hehehe neviem kto by nas zivil keby ostal PN

tvojka
17. feb 2009

Peti,ja vstávam skoro každý den s mužíkom,len väčšinou potom ešte zalahnem.Dnes som rovno sadla ku compu.Ale dlho spať nevydržím,pobolievajú ma rebrá.

Babul,tak snaživec-futbalista? 😀 Trochu ho poobskakuj a nech sa rýchlo zotaví.Aj ked viem,že vyvrtnutý členok býva záležitosť na dlhšiu dobu...
A živiť vás budú kamaráti,čo vám tak radi navaria 😀

babulka123
17. feb 2009

tvojka hehehehe vcera sme este potom boli u kamarata na plnenu papriku.. hehehehe takze ano mas pravdu .. hehehehe
a obskakujem, ranajky uz ma na stole len este haja...

petkaerdal
17. feb 2009

tvojka,ja citim uz par dni take pichanie v pravo pod rebrami,mala si to aj ty?

ja tiez vstavam s mojim o 5,ale to idem este spat dalej,to je prilis skoro na mna 😀

co planujete dneska robit? ja pojdem asi pozriet niekam do mesta,troska sa prejst

babulka123
17. feb 2009

ja idem dnes prat. mam tu vela pradla a troska popratat, ale pojdem aj von troska..
kamoska isla dnes do nemocky na kotrolu ci uz rodi alebo ani nie, termin mala 14 a zatial nic, tak ak ju pustia pojdem pozriet aj ju..
a taaaak a mooozno si pojdem poobede postavit snehuliaka.. milujem sneh.. som ako male decko v tomto...
taaak by som lyzovala ale co uz.. ale ja to tento rok este stihnem.. v decembri som na svahu .. heheheh na sedacke nakojim a huraaa uhanat na lyziach dole.. marek nelyzuje tak bude upevnovat vztahy s nasim babatkom hehehehe

tak dobre som to vymyslela.. ja stom taka sikovna 😀 😀 😀 😀

tvojka
17. feb 2009

Jééj,tak vy sa všetky chystáte do mesta na prechádzku?To len ja musím doma trčať?Tak by som šla von!Ale viem,že keby sa natiahnem,tak to potom oľutujem,že som sa tem trepala a nečušala doma.

Peti,mna nepichalo pod rebrami,mna to normálne pobolieva,ako zvykne bolieť chrbát.Ale čítala som,že maternica rozťahuje spodné rebrá a tak to môže bolieť.Tak to mám určite z toho.

Babul,dobre si to vymyslela s tým lyžovaním.Len aby si nedopadla ako moja sesterka,ked sa vybrala s mužom lyžovať len na otočku a potrhala si nejaké väzy v kolene a hned skončila na operačke...A doma 3 mesačná dcéra!Veru nestálo to za to.
Ale to ti samozrejme ani v najmenšom neprajem,len ťa upozornujem,že treba myslieť aj na to...

tvojka
17. feb 2009

A ja dnes pokračujem v praní,lebo včera som to už nemala kam vešať... 😝
Len kto mi to požehlí 😕

babulka123
17. feb 2009

tvojka.. hehe no dakujem pekne, to si nechcem ani len predstavit..
ja mam vzhladom na moje kolena silne ortezy na lyzovanie, bez toho by som sa nepostavila ani na svah a prudko uvazujem ze na prave koleno si ju dam aj teraz ked pojdem von.. takze v tomto sa tvarim ze somm zodpovedna.. heheh eto je ako z pesnicky..

ale nie, viem co to je mat nohu v sadre par mesiacov, a tak sa snazim chranit sa ako da.. som ozaj dobry lyziar ale uz ani z daleka neriskujem alebo nelyzujem takym stylom ako pred ja neviem 10 rokmi ked som sa snazila to robit zavodne, mala som sancu ale ... takze tak..

ale aspon snehuliaka huhulaka by som chcela dnes postavit len neviem ako lebo mareka dnes von nedostanem ani nahodou .. ale ja nieco vymyslim

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre