Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

janula13
25. nov 2008

ahojte tak ja som este v pyzame a obedujem cesnacku, ta mi robi dobre, dufam ze sa cesnak v tehu moze...babulka, ale ved ty si jasna, uz ta dohryzli, teraz par dni nic a otom v case ocakavaneho menzesu pride PMS a ty nas tu budes presviedcat, ze menzes na 200% pride, lebo sa poznas a mas vsetky priznaky, ale predstav si, ze on nepride a tebe vyjde pozitivny test..tak to vidim ja..a zapcha ta este potrapi, ale to je tiez tehu priznak, utros nie je na vine 😉 a papj co najpestrejsiu stravu, kym mozes, mozno nebudes taka trapena tehula ako ja s Petkou ci mici, ale pre pripad, papaj a papaj..
Peti ved aj ja jem strasne vela a nic na vahe, vcera vecer po veceri konecne 49kg a dnes zase dole pol kila, ale do vecera to vyzeniem 😉 To babatka nam vsetko vcucnu, ved ja jem kazde 2hodiny, ak nie aj castejsie...

janula13
25. nov 2008

inak Cmuk, aj ja si ta pamätam, len potom si mi nejak zmizla z dohladu a co nevidim, cochvila budes mamina 😀

babulka123
25. nov 2008

JANULKA.... ja si uz ani len napamatam kedy som mala 49 kg.. no mozno niekde na zakladnej a nie ako ucitelka..hehehehehe

ale ja som rada ze moja vaha nesla hore po stimulke... zatial sa drzim na tom co som mala pred stimulkou a to fungujem tak ze... rano jogurt asi o 8, o 11 dva chlebiky s pastekou a syrom a o 12 polievka... kybel polievky...

no a uz rozmyslam co budem varit este na poobedie....

janulka... tvoja predpoved sa mi tak strasne moc paci ze to neviem ani napisat ako velmi moc...

janula13
25. nov 2008

o to islo babul, ale vsetko je to pravda...inak zajtra k vam idem na obed, ja chcem bryndzky, mnaaam, moj bryndzu nemusi, tak ja nic s bryndzou nerobim ale bryndzaky mnaaam, preco stale varis take dobroty?ako ja k tomu pridem?

Mici super az teraz som precitala, tak sa velmi tesim, ze babatko je ok, boze ake vyzera uz velke, kolko ma cm, vies?Ja mam zase pocit ze nie som tehu, brucho nikde, ale hadam do vecera pordrastie...inak mici, ty mas najkrajsie brusko co som videla v albumoch, vazne aj ja chcem take pekne gulatucke, link som ti poslala, mozno si ich uz videla...napis co ty na to, aj ked sa ti nepacia, mna to nezabije 😉 idem do sprchy, vecer ma caka nakup...

mici11
25. nov 2008

Janulka dakujem za kompliment mojmu brusku, naozaj mi to dobre padlo 🙂 🙂 🙂 Rifle som videla, uz som ti poslala IP.
Babatko ma 6,6 cm od temena po kostrc. Velmi sa vytesujeme. Mne bolo vcera cely den dobre a tiez som sa necitila sko tehu, neboj vsetko je tak ako ma byt. Ozaj ides este na kontrolu do Gyn-fiv?

janula13
25. nov 2008

Mici, ale vazne to brusko je krasne a to nie som na zeny, nemysli si 😀 Nie, do GF uz nemusim, uz idem -zajtra na poradnu k mojej gyndoske, takze GF ma uz vyhodil, ked boli srdiecka, co je cca 2tt dozadu...ale musim im tam poslat este nejaky papier od gyndosky..
Ja dufam ze vsetko je ok, to vies , neviem co chcem, ked mi je dost zle, chcem, nech to uz skonci, ked mi je lepsie, atk sa bojim ci je vsetko ok...no co uz so mnou...

babulka123
25. nov 2008

2 kybel polievky vo mne... a zacpaty nos.. kurniiiik

babulka123
25. nov 2008

no janulka ja to vidim len tak ze ked si pojdem pre auto k nasim do pezinka tak sa po ceste zastavim u teba a donesiem ti tie halusky... hehehehe ale to musime este dohodnut...

jeeejda ta polievka mi robi tak dobre... mnaaam
a inak pustila som si Jumanji na DVD amedzitym periem uz 3 pracku a tak ..

janula13
25. nov 2008

babul, vy nemate taniere? 😀 😀 😀 tusim ti nejake kupim, nech nemusis z kyblika 😀 😀 😀 ok, sedi vec, zajtra ta cakam s otvorenou narucou a haluskami 😀
A mas dalsi priznak, vies to?polievky ti robia dobre 😀 Aj ja periem, zatial len prvu, ostatne neskor ked bude toho viac, ale zato idem ozehlit asi 5 pracok a pustim si taku somarinu, Ruzovy panter, ja nie som na komedie az tak, okrem B.Jines, ale viem ze ked som na tomto bola v kine, tak ludia po mne pozerali, lebo som sa tak smiala, tak uvidim, ci dam repete 😀 babul, my sme take sikovne, inak ja som varila cesnacku, dnes radsej viac, lebo minule som ju zjedla za den a granaditr, to ma rad ten moj...

mici11
25. nov 2008

baby mnaaaaaaaaam halusky, granadir to velmi lubim. Ale ked varim toto tak musim varit na 2X lebo drahy sa mi z toho nenaje. On je totiz masozrut 😀

petkaerdal
25. nov 2008

ahojte,ani ma neprekvapuje,ze ste tu vsetky,ked ja nie...
tak hlasim ,rifle mam kupene

AC a HM maju dost dobry vyber,co sa tyka rifiel,ale svetre a tricka ,nula bodov...

janula13
25. nov 2008

fi petka, tak to mrkne aj ja, to si ma otesila, ja by som rada vyskusala nejake, aj ked sa mi nieco na nete paci..pozri v mimibazare.sk tam su pekne svetriky...ozaj peti ty beries aj nejake extra zelezo, ci nie?

janula13
25. nov 2008

tak sa nahod a odfot 😉

petkaerdal
25. nov 2008

Jani,vazne super vyber,velmi pekne,az som nevedela,ktore zobrat..ale to cislovanie nechapem trocha,nosim 38 a v 38 som mala nohy utopene ,hrozne velke...tak som kupila 36 ,aj tie su mi trocha na nohach siroke,ale vyzera to uz celkom ok,normalne by mi stacili 34,ale ta guma na brusku sa potom nedala moc natahovat...
si myslim,ze tie nohy su take siroke usite na rifliach,asi sa berie ohlad na to,ze priberieme,ako slony 😀

neberiem zatial zelezo,ale prave som myslela,ze sa ta to dnes opytam,ty beries? tusim sa to ma

petkaerdal
25. nov 2008

Jani,zajtra ich odfotim,drahy uz odisiel a sama sa neodfotim 🙂

petkaerdal
25. nov 2008

Jani,tak si ma potesila teda,ze aj ty papas vela,ja som sa len bala,ci to nieje naozaj nejak extremne vela,aby som nevyzerala,ako medved naozaj,ale ja to normalne citim,ako ma tie male vystavia celu..
v noci Erdal o 1 doniesol chrumkave rozky,tak som jeden zbastila so sunkou 😅

petkaerdal
25. nov 2008

mici,super foto,tesim sa,ze ste ok a droec je uz riadny valibuk 😀 😀 😀

dneska srsite akym humorom,babul,to nemas vazne doma taniere? 😀

babulka123
25. nov 2008

jani.. mame aj taniere ale ked tam sa zmesti malo pre matku 2 deti.. hehehe ale nie na polievky mame zasadne misky...

petka gratulujem k tehu riflam, inak ja som velmi rada ze som doma a mozem behat v teplakoch lebo mam pocit ze rifle by som teraz asi ani nezapla....

babulka123
25. nov 2008

inak musim sa pochvalit dnes ma skoro vobec neboli brusko .. takze som rada... ale za to ledva dycham.... mam pocit ako keby som bola zavdusnena.. a mam strasnu chut na mekac...... mnaaam

petkaerdal
25. nov 2008

babul,rifle mozes uz s tym upratovanim tiez zabalit na cas do vreca,lebo uz ich ani neoblecies...
ja este obleciem,ale hrozne sa v nich citim,ledva som to vydrzala vonku

babulka123
25. nov 2008

nooo lenze u mna to budu potom asi vsetky nohavice.. momentalne nosim len jedny mendzestraky lebo tie su mi tak akurat... ale ine.. no uvidime...

petkaerdal
25. nov 2008

babul,pocuj ,ved ty sa kazdy den citiis inak,pripominas mi uz moju babku 😀 ...

ale to je super,ze brucho neboli...a necitis sem tam ,taku minutku maternicu? bolesti ,ako na kramy

petkaerdal
25. nov 2008

tak budech chodit aj von v teplakoch 😀 😀

babulka123
25. nov 2008

tak babku no pekne dakujem... ale nie ja som byvali astmatik takze viem ake to je.. doooost neprijemne...mala by som brat lieky ale to nerobim uz zopar rokov tak dufam ze sa to teraz nezhorsi...

bolest ako na kramy, .. to mam stale ale to neriesim.. dnes ma aj troska pichalo.. ale pohoda... ani zdaleka to nieje take ako predtym ked som sa stazovala ze ma nieco boli... vies...

janula13
25. nov 2008

Peti ja neberie zelezo, ale beriem tu kys.listovu a babyplan a ten tusim nejake FE obsahuje, ale uvidim, ci mi doki nenakaze..
tak sa tesim na foto, ja fakt jem ako nikdy v zivote a nie je to vidno, fakt je to asi normalne, bud rada ze jes, nechudnes, ved tie male potvory tak rychlo teraz rastu, ze potrebuju energiu...a aj ty
babul, tak kupim seriu kyblikov 😀 ale ja ma co hovorit, tiez na olievku zasadne misku, lebo sa to lepsie je a je tam viac 😀

petkaerdal
25. nov 2008

ved srandujem,ale fakt som si na nu spomenula

ja mam plucnu alergiu,tak viem,ako sa citis 😖

babulka123
25. nov 2008

anoooo viac viac viac... inak je pravda ze je som polievky nikdy nejako moc nemusela... a teraz.. mnaaam sa ich neviem dojest... hehehe akurat rozmyslam aka bude zajtra...

petkaerdal
25. nov 2008

Jani,aj ja beriem len kyselinu listovu,ale mne este v centre kazali zelezo,zevraj to potrebuje dieta velmi

Jani,asi by sme mali aj my vymenit tanieriky za kybliky 😀 😀 nemusime 3x naberat jedlo 😀

babulka123
25. nov 2008

baby ja beriem len calibrum... tak snad to staci...

petkaerdal
25. nov 2008

babul,ty sa tusim cela menis

ja asi spravim dneska fazulovu na kyslo,dostala som chut...

babul,ty mi pekne dvihas naladicku,si zlata,sa tesim,ked budes tehula,ai sa budem gulat po zemi 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre