Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

janula13
25. nov 2008

ahijte aj ked tu nie ste, ja som pred pol hodkou dosla, som hotova, minula som par tisic a nemam nic, tak vzdy skoncim v Metre, ale mam, migrenu, tak idem dovybalovat a zalahnut, zajtra ma cakaju lekari...babaule nieze pojdete bezo mna, dovtedy nasetrim, nech mam co minat...a tak ste ma dnes namaskrtili, ze som kupila velke balenie sososvice a fazulky, nech mam doma ked to na mna pride 😀
dobru babulky...drzte palce nech zajtra dopadnem dobre...

petkaerdal
25. nov 2008

jani,ja tu som,teraz som nakukla a citala som ta v inej teme 😉

petkaerdal
25. nov 2008

a co si kupila vsetko Jani?

janula13
25. nov 2008

ty mas teda prehlad, idem to vybalit a dat sa na nocny rezim...

babulka123
25. nov 2008

petka a ty co nespis??? hgehehe toto uz nieje tvoja hodina..

petkaerdal
25. nov 2008

nahodou,ako som sem prisla,si mi padla do oka v nejakej teme,tak som ta kukla 😉

ja idem spat,je mi na figu 😔

dobru noc

petkaerdal
25. nov 2008

nie,este nie..akoze moja hodina? co ja chodim zo sliepkami spat? 😀 😀 😀

babulka123
25. nov 2008

hehehe si precitaj svoj prispevok vyssie..hehehehe

ale nie , inak ja ked chodim do prace tak som o takomto case uz davno v postielke, ale teraz tym ze viem ze nemusim rano vstavat tak mi to je jedno.. dnes nic nedavaju v telke... tak tu sedim a kukam co je nove.. a tak..

janula13
25. nov 2008

Peti aj ja pojdem hajat, mam dost, dost ma to vycerpalo...ale zistujem ze som nakupila ozdob asi na 3 stromceky 😀 Dobru nocku, vyspinkajte sa do ruzova maminky 😀 Peti zajtra chceme vudiet tehu rifle!

babulka123
25. nov 2008

dobru nocku maminky.. a mimohcodom uz by ste mi mohli trosku tehu vyrusov naprskat.. obe...

teraz ma to napadlo.. nooo toto si zajtra s vami vybavim hehehehehe

janula13
25. nov 2008

tak aby si ma nevyplatila...Petku mozes zajtra 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt staci na uvod? 😀

marione74
autor
25. nov 2008

ahojte maminy, vsak vas nestiham citat, ste napisali dnes 7 stran 🙂 vidim ze vacsinou o jedle, no ved ako prave tehulky 🙂 Babulka vies co, pockam este par dni ked oslavime oficialne ze si tehu a potom si mozem zalozit novu temicku lebo Vy vsetky ste tehu 🙂 🙂 🙂 a tuto premenujem na Uspesne snazilky po 3 ivf alebo take nieco, hehe 😀 🙂 🙂

Ale musite slubit ze vsetky pridete potom na moju novu temicku a budete usilovne posielat vyrusiky aby sme aj my ostatne po novom roku otehotneli ok? 🙂

marione74
autor
25. nov 2008

pozeram ze kto este ostal z dievcat co sa na zaciatku hlasili do temicky- skipi, mataa, vika, dior, zabkaevka, alicag, lusinkaj, tina1, ulitka, csilla 76
Neviete o nic nieco? je niektora tehu?
Mici teda pozeram na Tvoju diagnozu co si pisala pred par mesiacmi:
Dva razy som otehotnela spontánne, ale raz som potratila a druhy krat som mala mimomaternicové. Potom mi este zistili nejaku zvlastnu cystu, takze mi vyoperovali vajecnik aj s vajcovodom. Potom sme skusili IVF. 1.IVF merional, cetrodine, pregnyl, utrogestan 2 vajká - ET 2 embryjka biochcemicke tehu,
2.IVF gonal, cetrodine, pregnyl, utrogestan 2 vajka - ET 2 embryjka - tehu test negativny. Mame schvalenu ziadost na 3. IVF, ale este pred tym ma caka laparoskopia. Mam spravene testy na chlamydie, ueraplazmy a vsetky tie potvory. Vsetko negativne a ueraplazmy mi liecili.Teraz je to OK. Mame aj genetiku aj ta je OK. Este mozno imuno, ale to zatial nie, uvidim po laparke. Este chcem dodat, ze vlastne od 20- tky trpim na cysty. A tym ze uz mam len jeden vajecnik, mam vzdy aj malo vajok a ziadne mrazaciky. Tiez mam obavy ci 3.IVF vyjde, ale stale tomu verim.

marione74
autor
25. nov 2008

tak to je sila mici, toto je fakt zazrak 🙂 Teba ma Pan Boh strasne rad 🙂 hehe ale nie, verim ze nas ma vsetky rovnako rad 🙂 , len niektore z nas dlhsie skusa 😒 ale ja to nevzdam 😉

To znamena ale ze ten jedem vajcovod si mala priechodny ze? Aj tak je to sila 😉

petkaerdal
26. nov 2008

dobre ranko,
ako ste sa vyspali?
babul,chrnis este?

rebo
26. nov 2008

Ahojte kočky.

Tak ja mám zlé správy. Včera som bola pri svojej doktorke a z výsledkov mi vyšlo, že mám ureaplazmu. Ide ma z toho poraziť. Takže podľa všetkého sa asi ďalšie IVF presúva na neurčito. Musím sa z toho vyliečiť antibiotikami. Pri mojej smole to určite nestihnem do januára. Hlavne, že som si pozháňala už aj injekcie a pri mojej smole na Diphereline mi končí exp. v januári 09. Takže čim ďalej, tým lepšie.

petkaerdal
26. nov 2008

Ahoj rebo,tak to je smola teda 😉

petkaerdal
26. nov 2008

preklep sorry,tento smejo tam mal byt ☹

babulka123
26. nov 2008

rebo ja som ich bohuzial mala tiez.. neviem kde sa mi zobrali ale mala som ... spravili to jedny antibiotika... a potom pokoj.. takze klud urcite to stihnes...

petka uz nechrnim.. uz som bola v obchode... a mimohcodom kde mam tehu vyrus????
jaaaaj a dnes uz necitim vobce nic ani brucho ani prsia.. takze ma zacina chytat depkaaaaa

rebo
26. nov 2008

Babuľka dúfam, že budeš mať pravdu. A ty kľud, nestresuj. Určite sú v tebe zahryznuté a tak sa im tam páči, že sa ani nehýbu, takže nemôžeš mať žiadne bolesti. Jasné?

babulka123
26. nov 2008

rebo urcite.. ja som bola na kontrole dokonaca az po roku a nic tam uz nebolo takze pohoda.. neboooj to je urcie v poriadku...

a dakujem. velmi tomu chcem verit.. vies len to cakanie.. no des a hruza...

babulka123
26. nov 2008

baby podarilo sa mi konecne pridat foto z ET... to su ale bojovnici co ??? cely po rodicoch .. hehehehe

rebo
26. nov 2008

Naozaj celý tatino a mamina. Jedno je tuším chlapček a druhé dievčatko. Aspoň tak sa to tam javí.

babulka123
26. nov 2008

rebo... hehehehe ja som si to tiez myslela.. ja to tam tiez vidim ..hehehehehe

mici11
26. nov 2008

Marione, moja pekna jasne, ze ta budeme nasledovat do tvojej novej temicky. Ved len vdaka tebe sme sa tu spoznali take fajn babenky, medzi ktore patris aj ty 🙂 🙂 🙂 No tiez si uz myslim, ze niekto tam hore ma ma rad. So mnou to fakt nevyzeralo velmi nadejne najma kvoli zvysenemu FSH, a vajok som mala vzdy zalostne malo. Takze si myslim, ze nadej je vzdy a som dokazom, ze zazraky sa deju 🙂 🙂 🙂 No ten jeden vajcovod bol operovany kvoli mimomaternicovemu a po operaciach je velka pravdepodobnost zrastov. Takze sa predpokladalo, ze je nepriechodny. Vlastne zato som mala ist na laparoskopiu, chceli mi ho skontrolovat. Takze tak.Teraz som trosku mimo ty uz stimulujes, ale ta to este len caka?
Rebo neboj, ako pise Babulka nasadia ti antibiotika, urobia kontrolny ster a budes v pohode. Este ze ti to vcas zistili, ueroplazma moze zabranovat zahniezdeniu embryjka. Moja znama nemohla otehotniet cca 2 roky, potom jej zistili ueroplazmu, prelicili ju a skoro hned otehotnela. Je to pliaga a v lete sa to da chytit na kupku. Minule bol v zdravi o tom clanok.Takze ti drzim palce a neboj bude to OK.

Babulka to su riadny bojovnici, ty sa urcite riadne zahryzli 🙂
Petka, Janulka cmuky

mici11
26. nov 2008

A Rebo raz som tu ueroplazmu mala aj ja, a fakt jedny antibiotika to spravili. Tusim sa volali doxybene.Takze neboj 🙂 bude dobre,

petkaerdal
26. nov 2008

ahojte,
babul nedepkuj,klud 😀
pekne foto aj v pase a aj v albume 😉
ako si odfotila tu fotku,aku ju mas peknu?
posielam aj ja ten virus TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

mici ahoj 😉

mici11
26. nov 2008

Ahoj Petka, mam za sebou desnu noc. Vracala som vecer a potom aj o 3:00 nad ranom. no nebolo to velmi prijemne. A ty sa mas ako?

mici11
26. nov 2008

babenky idem k maminke na obed a do mesta. vecer som spat zatial pa

petkaerdal
26. nov 2008

mici mna uz od vcera boli hlava,myslim,ze je to z tehu,lebo tusim aj Janku bolela...nemam na nic naladu,som taka o nicom 😔

no chuda moje a co si jedla,ked si aj v noci vracala?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre