Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
5. mar 2009

Babul aj dnes bude English is easy.... 😀 😀
No a to spalovanie mu aj ja zavidim, ale on by rad pribral len sa nejak neda 😒 No co uz.

petkaerdal
5. mar 2009

mau ,aj ja som mala chlapa,ako z koncentraku a teraz 😖 tlsty nieje,ale je uz na hrane
dobre ich zivime asi 😀

mau,nemas nejaky receptik na ten nakyp? urobila by som ho 😉 chuti mi nieco sladke,inak mam tiez navarene zo vcera

mici ahoj,ty to neprehanaj s pracou 😝
ty mas 62kg? som myslela,ze viac,vyzeras na tej foto na viac,ja mam 73kg teraz,otehu som ,ako 63 a pred prvym ivf som mala 56...ide mi to pomaly ale isto hore 😖

petkaerdal
5. mar 2009

mici,tvoj je,ako moja segra,ta nech robi,co robi,stale ma 48kg 😖
tak ty mas doma zase take sparatko,my mame valibukov 😀

mici11
5. mar 2009

Peti ano 62 kg, vcera som sa vazila na poradni, no ale na mna je to dost, ved som krpec mam 163cm 😀 Pred tehu som mala 54kg. No veru sparatko, za to nemozem ani ja nejak priberat, teda nemyslim samozrejme teraz pocas tehu, ale normalne

babulka123
5. mar 2009

hehehehe kam sa ja hrabem so svojimi 90 kg. hehehehehehehe ale ja viem ze po tehu to pojde dole, rozhodla som sa plne sa tomu venovat.. a neprestat.. ja potrebujem aspon na tych 75 kg sa dostat.. pre mna to bude takyyyyy uspech.. hehehehe

tvojka
5. mar 2009

Ahojte,
tak aj ja som už tu.Ráno som bola na angline a teraz kým som vás dočítala...

Peti,ty si tej Mici zložila aký kompliment,že vyzerá na viac kg 😀 😀 😀
Už ti niekto poslal ten recept?Myslím,že jeden mám,ak chces...

Malovať budeme na bledožlto,už sa na to teším,lebo teraz máme biele steny a je to také nudné...

Nevieme čo je s tou Jankou?Dúfam,že sú v poriadku. 😕

Inak valibuka mám aj ja doma,má 198cm a cca 109kg,ale pri tej výške sa to rozloží,neni tlstý.A hlavne ked sa trochu oteplí,začne behávať a zhodí to.V tomto ho obdivujem,že ked si povie,že schudnem,tak naozaj schudne.

petkaerdal
5. mar 2009

mici,tak malinka niesi zase,mas iba o 5cm menej,ako ja,to nieje vela
ja by som este niekedy v zivote chcela mat vahu nejakych 55 😖 neviem,ci sa mi to podari

u nas prsi,ako je uvas?

mici11
5. mar 2009

Peti aj u nas prsi ☹ a musim ist do mesta, no co uz. Peti ja by som tiez mala rada este 54Kg, a o mojich povodnych 50 Kg uz mozem asi len snivat 😀 😀 Ved uvidime, ak budeme kojit, malo by to ist lahko dole. Aspon kamosky maju take skusenosti

petkaerdal
5. mar 2009

no to o povodnych 50kg a krasnej postave moem ja ozaj len snivat,ale brala by som tych 55,ty mas k tym 50 ale ovela blizsie,ako ja,tebe sa to moze podarit...ale mne to tie ivf-ka dost urobili,po nich mi ostalo a samozrejme aj teply chlebik kazdy den o mojho z prace 😅

mici11
5. mar 2009

Peti no ved uvidime, ved aj ja este iste priberiem a ty mas vacsiu sancu schudnut nakolko budes behat okolo 2 babatiek 😉 . Ale vies tie kila nejak pojdu dole, hlavne nech mame zdravucke babatka 😉 🙂
Idem do mesta zatial pa

babulka123
5. mar 2009

mici papa a davaj pozor..

petka kamoska pribrala pri dvojkach 20 kg aj to zacala priberat v 5 mesiaci.. vacsina bola voda a ked odchadzala z porodnice tak mala minus 22 kg. takze este 2 kg na vyse tam nechala a teraz ma po 4 mesiacoch dalsich minus 5 kg.. takze pohodicka neboj.. a to mala nejakych 65 ked otehotnela..

petkaerdal
5. mar 2009

ved mne mici nejde ani tak o tie kila pre tehu,ale viacej o tie co som mala predtym,vtedy som na to troska kaslala a pribrala,tie chcem potom zhodit,inak je jasne,ze prvorade je zdravie nasich babätiek

ved uvidime babul

co je s Jankou?????

tvojka
5. mar 2009

Babul,
chcela by som dopadnúť ako tvoja kamoška 😎

babulka123
5. mar 2009

neviem coje s nou.. mozno ese spinka..

nema nahodou poradnu dnes???
tvojka neboooj s dvojkami budes mat tolko pohybuuuuu

mauzos
5. mar 2009

peti nakyp som v zivote nerobila, takze Ti neporadim. Ved kukni na nete, tam toho musi byt plno 🙂

no baby ne take ste vsetky chude, ja sa radsej ani neoriznam kolko vazim, aby ste neboli navela 😀 😀 😀 😝

Janula ma uz druhy den velke cervene acko, dostane po tej suchej ritke 😠

babulka123
5. mar 2009

mau a ty si necitala kolko mam ja??hehehe co hovoris o chudosti??hehehehe ale nejako som sa s tym naucila zit a komu sa nepacim nech sa nepozera.. heheheh

peti a ty si ma videla nieje to az take hrozne ze nie??? hehehhe

mauzos
5. mar 2009

dobre no Babul potesim Ta, ja mam este viac ☹

babulka123
5. mar 2009

neveriiiim 😖 😖
a co ??? hlavne ze sme zdrave nie?? prosim ta, ja si z toho hlavu nerobim .. potom poriesime.. a okrem toho baculky maju vacsi zmysel pre humor ... hehehehehhe

janula13
5. mar 2009

ahojte maminky, tak vy sa o mna bojite, ci len cervene acka mi pribudaju, mauzi? 😀
babulky, povenujem sa vam, teraz musim zalahnut aspon na hodinku, vsetko som precitala, ale mam dost, vcera som mala poradnu, des a hruza, este teraz ledva chodim, ale to chodim ledva aj tak..a potom sme boli-ja taka rozbolena v ikei a avione, prisla mi kamoska, spala u nas, tak aj preto som tu vcera nebola, pred chvilou som ju odprevadila, dobre ma vyfukalo, paradne som zmokla, kedze som sa s mojim bolavym podvozkom nevedela gulat rychlejsie a nemala som dazdnik..takze som nevyspata, unavena, ubolena a boli ma hrdlo, tak idem na chvilku vylozit nozky a potom sa vam povenujem...
Mauzi...ze suchej ritke..to pobavilo 😀 😀 😀 prides mi osobne nalozit?ale to bude boliet, mna fakt vsetko od pasa dole boli, aj ked je to lepsie ako vcera..a este aj trochu spinim ☹

babulka123
5. mar 2009

janulka.. drz sa budeme potom cakat.. aneboooj ked ta potesim teda nepotesim ale moja lonova kost este stale krci od bolesti.. kazdy pohyb boli jak cert..

rebo
5. mar 2009

Čaute baby, mám ďalší stres. Dnes o 10.00 som začala slabo krvácať. Dúfam, že sa to nespustí na krámy. Mám ich dostať v nedeľu. Doktor mi síce povedal, že môžem slabo krvácať, ale ja myslím už len na to najhoršie.

babulka123
5. mar 2009

rebo.. neboooj ja som krvacala od 9DPO cele prve 3 mesiace..

petkaerdal
5. mar 2009

babul,nie nieje to horzne,normalka 😉

Jani,preco den a hruza na poradni??? 😕

mauzos
5. mar 2009

janula jasne ze sa o teba bojime ... co myslis, preco ta tu nahaname? Ale mas odpustene a acka mazem 🙂 len si pekne oddychni.

rebo neboj, aj ja som mala sice nie vyslovene krvacanie, ale take spinenie akokeby na krvacanie a vsetko bolo OK. Mysli hlavne pozitine, kramy si ani nepripust a prajem ti aby ti aspon nablizsich 9 mesiacov neprisli 🙂

a babul fakt mam viac, nesrandujem 😀 ale tiez ma momentalne z toho hlava neboli. Ako si aj ty napisala, potom poriesime 😉

rebo
5. mar 2009

Babulka a ako si krvácala?

babulka123
5. mar 2009

cela mala intimka krv, normalna cervena.. potom nic, potom po 2 dnoch znova a toto dookola.. stale 3 mesiace.. poviem ti na psychiku super..

rebo
5. mar 2009

Tak ja zatiaľ len slabo krvácam, ale strašne bojííííííííííííííííím.

babulka123
5. mar 2009

to ti verim .. neboj sa , kolky si den po vklade???

rebo
5. mar 2009

V nedeľu som bola, čiže s nedeľou piaty.

babulka123
5. mar 2009

nemoze to byt uhniezdenie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre