Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

tvojka
21. jan 2009

Jáj Peti,nosnosť!Ja som myslela,že váhu 😲
Do nosa si nestriekam nič,myslím,že sa môžu tie spreje s morskou vodou a ja si s vatovou paličkou krémujem s Pinosolom zvnútra nosík.Mám tú sliznicu suchú,tak mi tá masť robí dobre a je to trochu mentolové...

Mici,ja som sa nesťažovala ,že som veľa pribrala...Myslím,že zatial som v norme,uvidíme,kam to dotiahneme 😀

mici11
21. jan 2009

Tvojka ja som to nemyslela tak, ze sa stazujes to bol obdiv 😉 ze to nie je vela 😉 A tiez som zvedava pri akej cifre skoncim 😀

pipimiska
21. jan 2009

ahojte tehulky 🙂 akykolvek kociarik si vyberiete to najkrajsie bude vo vnutri... 😉
aj ked casto nepisem,kazdy den vas citam a ma napadlo,ze to je dobre ze ste tehulky skor ako ja,lebo ked ja budem tehulka vy uz budete kocikovat a aspon mi poradite vdaka skusenostiam ten najlepsi 😀 😀

mici11
21. jan 2009

pipimiska ahoj, no ver ze ti radi poradime 🙂

pipimiska
21. jan 2009

cau mici,dik a ja vam na oplatku poradim ake hracky v ktorom mesiaci treba kupovat ...predavam hracky takze troska viem 😀

mici11
21. jan 2009

pipimiska dohodnute 🙂 A ty ako pokracujes?

pipimiska
21. jan 2009

mici,zajtra idem na ultrazvuk ci ovulujem a potom vyskusam IUI zatial kym vybavym papiere na 3.IVF, u nas ma len mangel velmi zle spermie ale teraz sa dopuje tamoxifenom ,profertilom ,zensenom korejskym ta mozno sa stane zazrak 🙂 🙂 🙂 tebe sa to na ktory krat podarilo????

pipimiska
21. jan 2009

listovala som na zaciatku a uz viem,ze si to nemala lahke,ziadna z vas ale vy ste vsetky prikladom ze treba verit 🙂

janula13
21. jan 2009

tvojka, tak ty sa pekne drzis, myslim ze mas fajn vahu, ja sa nechcem nejak obmedzovat, ale ani pibrat zbytocne navyse, detom doprajem, aj mne moze nieco ostat, ved si ma videla, ale zase nechcem to prehnat, tak zdravo pribrat...

inak dnes som zase skoncila nad wc misou, cely den mi je horsie ako doteraz, ale hrdinsky som to v sebe udrzala..Mici, tak taham s tebou, myslim, ze sem tam sa mi to este vrati...

babule, ja ma dost z tych kocikov..a prave mi manzel povedal ze on je za ten jane twin two, ak nam ho ta pani preda za 600eur, tak ze ho berieme...asi jej idem napisat, ze je to tak, ja som strasne nerozhodna a rozmyslam, ze ved na babatka budem vidiet, zaroven tym vyriesim aj autosedacky a do jesene bude stacit..aj ked nema kolieska velke a nafukovacie, ake by som velmi rada, ale ved na leto je to v pohode a na zimu kupime uz taky s kolesiskami, nech zvladam sneh...co vy na to?a este samozrejme nie je vo farbe ktora sa mi paci, je tmavomodry, ale neva...cena je dobra a je to jedna z tych lepsich volieb...myslite ze mam napisat ze berieme?

pipimiska ahoj, tak vidis co tu my riesime, teba usetrime, a my otestujeme pre teba exkluzivne 😉

mici11
21. jan 2009

Pipimiska, mas pravdu verit treba a urcite sa to podari!!! 🙂

tvojka
21. jan 2009

Jani,pošli link na ten kočík,nech si ho oživím v pamäti.

pipimiska
21. jan 2009

dik ze ma setrite 🙂 ale ak mozem nazor na ten kociar nasla som si na nete,sympaticky pekny kociarik ale len na leto,nerozumiem sa do toho az tak,tie babatka lezia uplne rovno alebo tak ako v autosedacke??ak sa pytam blbo,soriiii

janula13
21. jan 2009

tvojka idem najst...

janula13
21. jan 2009

pipimiska, daju sa nan nasadit autosedacky a tie sa daju sklopit uplne narovno, cise je to zaroven autosedacka aj vanicka, nepotrebujeme kupovat aj vanicky...to je jedina sedacka na trhu co sa to da..samozrejme nie su velke, ale ja si myslim ze do toho pol roka budu stacit, ak neporodim obrov.. 😉

pipimiska
21. jan 2009

aha uz vidim ze som sa blbo pytala 🙂

tvojka
21. jan 2009

Jani,takže nebudú tam vaničky,len sklopené autosedačky?To sa mi moc nepozdáva.myslím,že vo vaničke to dieťa môžeš trochu napolohovať,dať ľahnúť na jeden bok,potom na druhý...a v tej autosedačke,napriek tomu,že ju sklopíš do ľahu,bude mocť byť asi len na chrbte,nie?
Inak farba je v pohode,páči sa mi aj tá modrá.

pipimiska
21. jan 2009

urcite do pol roka stacit budu,kedze su v brusku dve urcite nebudu obrovske 🙂 som pozrela co si dala stranku ty takze som pochopila fakt je to prakticke...

pipimiska
21. jan 2009

tvojka ma pravdu, fakt ci tam bude trocha miesta naviac

janula13
21. jan 2009

neviem tvojka, ked som pozerala tie matrixy, tak to zvnutra nebolo az take male ako sa na prvy pohlad zdalo aj mne..a myslim, ze aj polohovat sa budu dat, tie okraje su vypolstrovane, takze aj pohodlne, ...ja neviem, ja som z toho uz nervozna..
a farba na fotkach je taka tmava a v kombinacii s nejakou svetlou, neviem ci je to to, co som poslala v linku, ale na farbe mi uz tak nezalezi, len nech to poriesim a tu sa treba rozhodnut rychlo..keby viem ze zozeniem ten Petkin, tak nevaham, kupim ten, tam mam istotu väcsich vaniciek, ale zase musim dokupit autosedacky, ale cenovo ma to vyjde rovnako a aj klolieska maju rovnake..

petkaerdal
21. jan 2009

co riesite? idem vas docitat...zajtra pridam ine foto z atelieru 😉

babulka123
21. jan 2009

petulka.. daj este nejake fotos,... ja som dnes nestihla...

mam strasne zlu naladu v robote mi robia problemy este to bude vesele., ale uz sa neviem dockat zajtrajska tak sa uz tesim a zaroven velmi bojim

petkaerdal
21. jan 2009

ja som kupila ten sprej s morkou vodou,ale mne nepomoze,neuvolni mi nos,tak ked neviem dychat ,davam otrivin..dufam,ze neublizi 😅

Jani,to je ten za sebou? 😅 😅 😅 eee.to je moc dlhe,rozhodla si sa uz isto? nechces radsej ten co mam ja?
ale Jani,ak je to tak,ze od narodenia mozu lezat v autosedacke,ze sa to da uplne sklopit,potom nebude moc dlhy,ale s vanickami sa mi to nepaci..a od pol roka budes davat do sportaku 😉 ale aj tvojka ma pravdu s tym lezanim...Jani dojdite cez vikend ku nam,pod sa pozriet na ten moj,ak sa da este cez e-bay objednat a potom sa uz rozhodnes hadam 🙂

mici11
21. jan 2009

Jeeeej Babul, tak uz zajtra mas tu poradnu, som zvedava 😉 na tvoje babuliatko 😉 Neboj bude vsetko OK.
Preco ti robia problemy? Teda ak nechces nepis

petkaerdal
21. jan 2009

Jani,autosedacky sa daju aj ovela lacnejsie kupit,dneska sme pozerali a boli aj po 50 eur a mne sa pacili,ja chcem nejake lacnejsie kupit..
pozriem ti ten kocik u nas na nejakej stranke,ci sa da kupit este v rakusku?

mici11
21. jan 2009

Jani, Petka ti dobre radi 😉

petkaerdal
21. jan 2009

babul,zajtra pridam foto ,co mam peknucke,len nemam doma este cd,erdal nieco este napaluje...a nemam skener,inak uz mam foto z atelieru domka 😀

janula13
21. jan 2009

joj Peti, je to ten za sebou..dlhy je,teda dlhsi ako vedla seba..a vanicky nasadzovat nebudem, ved ani nemam ake, su to rozlozene tie matrixove autosedacky aj na tom obrazku co som dala link, to nie su vanicky..Peti a prisla by som, len tu je ten problem, ze ak chcem tento, tak sa musim rychlo rozhodnut, lebo je tam este jeden zaujemca a aj ta sa ma vyjadrit do konca tohto tyzdna..takze bud mi ho vyfukne , alebo nie a ja by som stihla ist aj k vam...a obzriet vas...ozaj na ten vas sa autosedacky nasadit nedaju, ze?a autosedacky este musite dokupit, nie?

babulka123
21. jan 2009

baby IP

petkaerdal
21. jan 2009

Jani asi nie,ale ved nieje treba vedla seba
Tak dojdite zajtra a kuknes 😉 drahy ma este stale dovu,tak mozte dojst
idem ti pozriet este na nete,ci sa neda zohnat,neskor este mrkni..ok?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre