Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

bobjan
19. nov 2008

No nič, idem na obed a dobrú chuť vám všetkým, papa

petkaerdal
19. nov 2008

no pd babul,pridi mi hned zagratulovat ku svadbe,aj tak tu nikoho mat nebudem a bude mi smutno ☹
aj dobry zakusok spravim a nejake chlebicky,tak vas pozyvam svetky 😉 😀 naozaj

mici,co vravis este na tu zmrzku,nikto ste mi vcera neodpisali..to sa moze? kamoska vravela,ze nie

babulka123
19. nov 2008

my davame smontanu namiesto bieleho jogurtu a tiez je to dobre...

petkaerdal
19. nov 2008

ja davam slahackovu smotanu a tatarsku omacku

babulka123
19. nov 2008

a majonezu vobec? do majonezoveho salatu??

petkaerdal
19. nov 2008

aj majonezu ale len trochu...tieto 3 davam spolu

babulka123
19. nov 2008

mnaaam jak by som si dala...

petkaerdal
19. nov 2008

ano? ja neviem,co je to mat mnam pocit 😖
ale ved rizoto tiez neni zle,nie?
a kedy sa chystas varit?
ja dufam,ze ten moj dneska skonci v praci troska skor a ideme na tie nakupy,lebo uz som nervozna,je streda a ja nic nemam nachystane a ten moj ,ako typicky chlap je kludny akoby sa nic nemalo diat

babulka123
19. nov 2008

hovor mi nieco.. ved si citala prispevok toho mojho.. a kedze pride az okolo piatej vecer domov tak mam casuuuu. idem si troska zdriemnut lebo som taka divna.. hehehe zasa ten utros mrcha jedna.. ale ja sa este ozvem poobede.. paoaoaoa

petkaerdal
19. nov 2008

no z toho utorsa budes riadne mrtva,ja som fakt odvtedy stale,cele dni nic nerobim,okrem domacich prac a aj tak spavam poobede 🙄
pa pa zatial,potom navecer pridem aj ja,po nakopuch

mici11
19. nov 2008

Bobjan 🙂
Petka tak robim salatik aj ja, ako ty pises. Mnam robis mi chute. Inak v nedelu sme mali salat u svorky na obed a ja som som bola konecne na WC 😀 , inak mam stale zapchu 😝 A nic mi na to nepomaha.
Petka rozmyslam nad tou zmrzkou, preco by sa nemala? Kamoska rodila vlani v septembry a cele leto slapala na zmrzke. Teda na nanukoch a nanukovych tortach. Je to istejsie ako zmrzka, kvoli salmonele.
Babulka dobru noc 😀 , ja som teraz vstala 😀

janula13
19. nov 2008

Ahojte babulky, tak ako vidim spime na sichty 😀 ja uz som hore, veru isla som spat o 11, rano som vstavala o 5rano a musela som absolvovat trasu BA-SC bez toho aby som poblinkala autobus co bolo dost namahave, takze som musela dospat, inak nejak nespavam pocas dna, nechce sa mi, ani z utrosa nie som unavena, pri prvom IUI som bola a teraz nic..a chvalabohu aj zapcha mi presla, asi 3tyzdne dozadu, uz ani neviem, az ked to tu citam, som si uvedomila, ze uz ma netrapi..a Petka, tak uz presne vies ako mi je, ked nemas chut na nic, vtedy slapem stale na suchych teplych hriankach potretych maslom, len to sa da a by som nehladovala a ako pisala babul, tak polievky mi relativne niekedy idu na chut, ale for je v tom, ze ja ju uvarim a potom ma chut prejde a tak je to so vsetkym varenim, mama na nieco chut, uvarim to a chut je prec a ja sa na to ani pozriet nemozem, hruza...mam v chladnicke palacinky, vcera mi mamina poslala, tak skusim, co to spravi, samozrejme chut na ne nemam, aj ked vcera este bola 😀 boze ale dala by som si ten tvoj salatik a rezne, ale teraz hned 😀

mici11
19. nov 2008

Janulka, tie hrianky su aj moja posledna nadej, ked nic nemozem do seba dostat. Zatial zabrali. Dnes ma dost boli vajecnik, neviem co to ma znamenat. A zapcha ma trapi od zaciatku a vobec neprestava. Nikdy som nemala tento problem. A zistila som ze nemozem ani 100% dzusy a citrusove ovocie. Mam s toho zahu a je mi potom zle.
Ach jaj, ale hlavne nech sa ma chrobacik dobre 🙂 🙂 🙂

janula13
19. nov 2008

Joj mici, tak o dzusoch som to aj ja zistila, a tak mi robili par dni dobre a teraz ani k nim nepachnem, zahu mam aj tak stale od inych veci, aj ked mam pocit ze odkedy pijem tu fatru, tak je to lepsie a minimalne pijem asopn mineralku, lebo ani vodu som nejak nemusela...
Petka pozri co som nasla

http://www.dvojcataolomouc.estranky.cz/clanky/v...

petkaerdal
19. nov 2008

mici,niesi sama zo zapchou 😖 hrozne...ani mne neprestava
Jani,ano uz ta presne chapem moja,je to des
ja nevarim skoro vobec,vcera som robila fr.zemiaky a ani som sa ich nechytila a strasne mi to smrdi,drahy je na suchej strave so mnou 😀
to je az neuveritelne,ze som hladna,ako vlk a zo vsetkeho mi je zle 🙄

janula13
19. nov 2008

peti mrkni na video

petkaerdal
19. nov 2008

jej,zlate..ale to su jednovajecne tusim...
mne dzus zatial nic nerobi

petkaerdal
19. nov 2008

baby,pomoc..na ktoru ruku mam navliect obrucku??? na ktorej sa nosia? kamoska mi vravi,ze na lavu,ja myslim,ze na pravu ruku ja aj drahy,nie???

janula13
19. nov 2008

peti na lavu na prstennik,ten vedla malicka, vy obaja, ale niektori si daju kam len chcu 😀

petkaerdal
19. nov 2008

dakujem Jani,uz ste 3 co mi to povedali,tak ja som si doteraz myslela,ze na pravu,som prekvapena teda...vydavam sa prvy raz 😀

babulka123
19. nov 2008

jani na lavu od srdca...

petkaerdal
19. nov 2008

babulka,ja to chcem vediet... 😉 dakujem

babulka123
19. nov 2008

jeeeeejda mne dnes teda ide. to je uz druhy krat dneska.. ja neviem co sa deje s pismenkami , myslim si nieco ine a pisem nieco ine.. desne... hehehe prepac milacik

petkaerdal
19. nov 2008

babul,rizoto navarene?
ja mam zase hlad 😖

petkaerdal
19. nov 2008

no vsimam si babul,ze ti to ide..uz dvakrat si odpisala na moj prispevok Janke 🙄

petkaerdal
19. nov 2008

pripisme to tiez utrogestanu dobre? 😀

babulka123
19. nov 2008

hej hej za vsetko moze utors.. .mrcha jedna..

rizoto.. nooo bude bude.. do piatej casu dost..hehehe nechce sa mi strasne ani si nevies predsavit ako velmi

petkaerdal
19. nov 2008

som myslela,ze uz si aj najedena,to si ani nezacala?
ja ti verim,mne sa nechce tiez nic,to z toho utorsa,pockaj po 2 dnoch,nebudes vladat ani dychat

janula13
19. nov 2008

babul 😀 ja som uz vydata a viem kde ju mam 😀 😀 ale diky, ze si mi pripomenula 😀

babulka123
19. nov 2008

no dnes mi ide.. ale s petkou sme na to dosli to je z toho utrosa..hehehehe
pockaj ked ho prestanem brat budem ako vymenena.. a zas normalna..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre