Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
22. nov 2008

ano aj boky a stehna 😉 ELASTI-Q pre tehulky. Kamoska to pouzivala a ma krasne hladke brusko.ale tych pripravkov je vela, vraj je podstatne, aby obsahovali kofein.

babulka123
22. nov 2008

ahojte zlaticka...

petka a co ta trapi preco ti je zle???
inak ja by som sa tiez uz chcela niecim natierat.. ehehehe

mici11
22. nov 2008

Babulka ved uz sa mozes natierat,radsej skor ako neskoro 🙂 A ty si uz v postate tehulka 🙂

babulka123
22. nov 2008

ahaaa.. hehehe stale myslim na to co mi dr. povedal ked mi ich dal dnu.. tak a od teraz ste tehotna.. je to skvely pocit.. len dufam ze na dlhsie ako na 14 dni...

mici11
22. nov 2008

jasne ze na dlhsie!!! Zabudas ze si vo velmi plodnej tehu temicke 🙂 🙂 🙂 A ja viem ze to urcite vyslo 🙂 🙂 🙂
Co porabas? My mame dnes zase navstevu a zajtra obed u svokry mnam mnam

babulka123
22. nov 2008

ja som dnes na 2 x varila, najprv polievocku taku mnaaam, potom som bola v obchode ale utros urobil svoje, tak som rychlo isla domov lebo mi normalne doslo zle.. na blvkanie, rozbuchalo sa mi srdiecko od strachu ze sa tam zlozim,... prisla som domov lahla som si na chvilku vsetko preslo, tak som uvarila cestovinky so syrovou omajdou a teraz som kukala Leto s kovbojem na Nove... na chvilku som pustila pc, a vecer ideme troska s kamaratmi von.. .

mame tu jeden taky super podnik, viac menej domaca krcmicka... a vecerr je tam hudba atak. a so znamymi som nebola velmi dlho tak ideme posediet aspon do 22.00 lebo potom musim dat zas utros a to pojdem rovno do postielky...hehehehe

takze tak.... a bolia ma prsia..heheheh ale kto za to moze? spravne UTROS... mrcha jedna...hehehehe

mici11
22. nov 2008

waw Babulka mas super vecer pred sebou. My sme mali taky minuly vikend, bolo to super. Tie cestovinky by som si dala mnam mnam. Prajem ti prijemnu zabavu 🙂 🙂 🙂

babulka123
22. nov 2008

dakujem dakujem... velmi sa tesim .. su to super ludia.. vies sranda je ze byvame v oblasti kde sa teda vacsinou hovori madarsky, ale akonahle prideme von my tak vsetci okamzite prepnu na slovencinu.. velmi ich mam rada..... su super..

petkaerdal
22. nov 2008

ahojte,tak ja som cely den na nic,mne je stale spatne 😖 idem asi spat,nech to necitim 😔

mici,aj ja som rozmyslala presne nad tym kremom,len ho nemam este kupeny,asi nariadim mamine,nech skoci do lekarne,ako casto sa ma natierat to brusko?
pouzivala ho aj moja sestra a nema ani jednu trhlinku na bruchu 😉

babul,ked ta bolia prsia,tak je to dobre znemenie myslim 😉

dobru nocku vam prajem

denka28
22. nov 2008

petka, to s tym natieranim bruska je totalne individualne,, ja som sa natierala s nejakym drahym kremom extra pre tehulky a som popraskana ako neviem co, a svagrina sa nenatieranla s nicim a ma hladke brusko, tak tomu ver, kto ma k tomu naklonnost ten sa moze natierat aj s neviem cim, takze neodporucam drahe kremy, ale hlavne mastne, ale ani ony ti nezarucuju pekne brusko, hlavne pri dvojkach... ale kaslat na to!!!! pre erdala budes aj tak najkrajsia tehulka na svete!! aj moj manzel ma ma rad aj s mojimi krasnymi fialovo modrymi ciarkami 😔

petkaerdal
23. nov 2008

ahojte kocky,
dakujem denka,kupim nejaky lacnejsi 🙂

babulka123
23. nov 2008

ahoj Peti , dobre ranko...

no co uz je troska lepsie???
ja somm v pohode, len stale ma boli brusko , uz niekedy mam pocit ze si to namyslam ale co uz... ale to je take jak keby som zjedla nevviem co a bola som nafuknuta... tak dufam ze je to dobre znamenie a len sa to tam cele roztahuje.... neviem .... snazim si to nevsimat...

babulka123
23. nov 2008

no vidim ze vsetky varite... tak idem aj ja...

petkaerdal
23. nov 2008

ahoj babul,ja som stale taka nijaka,akoby sa neviem prebrat,pojdeme s drahym von sa prejst,nech ma ta zima preberie...

ja som mala tiez taky pocit nafuknutia babul po stimulke a mam to dodnes,myslim,ze je to v poriadku a snaz sa to teda nejak nevnimat...

co robkas inak? varis?
ja idem troska upratat

babulka123
23. nov 2008

kuuuuk ja som tu

babulka123
23. nov 2008

hej hej varim , dnes to bude polievocka taka ta nedelna a segedinank...mnaaam
potrebujem nieco aby som chodila castejsie na WC na velku tak snad mi to pomoze....

nevnimat nevnimat ... peti citim ze nieco nieje ok.... po 1 stimulke som taketo nieco nemala.... bojim sa nejakeho zapalu tam dole vo vnutri... ak to do zajtra neprejde tak zajtra idem do centra.... som smutna...

petkaerdal
23. nov 2008

kuk,uz aj ja 😉

a co mas uz aj ty zapchu babul? ja som to mala hned od transferu,asi 2 den

mnam segedin by som si veru asi dala,ale ja to neviem varit 😅

preco babul sa bojis? nieje to iba väcsia bolest,lebo folikov bolo dost? citis to,ze by to mohlo byt nieco ine?

ja som mala nehoranze bolesti a bolo to len z odberu,nemas pocit ,ze je to zo dna na den slabsie?

babulka123
23. nov 2008

ahoj zlatiiiiik... uz som tu dufam ze aj ty lebo sa dost nudkam

noo zapchu mam , chodim ak tak kazdy 2 den a aj to len tak aby sa nepovedalo...
neviem preco sa bojim je to proste divne.. hehehe a mozno to divne je dobre.. neviem, vies rano ked sa zobudim tak je vsetko ok... ale potom je to horsie a horsie... ja urcite len stresujem ale ked si spomeniem na 1 ivf tak som to nemala... ale zas je pravda ze mi to pri 1 ani nevyslo... no uvidime.. hehehehe

ja nemozem povedat ze by ma to bolelo . ja to pocitujem ako silny tlak... ako keby mi malo brucho dole roztrhnut.. ved uviidem..

inak segedinak je veeelmi jednoduchy, das udusi masko na cibulke, ked je polomake, pridas kapustu a ked je maka aj kapusta aj masko pridas smotanu s troskou muky a mlieka... a dufam ze pazravost je priznak tehu {aj ked moje deti este asi nie su zahryznute} ale ja som nie zjedla ale zozrala 4 knedle a strasne vela segedinaku.. a mnaaaaaaam bol teda je neskutocny... strasnu chut som na neho mala...

ked som dojedla tak som si tak pomyslela ze je dobre ze som si ho spravila teraz lebo ked budem tehu teda vo vyssom stadiu tehu a bude mi smrdiet tak by som bola smutna... ale faaakt bol dobry...

babulka123
23. nov 2008

peti dnes sa nejako miname... ale uz budem mat zapnuty comp... tak snad ta este stihnem...
pocko vonku je desne takze lezkam doma pred telkou a kukam co davvaju .. a kedze zas nic, tak vo vidim na nejake dobre DVD...

janula13
23. nov 2008

babulky ahojte, ja az teraz na chvilku sadam k pc, este varim obed, zacala som neskor, ale uz vonia cely byt, ale teda babulka, cez tyzden rozhodne uvarim segedin, ja ho mozem na ranajky, veceru aj obed, tak si ma namaskrtila, aj ked mi je zle, ten by som si dala..varievala som ho davno, esteze si mi pripomenula postup...len otazocka, ja sa v bravcovom nevyznam, to vzdy volam mame co a ake je najlepsie, co je dobre na segedin?
A tie tvoje pocity sa mi pacia, podla mna to musi byt ine ako pri prvom IVF, lebo toto je to co bude uspesne...a aj zapcha je priznak tehu, aj ja som ju mala, a tiez taky tlak dole, nic strasne, ale bol, tak si na dobrej ceste neboj...
A Petka, ja natieram obycajnym telovym, ktore mi pride do ruky, ja som aj tak sama stria, tak pochybujem ze mi to pomoze, ale snaha je a ved brusko je malicke....ale popytam sa v lekarni, dnes musim skocit, zase ma to dole boli a stipe, vratilo sa to, tak nieco brusnicove musim zohnat 😅

babulka123
23. nov 2008

janulka ja z bravcoveho kupujem bud len kare alebo stehno. teraz som to robila z kare, lebo kupila som aj s kostou a tak kost isla do polievky a z maska som robila segedin...

ja co sa tyka kapusty mozem asi vsetko , kapustnicu milujem a neviem sa dockat vianoc... to robi kapustnicu moja maminka a osbne si myslim ze by za to mala dostat nobelovu cenu mieru... keby jej kapustnicu rozdavali tam kde je vojna tak okamzite prestanu bojovat lebo budu taki spokojni... milujem ju...

no ja dufam ze vsetko co pisem je len a len kvoli tomu..... dnes ma trosku este aj obcas pichne v strede nad ...no ako to slusne napisat... no presne nad nou... tak uvidime.... ale aj tak som presvedcena o tom ze to vyslo a preto mi je tak divnooo

babulka123
23. nov 2008

janulka alebo to urobme inak.. sadni do auta aj s drahym kupte knedlu a pridite...

babulka123
23. nov 2008

janulka skusk cipky floragyn, su to len ciste laktobacily, ktore mozu aj tehulky aspon tusim a mne to teda veeelmi pomaha.. ja mam od nich aj mydlo a uz vyse 2 rokov nic ine tam dole ani nepouzivam , a cipky som si davala vzdy preventivne po kupalisku alebo tak... odporucil mi to moj gyndos a boli super... ale v kazdom pripade ak to stipe a boli treba ist lekarke.... nepodcenuj to...

janula13
23. nov 2008

jeziiis, napisala som dlhu odpoved a vyprsala mi do toho registracia a neposlalo to...
tak zase...
Na segedin by si ma nalakala hned aj na kapustnicu, ja som ju varila podla seba a vychvalili ma aj gurmani co su na nej odchovani a to som ju varila 1x, a odvtedy som zavislak, vidis aj tu by som mohla navarit, mnaaam, my varime na vianoce hubovy, an to je mamina majster...
Manzel ma laka do postele, hehehe, nist nebude, dostal kosom, kedze ma to dole stipe, ale mna neboli tam kde sa vklada ale odkial sa cika, mocove cesty, tak to bude len nejaky virus tam, a tam si teda cipok nenafutrujem 😉 Ale brusnice dezinfikuju a zabijaju take bakterie, len potrebujem pripravok, co mozu aj tehotne, tak uvidim, ci mi nieco kupi, teraz vysava, kedze dostal kosom 😀 😀 😀
a ze ta boli, zvykaj si, mna dost dlho pobolievali potom vajecniky, aj teraz ma sem tam picha a poriadne, ale nech, ved sa tam deju take veci a uz aj u teba sa deju, tak myslim, ze je to na dobrej ceste...

babulka123
23. nov 2008

janulka dakujem ukludnila si ma.. hehehe ale nie, rano som si povedala ze ved som tehu tak co sa cudujem ze ma to boli... hehehehe este len bude ked bude maternica rast.. a o porode ani nehovorim , teraz som troska v klude tak to preslo len obcas ma tam v strede hore na nou pichne.. a to je asi aj dobre...

idem spratat kuchynu a ideme do tesca lebo uz nemam co pit doma a kedze stale pijem tie 3 litre denne tak treba dokupit zasoby.. heheheh

to som nevedela ze ta to boi ked cikas, to vyzera vazne na nejaky zapal..eheheh ak by si chcela mam doma brusnicovy dzem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zatial posielam cmuuuuk teda pardon... posielam vam cmuuuk

babulka123
23. nov 2008

snazivec je suuuuuuper, prave ide prat.. ja ho tak milujem... hehehe len keby ste videli aky je zlaty , s kazdym kuskom pradla sa ma pride spytat aka je to farba...

petkaerdal
23. nov 2008

babul,stihneme sa este,len drahy je doma a cely den je na nete,ale o chvilku ide do prace,potom sa budem nudit s tebou

4 knedle??? si dobra 😀 len papaj,lebo potom sa uz nenajes

ved vydrz moja,to brusko hadam prejde,nemusis hadam za to do centra letiet

ja chodim na wc tak kazdy 3 den aj to musim predtym vypit mlieko s dzusom 😖

petkaerdal
23. nov 2008

Jani,to mas vazne chut a segedin 🙄 ? ja neviem ani varit,ako mi vsetko vadi stale,teba to uz preslo???

Jani,neprechladla si niekde?

janula13
23. nov 2008

ok babul, len pi, ja to flakam, ale moj tiez akurat ide do tesca, doplnit mi zasoby fatry na kyselinu...
naozaj sa tes, ze sa ti tam nieco deje, ved su to obrovske zmeny, mna uz vyse tyzdna boli kostrc a krize, tak sa mam na co tesit a to nemam brucho, mam pocit, ze babtka nerastu, ved som nejaka zase plocha, tak srotujem v hlave somariny, ci su ok...
peti, vidis, mne tie zachodove problemy zmizli, ani neviem kedy, tak dufam ze aj tebe prejdu,,, 😝

petkaerdal
23. nov 2008

mne to Jani neprechadza,ale mozno je to aj mojim nedobrym stravovanim..

Jani ako to,ze nemas brusko este? ved ja ho mam uz,ako valov 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre