Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
13. nov 2008

Babulka bude to Ok, ver mi. Zajtra drzim palceky 🙂 🙂 🙂

gregy
13. nov 2008

čaute babule idem ja trasť brušné tance 😀 paaaaaa

petkaerdal
13. nov 2008

mici si ma ukludnila,ale je to dost bolestive a mam pocit,ze su mi podprdy male 😅 nejako od vcera citim nove dalsie priznaky 🙂

mici11
13. nov 2008

Peti je to ozaj bolestive. Ja mam na prsiach a aj riadne navrete zily. Na fotkach co sme boli teraz na svadbe to aj pekne vidno 😀 Mala som take korzetove saty bez ramienok

petkaerdal
13. nov 2008

hi hi ,to musi pekne vyzerat na tej foto 🙂
ja mam tiez zily ,ale nie tak nejak moc,len tie bolesti mi zacali od vcera az

mici11
13. nov 2008

no to aj vyzera 😀 i ked drahy vravi, ze to az tak nie je vidno, ale ja to teda vidim 😀

petkaerdal
13. nov 2008

😀 jaj,ked hovoris o tych satach,ja nemam este nic kupene na svadbu,porad mi,co si obliect??

babulka123
13. nov 2008

peta aku mas velkost???

petkaerdal
13. nov 2008

co ja viem,asi 38,mozno kusok väcsie teraz..ale je to zalezitost fakt len 10 minut,preto nechcem ani moc vyhodit za saty,princezna budem v januari,ale nemozem tam ist ani v rifliach predsa 🙄

babulka123
13. nov 2008

no mozes ist aj v rifloch ale ak by si chcela tak mam kavove saty, mala som ich na sestrinej svadbe...
vlastne mam dvoje saty.. este mam take ze korzet a dlha sukna a tiez su kremove... ak by si chcela.. co ty na to ? ak sa mi podari tak ich pohladam niekde na fotkach a dam ich do albumu...

petkaerdal
13. nov 2008

no dakujem velmi za ochotu,si zlata....ale urcite by som ich chcela vidiet,najdi foto..a aka je to velkost?
ja by som velmi rada take korzetove,ale nejaku tu stolu,ci ako sa to vola by som potrebovala cez rameno,mam tam totizto tetovanie a vyzera to fuj

babulka123
13. nov 2008

tusim je aj stola k tomu .. no musim ich pohladat ... vecer zaradim .. hehehehe

petkaerdal
13. nov 2008

baby,ved ja neviem,ani co mam mat na taku svadbu,aj nejaku kyticku ? ani len tetusim,asi tam pojdem ,ako nejaka dilina oblecena

petkaerdal
13. nov 2008

a na aku vysku to je? take po zem by som chcela,ja mam 169cm

babulka123
13. nov 2008

fuuuha ja mam cca 165 takze to nieje az taky rozdiel.. no musim to ist pohladat.. ozvem sa o chivlku idem nastartovat velky comp tam su aj fotos...

petkaerdal
13. nov 2008

ok,tak cakam..a dakujem pekne za ochotu 😉

mici11
13. nov 2008

Petka no ako vravis, urcite korzetove, alebo zvlast korzet sukna + nejaka stola. Ja som mala teraz pozicane take nieco z pozicovni, lebo svoje co mam su 36 a nezapla som korzet cez prsia 😀 . A farba nejake kremova alebo taka ako pise babulka. A kyticku by si mala mat urcite, ja som mala s kremovych kalii. Bola kraaaaaaaaaasmna. Aj saty som mala kremove, hladke a trosku vysivane.
Baby vy ste ake vysoke ja mam 163 😀 😀 😀

babulka123
13. nov 2008

petka je tam tak rychlo kukaj lebo to chcem zmazat...

petkaerdal
13. nov 2008

mici dakujem za poradenie,aj som rozmyslala,ze kupim ,ale tie potom asi v januari neobleciem po polnoci cez brusko,tak neviem,nechcem vyhodit vela penazi,neviem,ako to poriesit este...
ako vyzeraju kalie? a kyticka ma byt ziva? ci umela? nesmejte sa mi,ale vydavam sa prvy krat a neviem,ako sa planuje taka svadba a co treba 🙄

mici11
13. nov 2008

Petka kvietky podla mna zive. No ja so svadbou mam dost skusenosti, mali sme ju teraz v lete 🙂 🙂
Teda myslela som kaly, neviem ktory nazov je spisovny 😀 a ako vyzeraju? Pockaj nieco najdem v mojom albume

janula13
13. nov 2008

Ahojte babulky, ja som az teraz zasadla, zehlila som dnes ako drak, asi 3hodiny a to ma odrovnalo, ale teraz som spokojna, ze vsetko zmizlo...zle mi je stale, vidim Petka, ze konecne aj tebe zacina, tak aspon to tehu uz citis, dufam, ze do grckania sa bepustis, to ti netreba...
Mici, aj ja mam oficialne 163, ale kazdemu tvrdim ze 165, a veria tomu, dokonca si pridam az 167cm 😀
Peti inak aj ja mam krasne saty, co som amal na sebe raz, ako polnocne na mojej svadbe, korzet a dlha splyvava sukna, fakt su krasne takej zvlastnej latky, take platinovo strieborne s cipkovou ozdobou pod prsiami, velkost asi 34-36, neviem ci by si obliekla, ale mozno aj ano, dlzka myslim ok, ja som mala k nim dost vysoke sandaliky...tak keby treba pomoct 😀

petkaerdal
13. nov 2008

no najde nieco,tak dakujem za radu,tak zozeniem bielu kyticku a nejaku taku malicku mam kupit,kolko kvietkov?

janula13
13. nov 2008

A samozrejme drzim palceky zajtra na srdiecko, a Babulke na utz, ja idem kobvodakovi, nech mi predlzi PN....

petkaerdal
13. nov 2008

ahoj Jani,dufam aj ja,ze to grckanie ma obide,to sme sa s babulkou dohodli,ze ona si to od vas zoberie,staci mi ,aj ked citim zaludok iba a hlavne sa bojim do svadby,aby som sa na urade nepoblila 😅
to som tu z vas ja najvysia? co ste ake drobne zienky 😀 😀
Jani tiez dakujem za ochotku,ale tie tvoje by mi boli zase urcite male 😒
dakujem pre zajtra 😉
Jani pridaj sa aj ty a pomozte mi z tou svadbou,ako sa mam obliect,uz sa mi to blizi a nemam nic,este ze vas tu mam...

petkaerdal
13. nov 2008

mici,uz som videla,uz viem,co je kalia...dakujem a kolko kvietkov mam pytat na kyticku a aku farbu? ci to maju kalie len jednu farbu?

mici11
13. nov 2008

NO Petka tak, som dala jednu fotku do albumu, nie je to tam sice az tak vidno, ale kyticu nemam samostatne. Vsade som aj ja a nechcem tu zverejnovat svoju podobu 😀 😀 😀 aspon vidis aj moje nechty 😀 😀 😀 😀
Janula o mne si tiez kazdy mysli, ze mam viac stale nosim opatky. A ked sa niekde vyzujem tak nechapu 😀 😀 😀

petkaerdal
13. nov 2008

mici dakujem 😉

mici11
13. nov 2008

Petka kaly su aj v inych farbach, velmi pekne su aj bordove. A kolko kvietkov, to ti poradia v kvetinarstve. Urcite maju aj nejake katalogy, resp. fotky. A mozno pierko pre zenicha, to sa robi automaticky s kyticou

janula13
13. nov 2008

hehe Mici, tak to sme dvaja krpci, co vyzeraju vyssi, na mne sa tiez zabavaju,ked sa vyzujem, alebo ked som nosila balerinky, nechapali, ako som sa tak scvrkla, ale dobreho malo byva, to bude tym...to nechcem urazit tie vyssie, ale nejak sa utesit musim 😀

petkaerdal
13. nov 2008

aha a to sa kde kupuje taka kyticka? normalne v kvetinarstve alebo? a kolko dopredu to treba ist kupit?
a farbu si mam dat podla farby siat? ak nebudem mat rifle ovsem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre