Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
21. okt 2008

Petka ano to pobolievanie moze byt sposobene tym, ale moze to byt aj roztahovanim maternice. Mna podbrusko sem tam pobolieva do teraz. Je to normalka. Unavena som aj ja. Aj ja by som si zasla niekam na veceru. Ale pojdeme asi v piatok. Uz sa tesim 🙂

csilla76
21. okt 2008

Ahojky 🙂
juj vy ste tu toho popisali kym som tu nebola.
petka jupi gratulujem,ja som to vedela nasa tehulka fajn sa to tu zozbieha 🙂
ja som dnes volala do CAR do KE uz mam schvalenu ziadost,k dokimu idem po receptik na gonal 31.10 a dohodneme sa kedy zacneme so stimulkou 🙂

mici11
21. okt 2008

csilla no vitaj, tesim sa s tebou. Toto je inak velmi plodna tema, takze budeme tu o chvilky same tehulky 😀

petkaerdal
21. okt 2008

Mici,ved som sa najskor smiala,ako mozes stale spat a uz ta plne chapem 😀 😝 aspon nemusime nic robit a je nam to prepacene 😝 😝
Csillka dakujem 😉 tesime tesim
no veru mici mas pravdu,dobre sme to tu rozbehli a kocky idu hned za nami 🙂 🙂
pekny vecer prajem

mici11
21. okt 2008

Petka presne tak 😉 😉 😉
Tiez vsetkym pekny vecer, idem pozerat zahradu 🙂 . Zajtra na mna myslite idem na tu kontrolu. Cmuk vsetkym

csilla76
21. okt 2008

krasny vecer kocky drzte sa.

dior myslim na teba,ako postupujes so stimulkou?

petkaerdal
22. okt 2008

mici ahoj,ja na teba myslim a hned sa tu hlas 😉
dior,tiez som zvedava,ako pokracujes???

dior
22. okt 2008

tak ja mam OPU v pondelok, maju tam riadny naval 🙂 , zatial bol dr spokojny-vajka su aj ich bude viac ako minuile(mala som len 2 ☹ ) ,ale ideme do risku s OHSS-ale verim ,ze vedia co robia, beru mi kazdy den krv a sleduju ma.... uz sa to musi podarit 🙂

tehulkam zelam krasne tehulkovanie a ostatnym, nech sa im to podari 😵

Csilka-dakujem , ledva dycham,ale vydrzim to -musim
Petka-uz bolo aj prve grckanie?

petkaerdal
22. okt 2008

dior,tak to som rada...nevadii,vdrzis to,aj ked ta bude boliet brusko,za viacej vajok to stoji...
nie dior,nic mi nieje..ved som len 10 den od ET ,strasne sa to vlecie..az v piatok idem este len na krv,dufam, hcg bude krasne vysoke...
dior drzime palce na pondelok a hned sa nam tu hlas...
nevies kolko folikov si mala???

dior
22. okt 2008

dakujem 😵

mne to tak leti, myslela som, ze je to uz viaaaaaaaaaaaac,ale vsetko chce svoj cas- ved si este uzijes-aj nadavat tu budes-rada sa pridam 😀

bolo ich tam dost,ale sme to ani nepocitali, dr bol rad, ze su rovnakej velkosti , bol spokojny

petkaerdal
22. okt 2008

tak to je dobre super dior,len nech ich mas viacej,tym aj väcsiu sancu....
no mne sa to vlecie,skoro som testovala,to preto...dneska som len 10 den veru 😉

mici11
22. okt 2008

Ahojte babenky moje,

Som velmi velmi happy, pocula som srdiecko. Bolo to naaaaaaaaaaaaaadherne.Ten pocit nedam za nic. Som 7+4 tt. Dnes mi je celkom dobre a pribrala som kilo. Snad sa moc nevykrmim, ale o to nejde. Hlavne nech je maly v poriadku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
22. okt 2008

mici supeeerrrr...teskam sa s teobu,dufam aj ja budem potom pocut 🙂 🙂 🙂 🙂

mici11
22. okt 2008

Petka jasne, ze budes. Velmi som dnes vytesena. Nic na svete mi nemohlo spravit vacsiu radost 🙂 🙂 🙂
A ty ako sa dnes citis?

petkaerdal
22. okt 2008

viem si predstavit mica,ako sa tesis,aj ja sa budem ,ale neskor 😉
ja sa citim stale tak rovnako,nejak unaveno a zacinam sa citit nejak zvlastne,tak ze som hladna a ked spapam nieco,je mi zle z toho...no asi to zacne coskoro uz aj u mna...
mici,kuk moje foto z dneska

mici11
22. okt 2008

Petka poriadna dialnica. Takze teraz uz len cakas ci jedno alebo dve 😉 . Myslim, ze tehu priznaky u teba prepuknu v plnom prude 🙂 🙂 🙂 .
Velmi sa tesim a nielen, ze seba, ale aj za teba. Fakt som rada, ze ti to konecne vyslo 🙂 🙂 🙂 🙂
Ved po tom co sme si vytrpeli si aj zasluzime 😉

petkaerdal
22. okt 2008

dakujem mici,ze si rada,ved sa chapeme,ja som tiez rada aj za teba a za seba ani nevravim 😉 😉 😉
jaj,uz chcem vediet,ci su to dve alebo jedno..
aj ja som bola prekvapena,aka silna dialnica,na to ze to je dneska 10 den ,tak neviem neviem,ci to nebudu dve....
no a ked to budu dve,tak sa nam zacne dobry stres,budeme sa musiet totizto prestahovat 🙄

mici11
22. okt 2008

no Petka ano stres to bude, ale iste aj radost. A kam by ste sa stahovali? Na Slovensko?

petkaerdal
22. okt 2008

nie mici na slovensko,ale do väcsieho bytu budeme musiet ,ak budu dvojky urcite 😉
co robkas inak? dneska som mala uz silu aspon navarit,boli sme sa prejst a teraz uz lezim pri tv a oddychujem

mici11
22. okt 2008

Aha tak, uz rozumiem 🙂 . Ja som dnes uplne KO. Bola som u dokyho, potom po meste, doma som upratala a navarila. Dnes idem skoro do postielky, sme velmi unaveni 🙂

petkaerdal
22. okt 2008

tak si pekne oddychni,mala si toho dneska naozaj dost 😉 😉
ja som uz taka zvedava na to HCG,uz nech je ten piatok...
co si dobreho varila?

mici11
22. okt 2008

Petka, robila som na večeru francúzke zemiaky, ale ja som jedla jogurt a aj tak som nejaka plna 😝 . Aj ja som zvedava na tvoje HCG, uz nech je piatok 🙂

petkaerdal
22. okt 2008

mnam,francuzaky mam rada...
mici ja mam stale hlad,je to normalne? ja ledva vydrzim do rana,co mi celu noc skvrka v bruchu 😖

mici11
22. okt 2008

Je to normalne 🙂 , sice ja mam hlad len rano, ale davam si vydatne ranajky. Na obed trochu a vecer len jogurt a ovocie ine mi na vecer neberie, je mi tazko 😝

petkaerdal
22. okt 2008

no mne zatial tazko nieje vobec,len citim stale ,ze som hladna,stale som v chladnicke...
mici a uz pocitujes,ze ti nieco nechuti alebo ze ti je z niecoho zle?

mici11
22. okt 2008

No prestali mi chutit jablka a velmi som ich mala rada, ale co uz. Inak nic, len mi je zo vsetkeho tazko. A tebe?

petkaerdal
22. okt 2008

ja necitim vobec nic,ved ked to tak ratam ja som len 4 tt to je zavcasu,stale ma ten test nejako klame,uz myslim,ze som niekde dalej...
no u mna bude problem do seba nieco dostat z ovocia,ja moc nemusim a ani jogurty...
a nevracias zatial? inak ti vsetko ostatne este chuti? 🙂 🙂

mici11
22. okt 2008

Ostatne mi zatial chuti, ale len po troske mozem jest. Vracala som 2X, vecer ked som sa najedla, takze zato radsej veceriam len jogurty a ovocie aspon zatial.
Petka idem do postielky som KO, dobru nocku zajtra som tu papa

vika34
22. okt 2008

mici gratulujem k srdiečku,to je další úspešný krok,držkaj sa a aj ty petka,ty kedy ideš na UTZ?

mataaa
23. okt 2008

Ahojte kocky,

krasne postupujete dalej. Mici aj si slzu ukapla ked si pocula byt srdiecko ako zvon? To musi byt po tolkych rokoch co sa trapime najkrajsi pocit na svete.

Petka no tie tvoje fotky hovoria za vsetko, 2. palicka je velmi pekna, to bude hadam aj parik.

Robite mi velku radost.

Mne vcera volali z FC, ze mam schvalenu ziadost, za tyzden si ideme po lieky a ked pride mrcha, sup do dalsieho kola. Inspiracie mam od Vas viac ako dost. Citim, ze teraz to kvoli Vianociam bude viac emotivnejsie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre