Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mauzos
5. apr 2009

ahojte 🙂
peti ty nevies spat?
pripravena? co si? panika neskutocna, vecer som v posteli skoro revala 😀 😀 Jedine co ma drzi nad vodou, je ze konecne budem mat svojich chrustikov pri sebe 🙂
musim mu ukazat ako sa tu davaju fotky a snad prida 😉

petkaerdal
5. apr 2009

neviem spat,uz strasim od 7 hore,ale vcera som skoro zadrichmala a ked svieti slniecko,nechce sa mi spat

a nie snad 😠 nenechaj nas dlho cakat na fotky,budeme zvedave...

tak panika? 😀 😀 😀
a ty si ako spala,ked mas paniku?

mauzos
5. apr 2009

ja som spala ako stale, kazde 2 hodiny wc, ale spala som az do deviatej 😉
panika, lebo este mi nikdy nic nerezali a este som nikdy nebola v narkoze okrem narokozy pri odbere vajok. A ta bola len taka par minutova, pohodicka. Vsetky baby si ten spinal chvalia, ale ja neviem, mne to je take cudne, ze budem vsetko pocut a vnimat, aj ked nic nebudem citit ☹ Vlado ma chudak utesuje, jeho rezali uz viac krat, ze to nic nie je, ale nepomaha to 😝
a ty to ako prezivas bez Jessici? je ti smutno, vsak?

petkaerdal
5. apr 2009

a ten spinal znamena ,ze mas len umrtvene brusko?ja by som tak chcela rodit,ja by som sa tej operacie asi nebala,ale skor bolesti po 😅
inak som ani ja nikdy nemala operaciu,okrem OPU

bez Jessici je mi hrozne,myslim na nu aj v noci,co ti poviem,som nervozna,drahemu len nadavam od rana 😅 ,vsetko mi vadi,co robi 😅 ,podrazdena som a oduta

petkaerdal
5. apr 2009

este k tomu som nervozna mau z toho celeho ,co sa deje s mojim krkom,neviem,ci drzi ,bojim sa,ci je ok...vonku je krasne,vsetci ludia sedia u dunaja a ja kukam z okna,ako blb 😠

mauzos
5. apr 2009

od pol pasa dole az po konceky prstov, ako keby si ochrnula 😲

verim ti moja, ze ti musi byt hrozne bez Jessici. Nerozpravala si s otcom, ako to znasa? A nevad sa s drahym, on za to nemoze ☹

petkaerdal
5. apr 2009

nie nerozpravala,nemam chut na nic a na nikoho ani poriadne 😔 😔 som cela zdepkovana aj z tej situacie,bojim sa o male 😔

a coho sa potom bojis,ze to bude boliet? ja sa bojim tej bolesti po

mauzos
5. apr 2009

joooj peti, hlavu hore, nedepkuj. Poplac si, ked sa ti chce a ulavi sa Ti. Stresy neprospievaju malym ...

ja vlastne neviem coho sa bojim, tak vsetkeho dokopy 😲

tvojka
5. apr 2009

čafte,
dnes je zase tak krásne,že som sa s drahým vybrala do kostola/prvý raz,odkedy som tehu 😅 /.Potom sme si dali kofolku a už sme doma.Naobedujeme sa a bežíme na viničku.

Mauzi,tak verím,že panika nastala.Asi je to strach z neznámeho...Ja som už rezaná bola,síce v celkovej anestéze,po ktorej mi bolo zle a vracala som,tak toto by som si nechcela zopakovať.Hlavne chcem s čistou myslou uvidieť naše detičky.To,že budem počuť,čo sa tam robí,to mi asi ani nevadí,skôr tá bolesť po .A to zotavovanie,ked sa nevládzeš postaviť na nohy,tak toho sa bojím najviac...Ale deti nás budú motivovať,tak sa dáme rýchlo dokopy 😉 .
Manželovi ukáž,ako vloží fotky,lebo mne sa to z mobilu nedá stiahnuť do pc,lepšie povedané to neviem 😅 .A samozrejme čakám na info a podávam na koníka...

Peti,viem si predstaviť,ako by si utekala von.Ved na jednu zmrzku môžeš vyjsť,si myslím 😎
A nebud na drahého zlá,chudák...Zavolaj radšej tatovi,určite to Jessica bez teba zvláda,budeš kludnejšia,ked to budeš počuť.

Peknú nedelu všetkým želám 😉

petkaerdal
5. apr 2009

mau,ty sa mozes uz ale tak prijemne bat 😉
ja sa tak nudim doma,pozrela som si svadbu,som sa zasmiala dobre,moj este stale okna umyva,nejako mu to dlho trva 😖

tvojka,uz na neho nekricim,troska som kludnejsia,som sa zasmiala na svadbe,pojdeme teraz obedovat a potom ho poslem po zmrzku poobede 😝 😝

petkaerdal
5. apr 2009

no baby,to tu ale fakt flakate a mau,ty mas este navstevu??? este si sa nam mohla povenovat,ked uz mas zajtra velky den...
ak sa uz tu nestretneme,drzkam velmi palceky 😉 😉 😉 a zavidim,ze uvidis uz drobcov 😉 😉 😉 drzkaj sa draha 😉 😉 😉 a posli co najskor nejake foto,pretoze uz teraz som zvedava moc 😝

babulka123
5. apr 2009

ahooooj petuliiiik

mauzos
5. apr 2009

babenky tak este som sa prisla na chvilu ukazat a rozlucit sa s vami. Vsetkym vam dakujem za priania a jasne, ze cim skor dam vediet ako to dopadlo 😉
rodicov tu mam az do utorka, su zvedavi na drobcov.

babulka123
5. apr 2009

mau drz sa ... budem na teba veeelmi mysliet.. samozrejme aj na drobcov.. a ukazte sa

mauzos
5. apr 2009

babul dakujem.
Tak ja sa s vami lucim, prajem vam bezproblemove tehulkovanie a aby vam krasne narastli bruska, kym tu nebudem 🙂

majte sa mi tu moje 😵 bude mi smutno ☹

petkaerdal
6. apr 2009

dobre ranko baby,
tak zase som tu prva,ako stale.. 😖

tak dneska nam pridu na svet dalsie dvojcatkaaaaaa 😀 😀 😀

mau ,myslim na teba od rana 😉 😉 😉

baby vy to tu flakate,mau mala ozaj pravdu,ze t ubudem pisat uz ja sama,no tusim po porode vas tu neuvidim ziadnu 😖

pointka
6. apr 2009

Ahojte. Mauzous drzim palce!
Petka a ty ako?

petkaerdal
6. apr 2009

ahoj poi 😉
ja doma oddychujem,verim,ze krcok stoji a drzi...inak nic nove,tento tyzden pojdem k dr.ked mi pridu vysledky z tych testov
a ty ako??? pracujes???

pointka
6. apr 2009

este ano, ale uz nie dlho.
krcok sa mi nemeni v podstate, porovnavala som predchadzajuce UTZ a stale je rovnaky, pritom som pred kontrolou dost behala. ja verim, ze to vydrzime!

petkaerdal
6. apr 2009

dokedy budes v praci? kedy ides na matersku dovcu?

no ty mas tlak jedneho babenka 😉 a si zasita,ja som poi v podstate aj predtym stale bola doma,ved vies a zmenil sa aj tak,tak ja mam boja...ale po prvej kontrole uvidime,ci to stoji stale

ozaj a tie veci,co si objednala,si uz bola zobrat? ani si mi nepisala,ci si bola spokojna

pointka
6. apr 2009

no na matersku idem 26.4., este by som rada potiahla teraz april, nech sme na tom financne v pohode a potom uz len doma. No mam tlak jedneho babatka, to ano, lenze ona ma hlavicku uplne na tom kanali a tlaci na nu.

hej, mam tie vecicky, su pekne.
cez vikend sme malovali izbu a skladali nabytok, tak som uz vecicky naukladala do skrine, i ked ich neste nemam poprate, ale vyzera to milo 🙂

petkaerdal
6. apr 2009

to si objednavala z ktorej stranky? to si nepamätam
a tie feretti mas uz tiez domka?

mohla by si odfotit potom skrinku 😉

ja mam obe tiez dole hlavou,ale neviem,ci su az tak nizko,to mi nepovedali,ale dole hlavou su,preto mi asi tlacia 😅

tak to mas este nejake 3tt pracovne,to je raz dva 😉
my planujeme tento tyzden malovat trosku

pointka
6. apr 2009

inak ti poviem to malovanie.... hruuuuuza,a le vysledok je pekny, len to je strasne, ked nic nemozes robit ☹

izbicku mam tu, co mam v albume foto, mam dve skrine, postielku a komodu s prebalovakom.
zatial otec s manzelom stihli zlozit len dve skrine, cez vikend budu pokracovat.

no hej, 3tt, len uz by som bola rada, ak by to bolo teraz ☹

feretti este nie, lebo teraz som mala biedne peniazky..
myslis nabytok mam odkial? ten mam z budapesti.

petkaerdal
6. apr 2009

ten nabatok viem odkial mas,to si mi pisala,aj som kukala foto,je velmi pekny

tie vecicky,uz neviem odkial si objednala???

no ja viem,ze to je hrozne,ked nemozes nic robit,vcera som mala taku chut nieco zacat doma prerabat a len som kukala,lebo som nemohla...mna take veci bavia ,no nic,budem len draheho navigovat 😀

pointka
6. apr 2009

no ja som veru len navigovala 🙂 a iba som navarila a vacsinou som lezala, aj tych par veci, co som robila ma strasne unavili.

joj vecicky od vselikadial, lufi, kojenecke, japitex atd.

petkaerdal
6. apr 2009

no tie posledne,co ti mali dosjt si tusim vravela,ze su z lufi...aj ja som spokojna s nimi 😉 pacia sa mi
ozaj a este aj nakupujes nejake oblecko? ja uz vobec nie odvtedy,ja mam toho velmi vela a ani ma to uz nelaka
este vanicku mi treba nejaku

ja tiez doma varim,bojim sa,ale to sa neda cely den ozaj len lezat,take domace prace troska porobim,okrem upratovania

petkaerdal
6. apr 2009

poi,kolkokrat za noc chodis cikat? a citis,ze ti mala kopka do organov? lebo baby to tu spominali,ale ja som to necitila este ani raz,ze by ma do organov kopli 😝

mici11
6. apr 2009

Ahojte babenky,

Tak ja som bola cely vikend u znamych na chalupe, bolo super, krasne pocasie.
Mauzos velmi budem na teba dnes mysliet. Ty dnes uz uvidis svoje deticky, juuuuuuuuuj 🙂 😉 . Drz sa zlatko.
Inak ako sa mate? Ja celkom dobre, len nic nevladzem ☹ teda hned sa velmi unavim.

pointka
6. apr 2009

hej, tie z lufi su uplne super luxusne nadherne.
nie oblecenie uz nekupujem, mam ho strasne vela. este mi chybaju nejake veci a kocik 🙂

hej kope, resp. ked mam plnsi mechur ju citim ako mi nan hlavickou zatlaca. v noci idem tak 2x pred spanim a pocas asi 2-3x 🙂

ahoj mici, my hovor o unave 🙂

petkaerdal
6. apr 2009

mici ajoj,
tak mau nas uz opustila 😝 vymenila za drobcov 😀

tak ty si tu cely vikend nebola,no ved ty si stale niekde 😝

aj ja som rychlo unavena,nic neporobim doma uz takmer a ani nemozem 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre