Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
9. nov 2008

noooo len ked v podstate ani neviem kam mam s tym ist.. asi zbehnem obvodacke a uvidime co povei

petkaerdal
9. nov 2008

mozno mas zaseknuty stavec alebo vyskoceny a to ta bude boliet,kym sa nenapravi...chod najskor obvodnej

babulka123
9. nov 2008

no dufam ze to bude len to... uz aby to bolo ok..

petkaerdal
9. nov 2008

a ked spis ta to neboli?
dneska Janka ani mici nepozdravia ani? 😕

babulka123
9. nov 2008

nie v noci ako keby nic nebolo ...

petkaerdal
9. nov 2008

skus si to natriet niecim,neskusala si? nejaky chladivy gel

babulka123
9. nov 2008

nooo ani nie.. uvidim asi si pojdem troska lahnut...

petkaerdal
9. nov 2008

no tak si daj nejaky taky studeny mentolovy gel,ak mas,to je dobre na vsetko alebo alpu aspon natri,pomoze trosku

babulka123
9. nov 2008

nemam doma nic take...

petkaerdal
9. nov 2008

ani alpu? no pekne,to je skoda,tak bez lezkat...
dik,ze si sa tu so mnou nudila dneska,zajtra sa hlas po vcelicke, 😉 😉
idem do sprchy a pozerat ten talent slovensky 🙂
pa zajtra

babulka123
9. nov 2008

peti... dakujem aj ja za spolocnost, ozvem sa ked pridem domov..

petkaerdal
9. nov 2008

ok,ja tu budem aj tak au poobede...pa pa

janula13
9. nov 2008

Ahoooj Petka a babulka, tak zdraviiim, zdrhla som k mamine, mali sme hody, tak som sa pomaly nadzgavala kacacinkou a knedlami, tiez som zjedla 3, ale ja tak spapam normalne, a grcala som az teraz vecer, tak sa tesim, ze nechudnem, dokonca si ma manzel nejak vcera obzeral a povedal, ze uz mi normalne trochu vidno brusko a ja som si nahovarala, ze sa mi to len zda, ale oproti tomu co byvalo, tak ma pravdu, to sa mi zda nejak skoro, ved len koncim 2mesiac, ako ja budem vyzerat o par mesiacov??? 😅
babulka, ta ty si super naladena, len tak dalej, to bude uspech na plnej ciare 😀

babulka123
10. nov 2008

hlasim 4 vcelicku, vypisanu PN , tlak 130/80 - mimochodom vraj uplne super (som trosku silnejsia) a usmev na perach. nieco porobim v robotke a idem domov. manzel mi donesie poobede aj notebook z robotky tak potom sa ozvem ... zatial posielam cmuuuk
janulka som velmi stastna ze uz je leopsie... moc sa tesim

mataaa
10. nov 2008

Babula mas uz preoperacne. Ja idem zajtra. zajtra by mala prist aj mrcha. uvidim ako si da nacas.

babulka123
10. nov 2008

predoperacne budem mat hotove v stredu, na krv som uz bola, takze v pohode..

ozaj myslis ze je mozne ze mozem uz citit vajecniky? od rana ma boli brusko tam dole...

petkaerdal
10. nov 2008

ahoj babul,som rada,ze ziaris stastim,to je dobre.
a vajecniky mozes uz kludne citit,ved pracuju na plne obratky 😀 ,ja som tiez citila taky 5-6 den
Matka ahoj,tak super ,takze sa pridavas k babulke aj ty coskoro 😉

mici11
10. nov 2008

Ahojte kočky,

tak vcera som vas zanedbavala, ale dnes som si vsetko docitala 😉 . My sme boli na tej svadbe az do 4:00 a vcera som bola cely den KO. Ale na svadbe bolo super a ani som nevracala. A vcera uz len trosku.
Babulka takze ty uz riadne napredujes, tesim sa s tebou. Kedy mas kontrolu v care? A vajecniky mozes citit.
Mataaa waw tak uz aj ty to mas za par, drzim ti palceky 🙂 🙂 🙂
Janula no mne uz tiez vidno brusko i ked vahu mam stale rovnaku, aspon zatial 😀 😀 😀
Petka a ty ako?

mataaa
10. nov 2008

Cavec zeny, tak uz to pomaly prichadza aj na mna, mrcha uz je na blizku - cítim. Ja idem na predoperacne zajtra, krvicka je hotova.
Babula ja som tiez tak na 5 den citila, ze sa nieco deje. Inak tiez som sa dohodla so sefovou, ze ostavam doma, budem robit z pohodlia gaucika. Sem tam mrknem na TV, do PC a potom sem 😀 . Krasne si vyplnim den.

Mici si viem predstavit co to s tebou robilo, tolke dobroty a k tomu ta tehotenska nevolnost. Oci by vsetko pojedli. 😉

janula13
10. nov 2008

mici, ved hej, to chapem, ale ty si takmer mesiac predo mnou 🙂 a vahu tiez mam stale rovnaku, ale ved uvidime, kedy sa to rozbehne, iste je, ze by som potrebovala nejake volnejsie rifle 😀 Musim manzela stiahnut na nakup 😀

mici11
10. nov 2008

Mataaa ved toto 😀 , ale zobla som si z kazdeho i ked len trosku a aj sme trochu tancovali, takze sa to dalo vydrzat. Hlavne, ze som vracanie rozdychala 🙂 .
Janula ano, ale ty cakas dvojicky 😀 . Vecer poviem drahemu nech mi odfoti brusko a hodim fotecku 😀
No ja idem zajtra s kamoskou na nakup. Mam znamu co sije v salone, kde sa zaoberaju tehotenskou modou, tak tam pojdem pozriet. Maju vraj perfektne veci. I ked zatial mi stacia nejake nohavice.

babulka123
10. nov 2008

mici inak 5/6 je narodena moja sestra a poviem ti ze je to ta naj sestra na svete.. hehehe

a mne uz skoncila mrcha, a boli ma brusko tak to uz budu asi tie vajecniky... pracuju na plne obratky, len dufam ze pracuju tak ako maju ani menej ani viacej

mici11
10. nov 2008

Babulka tak sa tesim, ze mam taky super termin 🙂 🙂 🙂
Jasne, ze pracuju, ako maju. A ozaj s tebou nemavaju hormony? Lebo mnou pri stimulkach teda pekne mavali 😀 😀 😀 A teraz tiez 😀

babulka123
10. nov 2008

hehehe zatial nie... ale minule mi manzel vravel ze som bola velmi zlata pocas 1 stimulky lebo ked som sa hadala, tak len sama so sebou a nezatahovala som ho dotoho...hehehehe tak uvidime zatial som v pohdoe..

petkaerdal
10. nov 2008

ahojte,tak presuvam temicku,lebo uz sme na druhej strane 😉
mici,tak to je super,ze si nevracala ,ked si sa aj dobre napapala 😝
babul,neboj urcite pracuju,ako maju,horsie by bolo,keby si ich necitila 😉
baby,no ja som bola pri kazdej stimulke hrozna,drahy sa chcel aj odstahovat 😔

babulka123
10. nov 2008

no ja som vytocena teraz, dosla som domov, este som bola v obchode, vratim sa spat, a z mojho auta mi tiekol benzin... normalne nie ze kvapkal ale tiekol... tak cakam kedy pride kamarat a zobere mi ho do servisu .. no je zaparkovane pred domomo a tece z neho benzim ,,, este ze som tankovala rano plnu nadrz... ma jebne...

ale nevadi, uz som doma uz je to ok, vajecniky citim, tak idem este rychlo prezliect pradlo nech sa s tym nenatahujem zajtra...

mici11
10. nov 2008

No babulka pekne ☹ aj mna by asi ....

babulka123
10. nov 2008

mici... uz mi to je jedno ide kamarat aj s odtahovou pre neho a dufam ze este bude mat co odtial vytekat hehehe

mici11
10. nov 2008

babulka 😉 ved jasne

petkaerdal
10. nov 2008

babul,no to nepotesi 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre