Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
25. nov 2008

petka co by som pre teba nespravila... hehehehe

sosovicovu som chcela robit... noo ale zasadny problem nemam sosovicu... no musim kuknut do nejakych mudrych kniiih a uz viem paradajkovu .....mnaaam a syr do toho ... jeziskove ponosticky.... mnaaaam

petkaerdal
25. nov 2008

babul calibrum je dobry,tam je kyselina listova tiez 🙂

babulka123
25. nov 2008

petka ja len dufam ze sa menim k lepsiemu..
vies ani si neviem predstavit ze by som si toto tu mala citat a pisat a hovorit si ze som tehu .. co mimichodom robim... a potom by to nevyslo.. vies co myslim ... moje myslienkove pochody... vies co tym chcem povedat... 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😝

petkaerdal
25. nov 2008

si kamoska ale,len tak dalej 😉

sosovicovu? no zase budes len pukat 😉

babul 😀 😀 😀

babulka123
25. nov 2008

petka ver tomu ze to pukanie potrebujem.. inak by mi asi brusko roztrhlo...

mici11
25. nov 2008

Aj ja beriem kys.listovu a calibrum babyplan, dnes mam poslednu. Zajtra si idem kupit uz calibrum mami 🙂 🙂 🙂
Petka diky 🙂 ja som uz zvedava na vase dvojickovsje fotecky 🙂 🙂 🙂
Ja vam zavidim, ze vam chutia polievky, ja to nemusim od mala. Okrem fazulovej a sosovicovej na kyslo. Tie mozem 🙂

petkaerdal
25. nov 2008

babul vies ,ze tehu vymyva mozok? 😀 😀 😀

no to budeme partia 😉 ...

ja ti uz nerozumiem,kam pochodujes?

babulka123
25. nov 2008

mici... vies mame to obratene ja zas tie jogurty bleeeeee.... ale na silu zjem...

babulka123
25. nov 2008

peti ano mas pravvdu ja som uz uplne vymleta... heheheheheh

je to jedno ja som to napisala, ty si to asi nepochopila.. ale nevadi ja som to dostala von a to je hlavne... hehehe

petkaerdal
25. nov 2008

no a snazivec este spi pri tebe? moj uz bol v obyvacke odstahovany 😀

mici,ty by si mala od 2 trimestra calibrum mami,neviem,ci je mami aj na prvy trimester,ale mne v lekarni povedala,ze sa to moze,ale sestra vravela,ze nie,ze az od druheho trimestra

mici,tak dojdi na fazulovu,idem asi postavit na kyslo,este,ze vas mam,aj chut mi spravite

petkaerdal
25. nov 2008

mici,kolko pijes mlieka denne? ma sa pit az liter ,vies o tom? aby ti ostali nejake zuby 😀

babulka123
25. nov 2008

peti nooo snazivec.. hehehe nejako mi kontruje... co myslis preco mame stale otvorene okno.. hehehehehehe
ale nie on ked spi tak spi, takze toho nezobudi nic na svete...

petkaerdal
25. nov 2008

babul,na to si zvykaj,ze sa nebudeme chapat navzajom,ved nam to nebude ani jednej palit 😀 😀
mne to nedoslo,ako si to myslela 😉

mici11
25. nov 2008

Babul ved aj ja zjem nasilu polievku, nemozem povedat ze nie. Ale ja by som chcela mat rada polievky, ale je to silnejsie ako ja 😠 no co uz. Kazdy mame nieco 😀
Inak ze tehu vymyva mozog miestami pozorujem 😀 😀 😀
Inak v tehu aj pocas materskej sa vraj ma vela citat. Aby sme vraj nezblbli. Ale nie bulvarne platky 😀 len ci pocas materskej bude na to cas, ale chvilka sa snad najde 😉

petkaerdal
25. nov 2008

ani tvoje bombardovanie ho nezobudi?

zavri okno a mas zadarmo plyn 😀 ,mame ale temu

petkaerdal
25. nov 2008

mici,to ze tehu vymyva mozog,mam overene na 100% 😀

to citanie je zaujimave,ale ved citame cely den konika,aspon my s babulkou...ale nie citam mama a ja a dieta,nekupujes to?

babulka123
25. nov 2008

hehehe no pekne.. tak to uz nehovoirra kedy mame citat.. este pocas materskej no dajme tomu.. ale ked uz bude babo.. vies hovoris ze nie bulvarne platky.. no neviem ci to nebude prospesnejsie ako tie male knizky s 3 vetami dokopy... alebo taka ta riekankova kniha.. no to citat cely den.... fuuuuha asi by bol dost tazky dohovor somnou a drahym ze co chce na veceru .. hehehehehe zivo si to prestavutjem....

mici11
25. nov 2008

Petka ano do teraz som brala calibrum babyplan, dnes poslednu. Ale zajtra uz kupim calibrum mami, ved uz som skoro druhy trimester 🙂 🙂 🙂
Mlieka vypijem cca 0,5 L a nejake 3 jogurty a rano sem tam syrcek. snad nebudem strbana 😀 😀 😀
Kupim si umele zuby a budem ich mat v pohary na nocnom stoliku. Bude to velmi eroticke 😀 😀 😀

babulka123
25. nov 2008

fuuuha kolka erotika. , este ze mam krstnu zubarku mozno budem mat aj zlavu ..hehehe

mici11
25. nov 2008

ja rada citam literaturu faktu, popri babatku budem mat "URCITE" na to dost casu 😀
Babul ty si ako ja, tiez si vsetko zivo predstavujem a potom sa z nicoho nic zasmejem a drahy cumi, ze co mi je 😀
Ale uz si zvykol, vie co ma doma. Ozaj kolko ste spolu s polovickami? My tahame 6 rok.

babulka123
25. nov 2008

no baby verte alebo nie. ale ja som zabudla na svojho kamosa... utroskooooo moj kde siiiiiii....

babulka123
25. nov 2008

no my tahame 9 rok a 7 co sme manzelia...

petkaerdal
25. nov 2008

tak to je dobre,ja sa neviem nejak donutit to mlieko,nikdy som to nemusela,ale musim,ma sa pit az liter denne a ja asi 2,no pomoc 😅

mici,tak tiez budes,ako moja babka 😀 ,aj ta ma statne zuby 😀 😀
to je ozaj velmi eroticke a budes suslat,ked ich vytiahnes 😀

no babul,tak po vlozeni zacne ucinkovat,takze zase priznaky z utorsa nastupia 😉

janula13
25. nov 2008

no vy teda mate temu 😀 ale uz ste ma namaskrtili, aj ja som dnes chcela robit sososvicovu, ale nemam sosovicu, tak dnes kupim aj fazulku...

Babul nestihla som zdvihnut, nepocula som ho, bol zahrabany opd ozehlenymi vecami, este zehlim ako drak, zachvilu pride manel dufam a chcem ho nahovorit do Metra, aj ked ma uz hlava aj chrbat boli...cinknem spät?

mici11
25. nov 2008

Pekne babul, mys me manzelia zopar mesiacov.
Baby docitala som sa, ze uz vo stvrtok mi zacina 2.trimester 🙂 , jupiiiiiii. tak snad uz nebude grcanie. V nedelu som grckala naposledy a dufam, ze aj ozaj naposledy 😀 😀 😀

petkaerdal
25. nov 2008

jani,mne ti dneska normalne prechadzka pomohla,ked som niekde alebo s niekym nevnimam to,ze mi je spatne...

vy mate tolko co kvakat,ze si este aj volate?

babul,aj ja ti zavolam,cez vikend idem na Sk

babulka123
25. nov 2008

janul ani nieje treba... pocuvaj mate v senci mekac???

heheh uz ho mam tam kde ma byt.. takze baby vopred sa ospravedlnujem....

babulka123
25. nov 2008

petka to je super... budem sa tesit...

mici11
25. nov 2008

No Babul o tento zazitok ja teraz prichadzam, kedze mam duphaston 😀
Petka tak aj ja ti dakujem za tu babku a suslat budem to si pis, potom ti taka suslava brnknem OK? 😀 😀 😀

petkaerdal
25. nov 2008

babul,co mas tam ,kde ma byt?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre