Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
24. nov 2008

este som nevyhodila.. predsa len istota je istota... hehehe ale ja ich potrebujem aj kvoli utrosu.. hehehe hovorim ze neviem ako som mohla bez neho zit 30 rokov.. hehehhe

nedepkujem.. no depka to nieje.. je to skor obvava.. ale aj tak to nezmenim takze uz len vydrzat.. ja verim ze to bude ok.. a ak nahodou nie , tak to dalsie urcite..

idem dat utros a idem spinkat troska .. je mi tak divne.. to pocasie ma asi zabije vonku .. a okrem toho vecer chceme ist troska von so znamymi tak nech tam nezaspim urplne..

petkaerdal
24. nov 2008

aha,zabudla som,ved ja tiez fungujem uz 9 tyzdnov na slipovkach,uz mi lezu na nervy 😀
aka istota je istota,ty ich uz nebudes potrebovat 😀

ved pisem,ze som rada,ze nedepkujes,ja viem,ako sa citis-vseliak

ale nechod hajat,nenechaj ma tu samu 😀 ten utros je riadna hnusoba vsak? ja som uz od rana 2 x driemala 😅

babulka123
24. nov 2008

ja som uz tu .. ja som chcela spat.. ale nejde mi to som sice otapena ale spat sa mi nechce...

petkaerdal
24. nov 2008

😀 😀 😀
ved predsa neprespime cely den babul? 😀

draheho mas v robote? moj prave odisiel

babulka123
24. nov 2008

hej hej v robote, akurat pozeram ze za chvilku mozno uz aj pride...
robi do piatej takze za chvilku je tu.. mozno aj skor a prekvapi ma...

petka neprespime.. to nie ale vies ako za vsetko moze utros..hehehehe len neviem na co sa budem vyhovarat potom hehehee

petkaerdal
24. nov 2008

babul,to je s nami horzne,este ,ze sme vsetky tehule,tak si rozumieme,co by si ini o nas pomysleli,ze sme take nejake vymlete 😀 😀 😀

ja cakam kamosku,vcera nedosla...je mi na tycku nejak 😖

babulka123
24. nov 2008

dnes je fatk divny den.... na tycku je aj mne.. myslela som ze z hladu ale to nie.. neviem ...

petkaerdal
24. nov 2008

😅 😅 😅 horzny pocit,ale prezijem
som stastna,ze mam drobcov

ty ma uz opustas?

babulka123
24. nov 2008

ja viem ze si stasna.. aj ja budem za chvilku ..hehehehe vlastne somuz teraz.. hehehehehe

hej hej idem lebo ked ma marek najde za PC bude pindat...

petkaerdal
24. nov 2008

aj ty budes,verim ti 😉

ok,tak sa mu bez venovat ,cmuk

janula13
24. nov 2008

tak som spät...
peti, ved som zvazovala ze sa zvrtnem, ale tesco mame 10min od domu, tak som to riskla..tiez nechodim sama, toto bol prvy krat lebo som chcela nieco pre manzela , tajne, tak som musela, ale tiez mi byva zle v obchodoch a toci sa mi hlava, ledva tam vydrzim a najprv sa tam tesim...
co sa tyka pleti, vyrazky stale, aj ked sa mi zda ze je to o trsiiicku lepsie, vytok mam uz dlho, ja som vzdy nejaky mala, leb teraz tecie riedky, doki povedala ze je to normalne v tehu, ale chcem nech mi spravi kultivaciu...
a utros beriem este 3x2, este asi dnes, zajtra a potom mam uz len na to postupne vysadzovanie co trva 9 dni, takze este 10dni, to uz budem v 11tt, takze to sa da, lepsie ako v 8tt...

petkaerdal
24. nov 2008

Jani,podajme si ruky,my sme nejak rovnake tehule 😀
tesim sa do obchodu a hned ,co vystupim z auta,chcem ist domov,co mi je zle,asi by sme mali len doma trcat 😀
ja nemam vytok zatial ,som prekvapena,ale je to normalne,aj sestra moja to mala...
ten utros sa ma tak nejak v 12tt vysadit,tak akurat ti to vyjde...
ja beriem stale 3x2....

janula13
24. nov 2008

peti presne, len co vyjdem z auta uz banujem ze som tam chcela ist a ledva cakam, nez vypadneme..ale verim ze sa to zlepsi...casom...vies ja som mala stale nejake zapaly tam dole, takze ani neviem co je to nemat vytok, len teraz je iny, ale bojim sa ci tam nemam zase nejaku bakteriu, tak sa v stredu opytam doki, ved aj krcok mi blbne uz roky, tak som zvedava, ci sa to pozoruje aj v tehu, alebo sa v tom nechcu rypat...
jeej sranda, normalne som mala rifle a nad paom mi trochu trcalo v tom obtiahnutom svetri take gulate banderko, zaujimalo by ma co si o mne myslia ludia, ci som len tucko, alebo tehu 😀

janula13
24. nov 2008

a este , manzel je uz na ceste z prace, a to este vymysla, ze behneme do jedneho obchodu, nuz neviem ci ma nahovori, nechce sa mi uz...

mimo27
24. nov 2008

ahojte 🙂

petkaerdal
24. nov 2008

Jani,ked mas taketo problemy,mala by si si o tom viacej davat pozor na seba a moc nebehat
to brusko musi zlato vyzerat,aj ja mam take,ale len spek zatial 😀

len si pekne oddychni doma,aj tak ked tam dojdes,nebudes vediet vydrzat,kedy pojdes domov 😀

mimo27
24. nov 2008

hm aj vy ste otehotneli hned

petkaerdal
24. nov 2008

tema sa vola 3IVF,tak hned to asi nebude 😖

mimo27
24. nov 2008

hm vsak dobre

mici11
24. nov 2008

Ahojte babenky,

Tak uz som konecne tu. Bola som s drahym na sluzobke v Ba a po obchodoch. No strach, kadeco som nakupila len tehu gate nie ☹ . Vsade maju taaaaaaaaaaaaaake sirokanske. takze si objednam asi tie cez net, su dole uzsie a nie take plachty.
Inak bola to cesta hrozy, same havarky a skzrizeny kamion museli sme to obchadzat po takej ceste neceste cca 40-kou. Nekonecny pribeh. Teraz sme dorazili domov. No poviem vam mam dost. Zajtra idem na NT ultrzvuk tak na mna myslite. Ale verim, ze je vsetko OK.

babulka123
24. nov 2008

amam vas...

babulka123
24. nov 2008

mici no pekne... zajtra budem na teba mysliet.. a drzim palce... daj potom vediet budeme cakat...

mici11
24. nov 2008

Diky Babulka, jasne ze dam vediet. Budem mat aj fotecku a video 3/4D. Uz sa velmi tesim 🙂 🙂 🙂 🙂
A ty sa ako citis?

babulka123
24. nov 2008

jeeeej tak potom dufam ze das do albumu...

ja sa citim docela fajn aj ked dnes mam asi den blbec... vcera mi uz nic nebolo len som bola unavena ale zato dnes.. take krce som mala poobede strasne ma bolelo brusko myslela som ze som dostala mrchu.. tak snad je to dobre znamenie ze nedosla aj keby dosla tak je to divne lebo je este velmi skoro.... a bohuzial mam zapchu.. tak trpiiiim

babulka123
24. nov 2008

mici ale samozrejme je este velmi skoro na to aby som nieco citili aj ked dnes som skoro hodila sablu u kadernicky tak sme s petkou zhodnotili ze za vsetko moze UTROS...hehehehe

mici11
24. nov 2008

Pridam, jasne. Tak som myslela ci uz podbrusko neboli. Inak ano Utros je iny dabel 😀

babulka123
24. nov 2008

hovorim vcera mi nic uz nebolo a dnes bolelo ako dabel.. cele podbrusko aj s krcami.. ale zajtra zas bude lepsie...

mici11
24. nov 2008

A zapchu mam ja stale, takze je to na dobrej ceste. A mrcha zlatko nepride 9 mesiacov 😉 co si zabudla?

babulka123
24. nov 2008

no ja viem ... takze je to v pohode.. uz som dnes aj vlozky schovala ... necham tam len slipovky kvoli utrosu....

mici11
24. nov 2008

Teda nie ze by zapcha bola fajn, ale tiez to byva priznak tehu. A v mojom pripade neklamny. Zapchu som nikdy nemala. A predmrchovske bolesti som mala cca do 9tt a sem tam tiez.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre