Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mauzos
27. feb 2009

veru, obed sa blizi, idem aj ja do toho obchodu na buchty 😉
peti a daj fotku chlpaca do albumu, nech vidim toho krasavca 🙂
tak zatial ...

petkaerdal
27. feb 2009

a preco myslis,ze sa dr.pomylil a ze tam bude jedna baba? mas takeho tucha,ci?
ja objednam asi s kratkym,ale s kratkym nie su pre dvojicky,s kratkym je len na tej druhej stranke,co mam v albume...
ty ides predsa po tie buchty? ja som mala sisky v mrazaku,aj so vytiahla a aj dala hned spät,lebo mi prisla chut na makove slyze,tak ja budem mat to 😀
pozriem nejaku fotku mojej krasavice 😉

petkaerdal
27. feb 2009

aj ty ides robit fazulu babul?
ja som to pisala 😀

babulka123
27. feb 2009

uz mam aj navarene uz obedujem.. mnaam

tvojka
27. feb 2009

No vy sa máte,že už obedujete.Ja som teraz došla z tej sociálky,idem si obaliť ten syr,aby mi deti nehladovali 😀

babulka123
27. feb 2009

dnes som nejako prudko sikovna.. hehehe

petkaerdal
27. feb 2009

no si teda sikula 😉
ja budem az neskor,ja nemam hlad este 😉
tvojka a toasty u teba uz nejdu?

petkaerdal
27. feb 2009

mauzos,tie kosele na tej stranke su vsetky do velkosti len M? alebo to neviem najst 😕

petkaerdal
27. feb 2009

uz som nasla aj L

babulka123
27. feb 2009

petka tak ty si aka sikovna.. 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀

mauzos
27. feb 2009

babul no to si fakt sikovna, to si robila z konzervy? 😉

peti, kde mas tu krasavicu? este si ju nepridala? ukazem ju mojmu chlpacikovi, ci nepojdeme na vohlady 😀 😀

janula, prisla mi dnes plastenka na kocik. Tebe uz dosla?

petkaerdal
27. feb 2009

nooo,skoro ako ty 😀
idem ti ju ukazat teda
ble,ako som sa najedla tych sladkych slyzov 😖

mauzos
27. feb 2009

😀 a ja som nakoniec tie buchty ani nevladala, dam si na veceru.
Ale kupila som bambino a urobila som na veceru vajickovu pomazanku, tak neviem co vyhra 😀
cakam na krasavicu 😉

petkaerdal
27. feb 2009

uzz

petkaerdal
27. feb 2009

dneska vajickova bude aj u nas,hihi...uz mam v plane 😀

janula13
27. feb 2009

Ahojte, tak uz aj ja sa zapinam...aj ja som dnes pruko sikovna, upratujem, umyvam, periem, prevlekam paplony, varit nemusim, zo vcera mam cesnakovu a dam nejaky chlebik s tou vajickovou a bude...idem zavolat do jedneho obchodu a spytat sa ci by nam nachystali postielky, chceli sme zajtra, ale zajtra mam aj tak ruzny den, tak skusime vybavit dnes, tak vam podam hlasenie..
mauzos, ja ze drichmem, ved len do 10.30 😀 😀 😀 odvtedy mi tu huci dobra hudba a upratuje sa..teda nie samo, ale ja... 😀 inak mozno kupim tie parene aj ja dnes a opisla som si tvoj recept na langose, mamaina ich robi , ale bez smotany a svokra zase s trochou nepomleteho maku v ceste co je tiez zaujimave, skuste, je to take chrumkave, ale nie vela..mozno zajtra spraviim, MM ich ma rad, tak zajtra moze zhresit.. 😝
Inak ste ma navnadili, ci si nejake to vesele triko neobjednam aj ja..ja som si kupila nejake 3-4 take riasene a tie mi vydrzia, ani tehu nie su, ale daju sa tak vyuzit..ale tiez rozmyslam, co s jarnou bundou, moj kabat c 34 asi neobleciem 😀 a zimnu uz zapnem len tak tak..
no idem tam zavolat a naobedovat sa konecne...

mauzos
27. feb 2009

jeeej ta je zlatucka, ako maly vlciacik ... moj hafan je akurat vonku s drahym, tak mu ju potom ukazem 😉

petkaerdal
27. feb 2009

Jani,ze do 10.30 sa nehanbis? ja do 8 😀
a co budeme mat vsetky vajickou dnes?
na ranajky bolo co? vianocka?

inak Jani,pridala som brusko,takze odfot aj ti a priadne ho nafukni,aby bolo väcsie,ako moje 😀

petkaerdal
27. feb 2009

no inak je to dobra opica,kolko ma tvoj rokov? mas psa alebo fenku?

mauzos
27. feb 2009

no fakt Jani do 10,30 😲 ale este ze sa aspon cinis od rana 😀

my mame psa a na den deti 1.6. bude mat dva roky a tiez je to taka vychcana opica 😀 alebo opiciak?
tvoja ma kolko rokov?

petkaerdal
27. feb 2009

moja ma 4 roky,mam ju od malicka aj ty?

mauzos
27. feb 2009

dala som aj ja do albumu dve fotky nasho chlpaca

petkaerdal
27. feb 2009

sladky je,yorky su peknucke velmi...tato moja je taka vtierava liska
co s nim planujete,ked budes mat deti doma?

mauzos
27. feb 2009

dakujem 🙂
no nic neplanujeme, bude to musiet s nami vydrzat 😀 ale nie, dufam ze nebude ziadny problem, ze nebude ziarlit alebo tak ... inak by musel ist k rodicom. Oni by ho velmi chceli, ale mne by bolo velmi luto, keby to tak dopadlo ☹
a Vy?

petkaerdal
27. feb 2009

ja by som ju chcela,ale moj vravi,ze na cas ju dat prec,k mame alebo niekam,neviem este kam,ale mne bude smutno,ale pri dvojickach to bude najlepsie riesenie,neviem ale este co spravime...

mici11
27. feb 2009

Ahojte babenky, idem si vas docitat, od stredy sme lezali v nemocnici, dnes ma pustili ☹ , ale uz je dobre 😉

pointka
27. feb 2009

mici a co ze ste tam boli? ☹

mici11
27. feb 2009

Pointka trosku som odpadla v stredu, mala som nizky tlak, vracala som a pichalo ma trosku v podbrusku. Tak si ma tam nechali na infuzkach. Vysetrili ma na internom, brali krv, moc, cyto a bola som znova na velkom ultrazvuku. Maly je nastastie Ok, len moj organizmus trosku nestiha. A povedali mi co a ako a snad uz bude vsetko OK. Ale velmi som sa vystrasila ☹

petkaerdal
27. feb 2009

ahoj mici 😢
vsetko bude ok,neboj...
mne dr .moj povedal vtedy,ze prave preto,aby som neodpadavala mam brat zelezo,nespominali ti to?

petkaerdal
27. feb 2009

mici,ake foto si hodila 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre