Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

snazivec
27. nov 2008

sikovne
sikovne
sikovne
sikovne
sikovne
sikovne
sikovne
sikovne
sikovne
sikovne
sikovne
sikovne
sikovne
sikovne
sikovne
sikovne
sikovne
sikovne
sikovne
sikovne
sikovne
sikovne
sikovne
sikovne
sikovne
sikovne
sikovne

snazivec
27. nov 2008

tak a je to

babulka123
27. nov 2008

no snazivec este ze ta mame.. hehehehehehehehehhe

to bude tatinko co??? nooo jedna radost...

petkaerdal
27. nov 2008

a to sa ti,ako podarilo prosim ta?

mici11
27. nov 2008

Waw konecne sme na druhej strane 🙂 , takze prepacte chybicka sa vloudila.
Babul vyrusikov ma s na 2 mesiace 🙂
Dnes som uz asi prepracovana 😝

petkaerdal
27. nov 2008

mici,my to chapeme neboj 😀

este ze tu je fakt ten tvoj manza babul

mici11
27. nov 2008

Ako nic 😀 chybali medzery 😝

babulka123
27. nov 2008

mici ja ti znova dakujem.. toto bolo viac ako dost.. hehehehehehehe

petkaerdal
27. nov 2008

dufam,ze z toho budu minimalne dvojicky..ak nie trojicky 😀

janula13
27. nov 2008

jezis tu je sranda, Mici aj mne sa uz tak zadarilo, neva, to je ta tehu demencia...inak uz som objednana na ten NT utz,, vraj budem platit 300sk, v pohode, hlavne nech to dobre dopadne...len neviem ci som dobre opcula o kolkej, tehu demencia uradovala, tak musim zavolat zase, ale az o par dni, nech nevyzeram ako idiot 🙂

petkaerdal
27. nov 2008

Jani,oni to pochopia si myslim,urcite im je tehu demcia znama 😝 ..
inak 300 sk je super cena

Jani,mas este tie vyrazky? ja som si vsimla,ze ja to mam po celom tele,dufam,ze to je z tehu,ty to mas len na tvari?

janula13
27. nov 2008

Peti ja vyzeram hrozne, kazde rano sa zobudim s novou a mam to aj na chrbte, ale tam som to mavala aj pred tehu, teda okrem leta, ja som taka problem plet, ale na tvari som uz nemaval problem, len z casu na cas, sem tam vyrazka a teraz hruza, neviem co s tym, asi len vyckat, kym hormony zmiznu a to potrva aspon dalsich7 mesiacov dufam 😀

petkaerdal
27. nov 2008

Jani,ja to mam v hornej casti tela,na tvari ani nie,ale od krku cez prsia a chrabat,ja som nikdy a to fakt nikdy nemala ani len pupacik,ja mam super plet a teraz neviem,co je toto, ja to nemam ,ako normalny pupacik,co sa da vytlacit,je to ako nejaki vredik,vo vnutri je to tvde,vytlacit to nejde,uz som to skusala aj prepichnut,ale sla mi len krv..neviem,co to mam 😢 😢

ty to mas pupaciky alebo to co ja?

a mam to prvy raz v zivote,neviem,ci este od stimulky alebo je to z tehu 🙄

janula13
27. nov 2008

Peti, ja mam take bolave co sa ich dotknes abolia a tiez sa nedaju vytlacit a ked nasilim, tak ide len vodicka, a potom sa to dlho hoji a hlavne na brade a okolo ust....skus sa spytat ked uz pojdes k dokimu, vysvetli ti, ale predpokladam ze je to hormonami, kedze si doteraz take problemy nemala, mne sa len zhorsili...

petkaerdal
27. nov 2008

tak to mame nieco podobne,ale mna to neboli,len ked si to stlacim,su fakt take drobne tvrde puciky...a tiez ide len vodicka...ked to mame take podobne,asi to bude z tych hormonov teda 😖

janula13
27. nov 2008

asi hej, ved ak nezabudnem, spytam sa zajtra aspon sestricky, ale musim si to napisat, ta dmencia uraduje jedna radost, vsade chodim s papierikom 😀

janula13
27. nov 2008

a to som si hovorila ze pocas tehu aspon opekniem, figu...

mici11
27. nov 2008

Janulka super, ze si uz objednana a 300,- je fakt super cena 🙂
Inak baby ja mam presne take vyrazky, alebo pupaciky na crbte a trochu aj na dekolte. na tvary nastastie nie 😝
A veru ta demencia fakt uraduje 😀 na mne to dnes vidiet, ze? 😀 😀 😀

janula13
27. nov 2008

no my sme tu ale krasavice 😀 ale viete co robim, jem asi tretiu veceru, kyslu fazulovu 😀 mnam, prvykrat v zivote som ju varila a skromne uznavam je vyborna 😀

petkaerdal
27. nov 2008

aj ty si pises debilnicek,ked niekam ides? aj ja 😀
ani neopeknieme ,ani nezmudrieme 😉 to budeme mat chlapcov tusim,ci nie?

mici aj ty to mas? tak to je z hormonov potom 😖 ,ja to tiez nemam na tvary,len na chrbte a na prsiach

Jani,aspon nemusis to mlieko nasilu pit,mas to v polievocke,ja som prave nasilu vypila pohar,blee
a gratulujem k vybornej fazulke 😉

mici11
27. nov 2008

Janulka, tak gratulujem k polievocke a dobru chut 🙂
Petka, chlapca by som brala 😉

janula13
27. nov 2008

Peti nie, vraj to budu baby, tie beru maminam krasu, ale ja chcem chlapcov, hm, musim to nejak oklamat, len neviem ako...mlieko som chvalabohu dnes vsetko minula, 2 pohare vypila a inak slo do polievocky, tak mam pokoj...ale vies co som zistila, ze cibulova zemla s husacou mastou mi robi dooost dobre a to som sa bala ze sa poblinkam..hm, budem si to davat castejsie...

petkaerdal
27. nov 2008

myslim,ze som sa sekla,ked zena ospatnie tak sa vravi,ze to bude dievca,ze berie z krasy...nepocula si take babske povery?

co robkas inak? pracujes este?

janula13
27. nov 2008

dakujem Mici, aj ty chces chlapca?ja som mala pocit, ze vsetky tehotne okrem mna sa len dievcatkuju...ale hlavne nech su zdrave 😉

janula13
27. nov 2008

ozaj Peti a foto rifli je kde?

petkaerdal
27. nov 2008

Jani ty budes mat parik a aj ja 😉

mici11
27. nov 2008

Ano tiez chlapceka, ale hlavne nech je babatko zdrave, to je podstatne.
Takze vy dve sa mate, jednym vrzom aj to aj to 😀

janula13
27. nov 2008

jej Peti, keby si mala pravdu, aj som to tak vzdy chcela, ze dvojky jednym vrzom a parik...aj ked teraz doslo na to, ze ozaj dvojky, tak ma to dost zarazilo, ale neviem ako ty, uz sa tesim a neviem si predstavit, zeby sa druhemu malo nieco stat, alebo nejak zmiznut, dufam ze su tam obe a zdrave, akeholkolvek pohlavia..aj budete chciet vediet ked na to pride co to je?

mici11
27. nov 2008

Ano ja chcem vediet, ja by som to nevydrzala 😀

janula13
27. nov 2008

ved ani ja asi, uvidime, ale skor ano...babulky vypinam, uz ma stipu okale z PC, tak sa vidime zajtra, dobru nocku vam aj mrnusom...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre