Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

janula13
12. jan 2009

ved to babul, ze to cloveka len vystresuje...ale nejak vydrzim do stredy a uvidime, ze to mam mierne zvysene a ze nechape ako to tam napisali, ci to platilo pre obe, boli tam len udaje pre jedno, jedine zeby obe mali presne rovnake hodnoty, ale vedeli ze ide o gemini, tak asi mali rovnake hodnoty a ze tym ze su dve, ze tie hodnoty mozu byt vyssie ako u jedneho..no ale nejdem mudrovat, zavolam zase v stredu a spytam sa doki co dal...ci ma predsa len neposle na tu amnio...idem zurit pri umyvani kupelne, musim to odventilovat...mamine to radsej ani nepoviem, ta zacne stresovat viac ako ja...

mici11
12. jan 2009

Janulka, ozaj nestresuj, aj kamoska mala mierne zvysene a bolo to v pohode. Zas druha mala velmi zvysene, ale jej volali uz priamo z genetiky a odporucili jej aminocentezu, sla a vysledok bol OK. Tym nemyslim, ze to druhe bude tvoj pripad, len pisem kamoskinu skusenost. Takze neboj, nebude to take zle, urcite to bude v poriadku 🙂

babulka123
12. jan 2009

no nebudem ani hovorit o tom ze sestra den pred amnio bola stopnuta a robili jej odbery este raz... mala zle vypocitany tyzden,... no a potom vsetko ok.

janulka maminke to nehovor to je zbytocne...
viem ze pri 2jickach su tieto vysledky zvysene, ale ja by som pockaala na lekarku ... podla mna to bude ok.. neboooj

mici11
12. jan 2009

Presne ako pise Babulka 🙂 😉

petkaerdal
12. jan 2009

mici super 😵 😵 😵 ,tak bude baba,same baby,dufam ze aj ja budem mat aspon jednu 😀

Jani,nebojkaj,urcite to bude dobre,urcite nic vazne,my budeme mat zdravucke krasnucke deticky 😉 nebojkaj 😉 a nestresuj,nic ine ti neostava len pockat na stredu a bude to ok urcite 😉

babulka123
12. jan 2009

mici dakujem za podporu .. pockajte ked mne vyjdu blbe testy .. hehehe to bude stresov.... janulka viem si to predstavit co prezivas, hovorim ja som to mala prednedavnom so sestrou tak sme plakali a zistili sme ze zbytocne.. skus si najst temu AFP testy tu a uvidis, ze pomaly kazdej vysli blbo... myslim na teba a drzim palce...

janula13
12. jan 2009

babulky ste zlate, doteraz som sa drzala a ked som si vas precitala, uz placem,ja vsetko viem , ale nepomozem si strasne sa bojim, rozmyslam, ze tam v stredu rovno behnem, nech to vidim a pripadne keby potrebuju, nech to zopakuju, je to svinstvo tieto testy a potom ze zena ma byt vklude...idem si nieco teda precitata, aj ked to asi nepomoze, rozhodne doki....musim sa skludnit..

petkaerdal
12. jan 2009

Jani neplac,lebo budem aj ja plakat 😢 ,neboj bude to ok,ved ked sme to uz sem dotiahli ,urcite to bez problemov dotiahneme do konca,neboj ,ved nase deticky nas lubia,chceli ist k nam,ked sa nam to uz podarilo,teskaju sa za nami a v poriadku to dotiahneme vsetky do konca 😉 som si tym ista 😝
pokoj Jani 😉

petkaerdal
12. jan 2009

Jani a co ma fakt mrzi je to,ze mas nejaku priblblu dokynu 😔

mici11
12. jan 2009

Jani neplackaj, lebo aj ja budem, nielen ty a Petka a ver mi, bude to ozaj v poriadku 🙂 Viem, ze sa mi lachko pise, ale ver mi bude to OK.

petkaerdal
12. jan 2009

mici tak zacnes kupovat ruzove? alebo pockas este? 😀

mici11
12. jan 2009

jani, toto som skopcila odpoved z ineho fora: AFP testy môžu máť zvýšenu hodnotú aj ak sú to dvojčatá, alebo je tehotenstvo v pokročilejšom štádiu ako sa predpokladá.

Petka ruzove este nie, zacnem neutralnejsimi farbami 🙂

babulka123
12. jan 2009

janulka... neplac.. zlatko ....

janula13
12. jan 2009

to sa neda neplakat ked ste take podarene a mne je to o to viac luto..ale nechajme to tak, zbytocne tu stresujem aj vas, odignorujeme to do stredy co vy na to?
Mici aj ja som nieco take citala, ze pri dvojkach byvaju zvysene a aj sestra mi to povedala..ved uvidim, ved ani neviem ake mam hodnoty..a ked som tu citala o tom, tak to fakt vychadza divoko, tak preco nie aj mne?Nech nemam take nudne tehu...
Mici a ako sa bude volat?

babulka123
12. jan 2009

janulka uz len jedna vec, ak by to bolo take hrozne vysoke tak by ta prehnali k lekarovi hned, a hned by ta poslali na genetiku a tak... kedze nic take nebolo tak to bude ok...

janulka a o tom mene ani nehovor, ste odisli s drahym a my sme zacali dumat nad menami... avyslo z toho zas to ze do 15 to bude TO a potom si vyberie meno samo... hehehe

petkaerdal
12. jan 2009

Jani ignorujeme to teda,bude to dobre 😉

babul,to mate este dobre meno,my ked budeme mat dvoch chlapcov tak sa budu volaj cislo jedna a dva 😀

mici11
12. jan 2009

Janulka dohodnute 🙂 😉 si nase zlaticko.
A meno tak bud Sofia, alebo Nina 😉

petkaerdal
12. jan 2009

Sofia je krasne meno 😉 ,my sme tiez uvazovali 😝

babulka123
12. jan 2009

nooo mna sa velmi paci nina...v eeelmi

petkaerdal
12. jan 2009

ved aj Nina je pekne,ale pre mna Sofia krajsie 😉 ,my budeme mat Jasmin,ked bude baba 😀

mici11
12. jan 2009

Baby diky, aj u nas vyhrava Sofia 😉

petkaerdal
12. jan 2009

kedy ides na dalsiu kontrolu mici?

mici11
12. jan 2009

Dalsiu poradnu mam 11.2. az mesiac 😝 To ani nevydrzim 😀

petkaerdal
12. jan 2009

tak to mas daleko teda 😖 normalne si nechodila raz za mesiac,nie?

janula13
12. jan 2009

babulka, ved to som si aj ja povedala, ze by ma hned povolali k sebe, ale kedze doki tam nebola, sestra ma nemoze a ona mi to este overi v labaku, nech nemam stresy...cooo teeda nemaaam...ale uvidim, zbytocne sa stresovat, v stredu sa uvidi..

hihi, inak uz neplacem, myla som kupelnu a je to ok...
inak Sofiou som lamala manzela, ale nechce, ved vies babul tie jeho tromfy,...no neviem, hadam uz len dufat ze to budu chalosi a dostanu normalne mena...

mici11
12. jan 2009

Peti chodila som kazde 3 tyzdne. A dnes mi zase brali krv, ze sa berie aj v 20tt na nieco a vo stvrtok si mam volat za vysledky. Ale ani presne neviem ake vysledky, lebo som bola cela rozrusena, tak som sa zabudla opytat 😀 . Ved sa spytam vo stvrtok. A brali mi aj kultivacie.
Jani, my sme sa tak nevedeli dohodnut na chlapcenskom mene 😀
Babenky v Kike su j kociky?

babulka123
12. jan 2009

janulka.. napr. Brano ze.. hehehehehe

mici v kike maju vsetko a ano aj kociky.. sestra si tam asi vybrala HARTAN TOPLINE S ... velmi sa paci aj mne, tak neviem neviem ako to nakoniec cele dopadne.. hehehee

petkaerdal
12. jan 2009

Jani aj ja som myla kupelnu 😀

my ani nemame chlapcenske meno nejake vo vyhlade,takze sa niet nad cim dohodnut 🙂

v Kika maju pekny vyber kocikov,urcite by si si vybrala 😉

mici11
12. jan 2009

Ok aj sa mi zdalo, lebo vo februari ideme do BA, tak sa tam zastavim. Diky za info

babulka123
12. jan 2009

no ja som prave dotlacila 2 rohlik s maslom a s pastekou .. ja viem ze by sa to nemalo.. ale kolko by sa toho nemalo.. mnaam a ake to bolo dobre...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre