Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

janula13
12. jan 2009

hej Mici, babule maju pravdu, maju aj tam kociky a aj mne sa tam nejaky pacil..a ked uz tam budes, zevraj je tam niekde Pestovatelska ulica, najdi si na mape a tam je ten babyland, tak skus aj tam, ja som tam este nebola...

babulka123
12. jan 2009

janulka ten babyland ma aj stranku ale maju tam len obmedzeny typ kocikov... www.babyland.sk

janula13
12. jan 2009

ja viem babul, ale tak ci tak ak budem mat cestu, tak mrknem, aj ked nadeje si nerobim...

mici11
12. jan 2009

babulka, ja som si vcera dala pasteku, mnam veru ze bola dobra 😝 myslim, ze sem tam nezaskodi 😉
Ked nam vyda s casu, tak tam mrknem a dik 🙂

petkaerdal
12. jan 2009

baby,ja na pastete a sunke zijem uz 4 mesiace 😅 ,co narobime,ked ine mi nic nechuti a s cibulkou mnam 😀

petkaerdal
12. jan 2009

Jani,ked tam nieco najdes ,daj vediet 😉

babulka123
12. jan 2009

petka ale ake to bolo dobre.. mnaaam a mimochodom na zajtra som si vymyslea ze si spravim vyprazane kuriatko... mnaaam a ryzu a kompot..jeeejda uz teraz mi je zle zo zajtrajsieho obedu .. mmnaaam

mmonna
13. jan 2009

Ahojte...Peti,ako sa dari?Mne brali v piatok krv,vysledky budu 10.2.ked idem do poradne....Tak som zatial v nervozne cakacej dobe.....inak mimi je v poriadku,a aj ja...chodim stale do prace.....

petkaerdal
13. jan 2009

ahojte 😉
babul tebe este stale chuti papat? 😕 to je dobre,len si daj kuriatko z ktoreho ti je zle 😀

mmonnka ahoj,
mne sa dari dobre,citim sa uzastne,uzivam tehu,19.1 idem ja na uzv
a ty sa ako citis? zle ti nebyva? ved to ako leti,ty mas uz 13tt? 😕 teraz som zbadala,mas uz brusko? urob si nejaky albumiky,rada by som pozrela,ako rastiete 😀

petkaerdal
13. jan 2009

inak baby,mne sa s vami uz aj sniva,dneska sa mi snivalo s tvojkou a s vyberom kocikov a s Jankou a tym jej APF testami 😕

tvojka,ty kde si?

mmonna
13. jan 2009

Peti ja mam brusko uz od leta,ked som zacala zo stimulkou...som stale taka mala gulicka 🙂 ono pocitam,ze mi to vyskoci az tento mesiac....
A s tym albumom...ledva stiham sem napisat,a to potajme z roboty..uz zacal kolotoc,skola robota,ulohy..a ked prijdem vecer domov,tak akurat stihame tie ulohy s malou....
No vobec som sa nezmenila,a citim sa v pohode..uz ani tak unavena nebyvam.....a zle mi vobec nebyvalo....ako keby som nebola ani v tom 🙂 len ma isty cas pobolievali dost krize,ale to moze byt aj z predvianocneho upratovania,kedy som sa vobec nesetrila,skor makala naplno.....to sa mi potom vypomstilo tym spinenim..ale teraz uz ziadne spinenie,proste parada...

petkaerdal
13. jan 2009

mmonka,tak mame asi rovnake tehu,ani mne vobec nic nebyvalo,sem tam tazko a teraz sa citim skvele,uzivam si tehu a ani neviem,ze som tehu 😀 tak niekedy si najdi cas a pridaj nejake foto,ako rastiete 😉

mici11
13. jan 2009

Ahojte babenky,

No davno som nestresovala, tak mozem zacat. Boli ma nejak podbrusko, je to skor ako keby taka tazoba ☹ No neviem co to ma znamenat.
Aj som spala az do 11 - tej a az teraz som jedla. Je mi nejak unaveno.
A vy ako?

babulka123
13. jan 2009

mici dnes je divny den... ja som dnes tiez vstala az tak nejako , teraz som bola v obchode, idem nieco navarit ale kedze mi zas strajkuje zaludok tak neviem co ...

a dufam ze ta to prestane boliet.. mna bolelo 2 dni v kuse podbrusko , ale to bolo ocividne roztahovanie, elbo som to tak aj cititla.. a hlavne uz nespinim takze parada...

petkaerdal
13. jan 2009

mici,aj mna niekedy bolieva,vcera ma pobolievalo dneska uz nie,myslim si,ze je to normalne,ta maternica stale rastie 😉
mne je dneska uz lepsie,ale som este chorlava 😖

babul,kura ides vyprazat,nie? 😝

babulka123
13. jan 2009

noo chcela som ale este som sa k tomu nedostala.. zatial postacil rohlik mnaaam uuuuplne cerstve mali...

petkaerdal
13. jan 2009

babul,tusim pomalicky zacinas uprednostnovat suchu stravu,pridas sa ku mne? ja na nej zijem uz 4 mesiace a varene mi vobec nechyba 😀

babulka123
13. jan 2009

hehehe nooo oneviem, prave som schrumala mrkvu.. mnaaam
zistila som ze jablka nemozem lebo ma potom strasne nafukuje a boli brusko... a ostatne ovocie moc nemusim

petkaerdal
13. jan 2009

ani ja nemusim ovocie,vobec nie,to papam nasilu 😖 a mrkvicku lubim nadrhnut na chlebik,v skolke sme to tak papali a to mi tak chuti...
tak na obed bol roztek?
ja dam asi chceby so sunkou 😉

babulka123
13. jan 2009

hehehe hej ale mam pocit ze musim mat nieco stale v ustach.. vies zistila som co mi najviac vadi a z coho mi je zle .. sliny .. mam ich strasne vela a to buude asi ten problem..

mici11
13. jan 2009

No baby som zavalena pracou co mi dal drahy, neviem co skor 😝 a este to podbrusko. No nie je to nejaka velka bolest, skor ako keby som ho mala tazke a citlive.
No ja som prevazne tiez na suchej strave, ale dnes som si robila cestoviny so syrovo - smotanovou omackou. Zatial v pohode. V sobotu idem vyvarat pre 12 ludi, mam narodky tak robim oslavu 😉 , tak mi drzte palce nech to zvladnem aj s nasou dcerenkou 😀

petkaerdal
13. jan 2009

sliny som mavala aj ja a tusim aj Janka to pisala,v tehu je to normalne,moc sa vylucuju,ale nemala som to stale,ale bolo to neprijemneee 😖
pockaj este taky mesiac a potom uz nebudes musiet mat nieco stale v puse,potom sa to vrati do normalu 🙂

babulka123
13. jan 2009

mici dopredu gratulujem lebo v sobotu tu nebudem... happy narodeninky... cmuuk

petka ako mesiac, ja som cakala ze este tak 2 tt a bude to prec.. heheheehehe

petkaerdal
13. jan 2009

mici aj ja mam cestoviny spravene,ale ci si dam neviem,ci neuprednostim chlebik s niecim
a to podbrusko pobolieva aj mna,asi z toho pocasia to citime,nie moc,ale citim troska

ty mas v sobotu narodky presne na moju svadbu?

budeme ti drzat palce a ty drz mne v sobotu 😉

babulka123
13. jan 2009

ozaj petka ty mas v sobotu svadbu.. hehehe super... odfot aspon oznamko a hod do albumu

mici11
13. jan 2009

Ozaj Peti ty mas vtedy akurat svadbu 🙂 🙂 🙂 🙂 super, no ja mam narodeninky zajtra, ale oslavu v sobotu 😉

petkaerdal
13. jan 2009

oznamko nemame pekne,ani nieje slovenske,ale mozem odfotit

ano mam tu svadbu v sobotu,co si zabudla? 😀
zajtra mas narodky? aby som nezabudla 😉

mici11
13. jan 2009

Jaaaaaaaaaaj ani nie ze zabudla, len mi to vypadlo prepaaaaaaaac zlatko, ale uz na to nikdy nezabudnem 🙂 🙂 🙂
Tesim sa aj za teba, ja by som chcela este jednu svadbu, jasne ze s tym istym muzickom, ale my sme mali fakt perfektnu svadbu. Az do siestej rana 😀 . Aj vasa bude urcite perfektna presne podla vasich predstav a verim, ze vam vsetko vyjde tak ako si zelate.

petkaerdal
13. jan 2009

ved sa nehnevam,aj ja kopec veci zabudnem,hned ,ako mi tu napisete 😅
no dufam,ze bude perfektna,ale viacej sa tesim na tu toho 31.1 doma s mojou rodinou a priatelmi
keby ste nebyvali tak daleko,by ste nas mohli prist dojst pozriet,mozete samozrejme aj tak ,ale asi vam to bude daleko,ale rada by som vas tam aj videla 😀 😀
tak si spravte este jednu svadbu 😀 mali ste vela ludi?

mici11
13. jan 2009

Ja som vravela drahemu, ze kazdy rok si to zopakujeme 😀 , alebo aspon kazdych 5 rokov. Mali sme 70 ludi.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre