Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
26. jan 2009

babulky idem het... marek mi ide skor z robotky co ma strasne tesi a ideme este ku kamaratovi prave kvoli tym oknam , dostali sme nejaku zlavu takze to ideme dojednat skor ako si to rozmysli... hehehehe
ta zlava je velmi vyrazna, minimalne na kocik mam z toho tak si to viete predstavit ako som vytesena.. len dufam ze sa tam nedoblvkam lebo mi je zas divne.. cmuuk

mici11
26. jan 2009

babulka tak sa tesime s tebou. a neblivkaj, to sa lahko povie, ze?
Idem makat dalej

petkaerdal
26. jan 2009

babul,slane papam aj ja a viem,ze to nesmieme ,sladke mi moc neberie
mici ta Sophia je super,poznam len Sofia..my sme s drahym chceli tiez najskor Sofia u nich sa to zase pise ze Safiye..tiez zaujimave 😉

Jani nsa cocku som dneska tiez myslela,kvoli mliecku,lebo ja ozaj budem mat hadikov 😅 bez kosticiek
no dufam,ze ohlasim prva,neodidem od fr.kym aspon jedno neprezradi,lebo moje deti budu oblecene len v bledom asi 😅

tvojka som rada,ze ste v poriadku 😉

babulka123
26. jan 2009

som spat.. vybavene zajtra dojdu vymerat.. uz sa tesim .. a cena, vyyyyborna.. .zlava cca 15 tis. takze mam na kocik hehehehe

petkaerdal
26. jan 2009

co ste kupovali babul?

babulka123
26. jan 2009

plastove okna, do 3 izieb a balkonove dvere a ja sa z toho tesim ...

mici11
26. jan 2009

Peti diky 😉 🙂
Babulka 🙂 ja som sa tiez tesila 😀

petkaerdal
26. jan 2009

aha,asi som si nevsimla,kde si pisala..

super 😉 drevenne mate teraz?

tvojka
26. jan 2009

Babul,to si dobre vybavila.Mať prachy na kočík,poteší!Neogrckala si ich ? 😀
čo sa týka tých inj,tiež by som neváhala,keby som bola v nemocke a hrozil by predčasný pôrod.Ale ked je to zatiaľ ok,neviem.Zajtra možno budem volať Pinterovi,tak sa ho na to spýtam.

Peti,som zvedavá na stredu,čo ti povedia. 😕

petkaerdal
26. jan 2009

Jani,videla si v mojom albume tie dupacky,su tusim take iste,ako mas ty body z tesca 😀 😝

tvojka,to veru aj ja,ved uz to chcem vediet..

dneska prave sla moja kamoska s dvojkami do nemocky,je v 32tt tusim,ze mala je moc nizko uz,budu ju tam drzat,aby neporodila...ja sa toho obavam takehoto niecoho 😔

mici11
26. jan 2009

Tvojka zavolaj mu a uvidis co ti povie 😉

petkaerdal
26. jan 2009

v stredu pojdem asi hned domov na sk,tak poslem odkaz po Janke alebo babulke,ak nas uz nebude dr.natahovat a dam vediet aj,co s tym srdieckom 😔

mici11
26. jan 2009

Peti ok, uz ostanes do svadby na SK? 31.1. mate, ze?

petkaerdal
26. jan 2009

ano mici,ale v nedelu hned ideme spät,drahy ide rovno do prace,uz mu konci mesacny oddych 😀

mici11
26. jan 2009

Aha, ale zavidim ti 3 svadby, to by som brala 😀 😉

petkaerdal
26. jan 2009

ale mici,neni ani co..mne sa uz do toho ani nechce veru,tesim sa len kvoli mojej rodine a kamoskam,ze to bude take nase tradicne..ale tesim sa na jedlo a zakusky 😉

tvojka
26. jan 2009

Mici,zavolám a dám vám vedieť,aký má on na to názor.

Peti,verím,že srdiečko je ok.Budeme čakať dobré správičky.A tie 3 svadby ti veru aj ja závidím!
Ja idem v piatok vyberať s kamoškou svadobné šaty,už sa na to teším,milujem svadobné šaty!!!

babulka123
26. jan 2009

petka.. neboooj vsetko bude ok, a ja typujem ze to budu 2 baby , neviem preco tak si myslim..
a inak ano mame drevene, to by nebol problem , lebo su fajn ale dost prefukuje cez ne, ked sme sa pytali kolko by vysla repasacia tak pomali tolko co nove plastove.. takze tak ..

neogrcakala ale mala som na male..ale zvladla som to .. som hrdinkaaa. hehehe

janula13
26. jan 2009

tak baule, ja uz mam vsetko cistucke a mam dost,, uz len navliect paplony, ale to spravy manzelik, on to tak dobre vie...sranda, pred vysavanim som videla silne kopance vlavo a teraz op vysavani sa hlasia vpravo, dnes maju nejaky aktivny den, uz by aj stacilo, ale tesim sa..a mala by nam prist navsteva okolo 19, tak si musim oddychnut dovtedy, lebo so mnou zabava nebude..
Petka, tak to dufam ze tu oznamime obe dobre spravy, ja sa bojim, co mi povie na krcok, vzdy len bedakala ked mi brala vzorku na cytolu, takze aj preto sa bojim, ze skoncim v nemocke, kedze ho mam nanic..a ty dufam ze uz nijaky fliacik na monitore neuvidis, neboj, tvoje babatka su silne a tie prave, ale neodvazujem sa povedat co to bude, ale tak ci tak, myslim, ze parik, neviem preco, pasuje mi k tebe..
Tvojka, ja sa chcem tiez spytat na tie injekcie, niezeby som chcela aby mo to uz pichli, ale pre istotu, ak bude mat dokina naladu, tak sa jej na teba spytam, co ona na to a podam ti hlasenie..ale hlavne ze ste ok, pekne sa drzite aj s babulkami s napuchnutymi suskami, to ma pobavilo, aby z toho este neboli pinduriky, budes ich obliekat do ruzoveho 😀

mici11
26. jan 2009

Babenky tak verim, ze vsetky podate, len dobre spravicky 😉

petkaerdal
26. jan 2009

babul,dufam,ze citis dobre 😀 😀 😀
ja som mala sen a mala som dve baby,dneska som mala sen a jeden bol chlapec...

Jani,kazda mame nieco 😢 ...preco to nemozme mat uz lahke 😔 😔 😔

tu makrelu som si moc nevydhutnala,viacej som sa narobila s kostami,ako najedla..viacej sa uslo psovi

petkaerdal
26. jan 2009

Jani a beriem aj parik...len necitte,ze to budu dvaja Erdalovci 😝

babulka123
26. jan 2009

peti nieeee... max parik ale baba bude aspon jedna neboooj

tvojka
26. jan 2009

Jani,nestraš s pindúrikmi!Tie ružové vecičky ponechať na pospas...to by mi bolo fakt ľúto!Bola by si zlatá,keby si sa spýtala ohladom tých mojich inj.Viac názorov,skôr sa rozhodnem.Dakujem!
Ty si šikulka,že si takto poupratovala,ja žehlím už pol dna,ožehlím 3 košele a musím si oddýchnuť 😝

Ako ste spomínali,že vám podskakuje brucho,to mi robí tiež už dávno,ale v poslednej dobe sa mi tam mrvia akoby pod kožou,je to vidno ako sa premiestnujú a napravo od pupka sa mi niekedy vyduje taký hrb.Tak som sa dokyho pýtala,čo to tam je a vraj riťka 😀 .Tak hladkám drobčiatko po riťke 😵

petkaerdal
26. jan 2009

som rada babul,chcela by som velmi aspon jednu dievku mat 😀

vsetkym vam tu poskakuje brusko,len mne nie...hadam sa dockam

tvojka
26. jan 2009

Peti,určite sa dočkáš,ja som prvé kopance cítila až posledný den 17.tt a vy už ste ich cítili dávno.

petkaerdal
26. jan 2009

ja citim take steklenie,ale nevidno to este..musim si pockat na to

janula13
26. jan 2009

petulka dockas sa a to budes mat podivanu, neboj este si to uzijes 😉 aj vela toho bude...mne tiez dnes migruju, stale kopu inde, uz by aj spat mohli 😉 alebo nech sa este setria na ocinka, nech si ich aj on uzije 😉
tvojka, no bola by to skoda tych krasnych veciciek, tak dufam ze budu babulky ked sa uz na ne tak tesite a chystate 😉
petka, nuz, nemame to lahke ale o to viac si to budeme vazit..ked uz nic ine 😉
Inak peti akurat mi dve babule napisali, ze oni by tie ikeacke postielky nekupovali, ze sa boli na ne pozriet a ze dokonca jej manzelovi z nej ostala trieska v prste a ze nemohli najst kde su tie dve polohy do ktorych sa daju dat..tak ja neviem, mama mi olala ze nasla v HC nejaky obchod a ze maju dobre ceny, idem jej cinknut nech mi da na nich web..to len tak..nazor inych..

petkaerdal
26. jan 2009

tesim sa na to Jani 😉
akoje mozne,ze ich citis viac nez ja,ked ja som ich citila skor? 😕 moje su uz nejake 3 dni ticho 😔

Jani,mne sa tie postielky videli v pohode,ale veru to polohovanie som si nevsimla,ci sa vobec da...ja mam uz starost vyriesenu,dostaneme od sestri,len dufam,ze nekupi prave tieto,ked su nedobre...musim sa jej opytat...ja som aj tak rozmyslala,ze by som kupila tu drahsiu,tusim stala okolo 70 ci 80 eur,neviem presne,ale bola biela,vies ktoru myslim?

mici11
26. jan 2009

Babenky idem k telke pekny vecer a dobru noc 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre