Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mauzos
10. mar 2009

no ved moja rec 😉

mauzos
10. mar 2009

a co je s fotkou tvojho banderka? pockaj ako ta zacne zase petka bombardovat 😀 😀 si slubila ze dnes odfotite 😝

janula13
10. mar 2009

Mauzi musim pockat kym moj sportovec dobicykluje na stacionarnom a potom ho donutim..ved to, Petka nezabuda, ja ano, esteze mam teba..idem nachystat fotak nech nezabudnem 😀 inak maly ma poriadne okopava, neda si povedat, co tvoji fesaci? 😀

mici11
10. mar 2009

Jani diky za info o Babulke, ak s nou budes volat, ze ju pozdravujem. Verim, ze tam nebude dlho, hlavne nech jej pomozu.
A dik za komplimenty 😉

mauzos
10. mar 2009

takze este nemam az taku sklerozu? 😝
moji su kludni, uz nemaju miesto 😀 malokedy uz kopu, len par krat za den 😉

janula13
10. mar 2009

nemas, este nie si taka stara 😀
Mici jasne pozdravim, ved ona vie, ze ju mame radi 😀 a komplimenty?nuz co je pravda nie je kompliment 😀

mauzos
10. mar 2009

a ty preco mas? ved si mladsia 😀 😀

mici11
10. mar 2009

Jani 😀

Idem si hodit sprchu a umyt vlasy a oholit nohy a tak... 😀 😀 😀

petkaerdal
10. mar 2009

Jani,ved ja som salko aj cuckala hihi,ale musela som nechat do zakusku...
moj ho prave papa uz druhy krat,veceru nechce,ze ma kolace,ale poslem aj svokre,tak zajtra uz bude po nom

petkaerdal
10. mar 2009

Jani,prave som slohla drahemu laptop,lebo som myslela,ze uz foto je..no kuknem neskor...ale to zase aby som odfotila aj ja
inak ja mam pocit,ze mi nejak banderko podrastlo,normalne to citim

mici11
10. mar 2009

No uz som cela vonavucka. idem zalahnut pred telku ide ordinacia. Pa zajtra

janula13
10. mar 2009

😀 tak resty splnene 😀 ale stalo ma to namahu dostat ho k foteniu.. 😀 vy uz asi vsetky zase cucite na serialiky... 😀

mauzos
10. mar 2009

ja som tuuuu, idem kuki fotecky

mauzos
10. mar 2009

to mas este krpate banderko 😀 mala si dat aj fotku z predu 😉
vidim, ze v ruke uz mas pripraveny kablik k fotaku 😀 😀 😀

janula13
10. mar 2009

ty potvora, vsetko si vsimnes 😀 esteze tak 😀 z predu sme zabudli, bolo to narychlo a to by ste sa smiali ake ho mam krive, desne 😀 no ved ja este narastiem 😀 takze ty ordinaciu necucis?ja som nevidela jedinu cast..ale mam rada napr. teraz pocuvam na CT1 Vsechnoparty s Karlom Sipom, to ma bavi 😀

mauzos
10. mar 2009

ee, necumim. Minule som z nudy pozrela jeden diel asi po roku, ale nejak ma to nechytlo. Sem tam kuknem Panelak, ale ten uz je tiez o nicom. Ja serialy moc nemusim 😒 Prepla som si na CT 😀
inak krpci uz asi hodinu kopu, lepsie povedane gulaju sa 😀 uriekla som to 😉

tvojka
10. mar 2009

babule,tak už sme pofotení.Netrvalo to dlho,pani bola veľmi zlatá,ani som sa pred nou nehanbila(robila mi aj nahé foto 😅 ).Janulka,nemali sme čas,manžel ešte musí pracovať,tak sme sa ponáhlali domov.Inak by som sa určite skôr ozvala,že sa stavíme 😉 .
Jani,máš pekné pupčo,ty náš pavúčik 😀 .Tak ja som "tá pekná"?No pekný kompliment,dakujem 😵

Mici,aj ty máš aké pekné bruško,už riadne veľké 😕 .

Peťka,nech sa manželovi nezalepí žalúdok od toľkého sladkého 😀

Zdravím aj ja Babulku,nech sú čoskoro ok a môžu ísť domkov.

mauzos
10. mar 2009

tvojka aj nam nieco ukazes z tych foteciek? 😉

petkaerdal
10. mar 2009

Jani,peknuckeeee,myslim,ze mame skoro rovnake 😀
tvojka,aj ukazes foto nejake?

tvojka
10. mar 2009

No ukážem,ale budem ich mať až za 2týž.Už som aj ja nedočkavá 😵

mauzos
10. mar 2009

za dva tyzdne? ja som myslela, ze vam ich hned dala 😒 to budete mat klasicke papierove, ci na CD?

janula13
10. mar 2009

tvojka, hej, tak ta moj manzel identifikuje 😀 wow, to budu isto krasne ftecky, tak sa tesim, ze nieco ukazes 😉 Mne by mal 28.3 prist kamarat aj s manzelkou a vraj nas pofotia tu u nas, tak som zvedava co z toho bude, ale nahate nebudu, len take "soft"povedal, to by nam jeho manzelka nedovolila, aj ked ja by som sa nehanbila..fotili nas aj na svadbe..
petka skoro?a kto vedie?ja ci ty? 😀
mauzi tak ako, ja som sa zasmiala na vsechnoparty, teraz cucim na Naha si krasna, tiez dobre 😀

tvojka
10. mar 2009

Mauzi,dá nám ich na CD,budú tam všetky,čo nám nafotila a z toho bude 20upravených.Tak tie snád budú použitelné 😅

Jani,tak to budeme mať fotky cca v rovnakom čase 😵 .Robila mi aj nahé fotky,ale vždy som bola pozakrývaná na intímnych miestach,takže nemám ani na jednej holé prsia...

janula13
10. mar 2009

tak to som zvedava Tvojka co zverejnis 😀 ja uvidim v com nas nafotia, mozno v oteplovackach a zimnych bundach a kukla na hlavu 😀

petkaerdal
11. mar 2009

dobre ranko,
dneska som ja prva,mau ,kde si?

petkaerdal
11. mar 2009

Jani,urcite vediem ja 😀 😀 😀 ale moja je uz starsia,naraz by sme mali fotit

mici11
11. mar 2009

Ahojte babenky,

Tvojka som velmi zvedava na tvoje fotecky 😉 , teda ak nejake ukazes 😉
A ja som tu dnes druha, neuveritelne 😀 😀
Dnes mam zase tu predporodnu pripravu a cvicenie, uz sa tesim 😉 A z na to hnusme pocasie, leje ako z krhly 😒

mici11
11. mar 2009

No od rana same preklepy 😀 to bude den 😀

petkaerdal
11. mar 2009

mici u nas lialo vcera a dneska tiez leje,,,co to uz ani neprestane 😖
kedy ides cvicit?

kde je mau? ved ta tu byva uz rano 😕

mici11
11. mar 2009

No Peti to pocasie je des ☹ O 16:00-tej mi zacina cvicenie, potom je hned ta priprava, postupne nam o vsetkom rozprava o porode, strave, starostlivosti o babo....skratka postupne vsetko. Je to cca do 17:30 - 18:00 Podla toho kolko sa pytame 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre