Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
3. mar 2009

janulka.. ja sa chystam na tu vystavu so sestrou v piatok, nebude tolko ludi.. pridate sa???

mau dobre ranko

petkaerdal
3. mar 2009

ahojte 😉
babul,ty co tu tak skoro?

mauzos 😉

babulka123
3. mar 2009

petka tiez som v soku.. zobudila som sa a.. cumiiiim .. hehehe
kukam na nete co spravit s tou mojou zapchou co mam a boli ma cele brusko.. dokonca som sa prinutli vcera aj dnes zjeds jogurt a to je uz ina obeta.. je mi z neho sice blbo ale snad pomoze..

a musim ist na postu a potom nieco porobit.

a marek ma dnes svoju 1 hodinu anglictiny... Janulka, dufam ze budes na neho hrda...
jediny problem je ze mi utorok a stvrtok bude chodit domov az o pol osmejh 😢 😢 😢

petkaerdal
3. mar 2009

Jani,tak sup sup,ide sa na kupovat,mas teda dovod a bodynka bude treba,ja mam asi tak 4 pre kazdu s kratkym rukavkom
vecicky mi uz davno prisli,su super,kvalitne,urcite odtial objednam,este som dostala zlavu na dalsi nakup a su lacne odtial
a prisli mi uz aj z tej druhej stranky
zajtra mi pridu sady do postielok,tak sa vytesujem,
dneska idem kuknu ten sterilizator este,lebo jeden z 50 eur bol v akcii za 20

petkaerdal
3. mar 2009

babul,co planujes v sobotu okolo obeda? lebo dneska asi skocim do toho obchodu este,ze by som to zobrala,stretli by sme sa niekde v BA,niekedy popri dialnici? by nam najlepsie vyhovovalo

mauzos,ako chalani

moje baby,kopaju o 106,bublinkovat sa im uz nechce,v noci,ked dosiel drahy som nemohla zaspat,lebo Selinka sa hrala na ventilator tusim,robila nejake premety... 😀 😀 😀

babulka123
3. mar 2009

peti kedy asi okolo obeda?
dosla by som bo BA nieje problem .. pojdete z viedne tak niekde na obchvate mi to nerobi problem.. aby ste nemuseli zliezat z dialnice ale by ste pokracovali dalje.. alebo potom niekde v avione a dame aj kavu????

petkaerdal
3. mar 2009

kavu nedame,my sa vzdy ponahlame a kedy babul,to ti neviem povedat,u nas je to take nevyspytatelne,nas nic netlaci,nesuri,ja necham mojho vyspat a potom by sme sli,to by som ti dala v piatok vedietze priblizne kedy,len ci by si mala po obede cas teda...

babulka123
3. mar 2009

nieje problem.. ideme do BA tak mozno pridem sama mozno aj s marekom .. nieje probloem.. chodite cez Berg?
nieco vymyslime.. popripade mi zavolaj cez skype.. budem tesit

petkaerdal
3. mar 2009

nie cez berg uz dlho,ako je dialnica
cez Jarovce,ktoru punpu mas najblizsie popri dialnici??? ved vies kadial chodime,nie?tak na niektorej z pump...

babulka123
3. mar 2009

nooo toto este domyslime..

petkaerdal
3. mar 2009

takze,ak tam dneska ideme,tak ti to kupim,ja chcem ist,uvidim,co povie drahy,ked vstene,ale pojdeme asi

mauzos
3. mar 2009

babul, ja mam opacny problem, dnes som bola uz dva krat na velkej 😀 mne nejak nenormalne v tehu spaluje, ale nestazujem sa 😀 😀

Peti chalani super, vcera sme boli prvy krat na prehliadke v nemocnici u porodnika. Vsetko je tak ako ma byt, maju 2000 a 2100 g, tak sa vytesujem. Jedine minus je, ze su obidvaja priecne, takze to vyzera na planovanu sekciu 😒 mam prist o dva tyzdne a mozno uz dohodneme aj termin. Slubil, ze 1.4. to nebude 😀 😀

babulka123
3. mar 2009

mau.. ja ti zavidiiiiim
hehee zlaty ze ti to nespravia 1.4.

petka. vopredd veeeelmi dakujem

petkaerdal
3. mar 2009

to som uz vcera citala,super vaha a mozno sa chalosi otocia este 😉
no 1.4 by bol zaujimavy datum 😀

ozaj,aj ich uz volate po mene? myslim,ci uz ma kazdy v brusku svoje meno,lebo my sme im uz teraz priradili mena

petkaerdal
3. mar 2009

babul 😉
mau,tak tvoji chalani budu aprilovi,ako ja 😀 😀

babulka123
3. mar 2009

petka.. a nepomiesaju sa pri porode?? ze ktora je ktora? hehehehe

petkaerdal
3. mar 2009

no babul,ved nad tym sme rozmyslali,ze musime dr. povedat,nech povie,ktora je prava a ktora lava,teda prve dieta a druhe dieta,tak ich tu lekari volaju 😀

babulka123
3. mar 2009

noo to bude zaujimave..
to mas ako ja.. tym ze nevieme co to bude tak hovorime tak ze babatko a tak .. ale ja neviem preco stale hovrim sak chalan ma miesta a tak.. neviem nejako podvedome citim ze to bude chlapec..

petkaerdal
3. mar 2009

no ty budes mat ale babu,ked ma mici toho chalana uz,nech to tu mame pekne poparene 😀
aj ja som citila,ze to bude chalan,ale uz nie,budes mat babu 😀

mauzos
3. mar 2009

my ich volame menami od 20 tt, kedy sme boli na morfologickom usg a potvrdili nam, ze su to chalani. Ja ich mam nad sebou a ten vrchny je stale o trosku vacsi, tak sa nam snad nepopletu 😀
peti takze ty chodis smirovat do dvojiciek? 😲 co sa nepridas aj pismenkami?

babul, takze ty bu si chcela chlapceka? tak ho budes mat, ver mi, ja som bosorka 😉 aj jarke som vyvestila dievcatka a aha vcera sa jej aj narodili 😀 😀 😝

mici11
3. mar 2009

Ahojte babenky,

Peti z ktorej stranky si este objednavala okrem raj deti?
Babul mne na zapchu pomohli susene slivky s jogurtom. Moc mi to nechutilo, ale ucinok to malo. Teraz si davam susene brusnice a tiez to zabera. Skus 😉
Mauzos ahoj.

Babenky vam je super ste tak blizko od seba, a ja tak daleko ☹ 115 kilakov od BA ☹

babulka123
3. mar 2009

no tak sa dohodnite vy dve caroejdnice.. nie ze z toho bude chalan s babskymi navykmi heheheh
je to jedno ci to bude baba ci chcala budem to lubit ako svoje 😀 😀 😀 😀 😀

ale viem si predstavit saticky, dlhe vlasky copceky.. juuuj no uvidime

petkaerdal
3. mar 2009

no ja tam kukam,citam ,no smirujem,co ja viem,co sa nepridam...
a ty ich mas nad sebou? to som nepocula,som myslela,ze vzdy su vedla seba,musim sa opytat janky a tvojky,ako ich maju,ja ich mam teda od zaciatku vedla...ako to je

babulka123
3. mar 2009

mici .. my to dobehneme potom s tou babou hehehe svatka ze??/

brusnice ano? citala som teraz este ze vlaznu vodu s citronom rano.. tak uvidime..
rano som si dala jogurt s vlaknikou tak uviidme ale som hladna z toho tak musim este nieco dotlacit a idem na postu .. dosla mi prebalovacia podlozka.. tak potom pridam foto..

petkaerdal
3. mar 2009

mici ahojky
objednavala som z tej www.lufibaby.sk a som tiez spokojna velmi,nemaju sice moc siroky vyber,ale ja som objednala a fakt su vecicky kvalitne

babul,ty mas est este zapchu,daj si dzusik,to pomaha

mauzos,ozaj,inak aj mne nejak rychlo travi,ako tebe,ja som myslela,ze to tak vela jem,ked tak casto musim,ale ked aj ty,asi je to v norme 😀 😀

mici11
3. mar 2009

Babulka ano ty moja svatka 😀 😀 😀 uvidime uvidime 😉
Inak mne moc vlaknina nezaberala ale, tie slivky a brusnice ano 😉 a chvilku aj acidko nalacno.
Oki pridaj potom foto a odkial si objednavala?

mici11
3. mar 2009

Peti diky idem pokukat 😉

babulka123
3. mar 2009

petka ... mne nie.. 😠 😠 😠 😠

idem do toho obchodu kupit susene marhule, citrony, zeleninu biely jogurt a tusim si to dam vsetko naraz heheheehehhe

petkaerdal
3. mar 2009

no pokukaj mici 😉

mauzos
3. mar 2009

no babul peta ma predbehla s tou vestbou, tak neviem neviem ☹ no ved za chvilu sa dozvies 😉

ja ich mam od zaciatku nad sebou, si pekne lezkaju a asi tak ostanu az do porodu, je im tak dobre. Janka nevie ako ich ma, v nedelu jej povedia na 3D.

babul aj teply dzus je na to dobry, rano nalacno

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre