Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

zabkaevka
26. nov 2008

ahoooooooooj kočky.
Tak som tu, a vo veľkom prúde už stimulkujem, ako som písala, teda začala som Gonalom. V utorok som bola na kontrolu a vravel doki, že je OK a že v pondelok mám odber. Som sa trochu splašila, či toľko stimulky len stačí, on že áno. A od dnes, tri dni mám pichať aj niečo iné, Cetrotide, alebo ako sa to volá, ale len teda do piatku. NO nepredpísal mi žiadne tabletky, Duphastohn napríklad. Len na sobotu večer mi do protokolu to zapísal, dve tabletky. Nemala by som aj toto brať pred oberom aspoň 2x2 denne??? ako beriete vy a čo??

petkaerdal
26. nov 2008

zabkaevka ahoj,super gratulujem k stimulke 😉 a drzim palce

zabkaevka
26. nov 2008

Ďakujem petkaerdal, si zlata. ako sa ti dari, brusko rastie?? ale iste áno, držkaj sa moja 🙂

janula13
26. nov 2008

peti my sme fakt rovnake 😀 ja sa idem nakrmit, paraziti si pytaju a troska oddychnut pri TV..
Mici, aj ja chcem tmave ja nemam rada bledomodre, tak som zvedava, co si to nakupila 😀
A babul presne postupujes podla mojho popisu, tak mi rob aj nadalej radost, neboj, dopadne to ako som napisala, aj ked nie, co narobis, stane sa co sa ma stat...a netaraj, aj na teba cislo je, a teda nie najväcsie, ved si ta dobre pamätam..
aj ja chcem chlapcov!!!Manzel si robi zo mna srandu, ze to vyzera na baby, kedze vyzeram ako vyzeram, heheh, ale dnes ked som sa namalovala a ucesala, ze to vyzera aj na jedneho chlapca..tak taky drzny humor my mame 😀 😀 😀 ved aj on si vselico odo mna vypocuje 😀 😀 ale teda pukata som dost, taky make up este nevymysleli co 😅 by to zakryl

mici11
26. nov 2008

Ahoj zabkaevka, rada ta tu vidim. Mas presne taku stimulku ako ja. Gonal a cetrodyne,ten je na to aby ti nepopraskali foliky. Ja som s gonalom tiez len kratko stimulkovala cca 5-6 dni. A s merionalom az 14 dni 😝 .
Ja som mala utrogestan, ale az vecer po odbore. to ti potom este doky asi povie. Neboj vie co robi. A velmi ti drzim palceky. Pridas sa k nam ako dalsia tehulka 🙂

mici11
26. nov 2008

Janulka potom odfotim, ked ich budem mat doma. A taky humor mame aj my s drahym 😀 , je to nahodou super, no nie?

zabkaevka
26. nov 2008

ďakujem mici za vzsvetlenie aj prianie, aj aj tebe 🙂
idem pozerať TV, paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

petkaerdal
26. nov 2008

zabkaevka,brusko uz pomalicky rastie,do rifli sa uz nevmestim 😉

dobru noc kocky 🙂

rebo
27. nov 2008

Díky marione, ale už som si zajednala Decapeptyl od jednej baby, ktorá ich ponúkala v MK. Drahý ide dnes do BA, tak ich už aj donesie. Diphereline a Decapeptyl, že vraj je to jedno, jedno sa mieša prášok + tekutina a jedno je už hotová ampulka. Len neviem, že ako sa ten Decapeptyl pichá, či injekciou, alebo perom. Viete mi niektorá poradiť? Ja som si už zohnala aj ihly a striekačky ku Dipherelinu a terz nieviem, či ich mám niektorej polnúknuť aj s tým, alebo si ich mám nechať ku Decapeptylu. Poraďte prosím.

petkaerdal
27. nov 2008

dobre ranko baby 😉
babul haloooo 😀

babulka123
27. nov 2008

halooooo dobre rankio...

petkaerdal
27. nov 2008

ako sa mame dneska? ja som uz ok babul 😉

babulka123
27. nov 2008

peta IP

vysvetlili ste si to ???

petkaerdal
27. nov 2008

nie,kaslem sa na to babul,je m i to jedno 😉

co robkas?

babulka123
27. nov 2008

oki... tak je dobre..

ja ? musim sa nejako prinutit vstat z tepluckej postele lebo musim ist dnes k lekarovi .. a nechce sa mi ale inak pohodickaaa.....

petkaerdal
27. nov 2008

ja som sa rozhodla,ze dneska nieco uz navarim konecne,vytiala som si mäsko

a od vcera mam nejako uz zase chut do jedla,mna vsetky stavy prejdu rychlo...

kedy ides k dr.?

babulka123
27. nov 2008

nooo teraz len sa mi nechce obliekat.. heheheheh

ale uz musim , este musim vletiet aj do sprchy a taaak

petkaerdal
27. nov 2008

tak bez teda,ja pojdem varit ,potom ta tu ocakavam,ok??? 😀

babulka123
27. nov 2008

nooo a co ides dnes varit, daj nejaky typ, lebo dnes ozaj neviem...

petkaerdal
27. nov 2008

kuracei prsia tak na stave,dam tam kukuricku,kecup,tak na lece to moj ma rad,troska cesnaku a zemiaky na nejaky sposob spravim 😉

ty?

babulka123
27. nov 2008

noooo toto vyzera veeeelmi dobre... ale ja spravim k tomu ryzu alebo tarhonu... to velmi lubime obaja...

petkaerdal
27. nov 2008

co ides nieco podobre robit? u nas sa len kuracie mäso jedava,zaidne ine nie a ryby,takze vsetko ,co ja robim,ze z kurata 😖
ryzu som chcela aj ja,ale nemam doma a mam chut na zemiaky...

a v tehu sa ma jest vela ryze a zemiakov 😉

babulka123
27. nov 2008

a preco sa ma jest vela zemiakov a ryze?
noo uvidim co vymyslim este tam ma take kusky kurata mozno ich len tak prasknem do rury griilovat... uvidim...

petkaerdal
27. nov 2008

no som to citala,ze v tehu sa to ma papat a ryby vela tiez,su tam nejake dolezite latky pre dietatka 😀

ty si este tu? uz som myslela,ze sedis v cakarni 🙂

babulka123
27. nov 2008

ale kde nejako sa neviem odtrhnut... ale uz ozaj musim ist...

papoapoapapapapapa

petkaerdal
27. nov 2008

no bez uz,idem ja varit,potom ta tu cakam 😉 chcem s tebou nieco prebrat 😉

ostatne kocky su kde? co robia?

Janka asi spi este a micina nasa vodkyna?

mici11
27. nov 2008

Ahojte kocky,

Rebo decapeptyl je hotova injekcia aj s malym tenkym hrotom. Cize k tomu uz nepotrebujes nic. Picha sa do bruska. Ani ma to moc nebolelo. A je to to iste ako diphereline, ale decapeptyl ma vyhodu ze je to jednorazovka, staci uz len pichnut 😉 .

Takze uz mate plany co varit 🙂 . Ja budem dnes vyprazat syr k tomu varene zemiacky a tatarku mnam mnam. Mne moc varene nechuti, ked tak tak potom toto, pizza a cestoviny. A este grilovane kuriatko. Takze same "zdrave veci" 😀 Ale co uz, nieco jest musim. Dnes som sa vazila, mam - 1Kg 😕 . No chudnut by som nemusela

babulka123
27. nov 2008

vyprazany syr.. mnaaaam ale ked mne je po nom vzdy taaaak zleeeeee.. ale zboznujem ho ..

mici11
27. nov 2008

Babulka vidis je to dost tazke jedlo a z toho mi nie je zle. Som nejaka ina 😀 Ale ak mas chut cakam ta okolo 13:00 🙂

petkaerdal
27. nov 2008

ahoj micka,mas minut jedno kg? a co robkas? to len ja priberam 😉 papkaj viacej troska
mne sa vratila chut do jedla,ale len do suchej stravy zatial a dneska sa citim vynimocne fajn 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre